|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 16:59:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

kako mi sedi na robu pojstle, al pa kako me iz enga kota gleda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Sej bomo mi tud cez neki cajta tko druge iz enga kota gledal..

In celo je mozno da se kaksen komedijan mal posali.. in te prestrasi. .se posebno ce ve.. da se ga bojis.. mirno ga lahk poslejs nekam.. user posted image  nc ti ne more...

k tisti ki pa majo moc.. da ti kej morejo.. se pa ne grejo teh igrc..

To je skor 100% tko.. mi je en claudio razlozu.. totalni sprirituist.. celo preteklost lahko spremeni z neko formulo O5... ki mi jo odsvetoval.. ker je lahk nevarna.. ce nisis vesc.. pa dovolj zasciten..

Ojoj.. rajs neham.. k v te vode.. pa hitr pades.. in dolgo ne mors vn..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 17:02:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sam ce bi tko vidu.. eno pojavo pod stropim.. itak da bi tud men blo skeri..


ja no viiiiids... sej jst ne trdim da bi mi ta pojava kej nardila... ampak ze da si predstavljam kako mi sedi na robu pojstle, al pa kako me iz enga kota gleda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja.. isto bi se ustrasu medveda.. v gozdu..  user posted image

al pa srne.. ce bi me presenetla..  user posted image

pol ko bi ugotovu. .da je to duh.. ki najverjetneje mi hoce neki pomagat... mi ne bi blo vec skeri..


jst se pa pomoje se kace manj ustrasim :))




user posted image user posted image

Sam resno.. che zmores.. se ne boj tega.. ker ce ze.. so tm.. pol so tm.. samo tebi v pomoc.. in ce to verjames.. pol TKO JE!  Fuul velik stavri deluje na VERJETI!

uhh.. ze padam not.. user posted image user posted image   Joke
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 17:03:22   
baguSka
Ja... jaz rajs sploh ne razmisljam o tem in gotovo...

Sem pa na pdb tematiko gledala zdej novi film Number 23 od Jimy Carreya... Bolj mislis na to, slabse je...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 17:13:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


... Bolj mislis na to, slabse je...


Ja bolj mislis na to.. slabse je.. in ne grem se vec tega.. ker to za laif sploh ni potrebno.. ker sam zguba cajta..

Pac meditacija.. joga.. itak.. to je kul.. in pozitivne zadeve.. vizualizacije

Vse to kar se zdej menmo.. pa spada v belo magijo.. ne crno..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 17:18:08   
mika
Predvidevam, da se te ženske v belem nisi niti malo vstrašila in si se obrnila na drugo stran in zaspala?


Srček ne, ni me bilo strah user posted image  in res sem mirno zaspala nazaj.

sedaj sem malo razmišljala o mojih videnjih in ugotovila, da nisem nič zatrla.

jutra, nevede po moje ne more vplivat. takšna oseba, ki si jo opisala je moja teta, s tem da se zaveda svoje sposobnosti.

na tem forumu,  sem brala zgodbo user posted image , ki je bila drugič noseča v istem obdobju, kot prvič, ampak se je prvi user posted image  prezgodaj rodil in umrl. strah jo je bilo ker se je približevalo obdobje, ko je zgubila prvegauser posted image . ko sem brala, sem slišala njen glas in sem tako jokalauser posted image . kako je bilo z drugim user posted image , ne vem ker nisem imela časa za RR.


- za eno uporabnico, ki dolgo ni mogla zanosit, me je prešinilo ( na novo leto), da bo letos njeno leto in je res zanosila. sem ji mislila pisat, ampak je nisem hotla prestrašit. tud spol sem videla.


pa to: ko sem dobila domov sporočilo, da sem sprejeta na srednjo šolo, sem videla, da bom precednica razreda, v tretjem letniku pa predsednica šole. in sem bila, pa se sploh nisem potregovala za to. psihologinja mi je rekla, da še ni videla osebe, ki bi imela tak vpliv na dijake, kot ga imam jaz.

uh, tega je še pa šeuser posted image

no, sedaj ste pa spoznali zmešano mikouser posted image .

< Sporočilo je popravil mika -- 13.7.2007 17:19:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 17:20:55   
mika
Ja bolj mislis na to.. slabse je.. in ne grem se vec tega.. ker to za laif sploh ni potrebno.. ker sam zguba cajta..


jaz na te zadeve ne mislim zavestno, ampak me kar naenkrat prešine in če je kaj slabega 'rešujem'

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 17:27:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ja bolj mislis na to.. slabse je.. in ne grem se vec tega.. ker to za laif sploh ni potrebno.. ker sam zguba cajta..


jaz na te zadeve ne mislim zavestno, ampak me kar naenkrat prešine in če je kaj slabega 'rešujem'


Ja sej to razumem.. ker imas pac taksno poslanstvo.. in ti je to z levo roko.. mim grede..

In pravis da lahko vidis.. kako bo nekaj.. kar hoces videt?? Ali samo tisto, kar te presine.. ?!

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 17:52:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

In pravis da lahko vidis.. kako bo nekaj.. kar hoces videt?? Ali samo tisto, kar te presine.. ?!


evo to tud mene zanima

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 18:32:48   
Anonimen
Srečkanosečka, ja tvoj otrok dejansko vidi te osebe in ne, niso namišljene. Nikoli mu tega ne poskušaj izbit iz glave, naj ne govori neumnosti, da si izmišljuje, da je to brezveze.....ne pa mu govorit da ju vidiš, ker ju ne vidiš. To sta samo njegova prijatelja, prišel bo dan ko ju naenkrat ne bo več omenil. Morda bosta izginila, ali pa mu ne bosta več tako zelo zanimiva. In čim manj ljudem razlagaj o temu, ker bodo imeli ali tebe ali pa tvojega otroka za neumnega. kadar pa ti o njiju razlaga, pa ga poslušaj točno tako, kot da govori o resnični osebi, ki živi v sosednji ulici. Naj te ne preseneti, če ti bo celo znal povedat kje živi in te celo odpeljat tja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 18:35:49   
Anonimen
Ja tocno tko!

Srcek.. na petek 13.. se strinjava.. :))))))))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 18:49:22   
Anonimen
Te zadeve mene prešinejo, ampak v tistem delčku sekunde se mi pred očmi odvije cel film od A do Ž kaj se bo zgodilo. Kar neprijetna zadeva to zna biti.
Ko nekoga vidim, točno vem da se vidimo zadnjič, ker bo do naslednjič umrl. Do sedaj se še nisem zmotila. Žaluser posted image .
kadar na nekoga prevečkrat mislim, še sploh na koga takšnega na katerega drugače res ne mislim, se bo temu človeku nekaj slabega zgodilo.
Lahko mi nekdo samo govori o neki osebi, pa vem kaj se bo zgodilo. Mož mi je parkrat govoril o enem tipu, ki si je kupil Hondo, pa kake dela po cesti, pa kak hud avto....jaz pa sem mu samo odvrnila, da bo ta avto tudi njegova krsta. Fant je danes par mesecev pod rušo, jaz ga nisem nikoli srečala v živo. Za enega drugega sem napovedala da bo pristal v vozičku. Danes na srečo še ni v njem. Ampak tudi čas njegov še ni napočil.
Drugače pa sem točno vedela dan kdaj sem zanosila, vnaprej sem vedela spol, ponoči ga sanjam in točno vem kako bo zgledal, nočem preveč govorit, ampak mislilm da vem tudi datum kdaj bom rodila in kako bom rodila.
Niso lahke....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 19:17:26   
Anonimen
srček, hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 19:24:29   
snake
črna magija, črn humor, meni je vse istouser posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 20:38:11   
Strawberrie Cherrie
Še ena, ki verjame...preveč doživela, prevečkrat slutila, preveč videla.



(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 21:12:06   
Jutra
london_paris, povej nam še ti kajuser posted image

Drugače pa, po današnjem dogodku s tisto žensko smo imeli kar pestro doma oz. v mestu.

Spregledali smo napačno parkiranje, pa smo fasali lisice, pa kazen, pa nekdo nam je s kljuko medtem zbil sprednjo tablico (je povedal očividec), pa preden vse to urediš... pa sva šli s pupo domov s taxijem, pa je Moj klical policaje, da so urejali še glede tablice, pa so mu hoteli dati še kazen za napačno parkiranje, pa je rekel, da ima dovolj eno za en prekršekuser posted image
Ja, nekdo mi je res poslal negativno porcijo - najbrž kar ta ženska, od katere si nisem pustila šlogat in kasirat.

Drugače pa jaz včasih tudi kaj vidim, slišim, začutim ali pa me neka sila reši pred nesrečo. Vem, da je še nekdo na drugi strani...

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 21:15:56   
Anonimen
Jaz pa verjamem v angele user posted image

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 21:22:04   
Colt
Hm, zanimiva tema. Takole bom rekel...ob vseh poplavah ''fast food'' duhovnostih, smo ljudje postali vedno bolj in bolj dovzetni za marsikaj. Vero v Jezusa smo potisnili na rob in za zapahe, tako da smo pristali na velemarketingu raznih instant poceni variant.

Kar se mene tiče, še vedno vsak večer molitev ''Sveti Angel, varuh moj'', in to niti ne zame, največkrat za moje bližnje pa tudi za tiste ki me ne marajo. Ker človek najbolj pomaga sebi takrat, ko moli (prosi) za druge.

In pomaga bolj kot vsa novodobna navlaka, katere trendi/modernost/ponudba se iz dneva v dan spreminjajo...in za seboj pustijo zmedene in neizpolnjene, prestrašene ljudi.

G

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 21:26:30   
Anonimen
Ne bom spet ploskala, ampak tisti stavek, kjer praviš, da moliš tudi za tiste, ki te ne marajo, mi je tako všeč, ker malo je ljudi, ki tako razmišljajo.Vsaka čast.user posted image
Drugače pa sama osebno najbolj verjamem v naravo, ker mislim, da je najbolj pravična.Narava je tudi Bog.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 21:27:35   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

novodobna navlaka, katere trendi/modernost/ponudba se iz dneva v dan spreminjajo...G


Magija, bela ali črna, ter razne parapsihološke zadeve niso novodobna navlaka! Če hočeš verjeti ali ne, so celo starejša od krščanstva. Samo toliko - v vednost.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 21:29:04   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Narava je tudi Bog.


Ua, še en panteistuser posted image  Pa le nisem edina!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 21:33:31   
Colt
Nejcko, škoda da nisi razumela mojega posta. Res škoda. Poznam dobro belo/črno magijo (v vednost, je tudi rdeča) in če dobro prebereš moj post, boš opazla da magij sploh ne omenjam.

Kot pa sem rekel, novodobna navlaka pušča za sabo prazne, prestrašene in neizpolnjene ljudi. V veliko primerih zelo zmedene.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 21:34:32   
Strawberrie Cherrie
Narava ni TUDI Bog. Zame Narava je Bog. Ona nas je ustvarila, hudo pa je, ker vedno bolj drvimo v to, in niti ne dvomim, da nas lahko Narava tudi uniči.
Kar se pa duhov in angelov tiče, verjamem v dimenzijo časa.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 21:35:41   
Strawberrie Cherrie
Grem se staviti, da ogromno ljudi sliši stopinje, zazna človeka v prostoru, vidi ga ne ; jaz sem uspela zavohatm že parfum, pa vtistem prostoru dolgo ni bilo koga.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 21:39:19   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Kot pa sem rekel, novodobna navlaka pušča za sabo prazne, prestrašene in neizpolnjene ljudi. V veliko primerih zelo zmedene.



To se pa strinjam, Colt. Ampak je pa res, da vsa ta "novodobna navlaka" izvira iz starodavnih verovanj in obredov, ki je v imenu čim večjega zaslužka neskončno zlorabljena. Žal.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ćrna magija
13.7.2007 21:42:31   
nejcko
Nežna, a si ti jasnovidka ali samo tako dobro spremljaš forum Statistika na rruser posted image  
Se pa strinjam z L_P: Bog=Narava in Narava = Bog oz. Pan Theos (vse je bog)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?