|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj pričeti s pašteto
28.5.2012 12:25:08   
angelček moj
zanima me,kdaj ste vašim malčkom prvič ponudile pašteto in katerouser posted image ?

hvala za odgovore

_____________________________

Ponosna mamica svoji hčerkici
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj pričeti s pašteto
28.5.2012 12:27:30   
LittleSun
Mi smo mu okoli leta in pol, 2 let. Mislim da argeta junior in kakšno tunino. 

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj pričeti s pašteto
28.5.2012 14:27:24   
Nina00
Prvič sta jo jedla v vrtcu, ker doma paštet ne jemo.

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj pričeti s pašteto
28.5.2012 14:43:08   
Nocturama
1 leto
Argeta Junior

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj pričeti s pašteto
29.5.2012 10:50:09   
Hope2
Prvič je dobil okoli 2,5 leta, pa vedno poje le kak grižljaj ali dva. Ma vsega skupaj je v 1 letu pojedel glih za en kos kruha. Ne kupujem posebej za njega, tisti grižljaj poje kar od najinega kosa kruha, torej pač pašteto, ki jo midva jeva (kekec ali argeta jetrtna)

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 29.5.2012 10:51:48 >

(odgovor članu Nocturama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj pričeti s pašteto
29.5.2012 12:34:29   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: angelček moj

zanima me,kdaj ste vašim malčkom prvič ponudile pašteto in katerouser posted image ?

hvala za odgovore


Vprašaj za nasvet svetovalko za prehrano Mojco, ti bo napisala še kake fajn recepte za domačo pašteto user posted image
Najdeš jo tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mojca-kurent_50

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
29.5.2012 12:49:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu angelček moj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj pričeti s pašteto
29.5.2012 13:11:56   
ronja
Ankica, se sicer strinjam s tem, da čisto nič ne zamudimo, če ne jemo paštete (tudi pri nas jo težko najdeš), vseeno pa če so otroci v vrtcu in se bojiš raznih alergij, je mogoče to pametno prej stestirat - da vsaj veš, da je bilo to od tega - da ni potem, ko pride otrok v vrtec, naenkrat kup novih hran, ki jih ni še nikoli jedel, pa ne veš, kaj je bio od česa, če se pojavi kaka alergija ali kaj takega... Sicer pa moram priznat, da se ne spomnim, da bi jima jo dala predno sta šli v vrtec, sta jo pa zdaj že jedli (verjetno kasneje, Ronja je bila tako stara že 2,5 let, ko je šla v vrtec). Pri nas je midva ne jeva skoraj nikoli, tako da je tudi malidve ne. Še kadar kakšno kupiva, se nam navadno pokvari v hladilniku:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj pričeti s pašteto
29.5.2012 20:40:22   
nusi
pri cca 1,5 letu, kekec ali gavrilovič, ampak vedno čist tamalo, ker se drugače vedno pokvari.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
29.5.2012 21:01:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj pričeti s pašteto
31.5.2012 15:30:07   
NočnaLučka
Pašteta je res nekaj najbolj nezdravega, tako da nimam srca, da bi to dajala svojemu otroku, niti sebi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj pričeti s pašteto
7.6.2012 20:34:08   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: NočnaLučka

Pašteta je res nekaj najbolj nezdravega, tako da nimam srca, da bi to dajala svojemu otroku, niti sebi.


Se strinjam user posted image

Ko sem bila noseča sem jo oboževala. user posted image

(odgovor članu NočnaLučka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj pričeti s pašteto
7.6.2012 20:37:02   
Doll
taka gonja proti nekaterim izdelkom ,da je včasih kar groza.ostale stvari so pa ok,niso nič najbolj nezdraveuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj pričeti s pašteto
7.6.2012 20:42:03   
*miska.mcc*
kaj ne bo nikakrsnega krega in pametovanja okoli paštet???? user posted image


sem bila ziher, da bo tema hit pomladi! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj pričeti s pašteto
7.6.2012 20:43:47   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


IZVIRNO SPOROČILO: NočnaLučka

Pašteta je res nekaj najbolj nezdravega, tako da nimam srca, da bi to dajala svojemu otroku, niti sebi.


Se strinjam user posted image

Ko sem bila noseča sem jo oboževala. user posted image
A ni zanimivo, da nam med nosečnostjo dišijo take stvari, ki jih drugače sploh ne jemo.

Jaz osebno ne maram paštet. Se vedno spomnim na malico v osnovni šoli in mi kar obrača - dobesedno. Tako da pri meni nobeden ne je paštete. Vem pa da mu jo mož včasih da od 2 let naprej. Jesta pa Ageta Junior ( upam, da sem prav napisala).

Paštetka to pojasni tvoj nick.user posted image

_____________________________



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj pričeti s pašteto
7.6.2012 22:18:58   
Arwenko
mislim da jo je od ene 6 mesecev dalje jedla vsaj 1x tedensko...linčajte me zdaj user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj pričeti s pašteto
8.6.2012 20:37:32   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

mislim da jo je od ene 6 mesecev dalje jedla vsaj 1x tedensko...linčajte me zdaj user posted image

Zakaj bi te kdo linčal? Saj je tvoj otrok.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj pričeti s pašteto
8.6.2012 22:55:58   
mateyka
naša bo čez cirka 2 meseca 5 let stara in je še povohat noče. oba nisva neka paštetojedca (jaz na pol leta kupim eno, če mi zapaše, on pa nikol) in sem se mogla prav posebej "spomnit" da ji ponudim (mislim da okol 3 leta). sam ni blo šanse niti v štartu; itak ne je salam, samo sirov in tunin mu namaz, hrenovke je pa začela jest pred nekaj meseci, tko da nismo bili zelo presenečeni. priznam pa, da je tud ne pogrešamo na jedilniku - če je ne je, ni nobene grozne luknje v prehrambeni verigi. user posted image

aja, nutele in eurokrema tud ne mara. je pa zaljubljena v mlečno čokolado. bonbonov in sladkornih sladkarij je mara; se je že nekajkrat zgodilo da je ob ponujenem bonbonu vprašala, če je čokolada in če ni bla (seveda da ne) ni hotla vzet - naj bo za druge otročke user posted image tud na rojstnodnevni zabavi v vrtcu je bila edina, ki ni jedla bonbonov; and I am not complaining about that user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 8.6.2012 23:01:39 >

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj pričeti s pašteto
14.6.2012 11:39:28   
iza.
Jaz bom otroku namesto paštete raje ponudila kak humus, guacamole ali tunino. Se mi zdi bolj zdravo...

_____________________________

Andrej - 2011
Anton in Pavel - 2012

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj pričeti s pašteto
21.6.2012 13:32:08   
NočnaLučka
Mislim, da se otrok slej kot prej sreča z nezdravo hrano (vrtec, zabave, vrstniki...), tako da ne vidim potrebe, zakaj bi jih še doma hranili s svinjarijo. Vsaj tako je moje mnenje.

(odgovor članu iza.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj pričeti s pašteto
10.8.2012 23:13:59   
Ana009
Mi jih ne hranimo s svinjarijo.. jesta pa oba z zlico doma narejeno pasteto iz mesa, jeter in zacimb.. nutele pa recimo ne bosta povohala, tam pa je tudi polno svinjarije... tako, daje relativno...
tasca je pa delala super pasteto iz vec vrst mesa, zapeceno v pecici.. mnjamiii...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj pričeti s pašteto
22.8.2012 15:19:58   
Najaa
Nam pa včasih paše tudi svinjarija v obliki paštete, še posebej argetine so super. Jih pa res redko kupim, ker imata daleč najraje na svetu maslo in med. Tu pa tam naredim tunino pašteto, ta gre tudi kot za med.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kdaj pričeti s pašteto
22.8.2012 16:30:53   
taška30

IZVIRNO SPOROČILO: Ana009

.. nutele pa recimo ne bosta povohala, tam pa je tudi polno svinjarije... tako, daje relativno...



Kaj pa je tako svinjskega v nutelli?user posted image


(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kdaj pričeti s pašteto
22.8.2012 17:57:02   
angelček moj
in kaj narediti,če si otrok želi jesti vse to kar ste napisala,kako je slabo in če te otrok prosi? sem prišla do spoznanja, da zakaj ji ne bi ponudila če sama želi,sej so male količine,željo pa ima izpoljeno

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kdaj pričeti s pašteto
22.8.2012 21:59:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: angelček moj

in kaj narediti,če si otrok želi jesti vse to kar ste napisala,kako je slabo in če te otrok prosi? sem prišla do spoznanja, da zakaj ji ne bi ponudila če sama želi,sej so male količine,željo pa ima izpoljeno


Narediš hlev, vanj postaviš dva prasca in ju rediš......namesto cvetličnega vrta si narediš kokošnjak in imaš v njem piščance, kure, goske.....od soseda vzameš v najem njivo ali dve (prasce in perjad moraš vseeno nekako nahraniti), se podučiš o določenih kulturah, ki jih uživajo svinje in kure, seješ, žanješ, uživaš v delu v naravi.....in na humani način pobiješ prasce, kure, goske, da narediš domače njami zrezke, njami paštete....in imaš vse bio, naravno, tvoj proizvod.....ne pa svinjarije, ki se prodaja v trgovinah....

V bistvu zveni zelo preprosto, samo ne vem če se privrženke zdrave hrane in nasprotnice t.i. svinjarije (paštete) poslužujejo tega samooskrbovalnega načina.....no eno tašča oskrbuje z domačo pašteto, kje pa dobi tašča jetrca zanjo, pa ne vemo.....verjetno v kakem megamarketu, uvoz iz Italije ali Madžarske......v skrajnem primeru pa kupi pišče izpod žarnice pri domačem rejcu (dobesedna prosta reja je zgolj marketinška poteza, nema toga više, razen če ima kdo 4 kure za domačo uporabo, da mu serjejo po dvorišču.....

Tako da tiste, ki izredno zdravo živite (in boste, predvidevam, tudi zdrave umrle), nikar se ne slepite.....prav tako zauživate svinjarijo....samo v drugačni obliki kot je argetina pašteta in poljska nutela.....user posted image




(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?