|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje imate štedilnik
25.2.2010 10:06:10   
mačka
Zanimajo me vaše izkušnje in mnenja kje je bolje, varneje, bolj praktično imeti štedilnik. Na "otočku" sredi kuhinje ali na pultu ob steni???
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 10:12:29   
Kerensa*
Na pultu ob steni. Ni šans, da bi mi stal sredi kuhinje, glede na to, da ga večinoma uporabljam samo za kuhanje kave.

(odgovor članu mačka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 10:13:33   
Anonimen
ob steni

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 10:48:43   
sazi
Mi ga imamo na polotoku. Ko kuhaš, gledaš proti mizi v jedilnici in vidiš tudi v dnevno sobo.
Odvisno od tega, kakšne oblike kuhinjo imaš in kaj s tem pridobiš. Sama ne bi nikoli več imela štedilnika ob steni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 11:17:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Na pultu ob steni. Ni šans, da bi mi stal sredi kuhinje, glede na to, da ga večinoma uporabljam samo za kuhanje kave.


user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 11:58:36   
Klemy82
Ob steni. 

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 12:00:46   
Poka
Predviden je ob steni na pultu, na otoku naj bi bil umivalnik. To je sicer priporočilo mojega fanta, ker je namreč težje naredit napo sredi kuhinje kot ob steni, kar še naj nebi bil tak problem, problem je knauf okoli nape, ki rad odstopa, sploh ker je tam potem para in vročina. Hotela sem mojega prepričat, da sigurno pozna koga, ki to naredi tako profesionalno, da ni problemov...

Najprej sem bila proti, sedaj se bom morala kar sprijaznit, ker sem pri parih primerih videla, kaj se naredi. Knauf začne odstopat. Ful grdo. En primer je - OK nima veze s kuhinjo, ampak z vlago - če je že bila katera v novem wellnes centru Orhidelija, ki ima strop iz knaufa. Ne vem kako dolgo je to tam - ampak dejstvo je, da je nov objekt, sam jaz sem mislila, da bo cel strop dol padel. Enkrat tudi verjetno bo, če ne bodo porpavili, ampak bodo mogli pa kar pogosto popravljat.

Če veliko kuhate - hm, kaj pa vem, je bolje, da je ob steni...

Razen, če katera ve, če se lahko da okrog še kaj druga kot knauf - moj mi itak noče povedat, samo da bi bilo po njegovo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 12:06:48   
baguSka
Za izkusnje sicer ne vem... si ga pa full zelim sredi kuhinje!! Ampak si tud kuhinjo zelim met tok veliko... kjer sem zdej, zal odpade.user posted image

(odgovor članu mačka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 12:17:45   
Anonimen
Men se dopade kuhališče na otoku samo pod pogojem, da je otok enormno velik ... torej vsaj 3m dolg in 120cm globok. Kar je manj, je men že malo posiljena varianta te rešitve ... sploh mi ni jasno ko eni dajo na silo kuhališče na otok, po možnosti 10 cm od roba otoka ali pa na otok globok samo kakih 70cm pa na drugi strani jedilna miza ... to mi je res kar neki user posted image

Aja, da odgovorim na vprašanje v naslovu ... ker nimam prostora za ogromen otok, imam štedilnik lepo ob steni, na polotoku pa delavno površino in mi je fajn.

< Sporočilo je popravil Otika -- 25.2.2010 12:19:07 >

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 12:20:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Za izkusnje sicer ne vem... si ga pa full zelim sredi kuhinje!! Ampak si tud kuhinjo zelim met tok veliko... kjer sem zdej, zal odpade.user posted image

Dobesedno podpišem.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 12:21:41   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Poka
Predviden je ob steni na pultu, na otoku naj bi bil umivalnik. To je sicer priporočilo mojega fanta, ker je namreč težje naredit napo sredi kuhinje kot ob steni, kar še naj nebi bil tak problem, problem je knauf okoli nape, ki rad odstopa, sploh ker je tam potem para in vročina. Hotela sem mojega prepričat, da sigurno pozna koga, ki to naredi tako profesionalno, da ni problemov...

Tole si pa jaz osebno zelo težko predstavljam user posted image Uporabnost te opcije, namreč...

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 12:22:20   
aluš
Ob steni, tako kot ostale elemente. Najprej omarico, malo pulta, nato štedilnik,nato spet 1 m pulta, korito, zopet kar nekaj pulta, hladilnik. Na sredi ne vem, če bi ga imela. Se vidi, ko je umazan, šprica pri kuhanju naokoli (po tleh). Pri nas ga namreč veliko uporabljamo (predvsem mož) za kuhanje in se mu dogaja (štedilniku).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 12:22:42   
NEVA-1
Mi ga imamo kar ob steni, ampak na srečo pri oknu, tko da mal lahko gledam v gozd, imela bi ga na otoku, ampak bi morala bit zraven todi voda, drugače imam itak premajhno kuhinjo za take hece, tako da bomo s tem še malo počakali...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 12:38:38   
sazi
Mi gatudi veliko uporabljamo - na polotoku, pa ni okrog nič umazano. Pult polotoka je širok skoraj 1m in na drugi strani nič ne šprica na tla, če je umazan, ga pa vidiš tudi, če je ob steni.
Kar se pa knaufa tiče - kaj pa vem - mi imamo knauf strop, okgroglo napo, odvod iz nape pod spuščenim stropom speljan v dodatno tuljavo v dimniku. Na stropu se zaenkrat nič ne pozna.

Meni tudi ni čisto jasnja uporabnost korita na otoku? Razen če vso posodo pereš na roke in tako ob njem preživiš več časa, kar s emi zdi skoraj nemogoče?

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 13:17:03   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Poka
Predviden je ob steni na pultu, na otoku naj bi bil umivalnik. To je sicer priporočilo mojega fanta, ker je namreč težje naredit napo sredi kuhinje kot ob steni, kar še naj nebi bil tak problem, problem je knauf okoli nape, ki rad odstopa, sploh ker je tam potem para in vročina. Hotela sem mojega prepričat, da sigurno pozna koga, ki to naredi tako profesionalno, da ni problemov...

Tole si pa jaz osebno zelo težko predstavljam user posted image Uporabnost te opcije, namreč...



meni je to totalno neuporabnouser posted image  štedilnik in korito morata biti v eni liniji. si ne predstavljam, da nekaj perem, dam v lonec in mam celo pot do tja popackanouser posted image  če že, bi imela otok strašno velik, kot je že ena napisala, pa potem vse na njem, ostalo pohištvo pa v stilu "dnevne sobe" ampak roko na srce, da pa to nekak zgleda, pa mora biti tudi kuhinja skoraj tako velika, kot naša dnevna soba.

jaz ga imam na steni in sem tako čisto zadovoljna...

< Sporočilo je popravil rija -- 25.2.2010 13:18:45 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 13:22:51   
EMILY 3
ob steni


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 13:33:10   
Poka
Meni je pa v bistvu ravno bolj uporabno tako, da je korito na otoku, res pa da mi zgleda lepše s štedilnikom na otoku. Ravno zaradi te nape in si prav predstavljam, kako bi dala lučke v ta spuščeni strop.

Sicer pa jaz največ časa porabim za to, da očistim in narežem zelenjavo. Delovna površina bo na otoku, zato mi je nekako logično, da je gor umivalnik. Ker jaz, ko operem zelenjavo, jo potem nesem na delovno površino, ki jo imam sedaj nasproti umivalnika in ponavadi mi še kaj dol pade in potem je vse popacano. Idealno bi bilo, če bi imela na otroku sicer prostor za oboje. Sam glede na to, da je kuhinja 3.70 široka, bo ravno komaj prostor za eno stvar.
Slika:
user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kje imate štedilnik
25.2.2010 14:34:46   
x_srečka_x
Ob steni, jaz si ga pa želim v kotu (imam kotno kuhinjo) ker mi je lepo, upam da enkrat bo user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kje imate štedilnik
26.2.2010 8:26:24   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Na pultu ob steni. Ni šans, da bi mi stal sredi kuhinje, glede na to, da ga večinoma uporabljam samo za kuhanje kave.


V kolikor bi ga imela večina samo za kuhanje kave, bi mi domači dali rdeč karton.

Meni osebno je največje darilo pohvala od hčera in moža glede moje kuhe in peke.

Štedilnik imam ob steni, blizu korita, vmes kotna delovna površina, tako, da mi je vse na dosegu roke. Zakon mi je tudi "dvignjena pečica", da se ni potrebno pripogibat.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kje imate štedilnik
26.2.2010 8:27:40   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Meni je pa v bistvu ravno bolj uporabno tako, da je korito na otoku, res pa da mi zgleda lepše s štedilnikom na otoku. Ravno zaradi te nape in si prav predstavljam, kako bi dala lučke v ta spuščeni strop.

Sicer pa jaz največ časa porabim za to, da očistim in narežem zelenjavo. Delovna površina bo na otoku, zato mi je nekako logično, da je gor umivalnik. Ker jaz, ko operem zelenjavo, jo potem nesem na delovno površino, ki jo imam sedaj nasproti umivalnika in ponavadi mi še kaj dol pade in potem je vse popacano. Idealno bi bilo, če bi imela na otroku sicer prostor za oboje. Sam glede na to, da je kuhinja 3.70 široka, bo ravno komaj prostor za eno stvar.
Slika:
user posted image


Mi je zelo všeč, vendar si mojih otrok in sebe ne predstavljam v taki kuhinji.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kje imate štedilnik
26.2.2010 9:09:00   
Lenny
Tudi v novi kuhinji bo ob steni.
Polotok bo služil za delovno površino, zunanji del pa za "zajtrkovalnico", v kar sta se ob ogledu kuhinj zaljubila naša dva mulčka. Upam, da bosta potem tako pridno zajtrkovala.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kje imate štedilnik
26.2.2010 9:22:46   
josephine27
mi ga imamo ob steni v kotu

_____________________________



(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kje imate štedilnik
26.2.2010 9:33:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny
Tudi v novi kuhinji bo ob steni.
Polotok bo služil za delovno površino, zunanji del pa za "zajtrkovalnico", v kar sta se ob ogledu kuhinj zaljubila naša dva mulčka. Upam, da bosta potem tako pridno zajtrkovala.

Evo, takole bi pa jaz imela user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kje imate štedilnik
26.2.2010 9:34:11   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina
Zakon mi je tudi "dvignjena pečica", da se ni potrebno pripogibat.

Se strinjam. Pa tudi dvignjen pomivalec (tako imam jaz) je odlična stvar - sploh za hrbtenico.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kje imate štedilnik
26.2.2010 11:57:09   
Lenny

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina
Zakon mi je tudi "dvignjena pečica", da se ni potrebno pripogibat.

Se strinjam. Pa tudi dvignjen pomivalec (tako imam jaz) je odlična stvar - sploh za hrbtenico.



Dvignjeno pečico mi je uspelo uvrstiti, na dvignjen pomivalec pa nisem niti pomislila. Ideja pa je ful dobra. Samo ne vem, če me moj v.d. mož ne fenta, če zdaj še kaj spremenim user posted image Poskusit pa ni greh user posted image

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?