|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krst-darilo?
17.9.2010 8:45:19   
zita
Povabljeni smo na krt..in to kar dva za fanta in punčko. Nimam glih izkušenj s tem.. kaj mi svetujete za darilo?Hvala za vsak namig
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krst-darilo?
17.9.2010 9:01:08   
petruska
Vsakemo eno knjigo s posvetilom, da ko bosta večja da bosta imela nek spomin, pa kakšno igračo vsakemu.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krst-darilo?
17.9.2010 10:32:03   
tix
Jaz sem bila že kar na precej krstih (velika družina) in tudi dam kakšno knjigico s posvetilom in čestitko s par evri če smo povableni ven na kosilo

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krst-darilo?
17.9.2010 10:42:44   
malajka84
Midva sva kupila knjigico MOJE PRVO SVETO PISMO (9€), 61 strani pa so lepo zgodbe notr opisane. NA prvo stran sva pa napisala posvetilo. In s emi zdi, da je bilo darilo zanimivo, knjigica je pč neki posebnega.

http://knjigarna.ognjisce.si/slike/otroska_knjiznica/Moje_prvo_rocno_SP_roc.jpg

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krst-darilo?
18.9.2010 18:28:27   
aknela123
dvojčka?
punce, malo bolj ste pa lahko radodarne z darili, kot pa tukaj opisujete. sama sicer nisem neki materialist, ampak sem bila zelo presenečena, kakšna lepa darila so povabljenci prinesli mojima dvema žabicama za krst (pa so tudi mogli  dvojno kupit). In zato se tudi sama potrudim pa rada podarim kakšno lepšo in lepo zavito stvar, pa tudi denarčke dam vedno aranžirat, ko gre za takšne pomembnejše dogodke.

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krst-darilo?
21.9.2010 0:23:23   
zvezdica_1
bon za 20e  babycentru...
je pa bilo za 1 otroka...
user posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krst-darilo?
21.9.2010 1:08:07   
Muca83
Mi smo imeli maja krst moje punčke in smo za darila dobili klasiko - kaj za oblečt, igrače, tudi denar, nekaj knjigic. Nič ni bilo ravno verskega razen od botrov, ki sta ji kupila med drugim rožni venec in Krstni album. Jaz sem bila zadovoljna.

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?