|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Červar
3.8.2006 11:44:27   
žlička
Zanima me, kako je Červar in plaža primeren za dopustovanje z 10-mesečnikom? Kaj pa senčka na plaži in kakšna je plaža? So urejene kakšne sprehajalne poti?

Hvala za odgovor!

ps: Se še odločamo kam na dopust, če pa imate kak predlog pa ga bom zelo vesela!

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Červar
3.8.2006 11:51:33   
Mala Vita
Mi imamo v Červarju garsonjero in lahko ti povem iz prve roke. Sence je več kot dovolj, plaža je za 10- mesečnika primerna, res pa je, da plaža ni mivkasta. Mi vemo za eno, ampak ni v neposredni bližini. Sprehajalnih poti ogromno. Červar je bolj za oddih, če hočeš iti v "lajf" je treba v Poreč. Odvisno kaj pač pričakuješ od dopusta. Jaz sem še vedno za Dalmacijo.

Lp

< Sporočilo je popravil Mala Vita -- 3.8.2006 11:52:10 >

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Červar
14.8.2006 22:12:12   
KODA
Pri nas imamo tudi v Červarju apartma,pa me Červar skoraj ne vidi več.25 let,je bilo zadosti.Pred vojno je to lepo cvetelo,po vojni,pa se je stvar spremenila.Ogromno stvari je bilo uničenih in pokradenih.Pa tudi čisto ni več tako,kot včasih.user posted image Bolj je vse skupaj zanemarjeno postalo.

Jaz se spomnim 20 let nazaj,ko smo cele počitnice tam preživeli.Komaj sem čakala,da grem.Zvečer je bilo ogromno ljudi zunaj na promenadi,pa luna park je bil vsako leto.Družba super.

Najbolj,pa me moti ravno ta čistoča in urejenost okolice.Nikoli več zgleda,da ne bo tako ,kot je bilo..

Na plaži na začetku je dosti sence.Če pa greš še kak kilometer dalje peš,greš čez gozdiček,pa prideš do lepših plaž.Ampak po cca km,prideš do križišča(poljskih poti).Če greš desno ob eni mlaki,tam ni dosti sence.Če greš pa naravnost,je pa malo bolje.Ampak,pa je bolj skalnat teren.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Červar
15.8.2006 0:10:35   
tejč
Mi smo pa bili letos en zaliv naprej od tega apartmajskega naselja, v FKK kampu Ulika in ne morem prehvalit. Strašno fajn kamp, urejen, čist, plaža pa super in še veliko je je.
Šli pa smo pogledat tudi tisto apartmajsko naselje in je grozno.
Sicer sem bila pred kakimi 10 leti celo tam na dopustu, pa, saj veš, ko si mlad ti je vseeno...haha.


(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
3 pravljični družinski izleti
V članku preverite, kako so videti prekmurske rusalke, kje na Dolenjskem živi povodni mož in kateri mlinar si je na vrat...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?