|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:56:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Nekaj je zagotovo... nate deluje samo ce te je tega strah.. ce te je strah, da ti bo kdo skodoval.. drgace NE! ker ne more prebit tvoje aure.. ce te ni strah!


U bistvu me spreletava srh, ko zacnem brat take zgodbice... ki u bistvu sploh niso zgodbice... ampak dogodivscine in pripetljaji, ki naj bi se res dogajali.... user posted image user posted image user posted image


eej, mene tud...in zdele me je že took strah ratal, da je mogu moj k men pridt...

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:57:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Oooojjjoooooojjjjjjjj..... user posted image user posted image user posted image user posted image


jaa, totalno skeri...rajš ne razmišljam preveč o tem


Zakaj je to skeri?

Sej duhovi itak da so.. in najveckrat bolj v pomoc.. kot kar kol druzga.. tko da tega se ni treba glih bat.. Nc hudga nam nocjo.. vsaj jst ko verjamem..

Ja pa zlo zanimiva tvoja zgodba.. ja


jah, zato k to moj otroček vidi, jst pa ne...ne vem...strah pred neznanim, najbrž...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 15:58:46   
baguSka
Zakaj je to skeri?


Sori.... ampak men je skeri, ko samo pomislim na to, da zagledam enga ghousta, ki nepremicno stoji v enem kotu in me gleda....user posted image user posted image user posted image  Full rada gledam grozljivke in se zavedam, da se mogoce to dogaja tud v resnici... nekaterim... Ampak ko pa dejansko o tem poslusam, sploh od ljudi, ki jih poznam, mi pa to postane fuuuuuull skeri!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:00:28   
baguSka
eej, mene tud...in zdele me je že took strah ratal, da je mogu moj k men pridt...


no, ce bi jaz mojmu kej tacga povedala... al pa dej vidim duha... bi pomoje hitr bil bivsi... ker niti najmanj ne verjame v take stvari...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:00:28   
Anonimen
evo, dons bom po dolgem času šla spet mal meditirat (če me medtem, ne bo kdo zmotu :)) in nardila tiste "zaščitne" ovoje okol mojih in naše hiše...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:01:16   
baguSka
Dej nared se enga zame... :)) Bos?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:03:33   
ZARA
Mene so te nerazložljive stvari vedno zelo zanimale. Vse te zadeve, ki odstopajo od običajnega reda in znanega so me vedno strašile in fascinirale obenem. Verjetno pa si vsak po svoje tolmači te skrivnostne pojave. Zdaj me je malo minilo, pa še časa ni več toliko, ampak eno obdobje sem pa veliko brala o tem.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:03:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

eej, mene tud...in zdele me je že took strah ratal, da je mogu moj k men pridt...


no, ce bi jaz mojmu kej tacga povedala... al pa dej vidim duha... bi pomoje hitr bil bivsi... ker niti najmanj ne verjame v take stvari...


user posted image sam pomojem so taki, ki na to ne dajo velik, tud manj dovzetni za kakšne bad uroke in te fore...i guess

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:04:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dej nared se enga zame... :)) Bos?


bom bom...boš vidla, da te pol ne bo več strah user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:07:52   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

eej, mene tud...in zdele me je že took strah ratal, da je mogu moj k men pridt...


no, ce bi jaz mojmu kej tacga povedala... al pa dej vidim duha... bi pomoje hitr bil bivsi... ker niti najmanj ne verjame v take stvari...


user posted image sam pomojem so taki, ki na to ne dajo velik, tud manj dovzetni za kakšne bad uroke in te fore...i guess


ja.. on nic ne da oz je preprican, da so ljudje, ki so take stvari zmisljujejo... da take stvari preprosto ne obstajajo in pika... konec debate...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:08:33   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dej nared se enga zame... :)) Bos?


bom bom...boš vidla, da te pol ne bo več strah user posted image


Najboljsa si!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:09:58   
baguSka
so me vedno strašile in fascinirale obenem


ja sej to je to... ker je tok strasno... po drugi strani pa glih zato fascinantno in zanimivo, kako in zakaj se to dogaja... komu se to dogaja in kdaj se to dogaja... in ali se res dogaja!?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:10:55   
Mešamdrek
Baje da jih otroci najbl vidjo,ker so še zelo neobremenjeni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:11:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dej nared se enga zame... :)) Bos?


bom bom...boš vidla, da te pol ne bo več strah user posted image


Najboljsa si!!!user posted image


user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:12:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zorgo

Baje da jih otroci najbl vidjo,ker so še zelo neobremenjeni.


ja točno to...še brez vseh teh vzorcev...

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:21:42   
Mešamdrek
Še dobr da se ne spomnem kaj vse sem vidla kot otrok.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:27:43   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Zorgo

Še dobr da se ne spomnem kaj vse sem vidla kot otrok.user posted image


Drugac bi sele danes imela travme..... user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:44:01   
snake
ne vem kaj si mislit glede tega, dogajale so se mi grde stvari, a mislim da samo v moji glavi, mogoče je nekdo udariu to črno energijo proti meni, ne vem.....


(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:44:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

evo, dons bom po dolgem času šla spet mal meditirat (če me medtem, ne bo kdo zmotu :)) in nardila tiste "zaščitne" ovoje okol mojih in naše hiše...


Ja.. to je treba nardit v bistvu.. ampak res..  Lahko tud vizualizuras piramido.. najboljs da zlato.. in v piramidi je tisto, kar zelis zascitit..

Bo reku Zahi... ****la te piramida.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:46:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

evo, dons bom po dolgem času šla spet mal meditirat (če me medtem, ne bo kdo zmotu :)) in nardila tiste "zaščitne" ovoje okol mojih in naše hiše...


Ja.. to je treba nardit v bistvu.. ampak res..  Lahko tud vizualizuras piramido.. najboljs da zlato.. in v piramidi je tisto, kar zelis zascitit..



aha, tud ta varjanta obstaja torej...se morm še mal podučit o teh stvareh user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:49:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka


jah, zato k to moj otroček vidi, jst pa ne...ne vem...strah pred neznanim, najbrž...


Otroci vidijo.. tm do enih dveh treh let.. in tudi bojijo se ne tega.. in cist verjamem.. da je Crt to vidu.. in da se vedno vidi..
Sam jst ne verjamem da mi lahko nardijo kej slabga.. zato se ne bojim.. sam ce bi tko vidu.. eno pojavo pod stropim.. itak da bi tud men blo skeri..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:51:45   
baguSka
sam ce bi tko vidu.. eno pojavo pod stropim.. itak da bi tud men blo skeri..


ja no viiiiids... sej jst ne trdim da bi mi ta pojava kej nardila... ampak ze da si predstavljam kako mi sedi na robu pojstle, al pa kako me iz enga kota gleda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:53:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

evo, dons bom po dolgem času šla spet mal meditirat (če me medtem, ne bo kdo zmotu :)) in nardila tiste "zaščitne" ovoje okol mojih in naše hiše...


Ja.. to je treba nardit v bistvu.. ampak res..  Lahko tud vizualizuras piramido.. najboljs da zlato.. in v piramidi je tisto, kar zelis zascitit..



aha, tud ta varjanta obstaja torej...se morm še mal podučit o teh stvareh user posted image


Pred 4 leti sem jst samo to studiru.. in pol mi je blo mal tezko vn zlezt.. ker ce prevec zlajzas v te vode.. mal tezko gres vn.. kr stik z realnostjo zgubis.. Lunin forum je bil za to dober.. Marsa.. me je velik naucila...

Samo tole z meditacijo je zlo fajn.. res.. to kar nared.. pa ne rabis nobene bukve... pa brat o tem.. Samo vizualizuras zlato piramido.. in sebe notr.. in dokler si tko pozitiven.. se to ohrani.. cez cas pa spet ponovis..


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:54:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sam ce bi tko vidu.. eno pojavo pod stropim.. itak da bi tud men blo skeri..


ja no viiiiids... sej jst ne trdim da bi mi ta pojava kej nardila... ampak ze da si predstavljam kako mi sedi na robu pojstle, al pa kako me iz enga kota gleda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja sej to...brrrrrrr

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:55:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sam ce bi tko vidu.. eno pojavo pod stropim.. itak da bi tud men blo skeri..


ja no viiiiids... sej jst ne trdim da bi mi ta pojava kej nardila... ampak ze da si predstavljam kako mi sedi na robu pojstle, al pa kako me iz enga kota gleda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja.. isto bi se ustrasu medveda.. v gozdu..  user posted image

al pa srne.. ce bi me presenetla..  user posted image

pol ko bi ugotovu. .da je to duh.. ki najverjetneje mi hoce neki pomagat... mi ne bi blo vec skeri..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?