|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj na svoje
24.8.2006 11:33:17   
Anonimen
zanima me koliko ste bili stari ko ste se vselili v svoje stanovanje/hišo?

stara sem 25 let, čez 6 mesecov bom končala študij in se zaposlila (služba že zagotovljena), izračunala sva da bova lahko čez 5 let imela svojo hišico,če nama stari starši podarijo parcelo, v nasprotnem primeru se bo ta čas po vsej verjetnosti podaljšal.

kako je bilo pri vas, midva sva zelo nestrpna in si zelo želiva svojo hišico in včasih dobiva občutek da je to še tako zelooo daleč. sedaj živiva pri mojih starših, vse je super, samo midva si želiva svojo hišico.

kako je bilo pa pri vas? kdaj ste pričeli razmišljati o svojem gnezdecu? nama moja starša pravita da naj še malo uživava, da je še čas,...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj na svoje
24.8.2006 11:37:20   
rija
21 -stanovanje
35 - hiša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj na svoje
24.8.2006 11:38:25   
Anonimen
stara 22, študiram, ne delam, ravno zalivamo prvo nadstropje.. razmišljat sva pa začela pri mojih 20 letih, ampak sva čakala papirje 1 leto...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj na svoje
24.8.2006 12:06:26   
Luni
Najprej vsak pri svojih starših, nato pol leta (po poroki) pri njegovih (sva imela zase celo nadstropje brez kuhinje), od 24. leta v hiši (letos je minilo že celih 10 let)!

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj na svoje
24.8.2006 12:08:46   
Anonimen
Pri 24ih stanovanje!
V načrtu hiška. Čez kkšne 10 letuser posted image

(odgovor članu Luni)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj na svoje
24.8.2006 12:34:41   
AnBan
IZVIRNO SPOROČILO: Luni

Najprej vsak pri svojih starših, nato pol leta (po poroki) pri njegovih (sva imela zase celo nadstropje brez kuhinje), od 24. leta v hiši (letos je minilo že celih 10 let)!


pri 24ih??? predvidevam, da jo nista gradila sama, da je bila že prej postavljena...ali pačuser posted image

jaz bom imela srečo, če bom pri 32ih

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj na svoje
24.8.2006 12:47:02   
Poka
Imava svoje stanovanje (od mojega 24 leta, fant 33), ki ga ne oddajava, je prazno, živiva pa v najemu drugje (zarad službe). Jaz še študiram,nisem zaposlena, bo treba za hiško še mal počakat. V roko 5 let računava, zdaj sem 26.

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj na svoje
24.8.2006 12:51:27   
KIRA
oba z možem 32. začela sva si pa urejati ko sva pričakovala 1. otroka - se pravi pri 29/30 letih.
pred tem si niti ne bi mogla - ni šlo. jaz sem sicer imela službo z minimalno plačo, ampak sem jo pri 29 letih izgubila, mož je pa imel nikakvo plačo - cel mesec je prinesel domov borih 40 jurjev, pa je delal po 260 ur itn... (varnostnik). še avto sva komaj financirala.
pol je pa pred 4 leti menjal službo, mu je sekirca padla v med in ima še kar dobro plačo, ki pa je še vedno daleč pod slovenskim povpračjem - ampak pol sem jo pa jaz izgubila. ampak ker je bila najina bebica na poti, je blo treba nekaj naredit. sva se pač zapufala - drgač nisva mogla - bi bla najbrž celo življenje v tisti mali luknji...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj na svoje
24.8.2006 13:15:45   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: AnBan

pri 24ih??? predvidevam, da jo nista gradila sama, da je bila že prej postavljena...ali pačuser posted image

jaz bom imela srečo, če bom pri 32ih


Jo je začel mož graditi že pri svojih 18-ih (seveda s pomočjo svojih staršev). Ko sva se spoznala in začela resno razmišljati o skupni prihodnosti (pri mojih 22-ih, on 26) sem dala zraven vse svoje prihranke, kasneje so še moji pomagali in je šlo toliko, da sva se vselila. Potem sva bila še tri leta zelo pridna, da sva še fasado dokončala, pa okolico, pa znotraj še preostalo keramiko in stopnice, zdaj pa razmišljamo že o tem, da potrebujemo garažo in ropotarnico (ne moreš verjeti, kako začne prostora primanjkovat, ko so otroci, pa ima hiša pritličje, nadstropje in mansardo user posted image )

_____________________________



(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj na svoje
24.8.2006 13:20:46   
Anonimen
spoznala sva se kosem mela 22 on 23. to je blo leta 2000. poleti 2001 sva se preselila v hišo moje babice, ki je bla prazna spodaj, zgoraj živi bratranec. od zime do poletja 2001 sva jo prenavljala s pomočjo mojih staršev. potem nama je pa 2004 moj oče kupil parcelo, letos smo pa začeli zidat. vmes smo urejali najprej prepise za parcelo - nekaj smo mogl čakat, potem sva rihtala načrt in gradbeno dovoljenje, aprila letos oz maja smo pa začeli zidat ampak smo spet 2 meseca mogli čakat da smo lahko nadaljevali z zidavo. danes nam šolajo 1. plato :) upam da bomo drugo leto notri, stara bom jaz 29 on pa 30 :) s pomočjo staršev ne bi imela nič! hvala mojim staršem!!!!

(odgovor članu Luni)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj na svoje
24.8.2006 14:08:21   
rainbow
lastno stanovanje (še en majhen kredit je ostal od prenove+nakup) imava zdaj dve leti, torej pri mojih dobrih 28-tih sva to zrihtala, prej pa dve leti v najemniškem.


_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj na svoje
27.8.2006 16:50:38   
* Mateja *
Pri  mojih 21 smo dobili stanovanje, so nam ga kupili moji stari starši in starši. Sedaj ga že eno leto počasi obnavljava, popolnoma smo ga adaptirali, selimo pa se spomladi, pri mojih 23 in moževih 26. Na hišo bo pa teba še počakat, ker dela sam mož, jaz še študiram. Važno namje da bomo na svojem, četudi bo "samo" 70 kvadratov!!

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj na svoje
27.8.2006 17:38:22   
Dashenka
Prvo stanovanje, 2.5 sobno sva kupila pri 26 oz. 27 letih, čez slabih 5 let ga prodala in se selila v večje, oboje brez finančnih injekcij staršev.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj na svoje
27.8.2006 20:06:11   
k1
v lastno stanovanje pri 21, v hišo pri 35.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj na svoje
30.8.2006 15:14:37   
Zasanjana
Hmmm.... moram mal razmislit.Spoznala sva pri mojih 21ih, ko sem bla noseča in njegovih 27ih.V hišico pa smo se vselili pred letom in pol.Do takrat sva bila vsak na svojem.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj na svoje
2.9.2006 13:02:43   
rubin
trenutno živimo pri njegovih starših (jaz dobrih 24, fant 30, sin skoraj 2 leti) in imamo del hiše zase, aprila sva kupila parcelo in sedaj so papirji v teku tako da računava, da začneva gradit spomladi, vselitev jeseni 2008.


lp

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj na svoje
3.9.2006 13:37:24   
snorlax
V svoje stanovanje sva šla 4 leta po poroki (kupila s krediti, prodala avto, nekaj našparano). Drugo leto se (upam) seliva v hišo, se pravi po 11 letih v stanovanju. Parcela podarjena, hiša zgrajena izključno s krediti in ogromno lastnega dela in odpovedovanja. Začela sva jo pa gradit pred tremi leti.

Torej, ko sva šla v stanovanje, sem bila stara 25, mož pa 29. Če nama bo ratalo it drugo leto v hišo, pa bova stara 36 in 40.

Potem pa, upam, da bova začela končno uživat.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu rubin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj na svoje
19.9.2006 10:48:26   
viv_
Hm... v stanovanje sva se vselila, ko sva bila oba stara 24 let. Stanovanje je bilo takrat v hiši moje mame oz. mojih staršev. Adaptirala sva ga pa izključno s svojim denarjem. Imamo staro, ogromno, meščansko hišo, ki gre iz roda v rod. Od leta 2003 (mojih 29 let) smo pa v svoji hiši, ker je mami naredila prepis user posted image . Letos sva začela urejat papirje za dvig hiše in ureditev mansarde, selitev računamo nekje v roku 3 let.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?