|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: partner se me sramuje
19.8.2006 23:30:26   
Anonimen
Evo živi primer ti je Maja- ona sama pravi da je ko punčka. Pa je glih tak nesrečna in tepenauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: partner se me sramuje
19.8.2006 23:34:25   
*Karmen*
In tudi shujšala ni zaradi sebe ampak zaradi tistega svojega neandertalca, ki bi jo verjetno še dvakrat nabutal, če ne bi bila lepa user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: partner se me sramuje
19.8.2006 23:37:08   
sneška_
ni čudno da sem še živa dobar je da nisem ne vem kak naj ga napišem evo bom dala komparacijo taka kot uni iz Afrike 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
19.8.2006 23:41:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: partner se me sramuje
20.8.2006 0:07:43   
sneška_
draga anonimna sploh ne rabim linije celo bih hotela da sem polna strij pa debela sam ampak srečna Zakaj rabim mojih 55 kil  gdo me pa gleda tale ko me rabi gledat od dela nkaj drugega za za strije pa ne sekiraj se samo ti bodi srečna pa uživaj važno je da imaš psihični mir Včasih mir imaš i zstrijami

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: partner se me sramuje
24.8.2006 6:20:45   
Anonimen
Uuuu, dekle, ženska, ej, ej, ej! Zajebi svojega moža v prvem trenutku ko te začne tako zmerjati. Samo ena stvar, tvoj najdražji ni dorasel situaciji in se sploh ne zaveda kaj dela s tem ko te zmerja. Ne, nisi grda, nisi manj vredna, za njega si carica. Rodila si vama lepega, zdravega otroka, če pa on še vedno drka na dolgonoge in prsate manekenke in sanja kako bo enega lepega dne eno položil ker mu to veleva moški nagon, verjemi da bo nekega dne prišel do spoznanja da žal niti približno ni tak kaliber, da bi lahko luknjal kar se mu zdi primerno. Slabič, idiot, samovšečni zafrustiranec in nenazadnje - revšče. **** ga!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: partner se me sramuje
24.8.2006 9:20:40   
baguSka
1. NEHAJ SE SMILIT SAMA SEBI
2. ZAČNI DELAT NA SEBI

S temi dvemi točkami je vse pogojeno!!!! Ti dve točki te lahko osrečita in če boš srečna ti, je lahko srečen tudi tvoj partner!!!! Sicer ne odobravam početja tvojega partnerja - to je res grdo od njega, ampak ne vem zakaj se mu ti pustiš???? Ti sama se porivaš v to 'luknjo' iz katere ne vidiš izhoda!!! To moraš vedet in LE TI SAMA se lahko spet porineš iz nje!!!!! SAMOZAVEST PUNCA!!!!!

Začni govorit pozitivno in tudi živela boš tako!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Upoštevaj to in postala boš bolj srečna.. življenje se bo začelo odvijati pozitivno, delaj na sebi in kmalu boš videla rezultat. Če hočeš obdržati sedanjega partnerja ga boš obdržala, če ga ne boš več hotela, boš še vedno lahko našla drugega. Lahko pa boš tudi srečno samska.. Tudi v tem ni nič slabega. ZAČNI DANES, ZAČNI TAKOJ!!!! Evo prvi stavek za začetek: MOČNA SEM IN LEPA SEM, NAREDILA BOM VSE DA BOM ŠE LEPŠA IN SREČNA!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: partner se me sramuje
24.8.2006 10:00:45   
bini
joj joj...  ma dej se ga znebit - čimprej...
tvoje mere so me pa zbodle - pa sej si manekenka halo???? ...

vse tele nasvete RRovk si sprintej in jih vsak dan trikrat preberi - sem prepričana, da ga boš po 1 tednu lahko čist hladno postavla pred vrata... pa samozavest ti bo tud zrastla... glej kolk nas je, ki bi ga takoj v žlici vode utopile, če bi ga kje srečale..
želim ti, da ti uspe in da zaživiš mirno ob svoji hčerkici. user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: partner se me sramuje
24.8.2006 10:43:36   
koala
Anonimna, se mi zdi, da je velik del problema tudi v tebi. Ker pustiš, da to počne z teboj. Postavi ga pred vrata. V skrajni sili, bi pa tudi jaz začasno odšla. Pa bi se pol na sodišču zmenili.

Kar se pa tvoje teže tiče, punca tvoj BMI je 21,04. Kar definitivno ni preveč.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: partner se me sramuje
24.8.2006 14:07:34   
Dragica
Takole ti bom povedala. Ta tvoj mož je pa res nikakav če tako del s teboj. Ukreni nekaj da te ne bo tako žalil. Veš žalitev včasih boli bolj kot pa udarci.
Kako pa to da dela v Avstriji. Ali sploh živita skupaj ali prihaja domov samo konec tedna.

Če prihaja domov vsak dan potem imaš nekaj možnosti da ohraniš družino, če pa ostaja na delu ves teden pa bo težko. Glede na njegov odnos do tebe malce razmisli, kaj se z njim dogaja (da si ni kaj našel). To je samo moje razmišljanje kot ženske z izkušnjami,

Slučajno ne pomišljaj da bi šla na oni svet, kajti to ni rešitev. Razmišljaj malo kaj bi lahko ti naredila zase (dieta, sprehodi itd.) pa ne zaradi moža ampak zaradi sebe. On si glede na to kar praviš itak ne zasluži da bi se mučila zaradi njega.

Lp

Dragica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: partner se me sramuje
24.8.2006 14:11:33   
3xmami
ne bodi tako brez volje do vsega, saj nisi edina ki ima strije, nisi edina ki ima kakšen kg odveč  , pomisli raje da imaš majhnega otroka in ta te potrebuje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: partner se me sramuje
25.8.2006 18:16:34   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

1. NEHAJ SE SMILIT SAMA SEBI
2. ZAČNI DELAT NA SEBI




3. ZAPUSTI PARTNERJA

Boš rekla da v 7 letih, dokler nisi rodila, te je nosil pa po rokah? Če te ni predstavil prijateljem/sodelavcem, se ti ni zdelo malo čudno? user posted image



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: partner se me sramuje
25.8.2006 18:53:43   
Anonimen
Ne razumemuser posted image
Moj pa pravi:" Joj, kako se lepo trese tvoja rit še pet minut po tistem, ko te udarim po njej."
Mojemu so všeč ritaste ženske.
Mislim, da ni edini na tem svetu, ki je takega mnenja.
Imam 158 cm in 65 kg. Salo že odkar pomnim. Joške so se mi povesile do kolen, pa sem še vedno privlačna marsikomu.
So že rekle punce: NEHAJ SE SMILITI SAMA SEBI!!! IN SAMOZAVEST V GLAVO!!!

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: partner se me sramuje
25.8.2006 18:55:31   
Anonimen
NE ZASLUŽI SI TE!
SPLOH PA GA TI NE POTREBUJEŠ!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: partner se me sramuje
25.8.2006 19:42:29   
Anonimen
Lahko, da je že napisano kje prej.... Anonimna, mislim, da se prvenstveno ti sramuješ sama sebe... Oprosti, ampak tak občutek sem dobila, ko sem brala tvoje pisanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: partner se me sramuje
26.8.2006 21:52:49   
metka_zone
punca, jst sem imela same mozolje po celem telesu ko sem mojga spoznala, on je pa veljal za najlepšega v kraju. Pa kaj! Sva se menla, sva vidla da sva za skup, pa je on lepotec jst sem bila pa ko ena krasta. AMPAK ZA NJEGA NAJLEPŠA!!!!! Potem pa mi je pomagal, da sem se znebila tistih ogromnih mozoljev, ker me je k dermatologu peljal in jih nimam več že štiri leta. Sicer sem imela zaradi mozoljev zelo slabo samopodobo in sem zmeraj v tla gledala, ko me je komu predstavil, tko pa sem se potem postavla na noge...
Ja, pa tudi jaz imam strije po nogah in prsih in celulit, pa kaj potem!! Moj ljubči me ima za najlepšo in to je to! sedaj, ko sem pa noseča se malce pazim, on me pa vsak večer maže z mlekom, da imam mehko kožo.
Verjemi, če bi te imel tvoj resnično rad, bi ti pomagal in te spodbujal, ne pa poniževal!

On te ne ljubi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: partner se me sramuje
27.8.2006 11:05:31   
karmy
mislem kaj ste nekatere pripravljene storiti da mate moške... da se tako ponižate, da ostanete z takim oslom, je potrebno zelo malo samozavesti ali popolnoma nič...

pol pa mislte da ne boste zmogle brez njih... ma dajte no nehejte bluzit to, ker čist mim strelate... če se tako nizko cenite pa bodite z njim, če pa imate kaj jajc pa ga pošljite v lepe kraje in odidte... jaz mu sploh govorila ne bi, ali pa grozila da bom šla, to spakiraš, vzameš otroka in greš... kaj je težko pri temu? če ga mate kljub poniževanju in pretepanju, še vedno rade ste pomilovanja vredne... sorry, ampak tako pač je...


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 92
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?