|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: SEPTEMBERKE 2006
6.10.2006 21:37:55   
alenka11
Ojla

Mene tudi zanima to iztiskanje mleka. Naš Aleksejči je tako zaspano dete, da ponoči samo 5 minut sesa potem pa trdno zaspi. zato morava čez dve uri vajo ponovit. Tako da sesa samo prvo mleko in je zato hitro spet lačen. Razmišljala sem, da bi mu za zvečer dala flaško z mojim mlekom pa bo mogoče dlje spal. Se bojim, da potem ne bi več maral sesat, da bi se preveč navadil na flašo. Mislite da je to možno? Koliko pa naj bi spil mleka pri enem obroku (koliko ml)?
A si pol iztiskate mleko zjutraj in ga date otročku šele zvečer?

Srečka a ima tvoja deklica samo vneto ritko al ima glivice? Jaz uporabljam hladilno mazilo ob Bubchena pa nimamo nič težav. Patronažna je pa priporočila Bepanthen. Za glivice je pa neko drugo mazilo. Sem pa na enem forumu prebrala, da imajo v Muellerju neke plenice pri katerih lahko odpraviš vnetje. Mislim da je ime plenic na M. Malo pobrskajte po forumu.

Zdaj pa moram it - se naše dete oglaša.

Nočko

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: SEPTEMBERKE 2006
6.10.2006 21:43:03   
alenka11
P.S. plenice so Moltex Eco

(odgovor članu alenka11)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: SEPTEMBERKE 2006
6.10.2006 23:05:37   
princes
X srečka x, če do sedaj nisi uporabljala hladilnega mazila, ga hitro kupi, pa ritko kar ornk namaži vsakič, ko previješ...
Bogica Vesnica, se mi full smili...pa bo bolje, boš videla...Pol pa skoz mazat..

Aja mknuple, to je pa že res doba za pumpico...user posted image user posted image Pol je pa ful zdržala...
saj men je tudi to čudno, da mlekec kar izgine, če ga stiskaš...Mah to eni kar komplicirajo, pomoje je ful pristašica dojenja...user posted image user posted image

Alenka, na flaško se nekateri kar hitro navadijo, ker lažje teče po flaški, pa se jim ni treba matrati s sesanjem, pol ko pa na joško pridejo se jim pa kar ne da..Tale tvoj Aleksejči že zgleda mala lenobca, pa se mu ne da veliko sesat...user posted image
To je čisto odvisno, pomoje če na vsake tolko časa daš flaško ni panike..Še vedno se radi pocartajo pri mamiki...
Jaz jo mam čez dan skoz na joški, ponoči en obrok pa izstiskam,in po flaški, jaz ga kar sproti izstiskam, drugače ga lahko hraniš v hladilniku 12 ur....
Spije pa moja približno 100 ml, včasih več, včasih manj...

Mene pa zanima npr., če kam grem pa da si stisnem mleko, ga moram dat v hladilno torbo, a zdrži mleko par ur??

Zdej gemo pa pančkat...

Lepo nočko....

(odgovor članu alenka11)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: SEPTEMBERKE 2006
7.10.2006 10:10:56   
x_srečka_x
OJ,

Kako ste?

Danes je Vesnina ritka že veliko bolšja user posted image  Sem ji  dva dni dajala namesto pampersk kar tetra plenico po spodaj polivinil čez pa povijalko da ni na plastiki, mazala sem jo pa z praško pasto in ima danes še čisto malo rdečo rit. user posted image
Smo imeli večraj take probleme s spanjem, je celo uro jokala pa se ni mogla umirit. Ko pa je zaspala je spala od 21.30 do 6.15. user posted image  Bravo punca da prespi že celo noč user posted image
Jaz tudi ne vem zakaj bi mleko izginilo če si ga iztiskaš. user posted image  Saj je čisto tako kot če bi ga pil otrok user posted image  
Jaz ji tudi včasih dam kar po flaši če noče pri meni pit. Četudi je po flaši, moje mleko pa vseeno je.


LP

(odgovor članu princes)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: SEPTEMBERKE 2006
7.10.2006 10:44:52   
Arabela
Dobro jutro...

Jaz pa za ritko uporabljam lamprehtovo mazilo..  Narejeno v mariborskih lekarnah... je prav super, ga vedno sproti delajo in zaenkrat nimamo problemov z ritko...

Je pa naša včeraj cel dan bila ful pridna, pridno papala, pančkala, bili smo na sprehodu, ko pa sem jo dala spat ob 23ih, pa jok in krči... pa saj ne vem če so to krči, ker ko sem jo vzela v naročje in jo dala spat v dnevno sobo (tam imam veliko stajico v kateri spi čez dan) se je pa umirila.... potem pa od dveh do štirih zjutraj spet jok.... zaenkrat še nima svojega ritma.. ampak meni se kar srce trga ko začne jokat, pa vem da je sita in previta, pa ji ne znam pomagat user posted image user posted image user posted image ...
Tudi jaz sem zadovoljna s pamperskami... zaenkrat še uporabljamio 1...
Je pa naši mali uspelo mamico že 2x konkretno pokakat... jo previjam, skoraj končam, potem pa rafal  po celi kopalnici... Fakinka pa se neha jokat in prebrisano gleda kako se mami čisti....

Jaz pa mleka nič ne izbrizgavam?!.... A bi si ga morala?! Se mi zdi da mi vedno dojke čisto izprazni pri dojenju... 
Kako pa vaša prehrana? A kaj pazite? Kaj jeste?

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: SEPTEMBERKE 2006
7.10.2006 11:04:46   
x_srečka_x
ARABELA sem tudi jaz že doživela da me je fejst pokakala.
Samo da je zjutraj mami previjala Vesno in je mami pokakala, pa sem se ji smejala. Naslednjič ko jo previjam jaz pa še mene. Pa mi ni bilo nič smešno. Pa enkat jo tako lepo namažem s kremo po riti pa pšššš me čisto polula, zraven še sebe in tla user posted image
Jaz pazim kaj jem in pijem. Me je enkrat izučilo da naj prej premislim preden bom dala kaj v usta.

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: SEPTEMBERKE 2006
7.10.2006 13:29:37   
borovnička
Arabela, jaz si tud ne izbrizgavam mleka. Sicer mam včasih že tako polne prsi, da mali komaj zgrabi, ampak sva kar usklajena. Meni se ravno prav napolnijo, ko je sinek spet lačni.user posted image

Glede hrane pa mal vseen pazim pri surovi zelenjavi in sadju, da je tega čim manj. Izogibam se gaziranim pijačam, stročnic sploh ne, ker napenjajo, pa mleka in jogurtov ne jem, ker baje škoduje dojenčku.user posted image Pa zdele bo pečen kostanj, katerega bomo letos samo nabirali, jedli pa ne.user posted image

Srečka, sem ti glih hotla napisat za praško pasto. Nik sicer nima nič rdeče ritke, ampak kadar se mi zdi, da mal pordeči, ga s tem namažem in rdečica takoj izgine.user posted image

Mknuple, jaz Nika previjem ponoči, če ima polno pleničko, ker imam občutek, da z mokro pleničko nikakor ne more nazaj zaspat.user posted image Zato se dostikrat previjamo tud ponoči, oz. proti jutru, ko se zbudi. Uporabljamo pa že od vsega začetka Pampers pleničke 2. So mu ble ful prevelike, ampak so mu vedno bolj prav.user posted image

Alenka, se tiste blazinice z lanolinom kupijo v lekarni al jih imajo tud kje drugje?

Urskamravlja, recept za dolgo spanje ponoči je... 2-3 ure pred spanjem je pokonci in pleševa, pa se cartkava pa mečkava.user posted image Ob 22-ih mava kopanje pa lišpanje. Ob 23-ih greva v posteljo, se podojiva in zaspiva do pol osmih zjutraj.user posted image Ne moreš verjet kolk dojenčke zmatra voda, pa še tko lepo pol diškajo.user posted image

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: SEPTEMBERKE 2006
7.10.2006 17:10:48   
asso
Borovnička, če želiš ti lahko lanolin blazinice pošljem, ker sem jih kupila in jih nisem uporabljala. Drugače se jih dobi v lekarni in so kar drage. Mislim, da okrog 2.000,00.

Sem ti pisala tudi na z.s.

Lp asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: SEPTEMBERKE 2006
7.10.2006 18:06:46   
Arabela
Jaz pa jem večinoma mlečne izdelke, predvsem zaradi lastne prebave, ker sem imela šivano črevesje po porodu... so mi pa odsvetovali svinjino?! le zakaj... na sadje in zelenjavo pa tudi jaz pazim... pa nič pikantnega

Multi mam comprese pa uporabljam tudi jaz in sem ful zadovoljna, mi jih pa je kupila sestra v mariborski lekarni....

< Sporočilo je popravil Arabela -- 7.10.2006 18:08:06 >


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: SEPTEMBERKE 2006
7.10.2006 18:19:10   
alenka11
Ojla

Borovnička tiste blazinice imajo tudi v Baby centru in v lekarnah. Me je že asso prehitela, ja res so drage, ker jih dobiš samo 10. Jaz jih nisem porabila toliko.

Še nekaj me zanima, a ma katera kaj izkušenj z dajanjem Hippovih čajev za prebavo. Jaz sem kupila komarčkov čaj in sem ga malo segrela pod vročo vodo. A daje katera tudi mrzel čaj svojim otročkom?

Urskamravlja nam so v šoli za starše rekli, da če ni prevroče je lahko iztisnjeno mleko tudi na sobni temperaturi par ur. Ne spomnim se točno koliko časa.

Jaz ne pazim tako zelo pri prehrani. Z ničemer ne pretiravam. Res pa se še vedno izogibam sveži zelenjavi in sadju. Samo  pri sadju verjetno ne bom več dolgo zdržala.

Aleksej že kliče. Pa pa

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: SEPTEMBERKE 2006
7.10.2006 19:12:10   
princes
Dan...

Naša pikica je pa danes sitka..Prav nič ji ne paše...Bogica..user posted image
Čist jo napenja...

jaz ji dam kar bebi čaj..Bom pa šla po mešanico na tržnico, janeža pa kumine, pa bom mal zmešala...je moj kupil en instant čaj v lekarni, pa ga nič kaj ne mara, pa tudi domača mešanica je pomoje bolje...

Borovnička, midva jo tudi skopava ob desetih pa zaspimo do enajstih, pa se zbudi ob pol štirih že čisto sestradana...Upam da bo kmalu malo podaljšala...
Res je priden tvoj sonček...

Gremo se zdaj še mal pocartat..

Jaz se tudi izogibam svežim stvarem...Za mleko pa sploh ne vem, eni ga pijejo drugi ne..???
Pa tako ga imam rada..Samo bom probala zdaj ene par dni brez mlečnih izdelkov, lahko jo tudi od tega napenja..

Zakaj borovnička naj bi bil mleko škodljiv za dojenčke??

ja pa kostanj...njaaammiii...user posted image

Pozdravček...


(odgovor članu alenka11)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
7.10.2006 21:15:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu princes)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
7.10.2006 21:20:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: SEPTEMBERKE 2006
7.10.2006 21:59:49   
alenka11
Oj

Spet sem lahko malo na forumu, predno začnemo kopat.
Soncica moj zakladek je tudi imel zlatenco v porodnišnici. Je bil pod lučko 5 krat po 4 ure. Je tudi moj tak zaspanček. Sem mislila, da se bo to že nehalo pa še vedno velikokrat po 5 minutah dojenja kar zaspi. Zdaj bom začela z iztiskanjem.
Tiste multi mam komprese so pa bolj kot obkladki. Ni nič vate in niso namenjeni za vpijanje mleka oz. kot zaščita.

Lep pozdravček vsem. Jutri se pa še kaj oglasim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: SEPTEMBERKE 2006
8.10.2006 8:40:12   
Tanyka
Dobro jutro
Danes pa sem res naspana.Smo se včeraj ful hitro skopali in je zaspal ob 19.30-00.30h, nato spet do 5h se je napapcal in še zdaj spi.user posted image user posted image
Zato moram zdaj hitet in hitro vse prebrat pa kaj napisat.Potem pa skuham user posted image , ker je nedeljsko jutro edino v tednu, ko z user posted image  pijeva kavico skupaj in ob njej malo klepetava.
 
Alenka 11- meni spije od 60ml, pa največ kaj mi je spil je bilo 110ml.Jaz sem mu zdaj že eneparkrat dala po steklenički, pa mi še vedno lepo papa iz joškice.Za zvečer pa si iztisnem mleko zjuraj,ali ponoči.V porodnišnici so mi rekli, da je lahko mleko v zmrzovalniku 24 h.
 
Urskamravlja-pri sobni temperaturi pa je lahko do 1/2 h.
 
 
Nahitro, da vam povem, da sedaj, ko si mleko iztiskam ga imam vedno več,in, da to, če si mleko iztiskaš, da bi ga izgubil nima logike.VEČJE KOT JE POVPRAŠEVANJE-VEČJA JE PONUDBA.Jaz se glede tega ne dam.Pri dojenju pa bom vztrajala, koliko se bo dalo, ker sem si celo nosečnost dopovedovala, da je to najboljše in najbolj zdravo za user posted image , in , da bom dojila.Ne me napak razumet, tako je bilo in bo moje prepričanje,mogoče malo zato, ker sem sama zravstveni delavec in verjamem, da je moj user posted image  najbolj zadovoljen z mojim mlekecom.
 Nimam nič proti tistim, katere ne dojijo , sama pa bom DEFINITIVNO vztajala pri tem.Upam, da mi bo uspelo.
 
 
Letim se javim še kaj, ko bo prilika.
 
By Tanja

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu alenka11)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: SEPTEMBERKE 2006
8.10.2006 10:43:02   
Arabela
Dobro jutro!

Za nami spet delno neprespana noč, saj se je mala zbujala na 2uri in hotela ves čas papcat, zdaj pa spi kot angelček z atijem... sta oba bolj nočna ptička, jaz pa jutranja... Saj mi po eni strani paše ker zjutraj lahko dosti postorim, se v miru stuširam....

Multimam comprese pa jaz uporabljam eno skoraj dan in pol... dam si jo gor vsakič po dojenju na tisto dojko kjer sva se dojili... nato po novem dojenju menjam na drugo dojko... tako da jih ne porabim toliko... meni kar pomagajo, so res kot hladen obhladek...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: SEPTEMBERKE 2006
8.10.2006 11:30:06   
Tejcha
Živjo, mamike, :)

Pa se vam tudi midva s Tilnom končno pridružujeva. Včeraj smo bili stari en teden in počasi se privajamo na nov urnik. No, js se privajam Tilnovem - tak bo bolj prav. Je priden fantek, podnevi spi skupaj po tri ure, ponoči pa potegne tudi po 5,6 skupaj. Tako, da ni prehudo.

Preden sem se oglasila, sem seveda prebrala, kaj vse ste že napisale, pa me, glede nato, da imate že malo starejše sončke, zanima, kaj je sedaj s tem čajem... Naš mali se namreč pridno napapca (ja, mami ima na srečo dovolj mlekca), potem pa čez eno uro začne goditi... Ko ga pristavim, pa štrajka. Vmes se mu kolca (pa obvezno podreva kupček)... Mami mi je svetovala blagi čajček iz 3h kumin, 3h janežev in 3h kamilic.  Sedaj, ko ga začne matrat, mu ga kar dam in mali zadovoljno spije 10ml in potem je mir.

Kdaj ste šle pa prvič ven? Danes je namreč taaaak lep sonček in tudi piha ne, pa me kar mika, da bi aktivirali voziček tudi za zunanjo uporabo. Sicer res za kratek čas, pa vseeno. Mislite, da že lahko? Kako pa oblečete mišeke za ven?

Pozdravčki od naju,
T&T




_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: SEPTEMBERKE 2006
8.10.2006 13:33:19   
Tanyka
user posted image user posted image POZDRAVLJENA TEJCHA
Seveda že lahko gresta na sončeka, da izkoristita še oktoberske sončne dneve.
Jaz mu nič posebnega ne oblačim
-2 majčki
-1bombažne hlače, 1 navrh
Pa pokrijem ga v vozičku, če pa je bolj hladno mu oblečem še jopiko.
Kape mi ne uporabljamo.

Zdaj gremo na sončeka.

lp tanja

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: SEPTEMBERKE 2006
8.10.2006 14:12:16   
x_srečka_x
OJ,

TEJCHA jaz sem šla že prvi teden ven. Domov smo prišli v četrtek v soboto smo šli pa že na sprehod.
Jaz jo oblečem:
1žabice
1hlačke
bodi z dolgimi tokavi
majčko
jopčko ali pa kar jakno (odvisno kakšno je vreme)
kapo


Jaz pa sem si hotela včeraj iztisniti mleko in mi je iz obeh strani ratalo iztinist samo 30ml user posted image  Sem ji morala zvečer dati dodatek da se je najedla.

URŠKA probaj tako, da imaš podnevi prižgan radio, ponoči naj bo pa tišina mogoče se bo tako navadila na dan in noč.

Mi še zmeraj prespimo celo noč user posted image

LP


(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: SEPTEMBERKE 2006
8.10.2006 17:35:21   
Tanyka
OJ
Danes pa smo maksimalno izkoristili sončeka.Naš user posted image  je ful užival zunaj.Sedaj  spančka, Lara pa se igra.
 
xsrečkax-vztrajaj sama sebi dopovej, da imaš mleko-ne smeš negativno mislit, ker je potem samo še slabše.Če imaš pumpico si večkrat iztisni- pa bo.
Ja pa dosti tekočine je treba zaužit.Jaz sedaj spijem samo ponoči minimalno 2 l, podnevi pa še več.Nekaj dni nazaj sem pila malo in sem si zvečer izbrizgala iz obeh samo 40 ml.Sem user posted image user posted image user posted image , da me ni bilo za potolažit.Ampak sem se pobrala, ker to le še poslabša vse skupaj.
Je pa res, da je potrebno dosti volje in truda.Eno user posted image  za srečo.
 
Jaz tisto mamico, katera noče dojit in to tudi sama opusti popolnoma razumem.
-nazačetku bradavice ful bolijo, naval mleka, potem vprašanje kak se user posted image  prisesa na dojko, potem spet upad mleka......
In katera mamica nima volje in res močne volje - dojenje enostavno opusti.
Nekateri pa na takšno mamico gledajo kot, da je kaj hudega storila............
 
 
JOK, LETIM......
 


_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: SEPTEMBERKE 2006
8.10.2006 20:11:50   
princes
Ola..

Mi smo danes maksimalno izkoristili sončka, smo bili cel dan zunaj...

ja saj imamo podnevi skoz kaj prižgano, pa ropotamo, se pogovarjamo, ponoči pa je mir, tko da ne vem kdaj se bo navadila malo več spančkat ponoči...

Ampak včeraj smo imeli akcijo...user posted image
Cel dopoldan je bila pokonci, potem zaspala za tri ure, se je zbudila ob štirih in ni zaspala do enih ponoči...Pa skoz jok, nisva več vedela kaj naj..Čisto nič ji ni bilo prav..Groza..Pa še moj user posted image je imel roj.dan, tko da mu ga je res popestrila..user posted image
Saj potem je spala do pol šestih, se napapala in naprej spančkat do pol desetih...

Meni pa moja ful bruha, jaz nevem obe joški poje, pol pa ful bruha, pomoje se preveč naje, tko da jo bom zdaj kar odmaknila od joške, se kar prisesa nanjo..Ta je nenasitna..user posted image

Jutri pa greva v avstrijo po ene kaplice proti krčkom, baje so čudežne, pa bomo videli (Babynos)...Upam, da bo bolje...

lepo nočko...

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
8.10.2006 21:23:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu princes)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: SEPTEMBERKE 2006
8.10.2006 22:41:25   
Tejcha
Punce, hvala za nasvet. Ko sem prišla ven, je tak zahrbtno veter pihal, da je še mene minilo bit zunaj... Pa tak sem se veselila... Dans ni bilo tako s sprehodom nič... Mogoče jutri. Menda je tako do konca tedna napovedano lepo vreme, tak da komaj čakam!!!

Sta se pa mojemu sončku danes na obrazu spustila dva mozoljčka... in to taka bela... :( js pa totalno alergična nanje... Se komaj zadržujem... Upam, da bosta čimprej izginila....

Nč, grem se še mal pod kovter pogret, potem bo pa tako treba zopet v akcijo. Fajn spančkite in čimbolj mirno noč!
Tea




_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: SEPTEMBERKE 2006
9.10.2006 9:41:38   
x_srečka_x
OJ,

SONCICA če jo peljem ven za vsak slučaj vzamem sabo čaj, ga zavijem v tetra plenico da ostane topel. Če pa je res lačna ji dam pa jesti kar zunaj user posted image  Najdem tak prostor kjer ni veliko ljudi in jo podojim. Saj največkrat se ne potepava cev dan, samo kdaj pa preseneti in hoče jesti zunaj.

LP

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: SEPTEMBERKE 2006
9.10.2006 11:04:22   
princes
Ja sem se jaz tudi to spraševala, kam dati mlekeca če grem kam..
Ja nevem baje imajo ene hladilne torbe, ga daš tja in hladi, saj ne ful ampak ravno tako da ohranja pravo temperaturo...user posted image
To sem enkrat brala nekje, bom vprašala pediatrinjo, ko greva v sredo...Kako je s temi mlekeci...user posted image

A vaši user posted image tudi ful bruhajo...
Dej no, jaz mojo podojim, potem pa vse izbruha, no polovico sigurno, se 3 krat breoblečeva, k je mokra...A mislite da se tolk naje??

Zdajle pa čakava očka, da pride iz Avsrije, potem pa hitro na sončka...
Jaz ji pa oblečem mako majčko pa žabice bombažne, pa kakšen pajacek čez, pa v žakelček pa kapico in ogrnem z dekico, pa gremo....
In obvezen dodatek dudika, brez katere že ne moremo...user posted image

Ja mozoljčki, moja jih ma po celem obrazku, bogica..
Men grejo pa smrklčki na živce, pol mava pa cele procedure, da jih ven dobiva...user posted image
Se mi zdi da potem ful lažje diha...user posted image

Pozdravček..


(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?