|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:27:38   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Priznam, tud sama sem 'bla' taka in moram priznat, da se zdej ucim bit bolj samozavestna in sprejet vsak komentar mojega partnerja s hvalo in z nasmeskom.user posted image  In dejansko se potem pocutim tud sama lepsa. In ce bi mi zdej moj partner reku to, kar je tip rekel anonimni, bi se mu smejala - danes. Vcasih bi tud jaz verjetno planila v jok in sviz iz stacune..


to govorim.. sprejmite komentarje svojega partnerja in mu verjamite! Za njega ste najlepše.

Npr.:

"Draga.. tvoja ritka mi je sexy za znoret!"

odgovor:

"Vem dragi, hvala"

Pa čeprav seb zgledate v ogledalu kot Šerbi, mu ne rečte "Ne ni!!!!! Grozna je.. debela.. celulitasta.."

Ker bo takšna ratala tudi njemu.. začel vam bo verjet na besedo user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 10:30:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:30:24   
Angellina
Zahi, Kalbo, Tjazy se strinjam z vsemi, res je tko.
Sam Zahi nisi me razumel. Je še nekaj. Zakaj bi spregledala svoje kile? Zakaj? Da bi jih imela z leti še več? A bi vi tut raje imeli doma žensko, ki bi ji ves čas govorili, kako lepa je ona bi se potem veselo redila, nič naredila zase..ker vi pravite, da vam je všeč takšna kot je.
Lepo, da sem mojemu možu všeč, saj sem vendar njegova žena, rodila sem mu otroka, od tu so tudi kile in strije...sam ni pa potrebno, da potem telo takšno tut ostane. Jaz se v svoji koži NE počutim dobro, zato bom nekaj naredila, da to spremenim. Me slišiš Zahi? To hočem povedat. In ko bom to spremenila, se bom počutila bolje in bom to tut izžarevala. Lahko mi rečeš poglej ono, ko več kil ma kot ti, pa se ne sekira. Ja pa kaj pol?! To je ona, jaz sem pa jaz.
Sicer vem, da sama osebno mam nekaj, mogoče igrivost, sproščenost, ne vem, kar popolnoma zasenči kile, samo, kljub temu, delam na tem, da izboljšam svoje počutje.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:31:15   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Če bi tale tepec znal zašarmirat svoji ženi in bi ji večkrat rekel, da je lepa in privlačna (ženske to potrebujejo bolj kot hrano), se nebi obremenjevala s strijami. V tem primeru bi bil tisto lahko hec, štetje strij bi pa lahko vodilo v vroči seks. V tem primeru pa dedec ne zna delat z ženskami in sam nima dovolj samozavesti in pameti v glavi. To je to. Kreten da mu ni para.


Nekaj pametnega iz moških ust......user posted image



Ja. Ce smo iskrene nam nasi moski veckrat na dan dajo kaksen lep kompliment. Vprasanje pa je, kako se odzovemo.user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:33:46   
baguSka
Zakaj bi spregledala svoje kile? Zakaj? Da bi jih imela z leti še več? A bi vi tut raje imeli doma žensko, ki bi ji ves čas govorili, kako lepa je ona bi se potem veselo redila, nič naredila zase..ker vi pravite, da vam je všeč takšna kot je.


To ti pa lahko tud jst odgovorim: oni te bojo videli tako, kot se vidis sama!!! Torej ce bos sama sebi sexi, te bojo tudi oni videli sexi!!!! In ce se bos ti super pocutla z 200 kilami, bos njim se vedno sexi!!!! Ce pa se ti pri teh kilah ne bos vec pocutla sexi, tud njim ne bos vec sexi!!!!! Mam prav???user posted image

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:33:55   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Recimo,nekaj perila za zlikat se je nabralo.Kako naj ga prepričam,da se perilo ne bo zlikalo samo,pa da ga ne bi bilo meni treba.Saj načeloma rada likam,ampak naj se včasih še on izkaže.Mu rečem,pa mi ne verjame.Da sem sexi mi pa takoj verjame.Pa je veliko bolj očitno,da je perilo za zlikat,kot pa to,da je moja rita sexiuser posted image


"Dragi.. čist sem zmatrana danes in utrujena.. tamle je nekaj malega za zlikat.. ali bi bil tako dober in zlikal namesto mene.. jaz bom pa malo spočila mojo sexy ritko, katera te bo zvečer malo razveselila"

To bi "zapalilo" pri men user posted image bi zlikal.. pa še kej umil pa zglancal user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:35:30   
baguSka
Jaz se v svoji koži NE počutim dobro, zato bom nekaj naredila, da to spremenim.


Ce se ti ne pocutis dobro v svoji kozi, ne obremenjuj s tem se svojega partnerja!!!! Naredi torej nekaj zase in bodi sexi se zase, ker tvojemu partnerju si itak ze sexi!!!

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 10:35:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:36:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Zahi, Kalbo, Tjazy se strinjam z vsemi, res je tko.
Sam Zahi nisi me razumel. Je še nekaj. Zakaj bi spregledala svoje kile? Zakaj? Da bi jih imela z leti še več? A bi vi tut raje imeli doma žensko, ki bi ji ves čas govorili, kako lepa je ona bi se potem veselo redila, nič naredila zase..ker vi pravite, da vam je všeč takšna kot je.
Lepo, da sem mojemu možu všeč, saj sem vendar njegova žena, rodila sem mu otroka, od tu so tudi kile in strije...sam ni pa potrebno, da potem telo takšno tut ostane. Jaz se v svoji koži NE počutim dobro, zato bom nekaj naredila, da to spremenim. Me slišiš Zahi? To hočem povedat. In ko bom to spremenila, se bom počutila bolje in bom to tut izžarevala. Lahko mi rečeš poglej ono, ko več kil ma kot ti, pa se ne sekira. Ja pa kaj pol?! To je ona, jaz sem pa jaz.
Sicer vem, da sama osebno mam nekaj, mogoče igrivost, sproščenost, ne vem, kar popolnoma zasenči kile, samo, kljub temu, delam na tem, da izboljšam svoje počutje.


Ne spreglej svojih kil.. naredi tisto kar te bo osrečilo.. bodi sama sebi lepa..

Ne meči pa teh kil možu pred nos.. ga utrujat s svojim nezadovoljstvom.. to ni privlačno..

Ti pa naredi tisto, zaradi česa se boš boljše počutila.. to sta dve različni stvari...

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:37:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jaz se v svoji koži NE počutim dobro, zato bom nekaj naredila, da to spremenim.


Ce se ti ne pocutis dobro v svoji kozi, ne obremenjuj s tem se svojega partnerja!!!! Naredi torej nekaj zase in bodi sexi se zase, ker tvojemu partnerju si itak ze sexi!!!


ALELUJAAA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:37:23   
Magi*
nejcko, zase lahko obrazložim. ne mislim, da si je anonimna kriva za vso situacijo sama. je pa del te situacije. zagotovo. sicer sem jaz bolj komentirala debato na splošno, tisto kar je ena pisala o problemih s fitnesom - kar se meni pač ne zdijo resni, življenski problemi...

anonimna pa sama najbolje ve kako imata z možem pošlihtano. na podlagi dveh njenih izjav težko rečem, da je samo njen mož "prašič" in konec debate (čeprav je bila izjava svinjska). veretno kaj resnice leži tudi v Tjazyjevi razlagi, pa moji rzlagi, pa še kteri. če tip res tako misli, ji najbrž tega ni omenil prvič in ona s tem njegovim odnosom živi že dalj časa. skrajni čas, da nekaj spremeni. spreminjat mora pa začet pri sebi. pa ne mislim pri strijah, pač pa v glavi. in smo spet na začetku.

nihče nima prvice hodit po nas, nas verbalno ali fizično zlorabljat. ne doma, ne v javnosti. in začne se vedno doma.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:37:26   
baguSka
"Dragi.. čist sem zmatrana danes in utrujena.. tamle je nekaj malega za zlikat.. ali bi bil tako dober in zlikal namesto mene.. jaz bom pa malo spočila mojo sexy ritko, katera te bo zvečer malo razveselila"


user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:38:05   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Bom probala...če bo vžgalo,ga bom ponucala še za kopalnico spucatuser posted image user posted image


poročaj!! user posted image ob uspehu zahtevam kako pijačo!!! user posted image

takšni nasveti so drugače precej dragi user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:42:13   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Zahi, Kalbo, Tjazy se strinjam z vsemi, res je tko.
Sam Zahi nisi me razumel. Je še nekaj. Zakaj bi spregledala svoje kile? Zakaj? Da bi jih imela z leti še več? A bi vi tut raje imeli doma žensko, ki bi ji ves čas govorili, kako lepa je ona bi se potem veselo redila, nič naredila zase..ker vi pravite, da vam je všeč takšna kot je.
Lepo, da sem mojemu možu všeč, saj sem vendar njegova žena, rodila sem mu otroka, od tu so tudi kile in strije...sam ni pa potrebno, da potem telo takšno tut ostane. Jaz se v svoji koži NE počutim dobro, zato bom nekaj naredila, da to spremenim. Me slišiš Zahi? To hočem povedat. In ko bom to spremenila, se bom počutila bolje in bom to tut izžarevala. Lahko mi rečeš poglej ono, ko več kil ma kot ti, pa se ne sekira. Ja pa kaj pol?! To je ona, jaz sem pa jaz.
Sicer vem, da sama osebno mam nekaj, mogoče igrivost, sproščenost, ne vem, kar popolnoma zasenči kile, samo, kljub temu, delam na tem, da izboljšam svoje počutje.


Zastopim da hočeš biti takšna kot pred porodom.....In tudi lahk resnično za trebuh veliko narediš in shujšaš ter telovadiš in s tem dobiš željen reziutat......Samo STRIJE bodo pa ostale......Edino če greš pod kirurški nož..... Zato jih sprejmi in verjemi možu, da si zanj takšna al takšna sexi......in mislim, da bi se vse mogle nehat sekirat zaradi tega, ker imate strije, ker tle ne morete nič spremeniti....


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 10:45:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:51:56   
Anonimen
Lepo da ste se odzvali na moj post!

Sem včeraj zvečer ko sva z mojim prišla v konflikt mu pokazala tole debato naj si prebere kaj drugi mislijo o njegovem obnašanju!
Ko je prebral je rekel " kup babnic ki ne vedo kako ti izgledaš in da lahk z tabo seksam samo v temi, ker mi je drugač slabo"user posted image

To je bil višek vsega in sem mu lepo rekla naj spakira in odkoraca k kaki manekenki in naj pozabi na mene in na mojo telo ( ampak da ga bo čes čas itak pogrešal, ker tudi drugje ni življenje popolno )!

Šele takrat mu je kliknilo da mislim zares in je rekel kako pa naj živim brez otrok?

Pa sem mu rekla da če te skrbi samo to kako boš živel brez otrok, odidi takoj to sekundo in se ne boj, ker te za otroke nebom prikrajšala!

In sem zaloputnola vrata! Do zdaj ga še ni, ni prišel niti po stvari, ampak bo moral, ker mi je dost poniževanj bom že nekak preživela in se skopala iz tega dreka, on pa naj uživa ob kaki " popolni " babnici!

Aleluja, po tolkih letih spet samskauser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:52:55   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Aja,pa pozabila sem se pohvalit:jaz praktično nimam strijuser posted image Samo ene par,se niti opazijo neuser posted image


Ti jih jas podarim, da neboš izstopalauser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 10:54:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:54:51   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lepo da ste se odzvali na moj post!

Sem včeraj zvečer ko sva z mojim prišla v konflikt mu pokazala tole debato naj si prebere kaj drugi mislijo o njegovem obnašanju!
Ko je prebral je rekel " kup babnic ki ne vedo kako ti izgledaš in da lahk z tabo seksam samo v temi, ker mi je drugač slabo"user posted image

To je bil višek vsega in sem mu lepo rekla naj spakira in odkoraca k kaki manekenki in naj pozabi na mene in na mojo telo ( ampak da ga bo čes čas itak pogrešal, ker tudi drugje ni življenje popolno )!

Šele takrat mu je kliknilo da mislim zares in je rekel kako pa naj živim brez otrok?

Pa sem mu rekla da če te skrbi samo to kako boš živel brez otrok, odidi takoj to sekundo in se ne boj, ker te za otroke nebom prikrajšala!

In sem zaloputnola vrata! Do zdaj ga še ni, ni prišel niti po stvari, ampak bo moral, ker mi je dost poniževanj bom že nekak preživela in se skopala iz tega dreka, on pa naj uživa ob kaki " popolni " babnici
!

Aleluja, po tolkih letih spet samskauser posted image



user posted image user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:55:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Recimo,nekaj perila za zlikat se je nabralo.Kako naj ga prepričam,da se perilo ne bo zlikalo samo,pa da ga ne bi bilo meni treba.Saj načeloma rada likam,ampak naj se včasih še on izkaže.Mu rečem,pa mi ne verjame.Da sem sexi mi pa takoj verjame.Pa je veliko bolj očitno,da je perilo za zlikat,kot pa to,da je moja rita sexiuser posted image


"Dragi.. čist sem zmatrana danes in utrujena.. tamle je nekaj malega za zlikat.. ali bi bil tako dober in zlikal namesto mene.. jaz bom pa malo spočila mojo sexy ritko, katera te bo zvečer malo razveselila"

To bi "zapalilo" pri men user posted image bi zlikal.. pa še kej umil pa zglancal user posted image



Ja.. ce pa zacnes tezit.. matr.. vse morm sama.. bla bla..  pol pa si moski misli.. ja sej ce itak vse sama.. mene kot d ani...  pol pa se zlikaj sama.. samo tiho bodi prosim, ko likas.. da te ne bom rabu skoz poslusat.. user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:57:23   
baguSka
Ko je prebral je rekel " kup babnic ki ne vedo kako ti izgledaš in da lahk z tabo seksam samo v temi, ker mi je drugač slabo"


Ok tole pa je tipicine primer, kot sem ga prej opisala... Tak ki rabi zraven sebe neko lepo manekenko in ki bo zraven njega spilala lepotico bla bla bla... Pa nej jo ma!!! Prav si nardila!!! Ne odpiraj mu vec vrat! Takih opazk pa si res ne zasluzis - verjemi, ti si bos nasla takega kot si ga zelis ob sebi, on pa tudi. Pac nista za skupi in je bolje tko kot je..

Pogumno punca, ves kok je takih moskih, ki jim bos najbl sexi na svetu!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 10:58:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:58:43   
Zahi
user posted image user posted image

če je res takšno tele.. potem si naredila prav.. vrž mu še nekaj v glavo ob odhodu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 10:59:19   
baguSka
Aleluja, po tolkih letih spet samska


Tale definitvno ni vredno joka!!! Ne vem sploh kaj si tok casa rabila, da si tole spoznala user posted image  Kako pa je blo do zdej??? Je bil vedno tak ali pa si ga ti pahnila v tako razmisljanje skozi vsa ta leta??? Ce si, potem si zapomni, da ne bos iste napake ponovila tudi v bodoce.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:00:30   
baguSka
hodim po stanovanju in težim


to je res balzam za nase moske ja... user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?