|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhalna plošča kombinirana
26.8.2008 23:19:01   
siskamiska
Iščem kuhalno ploščo kombinacija plin-elektrika (4+2). Plošča ne sme biti srebrna, niti bela, skoraj najrajši bi imela steklokeramiko čez vse.

Iščem iščem, pa ne najdem user posted image .

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 7:25:34   
Drnula
Steklokeramične na plin se zelo težko dobi. Jaz sem si jo želela vendar ugotovila, da se iz trga umika, ker se ni obneslo.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 7:38:57   
HHH
Razmisli o indukcijski. Jaz jo imam in je ne menjam za nič na svetu. Sem super zadovoljna

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 7:50:10   
bskrle
MI imamo plin +indukcija, vendar je plošča kupljena v Gorici

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 8:05:22   
Pauline
Kombinacijo 4+2 še nisem zasledila....imajo pa 2+2 http://www.gospodinjski-aparati.si/iskalnik/articles.php?id=8720&zadetek=0

Kaj pa če bi vzela plinsko s 4 kuhališči http://www.gospodinjski-aparati.si/iskalnik/articles.php?id=7525&zadetek=0

in

indukcijsko z 2 kuhališči http://www.gospodinjski-aparati.si/iskalnik/articles.php?id=10993

Seveda iz iste serije.....

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 8:39:18   
Dream
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Razmisli o indukcijski. Jaz jo imam in je ne menjam za nič na svetu. Sem super zadovoljna


Se tudi sama podpišem pod tole.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 9:02:47   
Andra


to je kombinacija plin+steklokeramika, meni je všeč

indukcijska je zakon, amoak je pa precej draga

< Sporočilo je popravil Andra -- 27.8.2008 9:05:13 >

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 9:04:52   
Andra
user posted image
sorry, prej se mi je čisto nekaj drugega prikradlo zraven...

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 9:45:51   
jagoda77
indukcija je zakon
ali pa indukcija elektrika

plin? nikol več, preveč svinjarije

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 10:34:48   
Anonimen
Pregledala sem vseh 15 katalogov bele tehnike, ki jih imam doma in kombinacija 4x plin, 2x steklokeramika ne obstaja.

Obstaja pri kar nekaj proizvajalcih 90cm kuhališče 5x ali 6x plin na steklokeramični plošči, enaka varianta samo z indukcijo ali samo s klasično steklokeramiko. Mešanih variant ni, razen 60cm 2x plin in 2x steklokeramika ali indukcija. Vse v črni ali antracit barvi.

Lahko pa narediš kombinacijo, kot jo je predlagala Pauline, 4x plin na steklokeramiki (60cm) (jih imajo še skoraj vsi proizvajalci) in 2x indukcija ali klasična steklokeramika (30cm - t.i. domino)
ali
trikrat domino varianta po 30 cm: 2x plin, 2x steklokeramika/indukcija, 2x plin.


(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 10:35:49   
AKP
Sama imam steklokeramično ploščo, ki ima štiri pline in je sedaj v uporabi pet let in mi sploh ni več simpatična. Naslednja bo 100% indukcijska, ker se da dosti lepše ščistit, kot pa moja. Vedno ostane kaj v robovih okoli gorilnikov. Je pa res, da takrat nisem imela toliko denarja user posted image , da bi si lahko kupila samo električno steklokeramično ploščo.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 10:52:02   
Anonimen
Jaz jo imam. Beda za pucat. Fajn za kuhat. Premišljam o tem da jo menjam za indukcijsko. Stara je pa 3 leta.
Se pa dobijo dost simpl. Evo:
http://www.gaa.si/iskalnik/

(odgovor članu AKP)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
27.8.2008 11:16:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kuhalna plošča kombinirana
27.8.2008 12:35:47   
Eca
Tudi sama sem bila zaprisežena na plin....bljek od kar imam indukcijo. Indukcijski štedilnik je res bomba....porabi malo elektrike za kuhanje, vse hitreje skuha kot plin in  čisti se zelo enostavno. Toplo priporočam vsakomur.
Glede velikosti 4+2 user posted image A vas je veliko pri hiši, da rabite toliko delovnih plošč? Jaz za 4 člansko družino z 4 ploščami prav lepo shajam, pa bi nas lahko bilo tudi 5 ali 6.
Kot je že ena pred mano predlagala (mislim da Ankica) si lahko omisliš 2 plin, 2 elektrika in 2 indukcija.....no, jaz bi elektriko vrgla ven in rekla, da vzami raje žar ploščouser posted image , se dobi v enaki velikosti kot 2 plin. Sem pa tole videla v enem starem katalogu od Ikeje. Vse naštete stvari imajo tudi tam, firma pa je Whirlpool. Cen ne vem, najbolje da pogledaš na njihovih spletnih straneh. Verejtno imajo tudi slike, da si boš lažje predstavljala.
Moj nasvet: samo indukcija brez ostale "navlake" (plin ali klasična elektrika).

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kuhalna plošča kombinirana
29.8.2008 9:42:56   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

indukcija je zakon
ali pa indukcija elektrika

plin? nikol več, preveč svinjarije

se strinjam user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kuhalna plošča kombinirana
29.8.2008 14:02:30   
Beti S
Če hočeš imet 4 x steklokeramika ali indukcija ter 2x plin obstajata samo dve varianti.
Ali ena plošča od 60 cm (4 xsteklokeramika) ter ena plošča 30 cm (2 x plin)

Meni osebno je najbolj všeč tale kombinacij najprej dan 2x steklokeramika pol 2x plin pa spet 2 x steklokeramika, vmes pa pride povezovalna letvica- alu izgled.



http://www.siemens-hisniaparati.si/files/userfiles/shop/items/76/ER512502_small.jpg


http://www.siemens-hisniaparati.si/files/userfiles/shop/items/73/EH515502_small.jpg

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kuhalna plošča kombinirana
29.8.2008 20:45:11   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

indukcija je zakon
ali pa indukcija elektrika

plin? nikol več, preveč svinjarije

se strinjam user posted image


imam občutek, da je vsem važno kako se puca in ne kako se kuha.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kuhalna plošča kombinirana
29.8.2008 21:04:48   
Anonimen
Kuha se pa sploh odlično user posted image . Še posebej, če spredaj stoji dober kuhar.

(odgovor članu kokoska007)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kuhalna plošča kombinirana
29.8.2008 21:39:45   
sazi
mam občutek, da je vsem važno kako se puca in ne kako se kuha.

Tudi sama sem pomislila na touser posted image .

Meni električna steklokeramična sploh ne potegne, nad indukcijo pa tudi nisem navdušena. Mi bobo imeli 4x plin na steklokeramiki, kako se puca, me ne skrbi. Za vsak (ne vem kakšen) slučaj imamo pa že sedaj eno prenosno indukcijsko ploščo, ki bo po potrebi v uporabi, drugače pa v predalu.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?