|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Evo, še ena nova
14.7.2006 12:09:40   
sharpy
Vse alergije bodo izzvenele, jaz sem prepričana in ful verjamem v to. Lepo, da si pogruntala, da ji ribje mazilo tako pomaga, Markecu pa ni nobena krema pomagala.

Ja res se moramo videt, si bomo imele ful za povedat.

Nisem razumela dobro zakaj moraš nehat dojit, če ne bo boljše, mi lahko še enkrat poveš?


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Evo, še ena nova
14.7.2006 12:14:37   
coco
Da te malo potolažim, ker imam zadnje čase izkušnje, da nekateri zdravniki kar pretirano strašijo zaskrbljene mamice.
Moj sinček je na mlečni in jajčni dieti (trenutno pa preizkušamo še reakcije na pšenico) že od cca. 3-ga meseca. Začelo se je enako okoli 2-gega meseca, ko je imel grozno rdečo kožo in se je spraskal do krvi. Na srečo je njegova pediatrinja takoj posumila na alergije, meni svetovala strogo dieto (torej nič mlečnih in jajčnih izdelkov, pazi, tudi tistih ta skritih v razni salamah, itd.), malega pa smo testirali. In glej, izvidi so negativni, če pa mojemu enoletniku dam npr. žemljico dobi hudo urtikarijo, tako da moramo namazati z korikosteroidno kremo.
Zanimivo torej, da tvoji Hani ni pokazalo na koži, če si uživala mlečne izdelke.... Je pa res, da se kaže pri vsakem drugače.

Vidim, da si se že sama odločila zamenjati pediatrinjo, kar je edino pravilno!! Jaz bi ji že povedala ta svoje. Sami pravijo, da je pri alergijah najboljše zdravilo dieta, drugače se stanje samo slabša. Zakaj pa na alergoloških klinikah testirajo že majhne dojenčke, če naj bi bilo po mnenju pediatrinje to brez veze?!

Res je, da te alergije sčasoma pri majhnih otročkih izzvenijo (žal ne celiakija, ki pa je tudi ne uvrščajo med alergije), pri tem pa je res potrebna stroga dieta, saj so drugače težave lahko dolgotrajnejše.

Prvi šok po izvidih se bo počasi polegel, dietne prehrane se boš pa počasi navadila. Meni včasih postane hudo, ko me mali gleda ko kaj jem in bi on tudi ama-ama, pa ne sme, po drugi strani pa je še bolj zdravo zanj, če ne bo tako zgodaj papcal smokijev, čipsa in drugih sladkarij.

Saj bo, boš videla! Malo več dela in skrbi okoli prehrane ter posledično nege kože boš imela, pa se človek navadi.

Hani želim, da alergije čimprej izginejo za vedno, tebi pa čimmanj skrbi!
Če kaj ne veš vprašaj! Vidim, da imamo na tem forumu različne in podobne izkušnje z alergijami. Mogoče bo pa kakšna podobna tvoji!

Lep pozdrav,
coco



(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Evo, še ena nova
14.7.2006 12:27:39   
jana26
Podaljšanje porodniške:
Na CSD dobiš obrazec za podalšanje porodniške in poleg priložiš vse izvide. Komisija ji je podaljšala za 3 mesece, kasneje bi se dalo še vendar je on ni zaradi narave dela.

Sina je dala v vrtec in tudi tam so ji zaradi alergije zmanjšali plačilo vrtca.

(odgovor članu coco)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Evo, še ena nova
14.7.2006 14:29:50   
tincci
user posted image user posted image user posted image vsem

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Evo, še ena nova
20.7.2006 16:30:47   
tincci
Dons so še ostali izvidi: alergična še na lešnike, mandlje, arašide, rž in sezam.

CELIAKIJE PA NIMAMO user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Evo, še ena nova
21.7.2006 13:25:00   
trdozimc
user posted image  za odsotnost celiakije!
Tudi jaz trdno verjamem, da ostale alergije prej ali slej prerastejo ti naši malčki in nič ne skrbi, tako kot ti je mislim da coco napisala, se nege in diete privadiš in ti kmalu ni več posebno breme. Vse bo še super! LP

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?