|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krema za sončenje
18.7.2008 10:48:50   
piščanc
vsi zagoreli smo prišli z morja in najboljše novica je, da nihče od nas ni imel alergije ali opeklin.

kupila sem pa kremo dr.hauschka in to faktor 15. vse nas je popolnopma zaščitila in jo priporočam vsem alergikom.

z nami je bila pa še ena družina, ki so imeli Nivea kremo faktor 50 - vsi po vrsti so imeli hudo alergijo dokler niso zamenjali kreme pa še kalcij so dobili v lekarni.




_____________________________

iz malega zraste veliko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krema za sončenje
18.7.2008 13:03:24   
Naja30
Moja hčerka je tudi letos imela alergijo na kremo Nivea, faktor 25. Vzela sem pa eucerin in zdaj je super.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krema za sončenje
18.7.2008 15:12:38   
Mišni
Mi se mažemo z vsem živim, ni da ni. Staro, novo, od Nivee do ne vem česa. Nobenemu ni nič, vsi živi in zdravi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krema za sončenje
20.7.2008 16:06:22   
Pi-kica 1
Mazali smo se kar z DM - ovo kremo. Prvi dan je sinko postal flekast, namazala sem ga z Fenistilom, potem pa je bilo OK.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krema za sončenje
21.7.2008 21:49:19   
piščanc
jaz se kar vsako leto borim s tem soncem (tudi zaradi sebe, ne samo zaradi otrok). in večkrat sem jemala claritine, da se je alergija polegla. lani sem vsakič, ko sem šla v morsko vodo dobila koprivnico. pa to peče kot hudič.

in zato sem leto vesela, da nam ni bilo nič. da smo celo zagoreli :)

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?