|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:37:55   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Sedaj imaš že telepatsko vezo z njimi...mojbog..še glede te teme si začel halucinirati.


spet konstuktiven odgovor

ko boš odvrgla kol se javi


Dons sem brez kola...sem ga tvoji ženi posodila da odganja ljubimce.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:40:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ej Zahi, ti rajs puvej, kako je kej s firmo...pa kksn cenik storitev bi tud fajn prsu user posted image  rofl


firma laufa.. naročil že precej.. tako, da je cenik umaknjen za nekaj časa.. user posted image

boš pa dobila popust.. kljub zakompliciranosti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:42:31   
Barbela
[/quote]

jaz mam pač svoje mnenje.. varanje NE GRE.. zveza, v kateri pride do varanje ni več zveza.. in se dolgoročno zaradi tega pač razpada..

tudi če bi mi moja povedala, da me je prevarala.. pa da jo neizmerno ljubim.. pa da ji po nekem čudežu oprostim.. nebi bila ta zveza nikoli več ista.. konstantno bi ji gledal pod roke.. nikoli več ji nebi zaupal.. za vsako zadevo, katera bi mi bila sumljiva, bi se spraševal če me spet ne vara ipd ipd..

[/quote]


S tem se pa čist strinjam. Sicer ne vem kako bi jaz odreagirala, če bi mi moj možek rekel da me vara.......ampak, če bi mu oprostila mislim da mu ne bi več tako zaupala kot zdaj. In tu bi nastal problem, ker mi zaupanje v zvezi pomeni veliko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:45:08   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_Tomo



jaz mam pač svoje mnenje.. varanje NE GRE.. zveza, v kateri pride do varanje ni več zveza.. in se dolgoročno zaradi tega pač razpada..

tudi če bi mi moja povedala, da me je prevarala.. pa da jo neizmerno ljubim.. pa da ji po nekem čudežu oprostim.. nebi bila ta zveza nikoli več ista.. konstantno bi ji gledal pod roke.. nikoli več ji nebi zaupal.. za vsako zadevo, katera bi mi bila sumljiva, bi se spraševal če me spet ne vara ipd ipd..




S tem se pa čist strinjam. Sicer ne vem kako bi jaz odreagirala, če bi mi moj možek rekel da me vara.......ampak, če bi mu oprostila mislim da mu ne bi več tako zaupala kot zdaj. In tu bi nastal problem, ker mi zaupanje v zvezi pomeni veliko.


hvala.. vsaj ena, ki vzema varanje kot nekaj resnega..

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:45:53   
Barbela
Neki sem zaštrikala s temi izvirnimi sporočili user posted image  tisto zgoraj je zahijev povzetek user posted image

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:48:55   
Taula

jaz mam pač svoje mnenje.. varanje NE GRE.. zveza, v kateri pride do varanje ni več zveza.. in se dolgoročno zaradi tega pač razpada..

tudi če bi mi moja povedala, da me je prevarala.. pa da jo neizmerno ljubim.. pa da ji po nekem čudežu oprostim.. nebi bila ta zveza nikoli več ista.. konstantno bi ji gledal pod roke.. nikoli več ji nebi zaupal.. za vsako zadevo, katera bi mi bila sumljiva, bi se spraševal če me spet ne vara ipd ipd..




S tem se pa čist strinjam. Sicer ne vem kako bi jaz odreagirala, če bi mi moj možek rekel da me vara.......ampak, če bi mu oprostila mislim da mu ne bi več tako zaupala kot zdaj. In tu bi nastal problem, ker mi zaupanje v zvezi pomeni veliko.


hvala.. vsaj ena, ki vzema varanje kot nekaj resnega..


Ne spet to....dragi Zahi tudi jaz jemljem varanje kot nekaj resnega. Bo vredu?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 13:53:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


jaz mam pač svoje mnenje.. varanje NE GRE.. zveza, v kateri pride do varanje ni več zveza.. in se dolgoročno zaradi tega pač razpada..

tudi če bi mi moja povedala, da me je prevarala.. pa da jo neizmerno ljubim.. pa da ji po nekem čudežu oprostim.. nebi bila ta zveza nikoli več ista.. konstantno bi ji gledal pod roke.. nikoli več ji nebi zaupal.. za vsako zadevo, katera bi mi bila sumljiva, bi se spraševal če me spet ne vara ipd ipd..




S tem se pa čist strinjam. Sicer ne vem kako bi jaz odreagirala, če bi mi moj možek rekel da me vara.......ampak, če bi mu oprostila mislim da mu ne bi več tako zaupala kot zdaj. In tu bi nastal problem, ker mi zaupanje v zvezi pomeni veliko.


hvala.. vsaj ena, ki vzema varanje kot nekaj resnega..


Ne spet to....dragi Zahi tudi jaz jemljem varanje kot nekaj resnega. Bo vredu?


praviš, pa da to ni nič takega.. in da če se to zgodi.. greš naprej kot da ni nič bilo.. pač oprostiš in to je to..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:01:47   
mojamura
zahi za vae nas je varanje zelo resna zadeva.

kar me trdimo je:
user posted image na moreš TI trditi, da svoje ne boš v svojem življenju NIKOLI varal....
 
primer:
 
tvoja tebe prevara, ti ugotoviš....jo takoj skenslaš, al pa se ji pač maščuješ

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:04:35   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

zahi za vae nas je varanje zelo resna zadeva.

kar me trdimo je:
user posted image na moreš TI trditi, da svoje ne boš v svojem življenju NIKOLI varal....
 
primer:
 
tvoja tebe prevara, ti ugotoviš....jo takoj skenslaš, al pa se ji pač maščuješ


lih to ti govorim.. lahko trdim.. ker če bi jo hotel varat potem nebi bil z njo..

meni moja pomeni več kot neko varanje.. zakaj bi ogrožal to.. če mi nebi pomenila toliko kot mi..
nebi bil z njo.. če bi bil pa z eno "kartako"... je pa stvar druga.. sam nisem tak, da bi bil z eno kartako.

tak sem.. jebi ga..

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:05:37   
baguSka
Ne. On ce bo to zvedu, bo takoj reku KONEC. Ni clovek, ki bi se trudil za nekoga, ki ga ne ljubi vec. Si pozabila??? Ce clovek vara, pomeni da ne ljubi vec. To je to. Konec.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:07:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

...boš pa dobila popust.. kljub zakompliciranosti user posted image



jeeeeeeeeee...mislis, zarad moje preprostosti, aauser posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:08:20   
baguSka
meni moja pomeni več kot neko varanje.. zakaj bi ogrožal to.. če mi nebi pomenila toliko kot mi..


In ce nebi ogrozal??? To je samo tvoje prepricanje...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:10:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

meni moja pomeni več kot neko varanje.. zakaj bi ogrožal to.. če mi nebi pomenila toliko kot mi..


In ce nebi ogrozal??? To je samo tvoje prepricanje...


ampak on zaradi svojega prepricanja to ogroza... 

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:20:10   
mojamura
teoretično je možno, da ti v stanju neke čustvene labilnosti (sprl si se s svojo, problemi v službi....etc)greš v lokalni bar, kjer srečaš svojo prvo ljubezen iz srednješolskih časov. najprej se pogovarjata čisto o vsakdanjih rečeh, po nekaj več kozarčkih (hipotetično razlagam), spustijo obema zavore, ona ti pove kako je nesrečna doma, ker jo mož pretepa in je stalno kregarija, potem še ti pripomniš, da v vsaki hiši pride do nesoglasij, tako si se npr. tudi ti s svojo boljšo polovico hudo skregal zaradi prekoračenega limita....etc. čez čas jo posremiš k avtu, kjer se 'nehote' poljubita za lahko noč....nadaljevanje si lahko zamisliš v njenem avtu, ali v kakem cenenem hotelu

user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:22:09   
Taula

jaz mam pač svoje mnenje.. varanje NE GRE.. zveza, v kateri pride do varanje ni več zveza.. in se dolgoročno zaradi tega pač razpada..

tudi če bi mi moja povedala, da me je prevarala.. pa da jo neizmerno ljubim.. pa da ji po nekem čudežu oprostim.. nebi bila ta zveza nikoli več ista.. konstantno bi ji gledal pod roke.. nikoli več ji nebi zaupal.. za vsako zadevo, katera bi mi bila sumljiva, bi se spraševal če me spet ne vara ipd ipd..




S tem se pa čist strinjam. Sicer ne vem kako bi jaz odreagirala, če bi mi moj možek rekel da me vara.......ampak, če bi mu oprostila mislim da mu ne bi več tako zaupala kot zdaj. In tu bi nastal problem, ker mi zaupanje v zvezi pomeni veliko.


hvala.. vsaj ena, ki vzema varanje kot nekaj resnega..

Ne spet to....dragi Zahi tudi jaz jemljem varanje kot nekaj resnega. Bo vredu?


praviš, pa da to ni nič takega.. in da če se to zgodi.. greš naprej kot da ni nič bilo.. pač oprostiš in to je to..


Kaj sem zamudila? Kje sem to jaz rekla?!user posted image
Mene je bivši varal, pa je bivši, med drugim tudi zato ker me je varal. Očitno nisem oprostila, grda, grda Taula.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:24:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

meni moja pomeni več kot neko varanje.. zakaj bi ogrožal to.. če mi nebi pomenila toliko kot mi..


In ce nebi ogrozal??? To je samo tvoje prepricanje...


sej nebi ogrožal user posted image torej debata zaključena.. niti na pamet mi ne pride da bo to razmišljal.. kaj šele počel..

zato mi je ideja "kaj pol" čist irelevantna..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:25:42   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

teoretično je možno, da ti v stanju neke čustvene labilnosti (sprl si se s svojo, problemi v službi....etc)greš v lokalni bar, kjer srečaš svojo prvo ljubezen iz srednješolskih časov. najprej se pogovarjata čisto o vsakdanjih rečeh, po nekaj več kozarčkih (hipotetično razlagam), spustijo obema zavore, ona ti pove kako je nesrečna doma, ker jo mož pretepa in je stalno kregarija, potem še ti pripomniš, da v vsaki hiši pride do nesoglasij, tako si se npr. tudi ti s svojo boljšo polovico hudo skregal zaradi prekoračenega limita....etc. čez čas jo posremiš k avtu, kjer se 'nehote' poljubita za lahko noč....nadaljevanje si lahko zamisliš v njenem avtu, ali v kakem cenenem hotelu

user posted image


no.. če mi moja nebi pomenila to kar mi pomeni.. bi se ta scenarij lahko zgodil.. samo če mi moja nebi pomenila toliko.. potem nebi bil z njo.. jasno?

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:27:18   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Kaj sem zamudila? Kje sem to jaz rekla?!user posted image
Mene je bivši varal, pa je bivši, med drugim tudi zato ker me je varal. Očitno nisem oprostila, grda, grda Taula.




eeeevvoooo.. kooonnččnooo priznanje user posted image

torej.. zakaj bi nekdo ogrožal svojo zvezo s tem.. če bi mu pomenila vse na svetu.. ti tega tudi nebi naredil..

nisi pa nič grda, grda.. pač naredila si to, kar si morala..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:28:06   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

meni moja pomeni več kot neko varanje.. zakaj bi ogrožal to.. če mi nebi pomenila toliko kot mi..


In ce nebi ogrozal??? To je samo tvoje prepricanje...


ampak on zaradi svojega prepricanja to ogroza... 


ne razmišljam o tem.. torej ne ogrožam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:30:03   
Anonimen
pa dejte ze pustit reveza pr miruuser posted image ga tlele ze cel dan masakrirateuser posted image

< Sporočilo je popravil sreckanosecka -- 13.10.2006 14:31:00 >

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:31:02   
mojamura
glej....ti si človek in ljudje nismo popolna bitja. vsak ima svoje napake, nismo kot stroji ki jih sprogramiraš....pa še stroji se včasih pokvarijo.


zahi, tudi ti si človek!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:31:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

pa dejte ze pustit reveza pr miruuser posted image ga tlele ze cel dan masakrirateuser posted image


me sploh ne moti veš user posted image

jaz vem kakšen sem.. one ne vejo.. mislijo, da vejo.. se pa motijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:31:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

glej....ti si človek in ljudje nismo popolna bitja. vsak ima svoje napake, nismo kot stroji ki jih sprogramiraš....pa še stroji se včasih pokvarijo.


zahi, tudi ti si človek!user posted image


ja, po tvoje ocitno blek metalc heheh

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:32:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_Tomo
S tem se pa čist strinjam. Sicer ne vem kako bi jaz odreagirala, če bi mi moj možek rekel da me vara.......ampak, če bi mu oprostila mislim da mu ne bi več tako zaupala kot zdaj. In tu bi nastal problem, ker mi zaupanje v zvezi pomeni veliko.


Wow, ste se pa razpisali :) jaz se v bistvu strinjam z Zahijem. Ce bi me mikalo varanje, bi mi to bil mocan znak, da nekaj ne stima. Pozkusila razcistit kaj mi ne stima v vezi, da imam zeljo prevarat in ce tega ne bi mogla "popravit" v obstojeci zvezi, bi iz nje najverjetneje ali odsla, ali pogoltnila zeljo za varanjem in v tej zvezi ostala (odvisno od vec dejavnikov).
Ni vprasanje, ali bi bila sposobna prevatari - bi, vsak je tega sposoben, vprasanje je kako bi s tem zivela naprej. Ne vem kako lahko gledas potem partnerja v oci, delis z njim drobne in intimne neznosti... Misel na bolecino in trpljenje, ki ga partnerju povzrocis je IMO tisto, kar ti varanje naredi nemogocim in kar te pri varanju na nek nacin ustavi. Ce si sposoben prizadeti ljubljeno osebo in ti ni mar za prizadejano bolecino, tedaj IMO partnerja ne ljubis, vsaj ne v toliksni meri, da presega tvojo "ljubezen" do enkratnega seksa. Ce je pa varanje konstantno in se ne gre za one night stand, ampak za zvezo, je stvar se slabsa. Varanje je IMO direktni pokazatelj nezadostne ljubezni, spostovanja, skrbi... in to se ne spremeni, ce to skrivas ali ne. Skoke cez plot ljudje ne skrivajo zato ker bi partnerja to zabolelo ali izpostavilo. Ljudje to skrivajo, ker im je tako lazje. Zadrzijo sistem zivljenja, se vedno dobivajo / jemljejo tisto kar im partner nudi, s tem, da ne jemljejo /dobivajo samo od partnerja, temvec tudi od drugih. Nekako kot vitamini. Ce jih v prehrani nimas zadosti ali se ti ti ne zdijo zadosti kvalitetni, da zadovoljijo tvoje potrebe po le teh, vzames dodatke k prehrani in si miren, namesto, da bi svojo prehrano uredil tako, da ti nudi vse kar potrebujes.
Sem tudi pri tem mnenju, da se varanje ne zgodi kar tako neplanirano. Da bi se zgodilo, da se ustvari taksna situacija moras za to biti dovzeten (odprt) in pripravljen pozabiti obstoj nekoga, ki ga ljubis tako, da si z njim pripravljen biti celo zivljenje. Trditve, da hormoni premagajo se tako ljubezen in navezanost, in da si nekdo ni mogel pomagati je IMO kar za lase privlecena oz. samo svojevrsno opravicilo. In bi bilo, ce bi zares drzalo, popolno opravicilo za posilstvo. Ker po tej "teoriji" se pac hormonov ne da premagati.
Tako, potegnem z Zahijem in tudi jaz trdim, da varala nisem in ne bom. Tisti ki vara, ni v partnerstvu, v zvezi... on mi v tistem "MI", "midva", ampak je v filmu "JAZ". Ce en partner svoj JAZ postavi pred MI, tedaj partnerstva vec ni oz. ni tiste custvene podlage, ki partnerstvo naredi posebnim in unikatnim.

(odgovor članu Barbela)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:32:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

pa dejte ze pustit reveza pr miruuser posted image ga tlele ze cel dan masakrirateuser posted image


me sploh ne moti veš user posted image

jaz vem kakšen sem.. one ne vejo.. mislijo, da vejo.. se pa motijo user posted image



ja ja sej vem..ti hocs sam te svoje zvezdice, a n?user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?