|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:00:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

[Ja.. ce pa zacnes tezit.. matr.. vse morm sama.. bla bla..  pol pa si moski misli.. ja sej ce itak vse sama.. mene kot d ani...  pol pa se zlikaj sama.. samo tiho bodi prosim, ko likas.. da te ne bom rabu skoz poslusat.. user posted image user posted image


hehe.. mal kruta.. ampak maš prav.. se da na lep način predstavt tut likanje.. kako sexy rito se nam omeni.. pa bomo prec likal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:01:13   
baguSka
Čeprav mi je pa še vedno čudno:kako ,da jaz vidim tisti kup perila in se sama spravim k likanju,dedc bi ga pa po moje lahko gledal tudi tri mesece skupaj in mu tudi na misel ne bi prišlo,da bi ga zlikal?


Glih zato, ker sama pravis, da vedno vse storis sama.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:02:00   
*alja*
Jas pa mislim da primankuje samozavesti temu dedcu od anonimne in potrebuje potrditev neke " popolne " ženske da je to kar je!

Jas nevem kako bi lahko živela z tipom ki bi me poniževal, to mojemu user posted image , sploh na kraj pameti ne pride, no oke gda sma sama da se kaj šaliva, ne pa drugje in ne na žaljiv način!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:03:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Ja,točno to delam...hodim po stanovanju in težim,kako sem za vse samauser posted image Bom spremenila taktiko,da vidim,kakšna bo razlikauser posted image Čeprav mi je pa še vedno čudno:kako ,da jaz vidim tisti kup perila in se sama spravim k likanju,dedc bi ga pa po moje lahko gledal tudi tri mesece skupaj in mu tudi na misel ne bi prišlo,da bi ga zlikal?user posted image user posted image


Moški smo večni otroci.. za kako nagrado bomo naredili marsikaj.. praviš, da maš sexy rito.. izkoristi jo malo user posted image

Lej kok milionov $ dela Pamela s svojimi joški.. ti pa s svojo rito vsaj likanje zrihtej user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Zahi -- 28.9.2006 11:06:31 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:04:11   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ko je prebral je rekel " kup babnic ki ne vedo kako ti izgledaš in da lahk z tabo seksam samo v temi, ker mi je drugač slabo"user posted image



Noo.. tole je potem druga zgodba..

Obstaja 1000 nacinov kako se znebis zenske.. Tale je 1001..

In res.. Kje hudica jih najdete? Ne bi verjel, da danes se kje kaksen taksen obstaja.. res ne bi verjel.. user posted image

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:04:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Tvoj mož al kaj je že je preprosto povedano kreten da mu ni para. A on bo mel pa izklesane mišice pr 70 letih.

Res je. Ob meni ne bi dočakal 70 let, pa njegove mišice tud ne.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 11:06:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:07:54   
darjatimci
kup babnic ki ne vedo kako ti izgledaš in da lahk z tabo seksam samo v temi, ker mi je drugač slabo"
..
Anonima,saj tiste in tisti,ki smo tvoj problem dokaj resno komentirale(i).Vemo,da imaš po vsej verjetnosti opravka z primitivcem,kar ta dodatna njegova izjava še potrjuje.Žal mi je,da se vam je to zgodilo,zaradi otrok,če ne drugega.Ampak,če tako razmišlja potem svojega mnenja najbrž z leti ne bo spremenil.Zato je bolje,da se ozre okoli,ponudba je pestra.Ti pa imaš možnost,da srečaš moškega,ki te bo gledal kot osebo,kakršna si kot celota,z napakami in pomanjklivstmi vred.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:08:05   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Moški smo večni otroci.. za kako nagrado bomo naredili marsikaj.. praviš, da maš sexy rito.. izkoristi jo malo user posted image

Lej kok milionov $ dela Pamela s svojimi joški.. ti pa s svojo rito vsaj likanje zrihtej user posted image user posted image user posted image


Sem gledala včeraj Ricki Lak ( nisem mela kaj za delat, moj partner naredi vse ko mu pokažem seksi ritko user posted image ), in je ena rekla " sem vrgla joške na pult in dobila zastojn nov avto!

Ste videle kaj vse lahko ženske "zaslužimo " z svojimi oblinami!user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:08:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Čeprav mi je pa še vedno čudno:kako ,da jaz vidim tisti kup perila in se sama spravim k likanju,dedc bi ga pa po moje lahko gledal tudi tri mesece skupaj in mu tudi na misel ne bi prišlo,da bi ga zlikal?


Glih zato, ker sama pravis, da vedno vse storis sama.user posted image



Ja... ampak to tvoj dec.. ker jaz recimo, si vse stvari sam zlikam.. Sej kdaj mi jih tudi ona.. ampak srajce si vedno sam.. Ce ona lahko zase in za dva otroka.. lahko tudi jaz sebi srajce in se kaj.. ceprav ko ze likam srajce sebi.. zlikam se kaj otroskega.. ker tisto je pa res hitr.. 5 sekund.. in fertik.. torej v eni minuti vsaj 20 otroskih kosov.. sicer pol kdaj kaj rece.. to si pa ziher ti zlikal.. ampak ni panike.. Itak v pol ure tko umaze hlace in polover.. da se ne splaca kej velik cajta zgublat za likanje..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:08:40   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Radha
A ni to glupo:tako velike joške imam,pa nikakršne koristi od njih?user posted image

Radha. Dej jih slikej, da vidm, če se da z njimi kaj narest? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 11:10:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:10:35   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Aja,pa pozabila sem se pohvalit:jaz praktično nimam strijuser posted image Samo ene par,se niti opazijo neuser posted image


Jaz tudi po treh otrocih nimam nobene strije. Samo nekaj kil preveč, pa tudi ko sem jih imela 25 kg preveč, sem mu bila še zmeraj privlačna. no, zdaj sem mu pa še bolj.
Drugače pa Radha, bom umrla od smeha, tolk dobro in smešno pišeš. user posted image  

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:11:56   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lepo da ste se odzvali na moj post!

" kup babnic ki ne vedo kako ti izgledaš in da lahk z tabo seksam samo v temi, ker mi je drugač slabo"user posted image





   Ja, res, kje najdete take, tudi meni ni jasno ...... oz. bolj to, kako jih ne pogruntate prej, recimo, preden se odločite s takim stvorom imet otroka ...  če je tako, itak nista za skupaj. Je očitno izredno "površinski" tip.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:14:30   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Radha
user posted image Najprej bom zbirala prostovoljne prispevke za digitalen fotoaparat...user posted image

Ajaaaa, pol pa kr na dobrodelnost zavij in pojamraj user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:14:34   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

To,da ste otroci,sem ugotovila.Čeprav v bistvu ne ..ker moj sin marsikaj sam naredi,pa je res otrok.Ta velik -dedc skoraj nič sam ne naredi,pa kao ni otrok.user posted image Sicer imam  joške tako velike kot Pamela.Samo moj tip je bolj mahnjen na noge in rito,tako,da bom morala to ponucat...user posted image A ni to glupo:tako velike joške imam,pa nikakršne koristi od njih?user posted image


tut kle bi bilo lahko dosti debate... smo edine živali, katerim so všeč dojilni organi user posted image user posted image

pri nobenih drugih sesalcih niso joške del parjenja user posted image samo pri ljudjeh... zanimivo ne..

tudi men niso bile joške nikoli prva stvar.. ampak šele tretja, četrta..

rit je seveda prva user posted image

ampak se mi zdi da se to spreminja.. joške postajajo del ženske.. medtem ko je rit tista ki prevladuje user posted image to opažam tudi pri kolegih...

zakaj npr. se ženske dan danes sončijo brez kakršnegakoli zadržka "zgoraj brez"? To je bilo pred 30-40 leti skoraj nemogoče za opazit (razen na FKK sceni)... moški opazimo joške... ampak se mi zdi da smo tudi mi malo drugačni.. in da nam joške niso ravno vrhunec erotike..




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:16:05   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lepo da ste se odzvali na moj post!

" kup babnic ki ne vedo kako ti izgledaš in da lahk z tabo seksam samo v temi, ker mi je drugač slabo"user posted image





  Ja, res, kje najdete take, tudi meni ni jasno ...... oz. bolj to, kako jih ne pogruntate prej, recimo, preden se odločite s takim stvorom imet otroka ...  če je tako, itak nista za skupaj. Je očitno izredno "površinski" tip.


Velikokrat je tako, da tista, ki ima nizko samospoštovanje najde takšnega, ki je ne spoštuje. Vedno privlačimo tisto, kar smo dejansko sami oziroma, kar mislimo sami.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:17:09   
kalbo
Jest bom pa zlezla čisto na vrh kupa babnic, pa bom rekla da se podpišem pod mojo predhodnico po imenu daddy.

V glavnem dec je butelj.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 11:17:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:18:07   
Anonimen
Joj, a ne vidite da vas "anonimen" malo nateguje?!?!?!
Tega dogodka sploh ni bilo!
Prvič zato ker se vidi po načinu pisanja...
In drugič zato, ker se  NOBEN MOŠKI, ki ima IQ kolikor toliko , ne bi sredi trgovine, pred množico, še posebno moško, takole "hvalil " s svojo žensko - ker kaj bi s tem povedal? - Da je vosel on, ker ima tako žensko user posted image !!! Če že obstajajo taki, ki si to mislijo o svoji, potem o tem ne razlagajo na dolgo in široko user posted image !
Dobra fora "anonimen" - to me spominja na mehiške limonadke user posted image !!! Sigurno tema za razpravljat!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:19:10   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

moški opazimo joške... ampak se mi zdi da smo tudi mi malo drugačni.. in da nam joške niso ravno vrhunec erotike..



Mojmu pa so, tudi moški se razlikujete med sabo.
Moj je najbolj nor na zizike...user posted image  pa nikoli nisem razumela zakaj.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:19:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: aljahanzel

Sem gledala včeraj Ricki Lak ( nisem mela kaj za delat, moj partner naredi vse ko mu pokažem seksi ritko user posted image ), in je ena rekla " sem vrgla joške na pult in dobila zastojn nov avto!

Ste videle kaj vse lahko ženske "zaslužimo " z svojimi oblinami!user posted image


no no user posted image user posted image sam ne zdej pretiravat..

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:19:25   
darjatimci
Ja, res, kje najdete take, tudi meni ni jasno ...... oz. bolj to, kako jih ne pogruntate prej, recimo, preden se odločite s takim stvorom imet otroka ... če je tako, itak nista za skupaj. Je očitno izredno "površinski" tip.
.
Daddy to najbrž delno izvira iz tega,da je ljubezen res slepa.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: užaljena sred trgovine
28.9.2006 11:19:37   
Anonimen
Narcisa obstajajo, obstajajo....
Sam to niso moški ampak fantki!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   [Brisano sporočilo]
28.9.2006 11:20:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?