|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhinja
1.3.2007 17:46:58   
livia
Kje bi v LJ našla kako pametno kuhinjo?

Gledala sem v Marosu, Lesnini, Harwey Normanu in Rutarju.
A še kje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhinja
1.3.2007 18:01:21   
Anonimen
Kaj pa je zate pametna kuhunja? Kakšno bi rada?user posted image

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhinja
1.3.2007 18:56:36   
Strawberrie Cherrie
Pametna kuhinja je tista, ki se sama čisti briše prah, pomiva, in pa seveda KUHA user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuhinja
1.3.2007 19:36:23   
soncece24


IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Pametna kuhinja je tista, ki se sama čisti, briše prah, pomiva, in pa seveda KUHA user posted image


Kupim takoj !!!! Money is no issue user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuhinja
1.3.2007 19:38:50   
Strawberrie Cherrie
Pa če kar moža prodaš user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhinja
1.3.2007 19:41:54   
livia
Punce, prosim za resne odgovore.

Sorry, nisem se dobro izrazila. Iščem pač kuhinjo, ki ni glih pofel za par let, ampak nekaj kvalitetnega za daljše obdobje.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuhinja
1.3.2007 19:54:59   
soncece24
Ponudnikov kuhinj je pa res toliko, pa ful različnih dizajnov od modnega, klasike, starinskih, malo posrfaj po netu pa pred kratkim je tu na gradnji ena dolga in obširna debata o kuhinjah tekla - s slikicami.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1335855

evo, to sem mislila.




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kuhinja
1.3.2007 20:55:02   
natalia
gorenje, mogoče?

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kuhinja
1.3.2007 21:13:08   
2 Sraki
Oj

Napiši v kakšnem cenovnem rangu si želiš to kuhinjo?

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kuhinja
1.3.2007 21:19:34   
bonika
če poznaš kakšnega uredu tišlerja, jo daj delat po meri, pa takšno kot jo ti hočeš. imam kuhinjo svea (srednji cenovni razred), naročila sva jo v lesnini, čakala nanjo mesec in pol. saj je lepa ima pa tudi pomankljivosti. soseda je dala delat kuhinjo po naročilu, čakala en mesec, pa nič dražja je ni prišla kot naša in to iz masivnega lesa, se pravi je v končni fazi še cenejša.
odvisno je pa tudi koliko nameravaš odšteti zanjo, videla sem tudi mega kuhinje, ki so verjetno tudi bolj kvalitetne, samo mojemu žepu nedostopne.

moja mami ima kuhinjo marles, staro 30 let, pa je še vedno kot nova, edino par pantov na vratcih so zamenjali


< Sporočilo je popravil bonika -- 1.3.2007 21:21:03 >

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kuhinja
1.3.2007 23:13:42   
saving
Jaz sem imel do sedaj http://www.svea.si/ in http://www.kerin-povirk.si/ Po kvaliteti OK, izgled pa šefica ocenjuje user posted image

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kuhinja
2.3.2007 21:59:36   
Anonimen
Evo, malo bolj resen odgovor user posted image .

Poleg zgoraj naštetih prodajajo kuhinje še v:
- Slovenjalesu (Svea in verjetno še kakšna firma),
- Dan Kuchen (srednji višji razred) imajo v BTC-ju, mislim da v hali 9, in na dunajski nasproti Sloveinjalesa (en manjši zasebni salon). 
- Liiz Karantanija (ne vem točno, kje imajo salone, zelo lepe italijanske kuhinje)
- Gorenje na Brnčičevi
- Ewe (hipermarket Mercator v Šiški in prodajalna pohištva Mercator v Mostah)
- Spona (odsvetujem, baje imajo veliko reklamacij, podobno kot Rutar)
- Lipa ( v BTC-ju tam kjer je Zara, samo eno stavbo naprej)
- GA (nasproti Babycentra - prodajajo Nobleso, kar je drugo ime za Nobilio).
To se zaenkrat spomnim.

Nekaj o kuhinjah sem napisala še na forumu Aprilke, mislim, da je na strani 107.

Najbolje, da si ponudbo malo ogledata (internet, en kup prospektov od Nobilie ti lahko prinesem tudi jaz user posted image ), lahko si s strani od Alno kuhinj (poglej k Aprilkam za povezavo) daš dol njihov program za izrisavanje kuhinj in se potem malo igraš z možnimi postavitvami. Ko že približno veš, kaj hočeš, potem pa greš k različnim prodajalcem, da ti izrišejo ponudbe. Malo lahko gledaš tudi za kakšnmi akcijami, včasih se kar splača, čeprav ti večji ponudniki pod akcije vtaknejo vse, tudi kar ni dejansko akcijsko.

Aja, pa sedaj na sejmu Dom se bodo zagotovo predstavljali tudi kakšni mizarji in drugi ponudniki.

Prijetno izbiranje user posted image .

(odgovor članu saving)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kuhinja
2.3.2007 22:09:01   
mala maja
jaz bi izbrala gorenje ali marles. Sveino ima tašča pa je po 6 letih za ven vršt. res se kar zdira pa je niso sami montirali.

Kolegica je kupila prejšni teden gorenjevo v Mekator center v Medvodah. Baje so najcenejši, pa še na piko kartico ti dajo 5% popista, kar je pri 1 bivšem mio, kar nekaj..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kuhinja
3.3.2007 9:26:53   
Anonimen
Na strani 107 sem pisala, še povezava, da ne boš iskala: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=880979&mpage=107&key=

Na forumu Podsvojostreho je tudi podforum kuhinje, tam odgovarja nekaj prodajalcev kuhinj (Špela, Ladjar, pa verjetno še kakšen, za ta dva sem opazila, da vesta, o čem govorita), ti lahko dajo marsikakšen uporaben nasvet).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kuhinja
3.3.2007 21:36:14   
makica
Jaz sem bila zelo zadovolna z Dan Kuchen studijem v BTC hala 9. Pošten in zelo ustrežljiv odnos. Tudi fleksibilni so s popusti tako kuhinje, kakor bele tehnike. Skratka same pohvale g. Bojanu in g. Draganu.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kuhinja
3.3.2007 23:59:55   
* Mateja *
Mi imamo Lipino doma in v novem stanovanju, smo zelo zadovoljni. Mama jo ima že 25 let Lipino in pravi, da jo bo morala s skirco mal razbit, če jo bo hotla zamenjat! Ful se lepo pucajo. Po mojih izkušnjah za isti dnar kot od Marlesa al pa Svee dobiš boljšo kuhinjo od Lipe, po kvaliteti gledano. 

(odgovor članu makica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kuhinja
4.3.2007 8:49:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

Mi imamo Lipino doma in v novem stanovanju, smo zelo zadovoljni. Mama jo ima že 25 let Lipino in pravi, da jo bo morala s skirco mal razbit, če jo bo hotla zamenjat! Ful se lepo pucajo. Po mojih izkušnjah za isti dnar kot od Marlesa al pa Svee dobiš boljšo kuhinjo od Lipe, po kvaliteti gledano. 



Lipa pride dvakrat (ali pa še malo več) dražja kot od Svee ali Marlesa za isto postavitev, se pa strinjam glede kvalitete user posted image . Verjetno so to najkvalitetnejše kuhinje slovenskega proizvajalca (govorim o proizvodni izdelavi), čeprav kvaliteta vseeno ni na tako visokem nivoju kot je bila pred nekaj leti.

Čiščenje kuhinje je odvisno od materiala, iz katerega je narejena, ne toliko od proizvajalca. Načeloma se kakšne rustikalne težje čistijo zaradi vseh tistih robov, vendar je spet odvisno kako so tisti robovi narejeni. Super so ravne linije, lepo izgleda hochglanz, ampak se na njem vidi vsak prstni odtis. Uporabiš vlažno krpo in je čisto, problem nastane, če se kaj res zarosta, ker ni dobro čistit s kakšno bolj grobo krpo (razen če je komu všeč črtasti vzorec user posted image ).

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kuhinja
5.3.2007 19:43:27   
tofsi
Mene pa zanima, če ima kdo Panlesovo kuhinjo in kako ste zadovoljni z njo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kuhinja
5.3.2007 20:10:26   
Anonimen
Aprila jo dobimo :-) Povem takrat.

(odgovor članu tofsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kuhinja
6.3.2007 9:09:32   
Olivija
Naši imajo Dan (5 let) in je kot nova.


(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kuhinja
7.3.2007 16:35:21   
sonchek
tale bo pa moja...komi čakam....
...no ta model....

user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kuhinja
8.3.2007 11:27:45   
mika
sonchek, a kuhalno ploščo misliš imeti na otoku? men se zdi, da je potem vse okol pošpricano od kuhanja.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kuhinja
9.3.2007 12:59:52   
Seven*
Sonchek, katerega proizvajalca si izbrala?

Jaz bom imela indenticno tej, samo tiste rjave ne bo, ampak bom dala ZIVOZELENE ploscice za kombinacijo. Moja bo IKEA. Zakaj? So kvalitetni, cena je pa pol manjsa od Marlesove. Pa itak je ne mislim imet vec kot 10 let, ker se je bom najbrz navelicala, potem pa komot zamenjam, pa bom dala isto denarja kot za kaksno "kao kvalitetnejso"

Itak je pri IKEA kuhinjah menda samo malenkost tanjsa iverka, vodila so pa tako kot pri Marlesu - Blumova vodila, al kak se napise. Edino kar pac moras, jo sam zmontirat.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kuhinja
9.3.2007 14:03:58   
bini
kakšne so pa kej cene ene povprečno velike ikeine kuhinje??
me prav zanima, čeprav zares zanimal me bo čez kakšne 2 leti....
seven - a lahko kak link pripopaš?? ti si stručko okol tega user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kuhinja
9.3.2007 15:39:24   
Seven*
www.ikea.at, pa imas tam pri kuhinjah celo program za izris kuhinje. Celo kuhinjo si sam narises, potem pa se vidis koliko bi stala. Je pa fajn ce znas nemsko. Je pa tudi na mednarodni Ikea strani moznost izrisa (www.ikea.com) Malo se potrudi, ni neka komplicirana zadeva.

Mene bo moja prisla 800 bivsih tisoc tolarjev, ista Marlesova bi pa bila vec kot 1.600. Torej zadeva je polovico cenejsa. Bo pa bela, visoki sijaj.

Aja pa se ena prednost. Ni cakanja. Prides gor z tem izrisom, prodajalka zadevo pogleda, preveri in cez kaksno uro te CELA kuhna caka spodaj. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?