|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
23.8.2006 9:41:28   
Anonimen
Živjo!

Tudi mene daje slabost, ki je prisotna skoraj čez cel dan.Drugače pa imam ful napihnjen trebuh, da me že kar čudno geldajo.

PDP je po mojih izračunih 16.04, datuma pregleda pa še nimam, ker je moja G na dopustu.

Imamo pa doma že 20,5 mesečnega korenjaka , tako da bo naš mali fantek spomladi dobil družbico.
Božajte svoje trebuščke in se lepo imejte.


Anonimna M

(odgovor članu SM10)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: aprilčice
23.8.2006 9:51:18   
BINCI
JA super

mi imamo doma 14 mesecev staro punčko,ki bo drugo leto dobila dužbico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: aprilčice
23.8.2006 10:01:22   
Anonimen
Tudi mi bomo imeli drugega Bubija. Doma pa imamo punčkouser posted image , ki je še vedno ˝Pikica˝, stara je pa skoraj 3 leta in 7 mesecev. In, ja, si neznansko želi ˝svoje družbe˝.

Pri meni drugače vse po starem. Razen slabosti so zadnje dva dni kar malo hude - sicer ne bruham (še), je pa huje. Sem se predvčerajšnjim prehitro pohvalilauser posted image ... Ah, saj bo, še kakšne 4 tedneuser posted image , pa bo boljeuser posted image ! Pa še dopust imam vmes, tako da bomo nekako zvozili.

Se kaj beremo!

______________________________________
Anonimna 1

(odgovor članu BINCI)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: aprilčice
23.8.2006 10:52:58   
katja pv
SM10 ko kopiraš naslov za trakec v za to namenjen prostor moraš tudi potrditi spremembo, drugače ti podatkov ne shrani.

RAHO Moj mali pobalinček je star 14 mesecev (Binci imava približno enako stara otroka). Raho, kaj potem boš vsak mesec popravljala koliko so stari naši že rojeni otroci? Mogoče bi bilo bolje napisati datum rojstva prvega otroka, kaj meniš?

KSIA ne se sekirat da imaš pregled tako pozno. Ponavadi ti takrat naredijo tudi UZ (ultrazvok) in se vidi, kako se je user posted image  ugnezdil v maternici. Mogoče pa ti naredi še nuhalno zraven?

Punce ne pozabite delati Keglovih vaj!



_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: aprilčice
23.8.2006 10:58:54   
Anonimen
Ej, katja pv, vsa sreča, da te imamo - se vidi, da sem blond! user posted image user posted image user posted image user posted image

Prosim, upoštevajte predlog katej pv - napišite rojstni datum prvega otročka.
 
Tebi katja pv, pa najlepše hvala. Zate: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katja pv)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: aprilčice
23.8.2006 11:08:18   
Anonimen
No, praaaavuser posted image , pa popravimo zadevo........  Moja prva Pikauser posted image je rojena 8.2.2003.

___________________________________
Anonimna 1

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: aprilčice
23.8.2006 11:10:12   
KSIA
Raho, tudi jaz sem uspela in prenehala kaditi. Ni nič težkega, samo odločit se moraš, da to pač ni dobro za pikico. Rodila bom pa v Ljubljani. Lep dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: aprilčice
23.8.2006 11:24:01   
Beti S
OJ
Sedaj sem drugič user posted image , doma že imamo eno user posted image  , rojena pa je 29.12.2003 ni hotela počakat pri meni user posted image  user posted image  , pa tako sem upala da bo po novem letu. PDP sem imela pa 31.12.2003

Med aprilčicami nas je res veliko takih ki bomo imele drugega user posted image  

_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu KSIA)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: aprilčice
23.8.2006 11:54:59   
katja pv
Moj prvi sonček je rojen 21.6.2005.

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: aprilčice
23.8.2006 12:23:03   
BINCI
ojla
ja katja pv midve mava pa otročke rojene na isti dan.Moja je tudi 21.6.2005user posted image .zanimivouser posted image

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: aprilčice
23.8.2006 13:02:47   
tikka
user posted image  še jaz bi se vam rada pridružila.

Prvi pregled imam v ponedeljek 28. avgusta, po mojih računanjih pa naj bi imela PDP 5.4, bolj točno (oz. če datum drži) bom pa verjetno zvedela na pregledu.

Je pa to moja prva nosečnost in do sedaj (danes se je začel 9 teden) je vse potekalo v najlepšem redu. Nobene slabosti, nič mi ne smrdi, edino na začetku me je rahlo špikalo. Pa prsa so končno dobila eno lepo zaobljeno oblikouser posted image . Drugače je vse ok, oziroma še preveč lepo in se na momente sprašujem, če je sploh vse u redu, ker sem pričakovala malo bolj burne prve mesece.... No, ja, da ne bom prezgodaj pametna, mogoče me pa še vse čakauser posted image  Mojim in njegovim še nisva povedala, ampak me kar razganja od nestrpnosti. povedala sem edino najboljši prijateljici, ker res nisem zdržala. takoj po pregledu pa bodo novico zvedeli tudi staršiuser posted image

(odgovor članu BINCI)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: aprilčice
23.8.2006 13:31:55   
Anonimen
Ojla,punceuser posted image

Tudi pri meni bo to drugi otrok,podrobnosti pa sledijo kasneje,ko ne bom več anonimnauser posted image

Težav jaz praktično nimam,kot tudi prvič neuser posted image  Upam,da tako tudi ostane.

Me pa mal moti,ker moj G. pride iz dopusta šele septembra in se lahko šele takrat naročim!Uf,bog vedi,kdaj bom šele na vrsti.

Me pa tako firbec matra,kakšno je stanje v bušijuuser posted image

Papa

(odgovor članu tikka)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: aprilčice
23.8.2006 13:33:05   
Anonimen
Pozabila sem se podpisati-ANONIMNA 3

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: aprilčice
23.8.2006 17:01:34   
Ivek
Pozdravljena Raho user posted image !

Drugič bom mama, imam dve leti staro user posted image  punčko Sabrino, rojeno 18.08.2004 v Slovenj Gradecu!!! user posted image  Mala levinja!!!

Porodnišnica v SG je resnično najboljša. Če katero zanima kako je tam roditi otročka, prosim povejte, pa bom napisala svoje izkušnje.

Lep pozdrav!!!

Ivek v user posted image

_____________________________

Sve prave su ljubavi tužne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: aprilčice
24.8.2006 8:05:44   
SM10
Povejte mi, kako je kaj vaš apetit, ker jaz ga sploh nimam.
Ful se moram trudit, da kaj pojem, pa še to v malih količinah. Po eni banani sem ful sita, kar mi je nenormalno. V tem tednu sem shujšala za 1,5 kg. Jem tudi folno in veliko vode spijem, ker me žeja.
Lahko škodim pikici in sebi, verjemite pa mi, da se trudim, da jem,pa čeprav malo.

Pozdravite svoje pikice.

(odgovor članu Ivek)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: aprilčice
24.8.2006 8:27:26   
Beti S
SM10- Poskusi pojest kaj toplega oz  tekočega, en krožnik juhe, mineštre. Sigurno boš več tega pojedla, kot pa kakšen krompir, pašto. Pa pred obroki ne pij veliko tekočine, da boš več pojedala.


_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: aprilčice
24.8.2006 8:44:04   
Ivek
Kakšno srečo imate ene!!! Jaz se pa redim pridno- že 2 kg v 6 tednih!!! Malo me je strah vsega, ker me bo razneslo!!!
Mislim da se ti ni treba skrbeti, ker otrok vzame kolikor potrebuje. Kvečjemu bo zate primanjkovalo-tvoje zaloge vsega potrebnega v telesu bodo izčrpane. Narava bo že poskrbela da tvojemu malčku ne bo hudega.
Ti se dalje trudi, zna se zgodit, da se kmalu tudi ta apetit spremeni ker je pač odvisen tudi od hormonov. Še zdaleč ne pomeni, da bo tako kot zdaj celo nosečnost.
Jemlji dodatne vitamine, minerale in veliko pij, pa nič ne bo hudega. Matere so donosile zdrave otroke v hudih raznerah in pomanjkanju (v vojnah, obdobjih lakot...ni vedno bilo tako luštno, kot ja zdaj nam)-zaupaj naravi, vse bo uredila kot je treba!
Držim pesti user posted image !
Ivek     

_____________________________

Sve prave su ljubavi tužne...

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: aprilčice
24.8.2006 9:21:58   
Anonimen
SM10 - enako; sploh nisem lačna; na dan mogoče uspem pojesti kakšen jogurt in žemljico, kuhanega kakšno žlico in to je vse. Včeraj sem celo uspela pojesti pol pleskavice. Enostavno mi ni do hrane. Tolažim se s tem, da imam "dovolj" še od prejšnje nosečnosti, ko sem se zredila 33 kg. Trenutno iamm viška še 6 kg, tako da bo to, to - edino kar si jaz želim je, da se v tej nosečnosti ne bi tako zredila. So me nenehno full kregali, da preveč jem, jaz pa sem bila cel čas na dieti - potem so ugotovili, da gre za zastoj vode, ampak je bilo prepozno, saj sem že imela 20 kg viška.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ivek)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: aprilčice
24.8.2006 9:43:25   
Beti S
raho- Kaj imaš mogoče kaj strij, samo vprašam ker si se zredila za 33 kg.

Jst sem se za 20 in jih imam zelo veliko po stegnih user posted image  user posted image . Upam da ne bom šla sedaj toliko gor. Kakšno srečo imajo tiste ki se zredijo tam nekje do 10 kg. Jst bi tudi!!user posted image

Kaj je tuki med aprilčicami kakšna primorka?

_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: aprilčice
24.8.2006 9:48:37   
julij11
Čao!
Najprej lepo pozdravljam vse aprilčice in vam čestitam.
Tako, zdaj se vam pa lahko priključim. Prejšno sredo sem v drugo zagledala user posted image , zdaj gre pa menda zares.
Sva se kar nekaj časa trudila, pa je končno ratalo.
Prvi pregled imam 8.9.06, PDP pa 18.4.07.

Lp vsem!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: aprilčice
24.8.2006 10:06:23   
Anonimen
BetiS - po nogah le dve ali tri. Po trebuhu - da ti vidiš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Obseg trebuha sem imela na dan poroda 132 cm - preden sem zanosila 58 cm. Zdaj pa računaj! V glavnem, vsi so mislili, da nosim dva, čeprav piškotek ni bil niti tako majhen (4410 gramov - porodna teža)

(odgovor članu Beti S)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: aprilčice
24.8.2006 10:11:39   
nina01
Pri meni s počutjem nič novega, upam, da bo ta nosečnost prav tako brez problemov kot prva, ne glede na to, da je od nje minilo že veliko let. Prvič sem se zredila za 20 kg, je pa res, da sem jih imela 50, ko sem zanosila. Pri meni je tudi problem zastajanja vode, pa tudi hči je ob rojstvu imela čez 4 kg. Strije mi na srečo niso ostale, je izgleda vse odvisno od raztegljivosti kože, čeprav kolikor se spomnim, sem se med nosečnostjo pridno mazala s kremo, katera je bila, pa ne vem več.

Komaj čakam, da bo prvi pregled (se mi kar malo vleče), ker me je vseeno malo strah, da pa kaj ni v redu. Pred 20-timi leti okoli nosečnosti ni bilo takih skrbi, ali pa smo bile toliko mlajše in v svoji nevednosti tudi neobremenjene.

Beti S, jaz sicer živim v Ljubljani, imamo na pa Krasu hišo in hodimo tja vsak vikend nabirat energijo… pa tudi ko bom rodila bom čez poletje večji del tam. Iz kje pa si?

_____________________________

lep pozdrav, N.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: aprilčice
24.8.2006 10:11:51   
Anonimen
Trenutno stanje aprilčic:
user posted image  01.04. - Binci, Ljubljana 
user posted image  06.04 - katikasu, Ljubljana
user posted image  05.04. - tikka
user posted image  08.04. - Anonimna 1, Novo mesto 
user posted image  09.04. - nina01, Ljubljana
user posted image  14.04. - Julija24
user posted image  15.04. - SM10
user posted image  15.04. - Lari, Ljubljana
user posted image  16.04. - anonimna M
user posted image  17.04. - ALESSA
user posted image  17.04. - gaja
user posted image  19.04 - raho, Murska Sobota 
user posted image  18.04. - julij11
user posted image  21.04. - Ksia 
user posted image  22.04 - katja pv, Murska Sobota
user posted image  23.04. - Ivek
user posted image  23.04 - anonimna T
user posted image  24.04. - anonimna 3
user posted image  24.04. - Pinja, Ljubljana
user posted image  26.04. - Beti S; Šempeter pri Gori
user posted image  27.04. - Tinka1, Maribor

Že nas je 21!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: aprilčice
24.8.2006 10:16:52   
nina01
Beti S sem šele sedaj opazila, da si iz Šempetra...ja to je pa kar malo dlje, kot sem mislila, da si...

_____________________________

lep pozdrav, N.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: aprilčice
24.8.2006 10:38:37   
Beti S
Ne v Šempeter bom šla rodit, drugače sem iz Ajdovščine. Saj ni daleč odvisno kje na Krasu si. Imamo ene prijatelje na Krsu.

_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu nina01)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?