|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko nas je takih?
14.9.2006 22:46:07   
Anonimen
Od danes naprej sem 100% vaša. V ponedeljek grem na čiščenje.user posted image user posted image user posted image

Ampak punce - dr. Miglar je pa zakon. Človeški, topel... To sem potrebovala, da mi nekdo na tak način razloži, kaj je.

Nastika, od kod si? Poskusi še pri Miglarju - moj topel nasvet. Sicer pa mi je zate tako zelo žaluser posted image user posted image user posted image

Kakšna oblika raka je? Je mogoče mola?

(odgovor članu polona_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 6:08:24   
tinaaja
Raho, zal mi je, da ni bilo lepe novice. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 7:14:26   
lana38
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lana38

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 9:03:00   
Anonimen
Hvala. Tako pač je. Izjokala sem se že prej. Včeraj sem še dobila UZ slikico, dala jo bom v album - za spomin  - ne glede na to, kaj se je zgodilo, vseeno je bil moj otrok.
Vednar se tolažim s tem, da je vsaka slaba stvar za nekaj dobra. Če se to ne bi zgodilo, sploh ne bi vedela, da imam težave s pritiskom. In vprašanje, kaj bi bilo v prihodnosti, kako bi se nosečnost končala.

Je pa to dober opomin, da moram malo brzdati konje, da nisem vsemogoča, da si včasih moram vzeti čas samo zase in za svoje.

Hvala vsem, ki ste z mano.


(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 16:38:33   
nina_25
raho  žal mi je  pa to ni normalno kaj se dogaja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 16:41:20   
polona_28
raho kje dela ta dr.Miglar ??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 16:49:02   
nina_25
polona_28 kje si to zvedela,da naj bi študirala ginekologijo zanima me kdo ti je to rekel??

(odgovor članu polona_28)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 17:00:33   
Anonimen
polona_28 - v feldbachu, drugače pa ima ob torkih in četrtkih še ordinacijo v MB.

(odgovor članu polona_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 17:02:54   
lilijana22
oj punce tu natašika004 nekaj mi šteka na mojem računalniku pa negre.Držite mi pesti naslednji teden grem na preiskave glede tega Nina_25 hvala za vse skupaj res si mi pomogla,ne pa ona ki je rekla da mi bojo odstranili maternico tota študentka je tudi nenormalna nina_25 čeprav še sama študiraš ginekologijo boš dobra ginekologinja še enkrat hvala za pomoč.Punce ne obupat.

(odgovor članu nina_25)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 17:08:41   
Milamay
Ne morem verjeti, da nas je toliko! user posted image  user posted image  user posted image   Hudo mi je za vse nas.

(odgovor članu lilijana22)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 17:11:43   
nina_25
natasika004 me veseli,da greš na preiskave držim ti pesti da bo vse vredu in da ne bo treba na operacijo,kar pa se mojega študija  tiče pa bomo videli kako bom sama si želim biti dobra zdravnica in rada bi pomagala po svojih močeh,lahko pa poskusiš tudi pri dr.Miglarju kot je napisala raho sklepam,da je zadovoljna z njim.

(odgovor članu lilijana22)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 17:20:57   
lilijana22
punce ne obupat,ti nina_25 pa se potrudi,da ti bo uspelo držim pa za vse punce da jim bo enkrat naklonjena sreča in bodo imeli svoje male nadebudne sončke kot je naša Anja.

(odgovor članu nina_25)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Koliko nas je takih?
15.9.2006 17:28:41   
nina_25
ja bom se potrudila,ker to želim doseči,vaša anja kdo pa ima punčko Lili je rodila ali kdo??

(odgovor članu lilijana22)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Koliko nas je takih?
16.9.2006 23:11:55   
Anonimen
Evo punce - v ponedeljek grem na abrazijo. Kljub temu, da vem, da je dete mrtvo, me stiska pri srcu. Sprašujem se, zakaj.

(odgovor članu nina_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Koliko nas je takih?
17.9.2006 10:59:07   
Milamay
Odgovora na zakaj ni! Vse smo se spraševale zakaj jaz, zakaj se to dogaje meni, zakaj moje dete ... ampak odgvora preposto ni. Življenje JE kruto. VEM! Ampak nekako je treba gledati naprej. Preteklosti ne moremo spremeniti, zato moramo živeti za sedanjost in prihodnost. Od moje UPN je že bilo 3 mesece, pa še kar naprej mislim na to, mislim na to, kakšna bi bila najina punčka, ki bi se rodila čez 4 tedne ... user posted image  Naj počiva v miru!

Življenje pa teče in teče ... G je dala zeleno luč, da lahko poskusiva spet. In tako se mi zdi, da mi je zdaj malo lažje, saj lahko spet razmišljam o nosečnsoti, o tem, da bo čez nekaj mesecev (če bo nama sreča naklonjena) račelo v meni rasti malo ZDRAVO detece.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Koliko nas je takih?
18.9.2006 13:59:32   
teri
Vem, da je vsem nam hudo. Jaz sem mela ss pred 2 t. Bila sem v 11t.Še vedno, ko pomislim mi je hudo in to se ne pozabi nikoli. Ampak se počasi tolažim z mislijo, da če je melo kaj za it narobe je boljše da gre zdaj kot pa da se rodi bogi otročiček.Ne privoščim mu takega življenja. Vzamte si čas zase in za vaše boljše polovice. To zdaj potrebujeta oba, dejte se razvajat in gradit vaš odnos. Ko bo otrok prišel-tisti, ki nam je vsojen, bo imel perfektno,toplo, razumevajočo družino. To midva delava zdaj.Vem,da je želja velika,ampak ko bo pravi čas bo prišel.Uživajte čas dokler ste še same z vašimi partnerji, ker pol ga ne bo več. Nekako se je treba potolažit-meni tako pomaga in midva se mava trenutno fenomenalno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Koliko nas je takih?
21.9.2006 8:19:42   
SM10
Žal mi je za vse naše sončke, ki smo jih bile prisiljene izgubit.

Tudi pri men se ni izšlo brez čiščenja, pa še dvakrat so me morali, ker je prvič ostalo nekaj tkiva v maternici. Krči, vročina skratka grozno. user posted image user posted image

Kdaj boste začele delati na novi pikici? Jaz imam kontrolo 25.9. in upam, da bomo se lahko spustili v nove boje že po prvi user posted image , čeprav me malo skrbi tole dvojno čiščenje v dveh dneh.


(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Koliko nas je takih?
21.9.2006 9:00:18   
Anonimen
Kontrolo imam šele 18.10. - pa počakati bo treba izvide iz histologije. Mi je G. lepo razložila, da več nisem rosno mlada in da je možnost za kromosomske napake pri 34. letnici skoraj 50% večja kot pri 24.letnici.user posted image

Pa še pritisk si moram zrihtati.user posted image  
V glavnem - sedaj si moram najprej nadzirati pritisk vsaj 10 dni, ampak ko sem v službi. Ko bomo videli, kaj je krivo za moje skakanje pritiska in ko bo le-ta "saniran" pa v nove boje.

(odgovor članu SM10)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Koliko nas je takih?
21.9.2006 10:11:45   
teri
Spolh ne verjamem da je pri 34.letnici večji rizik za krom.napake kot pri 24.letnici. Jaz imam24 let pa se mi je vseeno to zgodilo. Ko sem bila v bolnici na čiščenju je bilo tam ogromno "mladih" pa še mlajših od mene. Lahko bi začeli delat kaj več preiskav na tem področju, da bi bilo tega čim manj.Pred 30 leti ni bilo toliko tega!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Koliko nas je takih?
22.9.2006 17:19:21   
vanessa_30
pozdravljene! Za vse skupaj mi je zelo žal da se vam to dogaja,tudi jaz sem bila med vami,sedaj pa imam štiri mesce staro hčerkico,po dolgem času sem jo komaj uspela obdržati,moram pa vam povedati,da vam natasika004 sporoča,da ji ni treba na splav in da lahko rodi normalno in da tisto ni kar so videli ni rak na maternici ali kaj je že pač bilo sem pa njena sestra zato me je prosila če lahko to napišem saj koliko vem si je pisala tu gor.Tudi za nino_25 vem,da je v bolnišnici že spet ravno mi je natasika povedala da je zelo boga,ko so jo čistili nekaj niso dobro naredili ali kaj nekaj  pa ima neke zaplete,naša natasika je rekla da če bo preživela potem je vredu.Upam in želim,da bo vse vredu z obema vam punce pa želim da bi kaj hitro dobile svoje sončke,ki jih tako dolgo čakate pa vedno nekaj pride vmes.Tudi jaz sem mislila,da  bo konec vsega ampak upanje ne sme nikoli umreti pa naj bo še tako hudo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Koliko nas je takih?
22.9.2006 17:32:36   
didi1
PUNCE SAM NE OBUPAT!!!BODITE MOČNE,JAZ SEM KOMAJ PREMAGALA TO IN ŽE SKORAJ OBUPALA NAD PONOVNO ZANOSITVIJO,POTEM SEM ZVEDLA DA SEM NOSEČA ME JE BILO PA SPET STRAH DA SE BO PONOVILO,NO NA SREČO SE NI.IN IMAM PRELEPEGA SINKA.

(odgovor članu vanessa_30)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Koliko nas je takih?
22.9.2006 21:53:35   
smotka lonib
Raho! Človek pri 34 je še mlad in v najlepših letih. Jaz sem bila danes na NS (stara sem 33 let). Pri NS mi je G rekla, da je 80 %, da v sebi nosim zdravega otroka tako, da mislim, da imaš tudi ti take možnosti.
Tinaaja! Na NS je bilo OK. Pregledala me je dr. Antonič Babnik. Tudi posteljica se mi je že malo dvignila tako, da ni več tako nizko kot prej. Sicer pa imam v torek pregled že pri svojem G.

(odgovor članu didi1)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Koliko nas je takih?
23.9.2006 7:55:08   
tinaaja
Lonib, user posted image user posted image user posted image . Je lepo, ko zves lepe rezultate. Jaz sem sla dat pol se kri za DHT, se mi je riziko zmanjsal iz 1:6000 na 1:22000.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Koliko nas je takih?
23.9.2006 18:53:25   
smotka lonib
Tinaaja! Hvala za čestitke. Jaz sem imela rezultat 1:6484. Kri nisem šla dat. Se bom v torek še svojim G pogovorila o tem, kaj mi on še svetuje. Drugače pa tudi tebi čestitkeuser posted image user posted image user posted image , sploh, ko si šla še dat kri za DHT. Tokrat si res lahko pomirjena. Zanima me samo kdaj imaš rok? G mi je izračunal 7.4.2007 ampak po ultrazvoku na NS mi je izračun pokazal na 1.4.2007, ker je pač otrok večji, kar je tudi možno, ker sem zadnje leto imela user posted image  na 22 dni.
Lep sončen dan !

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Koliko nas je takih?
24.9.2006 10:10:05   
tinaaja
Rok imam sredi marca. Mene je moja G poslala na DHT, ker DHT dvigne zanesljivost rezultata - z NS, starostjo matere, nosna kost + DHT je 95%, sama nuhalna pa 80%.
Pregled imam cez dva tedna v patoloski ambulanti moje G,kjer sem zaradi prve nosecnosti. Bom vsaj bolj temeljito obravnavana user posted image  Do takrat naj bi se odlocila a hocm na AC al ne. Zaenkrat sem se odlocila, da bom najprej prosila za UZ in edino ce bi UZ pokazal kaksne cudne zadeve, pol bi sla na AC drugace ne. Je treba verjet, da je vse OK. a neuser posted image

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?