|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:03:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

jaz sem v vezi, ker mojega ljubim, mi trenutno še na kraj pameti ne pride da bi ga varala....kaj bo čez leta pa ne vem


ljubezen pa imam še kako močno....meni varanje ni nekaj naravnega in sprejemljivega.....sem za monogamno zvezo....


ampak dopovedati ti hočem, da ne moreš trenutne situacije, ki vlada v tvojem lajfu, raztegnit na 20 let, a ti veš s kom boš, ko boš abrahama slavil???user posted image


še tebi.. verjetno bom moral vsaki posebaj, da boste dojele..


ker ga ljubiš ti ne pride na kraj pameti da bi ga varala.. torej.. če ga boš vedno ljubila bo to tako.. če ga ne boš več.. ga boš prevarala.. samo zakaj bit z nekom, ki ga ne ljubiš..

torej.. če bom imel namen osebo prevarat.. potem ne bom s to osebo bil do takrat ko bi jo prevaral..

nisem pa nikjer rekel, da vem s kom bom slavil abrahama.. kar pa skoz ponavljate..

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:04:15   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


Preprosto ne dojame...za vprašati se je zakaj me vse to razumemo on pa ne?
Sem mu ponudila pomoč da bo končno razumel.


mogoče ma ****šlus....al pa malo daljšo lajtungo....user posted image no hard feelings zahi, ampak res ne dojameš za kaj se gre

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:04:29   
Anonimen
jaz je v nič ne prepričujem.. nikoli nisem.. nikoli ne bom.. je odrasla inteligentna oseba, katero spoštujem in zaupam.. če ji bo to v danem momentu zanimiva ideja.. naj jo tudi izvede..

ji ne bom zameril


Ajej gospodič Zahi že misli da ženo k varanju napeljujemo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..........jejjjjjjjjjjjj........jejjjjjj.......
hotla sem samo povedat da ji povej da pričakuješ od nje da te ne bo prevarala, zaupaj ji svoja razmišljanja.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:05:40   
Taula
Ajej gospodič Zahi že misli da ženo k varanju napeljujemo ..........jejjjjjjjjjjjj........jejjjjjj.......
hotla sem samo povedat da ji povej da pričakuješ od nje da te ne bo prevarala, zaupaj ji svoja razmišljanja


Če me to vemo tudi ona ve. Sej če ga je prevarala oz. ga bo mu nikoli ne bo povedala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:06:30   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



še tebi.. verjetno bom moral vsaki posebaj, da boste dojele..


ker ga ljubiš ti ne pride na kraj pameti da bi ga varala.. torej.. če ga boš vedno ljubila bo to tako.. če ga ne boš več.. ga boš prevarala.. samo zakaj bit z nekom, ki ga ne ljubiš..

torej.. če bom imel namen osebo prevarat.. potem ne bom s to osebo bil do takrat ko bi jo prevaral..

nisem pa nikjer rekel, da vem s kom bom slavil abrahama.. kar pa skoz ponavljate..



3
alelujaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! ....dojel si 50%

that's the point.....sortoff

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:06:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

o hudoooo...sem se prov prerezala zdele...punce govorijo o hruskah, Zahi pa o jabckih...mislm decko, kako ne mors razumet tako preprostih stvari...si zadevo ornk zakompliciruuser posted image




jah.. ste iz venere res user posted image user posted image

ker mi ni d fak jasno kako kopica inteligentnih žensk ne dojame preprostega stavka user posted image user posted image

le kdo je izumil ogenj?? user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:06:51   
Anonimen
user posted image


Če me to vemo tudi ona ve. Sej če ga je prevarala oz. ga bo mu nikoli ne bo povedala.


user posted image Taula zadela si.....user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:08:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



še tebi.. verjetno bom moral vsaki posebaj, da boste dojele..


ker ga ljubiš ti ne pride na kraj pameti da bi ga varala.. torej.. če ga boš vedno ljubila bo to tako.. če ga ne boš več.. ga boš prevarala.. samo zakaj bit z nekom, ki ga ne ljubiš..

torej.. če bom imel namen osebo prevarat.. potem ne bom s to osebo bil do takrat ko bi jo prevaral..

nisem pa nikjer rekel, da vem s kom bom slavil abrahama.. kar pa skoz ponavljate..



3
alelujaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! ....dojel si 50%

that's the point.....sortoff



uuuffff.. trajal tole, da si vsaj ti dojela user posted image

torej.. jasn ozdej kej bolj kako gledam na to.. al vam še vedno ni????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:09:05   
mojamura
đizs....to pisanje je kot zemlja na tvoj hrbet zahi, bolj ti jo me na hrbet polegamo, bolj se ti otresaš.....si brezupen primer


i give up!!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:09:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

user posted image


Če me to vemo tudi ona ve. Sej če ga je prevarala oz. ga bo mu nikoli ne bo povedala.


user posted image Taula zadela si.....user posted image


preberi mojomuro.. nje gre rahlo na bolje.. tebi gre na slabše user posted image

vse bolj stran si od bistva, ki ti ga hoče povedat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:11:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

đizs....to pisanje je kot zemlja na tvoj hrbet zahi, bolj ti jo me na hrbet polegamo, bolj se ti otresaš.....si brezupen primer


i give up!!user posted image


saj bo no.. tok vas je.. boste že dojele kaj vam tumpam že skoz user posted image user posted image user posted image

zberite se malo.. stopite vkup.. se pogovorite.. ni kej, da ne boste dojele preprostega stavka:

NE BOM VARAL PARTNERKE S KATERO SEM user posted image user posted image

zeeeloooo poooččaaassiii prebrat.. si napisat še na listek (baje pomaga).. pa bo.. če ne danes.. jutri.. pa vsaj enkrat do novega leta.. bo?

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:11:56   
mojamura
samo še to....ne obračaj mojih besed....če sem jaz napisala

aaaaaaleeeeeeeeeeeeeeeeluja dojel si 50%.....pol ne obračat tega

ker jaz tebe štekam že od vsega začetka...


aja pa jaz nisem z venere....jaz sem z lune.....heheheuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:12:22   
Anonimen
preberi mojomuro.. nje gre rahlo na bolje.. tebi gre na slabše user posted image

vse bolj stran si od bistva, ki ti ga hoče povedat

Itak da sem zdej jest stran od bistva, res hudoooooo
user posted image user posted image
Mojamura jst itak vem zakaj se gre user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:13:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

samo še to....ne obračaj mojih besed....če sem jaz napisala

aaaaaaleeeeeeeeeeeeeeeeluja dojel si 50%.....pol ne obračat tega

ker jaz tebe štekam že od vsega začetka...


aja pa jaz nisem z venere....jaz sem z lune.....heheheuser posted image user posted image


če me pa štekaš.. pol pa pomagaj tem ženskam klele.. se vrtijo okol čebelnjaka že precej časa..

pa ne vejo kaj bi .. pa kar govorijo neke neumnosti, ki nimajo veze z mojimi izjavami user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:14:38   
Taula
Mojamura jst itak vem zakaj se gre


Jaz tudiuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:15:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi


jah.. ste iz venere res user posted image user posted image

ker mi ni d fak jasno kako kopica inteligentnih žensk ne dojame preprostega stavka user posted image user posted image




men je ****..g jasno o cem govoris...da si 100% sure, da ne bos nikoli v lajfu varal...sori, sam tale je malce bosa...to lahko sedaj, v tem trenutku trdis...za v naprej pa tega glih ne mors vedt...

vedno je treba dopustit to moznost, da se pa tebi lahko to zgodi...da bos npr.varal (beri varal samga sebe) in vice versa...z zenine strani

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:15:21   
Anonimen
če me pa štekaš.. pol pa pomagaj tem ženskam klele.. se vrtijo okol čebelnjaka že precej časa..

pa ne vejo kaj bi .. pa kar govorijo neke neumnosti, ki nimajo veze z mojimi izjavami user posted image


Mojamura HELPPPPPP MEEEEEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:17:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

men je ****..g jasno o cem govoris...da si 100% sure, da ne bos nikoli v lajfu varal...sori, sam tale je malce bosa...to lahko sedaj, v tem trenutku trdis...za v naprej pa tega glih ne mors vedt...

vedno je treba dopustit to moznost, da se pa tebi lahko to zgodi...da bos npr.varal (beri varal samga sebe) in vice versa...z zenine strani


še vedno ne gre?

lej:

ne bom nikoli varal.. če bi hotel varat.. nebi bil s partnerko, katero BI VARAL?!?!?!?!

kako naj to napišem, da boste dojele.. groza no.. dejte no.. 1+1=

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:17:45   
Taula
če me pa štekaš.. pol pa pomagaj tem ženskam klele.. se vrtijo okol čebelnjaka že precej časa..

pa ne vejo kaj bi .. pa kar govorijo neke neumnosti, ki nimajo veze z mojimi izjavami


Vsedi se v user posted image in se odpelji. Vprašaj druge moške na vašem planetu in povedali ti bodo kaj me mislimo.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:19:41   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

če me pa štekaš.. pol pa pomagaj tem ženskam klele.. se vrtijo okol čebelnjaka že precej časa..

pa ne vejo kaj bi .. pa kar govorijo neke neumnosti, ki nimajo veze z mojimi izjavami


Vsedi se v user posted image in se odpelji. Vprašaj druge moške na vašem planetu in povedali ti bodo kaj me mislimo.


oni so veseli.. ker ve mislite, da varajo samega sebe user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:23:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

men je ****..g jasno o cem govoris...da si 100% sure, da ne bos nikoli v lajfu varal...sori, sam tale je malce bosa...to lahko sedaj, v tem trenutku trdis...za v naprej pa tega glih ne mors vedt...

vedno je treba dopustit to moznost, da se pa tebi lahko to zgodi...da bos npr.varal (beri varal samga sebe) in vice versa...z zenine strani


še vedno ne gre?

lej:

ne bom nikoli varal.. če bi hotel varat.. nebi bil s partnerko, katero BI VARAL?!?!?!?!

kako naj to napišem, da boste dojele.. groza no.. dejte no.. 1+1=




hmmm, kok je ze rezultat...??mogoce 3 user posted image user posted image

ne, sej, ti kr tko misl, kukr mislis...jst bom pa po svoje...loh pa seveda nadaljujemo s prepricevanjem en druzga...itak hocm cim prej do 3 zvezdic pridt...sam, Zahi, madona, ti jih bos pa ze kmal 4 naklamfu...jeeee bravisimouser posted image  sm ti tok fous hehe 

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:26:50   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

če me pa štekaš.. pol pa pomagaj tem ženskam klele.. se vrtijo okol čebelnjaka že precej časa..

pa ne vejo kaj bi .. pa kar govorijo neke neumnosti, ki nimajo veze z mojimi izjavami

Vsedi se v in se odpelji. Vprašaj druge moške na vašem planetu in povedali ti bodo kaj me mislimo.


oni so veseli.. ker ve mislite, da varajo samega sebe



Sedaj imaš že telepatsko vezo z njimi...mojbog..še glede te teme si začel halucinirati.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:27:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

hmmm, kok je ze rezultat...??mogoce 3 user posted image user posted image

ne, sej, ti kr tko misl, kukr mislis...jst bom pa po svoje...loh pa seveda nadaljujemo s prepricevanjem en druzga...itak hocm cim prej do 3 zvezdic pridt...sam, Zahi, madona, ti jih bos pa ze kmal 4 naklamfu...jeeee bravisimouser posted image  sm ti tok fous hehe 


jeeeeej .. še mal .. še mal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:28:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Sedaj imaš že telepatsko vezo z njimi...mojbog..še glede te teme si začel halucinirati.user posted image


spet konstuktiven odgovor user posted image

ko boš odvrgla kol se javi user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:35:29   
Anonimen
ej Zahi, ti rajs puvej, kako je kej s firmo...pa kksn cenik storitev bi tud fajn prsu user posted image  rofl

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?