|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhinja po meri
31.8.2006 10:26:30   
ma19teja
Živjo!

Ali ima katera kuhinjo iz mizarstva Panles, Magles, Excell, Peklenik...

V mislih imava kuhinjo po naročilu, pa ne veva na koga se obrnit. Bila sem že v vseh teh salonih in sem dobila zelo mešane občutke, zato bi bila zelo vesela, če bi mi lahko iz prve roke svetovale katerega od njih ali pa kakega drugega iz okolice LJ ali iz gorenjske.

Aja odločava se za svetlo kuhinjo v barvi bukve ali javorja - furnir, nekaj takega kot sta Gorenje Mina in Lorena.

Lep dan,
Mateja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhinja po meri
31.8.2006 10:31:56   
kepica
Mi smo se ravno vselili. Vse pohištvo nama je naredil en mizar iz Poljanske doline. Nama je zelo všeč, naredil je točno tako kot sva hotela, pa še drago ni bilo. Če ti kaj pove informacija, da sva za kuhinjo, dnevno, jedilno mizo v kuhinji, lakiranje kuhinjskih stolov ter mizo za dnevno sobo odštela 1.350.000 sit. Nama se je to zdelo zelo ugodno. Če te zanima, lahko dam slikce v album.

lp
kepica

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhinja po meri
31.8.2006 10:32:56   
kepica
Ja, pa še to. Bila sva pri Peklenku in je bilo svinjsko deago. Sam za informacijo....

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuhinja po meri
31.8.2006 10:46:23   
ma19teja
Ja, Kepica zelo bi bila vesela slikic. Prosim pa te tudi za številko tega vašega mizarja. Lahko tudi na ZS.

Hvala

lpm

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuhinja po meri
31.8.2006 10:54:18   
kepica
Ok, slikce bodo v albumu. Te obvestim. Sem v službi pa mam mal gužvo. Telefonsko pa tut dobiš, sam moram moža poklicat, ker jo ma on. Ti pišem na privat.

lp
kepica

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhinja po meri
31.8.2006 11:36:21   
kepica
Evo, slikice so že naložene.

lp
kepica

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuhinja po meri
31.8.2006 13:57:08   
snorlax
Jaz bi imela kaj takega kot je tule http://www.kerin-povirk.si/ in sicer pod Nobilia, moderne, Pia 669 (na drugi strani, št. 14).

Samo verjetno bo ostalo kar pri željah (finance, finance..user posted image ).

Ali ima katera kuhinjo od Kerin.Povirk?


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kuhinja po meri
31.8.2006 16:30:49   
dulcinea
Kepica, zelo lepa kuhinja, jedilnica in dnevna? A vse to je blo 1.300.000???? Pri nas imamo podobno kuhinjo in dnevno pa je bla skupaj po moje več kt 2 miljončka


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kuhinja po meri
31.8.2006 18:39:46   
copka
No, midva imava kuhinjo od Peklenka, ker se nama je zdela najcenejsa in se naredili so jo tocno tako kot sva midva rekla. Tako da sva bila zelo zadovoljna in sedaj cakava se na garderobno omaro in vitrinco za v kuhinjo.

Sva dobila ful neke popuste, pa enkraten znesek placala in dobila se nekaj popusta. Nama je tudi en prodajalec v Lesnini svetoval, naj kar Peklenkovo ponudbo sprejmeva, ker je zelo ugodna. 

Odvisno kaj hoces in kako hoces- sva se pa midva preseravala v kuhinji, pa je cena bila se vedno zelo ugodna za naju. 

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kuhinja po meri
31.8.2006 19:21:13   
copka
kepica,

moram pa priznat, da je lepa kuhinja in da sta res malo placala. Mene pa bolj zanima, koliko pa naj bi bila kuhinja sama? Ker ena dva kolega tudi opremljata in jima bom povedala tudi za tega mizarja.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kuhinja po meri
31.8.2006 22:40:29   
ma19teja
Copka,
koliko časa ste pa vi čakali na kuhinjo in kakšna je bila cena. Pa iz kakšnega materiala je in kako je z vzdrževanjem. A lahko še ti daš svojo kuhinjo v album. Od Kepice mi je zelo všeč sem že dobila naslov, zdaj komaj čakam, da bom lahko strica mizarja poklicala.

Snorlax,
sem pogledala ja, lepe so ni kaj, a tudi za naš proračun ne bodo ta prave...

Lp, Mateja



(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kuhinja po meri
31.8.2006 22:51:38   
N _ B
Imamo kuhinjo mizarstva KREVS iz Čirč pri Kranju. Je skoraj identična Gorenjevi Mini, z boljšimi vodili in narejena tako kot sva želela. Sva izredno zadovoljna.

Čakalna doba je pa mislim da kar pol leta. Vsaj takrat je bila, vendar nama je šel zaradi moje user posted image  na roke in jo naredil v dobrih 3 mesecih od dneva, ko sva mu dostavila gospodinjske aparate (vgradne). To je namesto predplačila.

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kuhinja po meri
1.9.2006 12:59:10   
kepica
Kuhinja naju je prišla tam nekje od 800-900.000(brez mize in stolov), za vratca vem, da so masivna, omare so pa izuser posted image  iverke ali furnirja-zdej pa ne vem- v glavnem, tisto, kar je bolj kvalitetno, meni, ki nisem lobadar je les ves istiuser posted image  Ja. pa vodila so tista, ki se lepo zapirajo.

lp
kepica

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kuhinja po meri
1.9.2006 13:27:52   
Adelina
Kepica, čigavo pa imate otroško sobico, pa še okvirna cena me zanima, če ni skrivnost? Hvala!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kuhinja po meri
1.9.2006 13:40:03   
KBM
kepica full lepo in urejeno stanovanje imašuser posted image user posted image user posted image ,všeč mi je!!

Lp Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kuhinja po meri
2.9.2006 9:30:12   
copka
Pri Peklenku je bila cena cca 700.000, je pa dolga 3,45m.

imava eno visoko izvlecno 1,5m, ki ima notri 5 kosaric, potem tak kjer so kozarci in krozniki imava tako, da se vrata dvignejo (podobno kot sem videla pri kepici), le da se dvojno odprejo-cca.90cm dolzine in dve policki visine, predali so na ABS- taki da ne butajo. Potem pa se eni male omarice nad hladilnikom in okoli nape.
Material- ne vem tocno- vse imava prevleceno z ultrapasom.

Meni je taka vsec, najbolje sva izkoristila prostor, ki sva ga imela na razpolago. Sva pri drugih slisala, da so veliko vec placali, pa se mi njihove kuhinje ne zdijo, da izkoriscajo ves prostor. Cakala pa sva ene 3 mesece. Pa se to mi je bilo zelo vsec pri njih. KO sva kupila belo tehniko, sva jo kar k njim poslala in so kuhinjo naredili po tocnih izmeritvah, potem pa vse skupaj pripeljali in zmontirali v enem dopoldnevu.

Ce bom znala bom dala gor slikice. 

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kuhinja po meri
2.9.2006 9:31:33   
bamby



Kepica, tudi jaz sem si ogledala tvojo kuhinjo in ostalo pohištvo. Res pohvale vredno in tudi po mojem okusu user posted image user posted image user posted image . In cena za vse to, kar si naštela, ni pretirana. Sedaj pa le uživajte!!!



(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kuhinja po meri
2.9.2006 9:51:11   
Anonimen
ojla
Jaz poznam Podjetje Damles, ki izdeluje samo po naročilu. Izdelava je zelo kakovostna, pa tudi narišejo in svetujejo ti. Aparate lahko tudi pri njih nabaviš. Zečeli pa so urejat tudi salon, imajo pa ede ali tri kuhinje rastavljene.
Aja so pa iz Vipave(blizu Ajdovščine).

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kuhinja po meri
2.9.2006 9:58:55   
Anonimen
Aja pozabila sem povedat da imajo tudi svojo stran

www.damles.si

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kuhinja po meri
1.4.2012 1:31:19   
sanjski
Kuhinjo sva kupila v Mizarstvo Oblak Boštjan Žiri in sva z njo zelo zadovolnja, naredijo jo povsem na željo kupca. So zelo korektni zato PRIPOROČAM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?