|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 9:51:44   
Anonimen
Trenutno se bova lotila vodovodnih inštalacij v kopalnicah. In seveda, nastane problem.

Spodnja kopalnica meri 5m2 in v njej bi imela tuš, wc in umivalnik (v tem nadstropju je še dnevna soba, kuhinja in jedilnica).
Zgornja kopalnica je večja- nekje 8m2 in je v nadstropju, kjer je spalnica in otroške sobe. Nekako sem si v njej zamislila banjo, wc in umivalnik.

Sedaj pa je moj user posted image  prišel na idejo, da bi imela tuš tudi v zgornji kopalnici, ker kao ko zjutraj vstane iz postelje se gre stuširat in noče hodit gor in dol in premetavat cunje iz ene kopalnice v drugo.... Skratka - ima probleme. user posted image  Jaz se pa tudi nočem odpovedati banji.user posted image

In sedaj ne vem ali je smiselno dat v zgornjo kopalnico banjo in tuš, glede na to, da je v spodnji tudi tuš? Kam pa pralni stroj?

Nekako si ne morem predstavljati, kje se bomo tuširali oz. kopali.. Zgoraj ali spodaj.... user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 9:55:39   
urskas
Če boš imela tuš kabino in kad posebej je to ful za čistit. (a boš imela čistilkouser posted image ?)
mo sicer nimamo problema dveh kopalnic, imamo pa eno in v njej masažna kad z zastekljenim delom za tuširanje.
Midva se običajno se turširava, kopajo pa le otroci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
4.3.2008 9:57:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 9:57:47   
žigolino
Jaz vem da se vskdan tolčem po glavi ker nimamo v hiši banje,sedaj jo je pa že mož začel pogrešat.In sva se odločla da jo bova v kleti dala v en prostor ,ki naj bi zdaj predstavljal kamrsobo.
Jaz bi jo imela zgoraj,saj lahko na njo namontirata tista plastična vrata in zgleda kot tuš,mož bo pa že zjutraj malo nogo dvigno in stopo notuser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 9:58:55   
Tanik
pri nas je spodnji štuk, kuhinja+jedilnica, dnevna soba in kopalnica manjša s tuš kabino. zgoraj sobe in večja kopalnica z banjo pa pralni stroj. če se pač hoče kdo samo stuširat pa gre dol, škoda se mi zdi imet oboje, če že imaš kopalnico samo s tušem. mi se kopamo zgoraj in tuširamo spodaj user posted image



_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 10:01:05   
Anonimen
Jaz bi definitivno najprej banjo, šele potem bi začela razmišljat, ali tuš ja ali ne.

(odgovor članu Tanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 10:04:08   
Anonimen
Pri nas bo v eni kopalnici banja, v drugi tuš. Se mi zdi brezveze dajati tuš v obe kopalnici, saj tistih nekaj korakov ni nek hud problem narediti + manjši stroški + manj čiščenja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 10:05:28   
Anonimen
Banjo s stekleno pregrado da maš tud tuš.
Stroj bi pa dala v gornji štuk, boš mela manj za gor pa dol nosit cunj, saj se boste verjetno gor slačili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 10:06:22   
želva
Definitivno banjo, pa pol en kos zastekljen, da se lohk tuširaš, al pa sam karniso(zgleda bolj tako tako, ampak se bo lohk pa tud tuširal), nogo bo pa že dvignil pa stopil not, a ne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 10:11:19   
Pingvinčica
Mi bomo imeli v spodnjem štuku, kjer je jedilnica, kuhinja, dnevna soba, kurilnica in pralnica kopalnico z tušem. V zgornjem štuku, kjer so pa spalni prostori pa banjo.
Mimogrede, user posted image user posted image user posted image user posted image da hiška tako lepo napreduje. user posted image

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 10:15:54   
Anonimen
Punce, hvala..  Kje se bomo tuširali ali kopali nimam pojma.. Najbrž tako kot se bomo navadili na začetku. Fora je v tem, da se v banji ravno ne bo dalo tuširati, ker je v mansardi in je strop nižji in zarad tega bi bilo vse pošpricano po stropu. Tega pa itak nočem.

O pingvinčica.. Lepo, da si se oglasila.. Sem te pogrešala.user posted image user posted image  Ti pošljem spletnik, da boš videla kako nam gre. user posted image

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 10:21:54   
TRIŠ
Jaz imam banjo s stekleno pregrado in je ne zameljam za noben tuš.Pozimi si rada naredim solno kopeluser posted image ,pa še čiščenje kabine je zelo težavno če hočeš imeti lepo.Stroj user posted image pa imej kjer bo več prostora.Jaz bi ga imela na vrhu kjer imate sobe in se zjutraj in zvečer preoblačite.Na stroj pa daj še sušilc user posted image .Grem pa zdej poslikat našo mini kopalnico ki ima vse to pa poglej v albumu.
Lep dan pa dobr zrihtajte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 10:25:02   
honey
Moje mnenje oz. izkušnje: midva imava v svoji kopalnici tuš user posted image , v otroški pa banjo user posted image . Tamal ful uživa v banji, ko se namaka, pa nama tudi, če slučajno kdaj zapaše, skočiva noter - čeprav bolj redko. Tako da, če imaš varianto, daj oboje. Najbrž pa tudi nimate 200 stopnic, da se mož zjutraj ne bi mogel sprehodit do tuša in se stuširat. Saj se navadiš. Ko smo živeli še pri tašči in tastu, smo imeli skupne kopalnice in sem v zgornjem nadstropju, kjer je bila banja, kopala samo tamalega, vsi ostali smo se tuširali spodaj. In ni bilo nobenega problema (razen, da se nisi mogel sprehajat po bajti nag user posted image ). Kar pa se tiče pralnega stroja, ga imam pa jaz v kurilnici. Lažje nesem suho perilo po stopnicah in ga potem operem v pritličju in nesem mokro obesit ven oz. ga vržem v sušilca (ki  je na pralnem stoju). Če imaš možnost, ti predlagam, da ga postaviš kam tako, kjer boš mokro perilo najmanj prenašala. Jaz sem zelo zadovoljna s to postavitvijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 10:29:39   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Trenutno se bova lotila vodovodnih inštalacij v kopalnicah. In seveda, nastane problem.

Spodnja kopalnica meri 5m2 in v njej bi imela tuš, wc in umivalnik (v tem nadstropju je še dnevna soba, kuhinja in jedilnica).
Zgornja kopalnica je večja- nekje 8m2 in je v nadstropju, kjer je spalnica in otroške sobe. Nekako sem si v njej zamislila banjo, wc in umivalnik.

Sedaj pa je moj user posted image  prišel na idejo, da bi imela tuš tudi v zgornji kopalnici, ker kao ko zjutraj vstane iz postelje se gre stuširat in noče hodit gor in dol in premetavat cunje iz ene kopalnice v drugo.... Skratka - ima probleme. user posted image  Jaz se pa tudi nočem odpovedati banji.user posted image

In sedaj ne vem ali je smiselno dat v zgornjo kopalnico banjo in tuš, glede na to, da je v spodnji tudi tuš? Kam pa pralni stroj?

Nekako si ne morem predstavljati, kje se bomo tuširali oz. kopali.. Zgoraj ali spodaj.... user posted image user posted image user posted image user posted image


Saj se v banji tudi lahko samo stušira, saj se ne rabi namakat, če noče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 10:34:23   
TRIŠ
MANSARDAuser posted image user posted image user posted image user posted image Pol pa ne bo nič z banjo v kateri se boš tuširala.Eh boste že zrihtal ,kaj pa včasih ko so se kopali v škafihuser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
4.3.2008 10:39:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
4.3.2008 10:40:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TRIŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 10:57:08   
Pingvinčica
Ja Triš tako cev sva midva dala iz zgornje kopalnice v pralnico, da ne bom rabla vedno umazane cote nost iz zg. v spodnji štuk.
Biba daj pošlji prosim slikce, da vidim kako napreduje, ker predno bo nam ratal v vaše konce pridit boste vi že fertik z hiško. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 11:06:28   
Anonimen
Živka, sva pomislila tud na jašek za perilo.. Vendar je problem v tem, da kopalnice niso ena nad drugo, ampak ena na enem koncu hiše, druga na drugem.  Tako, da ne vem kako bi to lahko speljali.. Iz spodnje kopalnice bi šlo v kurilnico, iz zgornje pa v jedilnico.user posted image   user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 11:07:25   
Anonimen
pingvinčica, poglej na mail.. Sem ti poslala komplet spletnik, pa boš videla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 11:09:02   
asso
Jaz pravim tako. Če imaš možnost daj oboje. Mi imamo banjo in takoj zraven zastekljen tuš in sploh mi ni žal. Če mi zapaše grem v banjo, drugače pa večinoma pod tuš.
Praktično pa je tudi zato, ker tamali dam v banjo in jaz med tem skočim pod tuš in jih imam na uki...

Tako, da jaz sem za oboje...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 11:12:01   
Pingvinčica
Full lepa hiška. user posted image user posted image user posted image user posted image Pa hitro je bla pod streho. Kolk pa mata kvadratu vse skupi?

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
4.3.2008 11:22:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 11:32:54   
Anonimen
Živka, to pa še pomislila nisem.. Matr, sem blond.. user posted image  Hvala za idejo.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kopalnica - tuš, banja ali oboje??
4.3.2008 11:42:38   
klavdijas
Pri nas imamo oboje v zgornji kopalnici in tuš v spodnji. Pa lukno skozi katero mečeš cunje v spodno kopalnico.

Lp,


           Klavdija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?