|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:25:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Pa tudi če niste verni, verjetno včasih rečete o Bog pomogaj, ali Marija pomagaj. Kako pa je s tem?


To rečemo kar tako, kot bi rekli: O sončece presvetlo!


Tristo kosmatih.. razloži to? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:25:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Pa tudi če niste verni, verjetno včasih rečete o Bog pomogaj, ali Marija pomagaj. Kako pa je s tem?

To rečemo kar tako, kot bi rekli: O sončece presvetlo!


O, lubi Buh user posted image


Kaj je pa tu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:26:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Bauka

Sem kar malo zgrožena nad takimi izjavami, mislim, da je v današnjem svetu mnogo hujšega, bolj grozečega našim otrokom kot pa vera. ---- Punce ali svojim otrokom kupujete "igračke" v obliki pištol in pušk???
Lp, Bauka


Ali se zavedaš, da je 90% vseh vojn zadala ravno vera? .. in še bolj.. od tega je veliko večino zadala krščanska vera user posted image

torej.. kupite pištole in puške, saj otroci hodijo vendarle k verouku...

(odgovor članu Bauka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:27:36   
Anonimen
O, lubi Buh


Kaj je pa tu


Prevod: O, ljubi Bog.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:29:24   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne Spliš, to pa še zdaleč ni isto. Jaz ko rečem Bog ail Marija pomagaj, mislim presneto resno.
Ne pa da kar nekaj blebetaš tja v tri dni.
Pol pa če ti misliš, da je isto pa reci "o sončece presvetlo pomgaj mi!"
LP


probaj drugič, ko ti crkne avto rečt "Matr vola" user posted image user posted image

če bo efekt isti kot pri "Bog pomagaj" si mi dolžna pivo user posted image user posted image ampak.. sem prepričan, da si mi boš dolžna nekaj kamionov piva, če gremo preverjat user posted image user posted image

če pa misliš, da imaš kakšne nadnaravne sposobnosti.. pa prosim pridi popravit moj sekret, ki se je zlomil..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:29:47   
Anonimen
Zahi, a si ti že kdaj slišala, da je pubertetnikom VSE ČIST MIMO in ne samo verouk. Pol se pa smeješ na teke izjave, mogoče se je za smejat tebi.
Ja verjetno še nimaš pobertetnika pa ti je oproščeno. Jaz ga imam in vem kako je s tem.
Veš tudi ti in njegov oče (fotr) mu bosta čist mimo in najbolj glupa človeka na svetu, pa čeprav mu bosta hotela samo dobro, tudi kar se vere tiče.Pa takšne ali drugačne.

LP

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:31:37   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


Ne razumem. On ni za kaj? Da jim ona lepo razloži, da so oni družina in da bodo delali tako, kot se njim zdi prav. A on bi jim rad težil z njegovim prepričanjem in jih prepričeval, da njihovo pa ni pravo ali kaj?


ups.. sorry.. spregledal vprašanje..

on ni za to, da bi otrok hodil v to ustanovo.. ona pa je.. in tudi njena družina je.. in to zelo močno hočejo.. ona pa malo manj..

on bi samo rad povedal da njegov otrok še ni dovolj star za krst in verske zadevščine.. in ga zanima kako naj jim to pove, brez da bo ogenj v strehi..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:35:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zahi, a si ti že kdaj slišala, da je pubertetnikom VSE ČIST MIMO in ne samo verouk. Pol se pa smeješ na teke izjave, mogoče se je za smejat tebi.
Ja verjetno še nimaš pobertetnika pa ti je oproščeno. Jaz ga imam in vem kako je s tem.
Veš tudi ti in njegov oče (fotr) mu bosta čist mimo in najbolj glupa človeka na svetu, pa čeprav mu bosta hotela samo dobro, tudi kar se vere tiče.Pa takšne ali drugačne.

LP


Torej mu ne zaupaš? user posted image

in misliš, da ga boš "rešila" če ga sedaj prisiliš v to da hodi v cerkvo? user posted image

zakaj mu nebi dala priložnosti, da sam do tega pride.. tudi ko pride iz pubertete? ali takrat človek ne more postati veren? .. ali se vera "zgradi" v posamezniku samo v času rane mladosti, ko je otrok še "neumen"?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:39:34   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



Ali se zavedaš, da je 90% vseh vojn zadala ravno vera? .. in še bolj.. od tega je veliko večino zadala krščanska vera user posted image





Točno tako. Da ne govorimo o današnjih modernih terorističnih napadih. Tudi ti so v imenu vere.  Pedofelija...ja kje se že največ pojavlja???

In dodam samo še to. Res niso vsi isti. So tudi izjeme. Naprimer v naši fari. Župnik ni pedofil. Niti ni fanatik v taki meri, da bi se šel vojne. Je pa alkoholik. In ta alkoholik UČI otroke pri verouku. Super vzgled. In ta alkoholik vsak dan mašuje. In zdaj mi še naj kdo pove, da jih v cerkvi ne učijo NIČ SLABEGA. HALOuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:40:22   
Anonimen
Ne vem Zahi kdo je tle "neumen".  Prvič nisem jaz Bauka, da kar posplošuješ, drugič pa ja jaz anonimna zaupam otroku pubertetniku kolikor mu lahko, pa ni tle samo vera, so prisotna tu še druga zaupanja. In kar ga boš v rani mladosti naučila, to se tudi obrestuje.
Tko kot pravi spliš otrokom orožje v roke pa bo.

Bolno!!

LP

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:42:28   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

[
Točno tako. Da ne govorimo o današnjih modernih terorističnih napadih. Tudi ti so v imenu vere.  Pedofelija...ja kje se že največ pojavlja???

In dodam samo še to. Res niso vsi isti. So tudi izjeme. Naprimer v naši fari. Župnik ni pedofil. Niti ni fanatik v taki meri, da bi se šel vojne. Je pa alkoholik. In ta alkoholik UČI otroke pri verouku. Super vzgled. In ta alkoholik vsak dan mašuje. In zdaj mi še naj kdo pove, da jih v cerkvi ne učijo NIČ SLABEGA. HALOuser posted image


jah.. tega se ne sme "naglas" govort.. ker se ne spodobi..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:44:14   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

In kar ga boš v rani mladosti naučila, to se tudi obrestuje.
Tko kot pravi spliš otrokom orožje v roke pa bo.

Bolno!!

LP



Ne flancaj. Jaz sem MORALA hoditi k verouku 8 let. In 8 let sem morala ob nedeljah k maši. In od takrat naprej NE HODIM VEČ IN TUDI NE BOM HODILA. KER IMAM ODPOR. KER SO ME SILILI V NEKAJ, KAR MI NI LEGLO. In zdaj me vprašaj, koliko poznam sveto pismo? NIČ. ČISTO NIČ.

In tudi jaz sem imela doma puško, pa čeprav sem punca. In še nikogar nisem ustrelila. In ga tudi ne nameravam. Vsak toliko ne, kot ti. Ker nikoli ne veš, kaj se človeku utrga v glavi. Danes mogoče meni, jutri mogoče tebi. Kdo ve???



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:45:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi




jah.. tega se ne sme "naglas" govort.. ker se ne spodobi..




Ej, kaj ne živimo v državi, kjer velja svoboda govora???user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:48:03   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Ne flancaj. Jaz sem MORALA hoditi k verouku 8 let. In 8 let sem morala ob nedeljah k maši. In od takrat naprej NE HODIM VEČ IN TUDI NE BOM HODILA. KER IMAM ODPOR. KER SO ME SILILI V NEKAJ, KAR MI NI LEGLO. In zdaj me vprašaj, koliko poznam sveto pismo? NIČ. ČISTO NIČ.

In tudi jaz sem imela doma puško, pa čeprav sem punca. In še nikogar nisem ustrelila. In ga tudi ne nameravam. Vsak toliko ne, kot ti. Ker nikoli ne veš, kaj se človeku utrga v glavi. Danes mogoče meni, jutri mogoče tebi. Kdo ve???




jaz tut mel puške.. in kamiončke user posted image pa ne streljam.. niti ne vozim kamiona..a ni to čudno user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:48:21   
tanikaa
http://www.dnevnik.si/novice/svet/205110/...popravite


Hura za vero in verouk user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:48:33   
Polona31
Ja pri verouku ne učijo nič slabega ne....ko učijo živite v skromnosti, duhovniki pa živijo v hišah velkih po nekaj 100m2, v Vatikanu vsi obvešeni z zlatnino, duhovščina se vozi BMW. Mercedesi. Vi navadni smrtniki pa živite skromno, ker materialne dobrine niso dobre za vašo dušo. Dajte nam in boste odrešeni. In učenje hinavščine ni napačno?

Vera, pa naj bo kataoliška ali katera druga povzroči ogromno zla na svetu. Če bi ljudje živeli v miru, če ne bi en drugega prepričevali kateri bog je pravi, če bi živeli po zakonih narave, be ne bilo vojn, ne prepirov....tudi vera je pa katerakoli je grožnja našim otrokom.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:50:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Je pa alkoholik. In ta alkoholik UČI otroke pri verouku. Super vzgled. In ta alkoholik vsak dan mašuje.


Noo.. sej mogoce je tako celo boljs.. user posted image user posted image  Je se najmanj skode..

Sicer pa ga razumem.. kako pa bos drugace vse te neumnosti prezivel.. Fant se seksat ne sme.. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:50:14   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ja pri verouku ne učijo nič slabega ne....ko učijo živite v skromnosti, duhovniki pa živijo v hišah velkih po nekaj 100m2, v Vatikanu vsi obvešeni z zlatnino, duhovščina se vozi BMW. Mercedesi. Vi navadni smrtniki pa živite skromno, ker materialne dobrine niso dobre za vašo dušo. Dajte nam in boste odrešeni. In učenje hinavščine ni napačno?

Vera, pa naj bo kataoliška ali katera druga povzroči ogromno zla na svetu. Če bi ljudje živeli v miru, če ne bi en drugega prepričevali kateri bog je pravi, če bi živeli po zakonih narave, be ne bilo vojn, ne prepirov....tudi vera je pa katerakoli je grožnja našim otrokom.





Točno tako. user posted image  user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:51:37   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


Noo.. sej mogoce je tako celo boljs.. user posted image user posted image  Je se najmanj skode..

Sicer pa ga razumem.. kako pa bos drugace vse te neumnosti prezivel.. Fant se seksat ne sme.. user posted image




Tjaži. HVALA. Sem se danes prvič nasmejala. Da to lahko uspe tebi ... user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:52:42   
Pupica
Tle se sploh ne gre, kdo je veren, in kdo ne.
Gre se za to, kaj se bosta starša odločila in NE STAR starš.Niti kaj bi bilo dobro za starega starša!!!
Joj, jaz skoz pravim, da mlad in star niso za vkup. Sej kul da pomagajo, ampak men se želodec obrne ko zaslišim "Pa tolk ti gre mami/oči na roke...in ti pomaga...."Grrrrr!Kaj a pol boš pa cel življenje suženj in vlačil mamo in ata za sabo kot mačka mlade.Jao!


(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 13:53:44   
mika
Ali se zavedaš, da je 90% vseh vojn zadala ravno vera? .. in še bolj.. od tega je veliko večino zadala krščanska vera

torej.. kupite pištole in puške, saj otroci hodijo vendarle k verouku...


Ja zahi, sedaj si pa zašel kar nekaj stoletij nazaj. Pa tale izjava o puškah in verouku je čist mimo. Kaj si sploh mislil s temuser posted image ? Men se zdi to nesramno do vernikov, ker si jih v bistvu označil kot morilce. Jaz sem hodila k verouku, imeli smo super župnika. Čisto življensko nam je razlagal stvari in jih povezoval svetim pismom. Jaz sem zelo rada hodila tja, ker je bil zelo prijeten sogovrnik. To v bistvu razlagam zato, ker vse daješ v isti koš- pranje možganov- župniki vsi slabi.
Midva imava vse zakramente in bova kmalu krstila tudi hčerko- pač najina odločitev. Hodila bo tudi k verouku, če bo želela, to je pa itak odvisno od župnika. O tem se želim prepričat, ker nočem, da bi bil kakšen fanatik in bi se ji vse skupaj zagabilo. Meni je bila vera predstavljena na zelo prijazen način. Tudi babica mi je pripovedovala zgodbe iz svetega pisma in naučila nekaj molitev. K maši gremo samo za praznike, ker kot 'dober'vernik-človek nisi po št, obiskov v cerkvi, ampak poživljenju ki ga živiš.
Pa še nekaj, zakaj bi se norčevali iz ljudi ki hodijo v cerkev, oz vernikov? Se mi zdi, da eni sploh nimate pojma o tem, ampak vero in župnike enačite, zaradi pedofilije- niso vsi župniki pedofili. Pustite vernikom vero in nevernikom,  karkoli že. Vsak naj živi svoje življenje kot se mu zdi prav in enako velja za tvoja prijatelja. Dopovedala staršem ne bosta nič, naredita naj kot se jima zdi prav. Če ne bo krsta, ga pač ne bo in pika. Mater zakaj bi jima polagala račune, a jima za druge odločitve, ki sta jih sprejela tudi?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 14:01:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Ja pri verouku ne učijo nič slabega ne....ko učijo živite v skromnosti, duhovniki pa živijo v hišah velkih po nekaj 100m2, v Vatikanu vsi obvešeni z zlatnino, duhovščina se vozi BMW. Mercedesi. Vi navadni smrtniki pa živite skromno, ker materialne dobrine niso dobre za vašo dušo. Dajte nam in boste odrešeni. In učenje hinavščine ni napačno?

Vera, pa naj bo kataoliška ali katera druga povzroči ogromno zla na svetu. Če bi ljudje živeli v miru, če ne bi en drugega prepričevali kateri bog je pravi, če bi živeli po zakonih narave, be ne bilo vojn, ne prepirov....tudi vera je pa katerakoli je grožnja našim otrokom.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 14:02:27   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi




jah.. tega se ne sme "naglas" govort.. ker se ne spodobi..




Ej, kaj ne živimo v državi, kjer velja svoboda govora???user posted image  


hvala bogu za to user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 14:03:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Hodila bo tudi k verouku, če bo želela, to je pa itak odvisno od župnika.

OD ŽUPNIKA???


ker kot 'dober'vernik-človek nisi po št, obiskov v cerkvi, ampak poživljenju ki ga živiš.


SE POPOLNOMA STRINJAM. SAMO DOBER ČLOVEK SI LAHKO TUDI V PRIMERU, ČE NISI VEREN. PA MIMOGREDE. KOT SEM ŽE NAPISALA. JAZ VERJAMEM. SAMO NE VEM, KAKO NAJ TEMU PRAVIM. VI TEMU PRAVITE BOG. JAZ PA GA PUŠČAM BREZ IMENA. KER KO BOM PRIŠLA K NJEMU/NJEJ, SE BOJIM DA BOM IMELA PROBLEME, NAVADIT SE NA NOVO IME user posted image

Pa še nekaj, zakaj bi se norčevali iz ljudi ki hodijo v cerkev, oz vernikov?

JAZ SE NE NORČUJEM IZ NIKOGAR. SEM SAMO IZRAZILA MNENJE, DA JE OBISK VEROUKA IN CERKVE STVAR ODLOČITVE VSAKEGA POSAMEZNIKA. IN ČE OTROK ENKRAT PRAVI, DA GA TO NE ZANIMA, STARŠI NIMAMO PRAVICE ODLOČATI NAMESTO NJIH IN JIH PO SILI POSLATI V TO USTANOVO.




_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Otrok in Verouk!!
9.10.2006 14:03:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



Sicer pa ga razumem.. kako pa bos drugace vse te neumnosti prezivel.. Fant se seksat ne sme.. user posted image


kaj pa ti veš user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?