|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko nas je takih?
8.9.2006 14:04:09   
lana38
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Koliko nas je takih?
8.9.2006 18:21:03   
nina_25
Irmy! Čestitam za tvojo sončico Tinkaro upam,da je zdrava jaz sem pred nekaj dnevi splavila nažalost tebi in Tinkari želim vse lepše.user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Koliko nas je takih?
8.9.2006 18:36:13   
nina_25
raho! Jaz upam,da se ne boš pridružila jaz se še zdaj nisem pobrala splavila sem pred nekaj dnevi jočem noč in dan drugo ne mislim samo nato,pri meni je bilo isto tudi jaz sem upala na čudež ampak žal ni bilo nič,Jaz upam,da pri tebi bo če ne pa pač žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Koliko nas je takih?
11.9.2006 9:31:18   
Grizo
Nina_25 user posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu nina_25)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Koliko nas je takih?
11.9.2006 10:00:56   
Anonimen
Nina_25 - user posted image user posted image user posted image .

Mislim, da se nobena ženska, ki si otroka želi, ne more po splavu pobrati. Še ko mine že nekaj časa, ji na duši ostane vsaj majhna ranica, ki nenehno skeli.

Jaz že nekaj dni ne morem gledati dojenčkov, da zraven ne jočem.

(odgovor članu nina_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Koliko nas je takih?
11.9.2006 10:24:34   
Naja31
Raho, drži se!!! user posted image
Jaz sem kar dobro sprejela to kar se nama je zgodilo. Tolažim se s tem, da nama drugi otrok očitno ni bil usojen ob tem času in da če je že moralo iti po zlu, potem raje vidim, da je zdaj na začetku, kot kasneje. Ali pa bog ne daj , da bi bilo z otročkom kaj narobe.  Edino stisne me ker je zdaj kar nekaj mojih prijateljic nosečih in bodo rodile takrat kot bi jaz. To mi je pa res hudo. user posted image Navzven se delam, da sem vesela za njih, ampak globoko v sebi pa vsakič pomislim zakaj je pri meni šlo tako narobe, pri njih je pa vse ok.

Na mojo veliko srečo imam doma 17 mesecev starega sončka, ki mi lepša dneve in noči in ob njem pozabim na vse hudo. Verjetno bi mi bilo precej težje preboleti, če njega ne bi imela.  

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 11.9.2006 10:25:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Koliko nas je takih?
11.9.2006 17:13:21   
nina_25
raho prav imaš ja nobena ženska se ne more po splavu tako hitro pobrati,ampak vsaj sčasoma bo bolje čeprav bo spomin ostal za vedno.user posted image   Jaz sem upanje zgubila ampak mi je setra rekla,da upanja ne smem nikoli zgubiti malo mi je obrnila mišljenje ampak vseeno me je strah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Koliko nas je takih?
11.9.2006 17:18:14   
nina_25
Grizo veš nekaterim je hudo poznam pa eno da ji je pač vseeno mislim,da je prav vesela,da je splavila še smeji se z tega kar pa pomoje ni normalno no.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Grizo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Koliko nas je takih?
11.9.2006 17:46:30   
smotka lonib
Živjo dekleta! Jaz pa ne morem razumeti kako neke user posted image  kadijo in pijejo, praktično delajo nemogoče in nenormalne stvari, me pa, ki si želimo user posted image  oziroma zanosimo pa se moramo paziti, da ne z nosečnostjo kaj narobe. Jaz sem v 6. noseča. Tri SS sem imela, obe nosečnosti pa rizične zaradi predležeče posteljice tako kot jo imam tudi sedaj in me je kar naprej strah, da ne bo prišlo do splava. Mislim, da ni pravično za nas, ki imamo take težave.

Pa lep dan vam želim!

(odgovor članu nina_25)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Koliko nas je takih?
11.9.2006 18:08:06   
Anonimen
No, to se tudi jaz sprašujem.

(odgovor članu smotka lonib)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Koliko nas je takih?
11.9.2006 18:10:33   
Anonimen
Nina_25 - če je sedaj res to, kar so mi napovedali, mislim, da nikoli ne bom pozabila, da bi aprila morali biti štirje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Koliko nas je takih?
12.9.2006 11:34:48   
nina_25
Tega jaz nisem nikoli razumela in niti ne bom razumela kako je to mogoče da nekatere počnejo vse pa jim uspe enim pa ne.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Koliko nas je takih?
12.9.2006 16:49:22   
nina_25
jah raho tako pač je marsikatera ne bo pozabila,ne razumem pa kako nekatere lahko počnejo marsikaj pa jim uspe tega pa ne bom nikoli razumela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Koliko nas je takih?
12.9.2006 17:31:36   
hanna02
hey punce! tudi jaz sem se vam pridružila mislila sem da mi bo uspelo ampak je splavalo po vodi.user posted image

(odgovor članu nina_25)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Koliko nas je takih?
12.9.2006 19:12:42   
smotka lonib
Hanna02! Zelo mi je hudo zate in vem kako se počutiš. Saj bo nekega dne tudi tebi posijalo sonce in boš postala mamica, samo obupati ne smeš. Misli na najlepše in čimprej v nov boj za user posted image .

Lep pozdrav! 

(odgovor članu hanna02)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Koliko nas je takih?
12.9.2006 19:22:24   
Anonimen
Joj, hanna02 - kaj naj ti rečem?  tako žal mi je...

(odgovor članu hanna02)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Koliko nas je takih?
13.9.2006 8:46:45   
mama06
Pozdravljeni


Tudi midva bova žal povečala to številko.
V nedeljo zjutraj sva zvedela (dobila potrditev), da bova dobila prvega otroka, čez 5 ur je začela že krvaveti in včeraj SS. Proti naravi se ne da boriti in je že moralo biti tako, pa če nam je všeč ali ne.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Koliko nas je takih?
13.9.2006 10:58:25   
teri
Žal se moram tudi jaz iz foruma v pričakovanju otročička preseliti na ta forum. V sre zvečer sva šla k g, ker sem mela slab občutek.Ko me je pregledala je rekla,da je vse ok,na uz pa nič več srčka (bla sem na sredi 11t).Jokala sva pred bolnico še 2h, pol doma,ponoči,...drugi dan pa v bolnico na čiščenje.Ne mine min da ne mislim na to,ne morem gledat dojenčkov ne nosečnic.Čez 2 t mam pregled.Sicer mi je rekla g,da lahko probava čez 2m ampak moj se je drugi dan strinjal zdaj pa že spreminja načrte.Zato mi je še veliko huje.Res da je bil ta otrok slučaj,ampak ko sva zvedla sve bila neizmerno srečna.Trenutno sem zelo nesigurna vase,ker on noče delat načrtov čez 3m.Prej je bilo vse perfektno,zdaj nič več.Mogoče mu rabi samo čas da preboli.Jaz sem pa tak tip,ki se mora na nekaj oprimit,moram nekaj načrtovat.Je mela katero podobno težavo s fantom po ss?Ne vem kaj naredit.Skupaj se mava lepo,ampak zdaj ko sem probala bi rada družino.Prej pa sva bila dogovorjena da enkrat bova,jaz bi kar hitela on pa me ne razume!

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Koliko nas je takih?
13.9.2006 11:13:20   
lana38
Ne sekiraj se. Jaz sem letos bila na UPN, ker je najina user posted image  imela Downov sindrom. Zavesteno sem se odločila za UPN in to že v 20. tednu nosečnosti. Nisem mogla prenesti, da bi otrok in mi vsi skupaj z njim trpeli. Mojega user posted image  je to tako zelo prizadelo, da sem še njega morala tolažiti ob vsem tem. Rekel je celo, da ne bo več user posted image  in tudi user posted image  več ne bo delal. Pa se je potem samo po sebi vse uredilo, ko je prišel čas, da sva spet lahko začela delati na user posted image . Sicer ga še zdaj včasih primejo kakšni dvomi in strah, ampak to je normalno. Tako se zdaj že 5 mesecev trudiva za naslednjega dojenčka. Glavo pokonci in vse bo OK enkrat.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Koliko nas je takih?
13.9.2006 13:43:08   
Lusa
Iana velikokrat mislim na vas in to tvoje neusojeno detece.Včasih je že bolje tako ,kot ste se odločili ,čeprav vem ,da ti je bila ta odločitev najtežja v tvojem življenju.

Tudi jaz sem ti takrat svetovala ,da se raje posloviš od nje ,saj vidiš kako smo mi vsi trpeli a na koncu pri 11mesecih nas je vseeno zapustila.Pa tako daleč sve že prišle.Žal..user posted image

Upam ,da vama spet posije nov sonček.Tudi midva bova kmalu začela DELAT na tem ,čeprav me je zelo ,zelo strah in tega se ne bom morala znebit.

Vsem ostalim želim čimveč poguma v načrtovanju otroka.

lp

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Koliko nas je takih?
13.9.2006 16:40:14   
nina_25
hanna žal mi je da se ti je to zgodilo sem ti rekla, da bodi prevdna pa mi nisi verjela.še enkrat moje sožalje.user posted image

(odgovor članu hanna02)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Koliko nas je takih?
13.9.2006 16:54:46   
hanna02
lonib hvala ampak nimammoči za nov poskus to je bilo že sedmič tako,da ne vem če bom več poskusilauser posted image

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Koliko nas je takih?
13.9.2006 16:58:28   
hanna02
nina_25 vem,da si me opozarjala,tudi drugi so me ampak nisem verjela celo ti si mi rekla naj bom previdna ker sem kritična pa ti nisem verjela.

(odgovor članu nina_25)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Koliko nas je takih?
13.9.2006 17:02:18   
hanna02
nina_25 mi je že žal,da te nisem poslušala ko sem bila pri tebi veš boš dobra zdravnica.Če bi te mogoče poslušala se to ne bi zgodilo tako veš sama sebe krivim,da sem kriva za vse to.

(odgovor članu hanna02)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Koliko nas je takih?
13.9.2006 17:16:42   
Anonimen
hanna02  - zate:
user posted image

Naj te v bodoče spremlja sreča.

(odgovor članu hanna02)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?