|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 9:37:35   
Magi*
Zahi, res ne vem zakaj si se zakaču za kavč in piruser posted image user posted image user posted image user posted image

če bi zares razumel moj post, bi vedel, da govoriva o eni in isti stvari. o miselnosti, ki jo morajo najprej ženske pri sebi spremeniti in potem jih bodo tudi moški drugače sprejemali. in, NE, nisem se omejila samo na prvoten post, temveč na veliko večino postov v tej in drugih bebatah. torej NE govorim zgolj o strijastem trebuhu, pač pa tudi o vseh drugih "štalah", ki jih noč in dan opisujejo dekleta, matere in žene. meni se zdi (moje mnenje), da pač vse to izhaja iz naše (privzgojene) miselnosti.

in še vedno se sprašujem, kako sem ti lahko s tistim pirom tko na žulj stopilauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 9:40:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 9:44:00   
Zahi
Nisi stopila na žulj.. user posted image pač se mi zdi tak zelo beden moški stereotip.. dec na kavču s pirom..

večini žensk fali precejšnja mera samozavesti.. in tukaj je veliko ognja.. če moški kdaj kej reče, kar žensko zmoti potem smo pač razni ignoranti, nesramneži, "odpiramo gobce predenj premislimo".. pa tko user posted image

ženske.. lepe ste.. zato vas imajo desci radi.. ne povdarjajte svojih napak, ker jih mi ne vidimo tako kot vi.. dokler nam jih ne prikažete tako kot jih vidite ve..

TOREJ NEHAJTE!!! user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 9:46:26   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Ziher spada pod take moškeuser posted image Napad je najboljša obrambauser posted image


no.. poznam kar nekaj descov, ki so oženjeni ali pa skoraj oženjeni.. s partnericam že cele večnosti.. pa NOBEN ne pride domov.. se fu*** na kavč... odpre pir.. in leži tam dokler ženska pospravlja, kuha, lika...

tudi sam nisem tega še nikoli naredil.. in mi tudi ni do tega..



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 9:47:33   
Anonimen
Zazri se malo v to, kar si zdaj napisala.. zlo zanimivo je.. Poglej..

IZVIRNO SPOROČILO: Kalina
Ja men je tud ful trebuh popokal, ceprav sm se v nosecnosti zredila samo 10kg, je cel popokan, fuj in blek.


Dejansko ta trenutek se vedno mislis, da je tvoj trebuh "fuj in blek".. vsaj napisala si tko..

quote]IZVIRNO SPOROČILO: Kalina
Na zacetku sm skoz jamrala, pa pr seksu sm mela majco gor itd. Potem je pa enkrat moj mozicek vn padu in mi razlozu, 


Ok.. ti je razlozu.. in si razumela..

quote]IZVIRNO SPOROČILO: Kalina
Od takrat naprej se pocutim kakor da jih nebi mela.


kar pomeni, da zdaj ne mislis vec, da je tvoj trebuh "fuj in blek" ampak zakaj si potem zgoraj napisala v sedanjiku... "je cel popokan, fuj in blek. " ??? user posted image user posted image
To pomeni ,da ga nisi razumela.. samo tolk je pac boljs, da ne seksas vec v majci..

quote]IZVIRNO SPOROČILO: Kalina
Me pa zdej heca da so se mi joske zmanjsale, pa je takoj vrisk in krik, seveda z salo vmes. So se pac pomanjsale, ko bom drugic noseca bodo spet velikeuser posted image


Kaksne joske pa imas ti rajsi? A ni bolj prakticno imeti manjse? Lazje teces, hodis, sportas.. se oblacis.. se tusiras.. itd..
Kar napisano je tko, kot da ti vec pomeni, ce so njemu vsec joski, kot ce so tebi.. Ampak v prvi vrsti si ti.. a se ti ne zdi?

Kljub vsemu.. se vedno ne verjames vase.. in sama sebi nisi glih kej velik pomembna.. kar je problem..

< Sporočilo je popravil Tjazy -- 28.9.2006 9:55:52 >

(odgovor članu Kalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 9:50:16   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Resnejši problemi?

Meni se zdi dokaj resen problem ko me človek z katerim živim imam z njim otroke, zaradi njega sem se marsičemu odrekla in zaradi njegove službe sem morala marsikaj spremenit!

In se mi zdi da je dokaj neokusno ko te človek pred vsemi poniža, ko ti že tako al tako primanjkuje samozavesti in se trudiš da bi kaj spremenil na sebi! Z takim obnašanjem mi še bolj jemlje voljo, da bi se spremenila!

Najhuje pa je da je mislil da bo ispadel " frajer " ker si misli rečt to svoji ženski ( bilo je tudi dosti moških ), in še zdaj misli da ni naredil nič narobe ker je pač po njegovem " povedal resnico ", in da če bi me drugi videli golo bi se strinjali z njim, da sem kao samo za mantl!




Vsi ste popolnoma spregledali drugi post od prizadete anonimne. Ni šlo za hec - frajer ji je še enkrat doma serviral, kakšno mnenje ima o njenem telesu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 9:52:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 9:53:54   
baguSka
Vsi ste popolnoma spregledali drugi post od prizadete anonimne. Ni šlo za hec - frajer ji je še enkrat doma serviral, kakšno mnenje ima o njenem telesu.


NE - sploh ne!! Ravno poteka debata zakaj je sploh prislo do tega.user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 9:54:32   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Zahi,ti pa niti nisi tako neumenuser posted image Je čisto res tole s samozavestjo..jaz imam sicer nekaj telesnih pomanjkljivosti,ampak svojemu dedcu tega ne bom šla prav na dolgo in široko razlagat.Se strinjamuser posted image


hvala za lepe besede user posted image user posted image

če se boš svojemu moškemu kljub svojim napakam "nastavila" na samozavesten in zapeljiv način.. boš presenečena.. strije in rit.. gor al dol..

trust me!! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:01:05   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Resnejši problemi?

Meni se zdi dokaj resen problem ko me človek z katerim živim imam z njim otroke, zaradi njega sem se marsičemu odrekla in zaradi njegove službe sem morala marsikaj spremenit!

In se mi zdi da je dokaj neokusno ko te človek pred vsemi poniža, ko ti že tako al tako primanjkuje samozavesti in se trudiš da bi kaj spremenil na sebi! Z takim obnašanjem mi še bolj jemlje voljo, da bi se spremenila!

Najhuje pa je da je mislil da bo ispadel " frajer " ker si misli rečt to svoji ženski ( bilo je tudi dosti moških ), in še zdaj misli da ni naredil nič narobe ker je pač po njegovem " povedal resnico ", in da če bi me drugi videli golo bi se strinjali z njim, da sem kao samo za mantl!




Tvoj mož al kaj je že je preprosto povedano kreten da mu ni para. A on bo mel pa izklesane mišice pr 70 letih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:02:25   
Bubamaraa
Si sploh ne predstavljam, da bi to meni moj reku.....user posted image ...Pa mam tud strije pa se prov požvižgam nanje....Še sama sem takoj po porodu zakompleksana zaradi njih pa mi je moj dec reku, če strij ne bi bilo ne bi bilo najine pikice...In to mi je dost povedu......Še včeraj zvečer (čist zares) med sexom mi je reku kuk sem sexi s strijami, ker sem mami z njimi postala......

Ker tud ne vemal je tvoj to resno mislu al se je zajebavu, ker če bi meni to moj reku bi ga ziher kaznovala..... Naj strada sexa al pa kej takega, ker za moškega je to največja kazen.....user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:03:45   
Kalina
Tjazy, ja itak da ni lep trebuh ce je cel popokan, se pa ne obremenjujem vec s tem. Nemore mi pa biti cudovituser posted image

Glede josk, sej nism mela prej nevem kolk velke, pac lepe socne joskiceuser posted image Zdej so pac mal manjse in ne stojijo vec tako lepo kot so. To je to.

Hm sama seb da nism pomembna, sevede da sm, nism pa zaverovana vase, vem pa da sem pomembna in posebna mozu. Nikoli se pa ne ponizujem ali dopustim da me kdo drugi. Sem kakrsna sm. Se postavim zase. Ne glede ali imam 5 kg viska ali ne. Trenutno jih imamuser posted image   Bomo pac vec seksal, trenutno je susa, ker moj mozicek 40 dni zaluje za mamo,ki jo je izgubil pred 3 tedni,  zgleda da seks spada tudi v zalovanje. Se morm mal kregat glede tegauser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:03:59   
baguSka
Tvoj mož al kaj je že je preprosto povedano kreten da mu ni para. A on bo mel pa izklesane mišice pr 70 letih.


Ja tak tip jih bo sigurno mel.user posted image user posted image  Se v grob bo sel z njimi, ker mu videz verjetno velik pomen... Ce je tak dec, ki si zeli ob sebi met neko blazno manekenko. Ce pa je normalen in si ob sebi zeli met le samozavestno zensko, kot pravita Tjazy in Zahi, potem pa ni kreten.user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:04:10   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Se mi zdi, da zdaj pa ze mal preveliko paniko delate...



Ma ne, sam ženske smo si različne. Ene bi to vzele kot hec, ene bi ga vžgale, da bi vse zvezde videl, ene pa bi se od žalosti in sramu zjokale, spet ene bi molčale, pa ne samo takrat, temveč nadaljnih nekaj dni, tednov, mesecev... Tko je, različni karakterji, različni odzivi.

Samo čist po pravici povedano, ne vem kok bi se katera koli tu gor kaj veliko smejala, če bi se ji to res pripetilo-z mano na čelu. Pa lahk zdele ne vem kaj govorimo/govorite kako bi zamahnile z roko in vzele za hec...ne bi, razen če bi imele lepo postavo, pol pa naj dec klaftra kar hoče.

Res je ,da si lahk vsa strijasta, polna celulita pa z odvečnimi kilami, pa če dobro počutiš v svoji koži, če si si všeč takšna kot si, pol si lahko tako hudičevo seksipilna, da se lahk še taka suhica skrije pred tabo. Samci takrat ne videjo, ne celulita, ne strij in ne kilogramov. Takrat sam trdi ratajo in njihovi možgani razmišljajo samo še to, kako sprostiti vso napetost v sebi user posted image
Jaz poznam veliko takih žensk in tut sama njihovih kilogramov sploh ne bi izpostavljala, saj jih povsem zasenči njihov žar, ko vidiš, da se ženska počuti seksi in pol tut res je seksi!
Sam žal vse ne razmišljamo tako. Mene motijo strije, ki sem jih dobila po porodu in kile, ki so ostale in ga ni hudiča ne moškega, ki bi me prepričal, da vseeno dobro zgledam. Raje bom nekaj naredila v tej smeri, da izbolšam "nastalo škodo", postanem vsaj približno takšna kot sem bila pred zanositvijo in le tako bom lahko bila zadovoljna sama z seboj. Pa mi mož vsak dan reče, da je nor na mojo rit user posted image , za katero mes skoz šlata, pa boža mi strijast trebuh in mi govori, da sem mu vščeč...ampak to ni to! Jaz sama sebi nisem! In če bi mi moj v štarcuni rekel kaj takega kot je njen anonimni, bi mi blo hudo, pa pika!

Sem zbredla totalno, vem. Upam, da veste kaj sem hotla povedat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:06:10   
Angellina
uuuu matr ste se razpisal, meedtem ko sem jaz svoje pisala user posted image

ja kaj češ, jaz sem user posted image  vmes cartala user posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:08:15   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Z mojim sva šla v trgovino ( Nev Jorker v MB ), da si kupim neke hlače, on pa srajco!

Nato sem zagledala spodnje perilo in se mi je ful dopala ona spalna srajca ( kaj je modrc in je taka prozorna malo čez zadnjico, naprej se pa zveže - upam da veste kaj mislim ), pa jas tisto gledam ( okrok mene še polno ljudi ) nakar do mene stopi partner in reče: " ma kaj za vraga to gledaš, saj to je za seksi ženske, ti si pa raje kupi kremo za strije in mantl da se bo čim manj te ven videlo "!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsi so pogledali jas pa kar v jokuser posted image ! Nisem mogla skrit kako sem žalostna užaljena, prizadeta in kako me je sram!

Jas trapa sem pa hotela da bi bila privlačna zvečer, da nebom vedno v oni frutir pižami, da malo očaram svojega partnerja! No pa sem dobila kar sem si iskala!


No, in kako je po vašem mnenju prišlo do tega? Kje je anonimna omenjala svojo debelost in strije? Mogoče kdaj doma, v trgovini pa si je samo ogledovala spalno srajco. Torej,  če ji je imel tipson kaj za povedat, naj bi ji doma.

In še to - zaradi mene, če mu ona vsak dan pol ure najeda s svojimi strijami, naj ji on potem pol ure govori: ja, res si pujsa strijasta - ampak naj ji to govori doma, ne pa v javnosti. Pa humor gor al dol, bel al pa črn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:09:58   
baguSka
Jaz sama sebi nisem! In če bi mi moj v štarcuni rekel kaj takega kot je njen anonimni, bi mi blo hudo, pa pika!


Ja sej to je to.user posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:13:59   
kalbo
Tlazy, nimaš prav. Če bi tale tepec znal zašarmirat svoji ženi in bi ji večkrat rekel, da je lepa in privlačna (ženske to potrebujejo bolj kot hrano), se nebi obremenjevala s strijami. V tem primeru bi bil tisto lahko hec, štetje strij bi pa lahko vodilo v vroči seks. V tem primeru pa dedec ne zna delat z ženskami in sam nima dovolj samozavesti in pameti v glavi. To je to. Kreten da mu ni para.

Kar se pa trebuščka tiče. Res je lepši za pogledat raven izklesan trebušček od tistega po porodu polnega strij in odvečne kože. To velja za dva trebuha na sliki. Če gre pa za trebušček moje žene, bo pa zame to vedno trebušček moje žene. Tako je bilo pred 5 leti in tako bo pri 70tih. Vizualno za zunanjega opazovalca bo pa razlika očitna.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:16:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Mene motijo strije, ki sem jih dobila po porodu in kile, ki so ostale in ga ni hudiča ne moškega, ki bi me prepričal, da vseeno dobro zgledam. Raje bom nekaj naredila v tej smeri, da izbolšam "nastalo škodo", postanem vsaj približno takšna kot sem bila pred zanositvijo in le tako bom lahko bila zadovoljna sama z seboj. Pa mi mož vsak dan reče, da je nor na mojo rit user posted image , za katero mes skoz šlata, pa boža mi strijast trebuh in mi govori, da sem mu vščeč...ampak to ni to! Jaz sama sebi nisem! In če bi mi moj v štarcuni rekel kaj takega kot je njen anonimni, bi mi blo hudo, pa pika!

Sem zbredla totalno, vem. Upam, da veste kaj sem hotla povedat user posted image


EEEEEEE.. to je to user posted image

dec te vidi kot te vidi.. in taka si mu všeč.. ko mu boš pa začela metat naprej da nisi zadovoljna sama s sabo.. da te moti celulit na riti.. strije na trebuhu ipd.. potem te bo počasi začel gledat drugače.. nič več te ne bo grabil za rit.. in govoril, da si sexy..

Bodi sama zadovoljna s sabo.. pejt na fitnes.. delaj kar TEBI paše, da se boš počutila bolje.. samo pusti decu vmes, da uživa ob pogledu nate.. tudi, če si nisi všeč.. zadrži samokritike zase!!

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:21:34   
baguSka
Če bi tale tepec znal zašarmirat svoji ženi in bi ji večkrat rekel, da je lepa in privlačna (ženske to potrebujejo bolj kot hrano), se nebi obremenjevala s strijami.


S temle se pa sploh ne strinjam. Zenske smo (ne vse - ne me napadat), ampak v veliki vecini take, ce nam kej samim ni vsec, tega nikakor ne bomo priznale, pa nam vi lahko govorite kot prfuknjeni kok smo lepe in ne vem kaj. Glih ena je prej tud lepo to napisala. Torej lahko pa, da on njen to veckrat omeni, pa mu ona odgovarja v smislu:"Sej ves da ni res, poglej kok je moja rit celulitasta bla bla bla." V tem primeru ji je pac 'vrnu' to kar je sama hotela.
Priznam, tud sama sem 'bla' taka in moram priznat, da se zdej ucim bit bolj samozavestna in sprejet vsak komentar mojega partnerja s hvalo in z nasmeskom.user posted image  In dejansko se potem pocutim tud sama lepsa. In ce bi mi zdej moj partner reku to, kar je tip rekel anonimni, bi se mu smejala - danes. Vcasih bi tud jaz verjetno planila v jok in sviz iz stacune..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:21:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Tlazy, nimaš prav. Če bi tale tepec znal zašarmirat svoji ženi in bi ji večkrat rekel, da je lepa in privlačna (ženske to potrebujejo bolj kot hrano), se nebi obremenjevala s strijami. V tem primeru bi bil tisto lahko hec, štetje strij bi pa lahko vodilo v vroči seks. V tem primeru pa dedec ne zna delat z ženskami in sam nima dovolj samozavesti in pameti v glavi. To je to. Kreten da mu ni para.

Kar se pa trebuščka tiče. Res je lepši za pogledat raven izklesan trebušček od tistega po porodu polnega strij in odvečne kože. To velja za dva trebuha na sliki. Če gre pa za trebušček moje žene, bo pa zame to vedno trebušček moje žene. Tako je bilo pred 5 leti in tako bo pri 70tih. Vizualno za zunanjega opazovalca bo pa razlika očitna.


njegova reakcija res ni na mestu.. ampak.. mogoče ji je pa govoril da je lepa.. da je privlačna.. da je sexy.. pa je bil njen odgovor zmeraj "ne nisem.. debela sem.. pojma nimaš.. to samo tko malo govoriš.." .. potem se je verjetno pustil "prepričati" da je res tako.. in zgubil veselje do hvale lastne žene..

to da ti je tvoja žena všeč je hvale vredno.. tako tudi mora biti.. samo vprašaj se kako bi se počutil, da ti žena konstanto jamra, da je debela.. da je grozna.. da ji nobena obleka ne stoji.. da ima debelo rit.. da so vse tvoje besede brezvezne, ker ve, da je grozna ipd ipd.. s časom bi definitivno začel tudi sam gledati skozi njene oči..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:25:39   
kalbo
Kadar ma moja takšne izpade ji rečem, da si naj ne dovoli grdo govorit in žalit moje žene.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:26:30   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kadar ma moja takšne izpade ji rečem, da si naj ne dovoli grdo govorit in žalit moje žene.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:27:33   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Če bi tale tepec znal zašarmirat svoji ženi in bi ji večkrat rekel, da je lepa in privlačna (ženske to potrebujejo bolj kot hrano), se nebi obremenjevala s strijami. V tem primeru bi bil tisto lahko hec, štetje strij bi pa lahko vodilo v vroči seks. V tem primeru pa dedec ne zna delat z ženskami in sam nima dovolj samozavesti in pameti v glavi. To je to. Kreten da mu ni para.


Nekaj pametnega iz moških ust......user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 10:27:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?