|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:33:49   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Kaj sem zamudila? Kje sem to jaz rekla?!
Mene je bivši varal, pa je bivši, med drugim tudi zato ker me je varal. Očitno nisem oprostila, grda, grda Taula.




eeeevvoooo.. kooonnččnooo priznanje

torej.. zakaj bi nekdo ogrožal svojo zvezo s tem.. če bi mu pomenila vse na svetu.. ti tega tudi nebi naredil..

nisi pa nič grda, grda.. pač naredila si to, kar si morala..


Ne razumem tvoje logike. Res ne.user posted image  Moje mišljenje mi je jasno in nikoli nisem rekla da bi dečkotu kar tako oprostila.....odvisno zakaj bi me varal, z kom, koliko časa bi trajalo.  Nisem pa tudi rekla da mu ne bi oprostila.
Pa ne vem kdaj si prišel iz napada name da varam in da mi je varanje OK (čeprav mi ni jasno od kje naj bi jaz to rekla?!), do tega da sme neki priznala.
Sej ni važno...če je tebi jasno naj ti bo. Meni je jasno moje mišljenje in stojim za njim.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:34:28   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

glej....ti si človek in ljudje nismo popolna bitja. vsak ima svoje napake, nismo kot stroji ki jih sprogramiraš....pa še stroji se včasih pokvarijo.


zahi, tudi ti si človek!user posted image


no.. tudi zbolim mogoče kdaj.. kaj pa veš user posted image

torej bo stroj pokvarjen.. ne bo pa stroj naredil nečesa, česar noče user posted image

in še nekaj.. varanje ni napaka.. ampak dejanje, katerega se zavedamo.. če mislimo že vnaprej, da je to samo napaka.. pol lahko s tem tudi živimo.. no.. meni to ni napaka.. ampak dejanje s katerim pokažeš, da nekoga ne ljubiš dovolj in da ti ne pomeni zadosti, da bi se pred tem dejanjem ustavil in rekel preprosto NE..



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:35:25   
baguSka
ampak on zaradi svojega prepricanja to ogroza...
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

meni moja pomeni več kot neko varanje.. zakaj bi ogrožal to.. če mi nebi pomenila toliko kot mi..


In ce nebi ogrozal??? To je samo tvoje prepricanje...


ampak on zaradi svojega prepricanja to ogroza... 


Tocno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:37:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Wow, ste se pa razpisali :) jaz se v bistvu strinjam z Zahijem. Ce bi me mikalo varanje, bi mi to bil mocan znak, da nekaj ne stima. Pozkusila razcistit kaj mi ne stima v vezi, da imam zeljo prevarat in ce tega ne bi mogla "popravit" v obstojeci zvezi, bi iz nje najverjetneje ali odsla, ali pogoltnila zeljo za varanjem in v tej zvezi ostala (odvisno od vec dejavnikov).
Ni vprasanje, ali bi bila sposobna prevatari - bi, vsak je tega sposoben, vprasanje je kako bi s tem zivela naprej. Ne vem kako lahko gledas potem partnerja v oci, delis z njim drobne in intimne neznosti... Misel na bolecino in trpljenje, ki ga partnerju povzrocis je IMO tisto, kar ti varanje naredi nemogocim in kar te pri varanju na nek nacin ustavi. Ce si sposoben prizadeti ljubljeno osebo in ti ni mar za prizadejano bolecino, tedaj IMO partnerja ne ljubis, vsaj ne v toliksni meri, da presega tvojo "ljubezen" do enkratnega seksa. Ce je pa varanje konstantno in se ne gre za one night stand, ampak za zvezo, je stvar se slabsa. Varanje je IMO direktni pokazatelj nezadostne ljubezni, spostovanja, skrbi... in to se ne spremeni, ce to skrivas ali ne. Skoke cez plot ljudje ne skrivajo zato ker bi partnerja to zabolelo ali izpostavilo. Ljudje to skrivajo, ker im je tako lazje. Zadrzijo sistem zivljenja, se vedno dobivajo / jemljejo tisto kar im partner nudi, s tem, da ne jemljejo /dobivajo samo od partnerja, temvec tudi od drugih. Nekako kot vitamini. Ce jih v prehrani nimas zadosti ali se ti ti ne zdijo zadosti kvalitetni, da zadovoljijo tvoje potrebe po le teh, vzames dodatke k prehrani in si miren, namesto, da bi svojo prehrano uredil tako, da ti nudi vse kar potrebujes.
Sem tudi pri tem mnenju, da se varanje ne zgodi kar tako neplanirano. Da bi se zgodilo, da se ustvari taksna situacija moras za to biti dovzeten (odprt) in pripravljen pozabiti obstoj nekoga, ki ga ljubis tako, da si z njim pripravljen biti celo zivljenje. Trditve, da hormoni premagajo se tako ljubezen in navezanost, in da si nekdo ni mogel pomagati je IMO kar za lase privlecena oz. samo svojevrsno opravicilo. In bi bilo, ce bi zares drzalo, popolno opravicilo za posilstvo. Ker po tej "teoriji" se pac hormonov ne da premagati.
Tako, potegnem z Zahijem in tudi jaz trdim, da varala nisem in ne bom. Tisti ki vara, ni v partnerstvu, v zvezi... on mi v tistem "MI", "midva", ampak je v filmu "JAZ". Ce en partner svoj JAZ postavi pred MI, tedaj partnerstva vec ni oz. ni tiste custvene podlage, ki partnerstvo naredi posebnim in unikatnim.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

THE WORD OF WISDOM!!!!!!

Prosim, da si vse ženske, ki jim zgornja izjava ni jasna.. sprintate.. nalimate.. povečate.. in napišete zraven, da vam TOČNO to razlagam že cel dan..

Hvala Mišek..

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:38:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

pa dejte ze pustit reveza pr miruuser posted image ga tlele ze cel dan masakrirateuser posted image


me sploh ne moti veš user posted image

jaz vem kakšen sem.. one ne vejo.. mislijo, da vejo.. se pa motijo user posted image



ja ja sej vem..ti hocs sam te svoje zvezdice, a n?user posted image


v bistvu nič nočem user posted image karkoli napišete bom še vedno istega mnenja..

mi je pa mal dolgcajt v službi.. tako, da.. ni panike

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:39:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ampak on zaradi svojega prepricanja to ogroza...
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

meni moja pomeni več kot neko varanje.. zakaj bi ogrožal to.. če mi nebi pomenila toliko kot mi..


In ce nebi ogrozal??? To je samo tvoje prepricanje...


ampak on zaradi svojega prepricanja to ogroza... 


Tocno.


niti ne razmišljam o tem.. kaj šele ogrožam user posted image user posted image kaj ni tukaj jasno?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:40:27   
Anonimen
Zahi, sej me vemo, kaj nam razlagas...samo pac ne delimo tega prepricanja s tabo...

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:41:47   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

Zahi, sej me vemo, kaj nam razlagas...samo pac ne delimo tega prepricanja s tabo...


jahm.. sam sem že v prvem postu napisal da je to SAMO MOJE MNENJE.. in ne vaše.. in ne mnenje vaših dragih..

in od tam naprej so sami napadi, da nimam prav.. user posted image

če nimam prav to, da ne varam.. da ne razmišljam o tem.. da tega pač nočem narest.. pol OK.. pač nimam prav user posted image user posted image

mi je v veselje da imam narobe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:43:55   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


ampak on zaradi svojega prepricanja to ogroza... 


Tocno.


Ponavadi se partnerja toliko poznata preden njihova zveza pšostane resna ali preden se porocita, da vesta kaksna stalisca imata o marsikateri zadevi in kako reagirata na marsikatero stvar. Jasno je, da sta partnerja osebi s skupnimi cilji, s podobnimi staliscu, naceli.... in nesmiselno je govoriti, da nekdo ne ve ali ogroza ali ne ogroza svojo vezo z dolocenim ravnanjem.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:44:48   
Taula
Vsak ima svoje mnenje..kot je rekel Zahi..samo problem je ker on našega ne razume povsem..in ga narobe interpretira..in potem smo po njegovem mnenju neke packe ki varamo. Jaz tega niti v enem meilu nisem zasledila, tako da ne vem ali sem na pravem forumu..ali ima Zahi meile katere jaz ne vidimuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:46:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ampak on zaradi svojega prepricanja to ogroza...
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

meni moja pomeni več kot neko varanje.. zakaj bi ogrožal to.. če mi nebi pomenila toliko kot mi..


In ce nebi ogrozal??? To je samo tvoje prepricanje...


ampak on zaradi svojega prepricanja to ogroza... 


Tocno.


niti ne razmišljam o tem.. kaj šele ogrožam user posted image user posted image kaj ni tukaj jasno?



sori se mal masakriranja z moje straniuser posted image ...ker pravis, da je zveza, v primeru varanja (ne glede na okoliscine in druge dejavnike), definitivno obsojena na propad...jo na ta nacin ze v samem izhodiscu ogrozas...

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:47:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Vsak ima svoje mnenje..kot je rekel Zahi..samo problem je ker on našega ne razume povsem..in ga narobe interpretira..in potem smo po njegovem mnenju neke packe ki varamo. Jaz tega niti v enem meilu nisem zasledila, tako da ne vem ali sem na pravem forumu..ali ima Zahi meile katere jaz ne vidimuser posted image


ne.. samo prepričujete me, da ne morem rečt, da ne bom nikoli varal..

jaz vam pa povem, da pač ne bom.. ne vem kaj je kle narobe.. ampak.. tako je.. in tako bo..

kot je napisala Mišek (beri 3x), se z njo strinjam.. in točno tako sem hotel povedat že na začetku.. zgleda ne znam povedat v tako logičnem smislu, da bi bilo to vam razumljivo.. ampak.. ne bom varal..

če bi moral ali pa hotel varat.. se temu nebi reklo varanje.. ker nebi bil s partnerko..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:48:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

sori se mal masakriranja z moje straniuser posted image ...ker pravis, da je zveza, v primeru varanja (ne glede na okoliscine in druge dejavnike), definitivno obsojena na propad...jo na ta nacin ze v samem izhodiscu ogrozas...


ni panike..

preberi si še enkrat esej od Miške.. točno tako mislim..

torej nič ne ogrožam.. ker ne bom niti razmišljal o varanju..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:48:50   
Anonimen
ajde zdej dam pa res mir...vsem udelezencem te razvpite teme zelim lep preostanek dneva in precudovit, romanticen, seksualen vikend...papa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:50:47   
Zahi
tudi jaz se poslavljam.. za vse tiste pa ki niste dojele mojih postov.. spodaj imate ZELO LEPO razloženo mojo miselnost glede varanja in "ogrožanja" zveze...

Have a nice weekend everybody..

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Wow, ste se pa razpisali :) jaz se v bistvu strinjam z Zahijem. Ce bi me mikalo varanje, bi mi to bil mocan znak, da nekaj ne stima. Pozkusila razcistit kaj mi ne stima v vezi, da imam zeljo prevarat in ce tega ne bi mogla "popravit" v obstojeci zvezi, bi iz nje najverjetneje ali odsla, ali pogoltnila zeljo za varanjem in v tej zvezi ostala (odvisno od vec dejavnikov).
Ni vprasanje, ali bi bila sposobna prevatari - bi, vsak je tega sposoben, vprasanje je kako bi s tem zivela naprej. Ne vem kako lahko gledas potem partnerja v oci, delis z njim drobne in intimne neznosti... Misel na bolecino in trpljenje, ki ga partnerju povzrocis je IMO tisto, kar ti varanje naredi nemogocim in kar te pri varanju na nek nacin ustavi. Ce si sposoben prizadeti ljubljeno osebo in ti ni mar za prizadejano bolecino, tedaj IMO partnerja ne ljubis, vsaj ne v toliksni meri, da presega tvojo "ljubezen" do enkratnega seksa. Ce je pa varanje konstantno in se ne gre za one night stand, ampak za zvezo, je stvar se slabsa. Varanje je IMO direktni pokazatelj nezadostne ljubezni, spostovanja, skrbi... in to se ne spremeni, ce to skrivas ali ne. Skoke cez plot ljudje ne skrivajo zato ker bi partnerja to zabolelo ali izpostavilo. Ljudje to skrivajo, ker im je tako lazje. Zadrzijo sistem zivljenja, se vedno dobivajo / jemljejo tisto kar im partner nudi, s tem, da ne jemljejo /dobivajo samo od partnerja, temvec tudi od drugih. Nekako kot vitamini. Ce jih v prehrani nimas zadosti ali se ti ti ne zdijo zadosti kvalitetni, da zadovoljijo tvoje potrebe po le teh, vzames dodatke k prehrani in si miren, namesto, da bi svojo prehrano uredil tako, da ti nudi vse kar potrebujes.
Sem tudi pri tem mnenju, da se varanje ne zgodi kar tako neplanirano. Da bi se zgodilo, da se ustvari taksna situacija moras za to biti dovzeten (odprt) in pripravljen pozabiti obstoj nekoga, ki ga ljubis tako, da si z njim pripravljen biti celo zivljenje. Trditve, da hormoni premagajo se tako ljubezen in navezanost, in da si nekdo ni mogel pomagati je IMO kar za lase privlecena oz. samo svojevrsno opravicilo. In bi bilo, ce bi zares drzalo, popolno opravicilo za posilstvo. Ker po tej "teoriji" se pac hormonov ne da premagati.
Tako, potegnem z Zahijem in tudi jaz trdim, da varala nisem in ne bom. Tisti ki vara, ni v partnerstvu, v zvezi... on mi v tistem "MI", "midva", ampak je v filmu "JAZ". Ce en partner svoj JAZ postavi pred MI, tedaj partnerstva vec ni oz. ni tiste custvene podlage, ki partnerstvo naredi posebnim in unikatnim.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:51:51   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Vsak ima svoje mnenje..kot je rekel Zahi..samo problem je ker on našega ne razume povsem..in ga narobe interpretira..in potem smo po njegovem mnenju neke packe ki varamo. Jaz tega niti v enem meilu nisem zasledila, tako da ne vem ali sem na pravem forumu..ali ima Zahi meile katere jaz ne vidim


ne.. samo prepričujete me, da ne morem rečt, da ne bom nikoli varal..

jaz vam pa povem, da pač ne bom.. ne vem kaj je kle narobe.. ampak.. tako je.. in tako bo..

kot je napisala Mišek (beri 3x), se z njo strinjam.. in točno tako sem hotel povedat že na začetku.. zgleda ne znam povedat v tako logičnem smislu, da bi bilo to vam razumljivo.. ampak.. ne bom varal..

če bi moral ali pa hotel varat.. se temu nebi reklo varanje.. ker nebi bil s partnerko..


Živi in pusti živeti.user posted image

Samo ni mi jasno kje si ti videl da piše da me varamo svoje dečkote?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:53:35   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka
sori se mal masakriranja z moje straniuser posted image ...ker pravis, da je zveza, v primeru varanja (ne glede na okoliscine in druge dejavnike), definitivno obsojena na propad...jo na ta nacin ze v samem izhodiscu ogrozas...


Taka zveza je definitivno obsojena na pad kvalitete, tudi ce se obdrzi, ker zveze, take kot je bila z vsem popolnim zaupanjem ni vec. Propad zveze ni samo locitev partnerjev. In ne strinjam se, da se na ta nacin v samem izhodiscu tako veza ogroza, se pa visajo kriteriji kvalitete zveze in zahteve, ki jih zveza pred partnerje postavlja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 14:58:30   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

glej....ti si človek in ljudje nismo popolna bitja. vsak ima svoje napake, nismo kot stroji ki jih sprogramiraš....pa še stroji se včasih pokvarijo.


zahi, tudi ti si človek!user posted image


no.. tudi zbolim mogoče kdaj.. kaj pa veš user posted image

torej bo stroj pokvarjen.. ne bo pa stroj naredil nečesa, česar noče user posted image

in še nekaj.. varanje ni napaka.. ampak dejanje, katerega se zavedamo.. če mislimo že vnaprej, da je to samo napaka.. pol lahko s tem tudi živimo.. no.. meni to ni napaka.. ampak dejanje s katerim pokažeš, da nekoga ne ljubiš dovolj in da ti ne pomeni zadosti, da bi se pred tem dejanjem ustavil in rekel preprosto NE..






mater si pikolovski.....ok da stavek obrnem drugače....


ljudje nismo perfektni vsak ima svoje šibkosti....in včasih rečeš nekaj za kar ti je potem žal, včasih narediš nekaj, kar pozneje obžaluješ.....

če pa še vedno trdiš nasprotno....pol pa zahi, skidam pred tabo kapo, ker ti si popoln človek, ki se drži svojih načel kot pribitouser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 15:24:33   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
mater si pikolovski.....ok da stavek obrnem drugače....


ljudje nismo perfektni vsak ima svoje šibkosti....in včasih rečeš nekaj za kar ti je potem žal, včasih narediš nekaj, kar pozneje obžaluješ.....

če pa še vedno trdiš nasprotno....pol pa zahi, skidam pred tabo kapo, ker ti si popoln človek, ki se drži svojih načel kot pribitouser posted image


Moje mnenje je, da tesko v isti kos postavis vse stvari zaradi katerih ti je zal.  Razlike so v negativnih posledicah. Nekatere besede ali dejanja zaradi katerih ti je potem zal, ne nosijo omembe vrednih negativnih posledic. Nekatera dejanja povzrocijo "lahke", sprejemljive in kratkotrajne negativne posledice. Nekatera dejanja, med katerimi osebno vidim tudi varanje, nosijo/izivajo dalekosezne in globoke negativne posledice. Neupostevanje teh posledic nam pa pokaze nas odnos do tistega, ki obcuti posledice nasih dejanj in pokaze nase stalisce o "vrednosti" tega kar tvegamo z nasimi dejanji, ter pripravljenostjo, da nosimo posledice nasega dejanja. Ce je nekdo pripravljen tvegati odnos, ki ga ima s svojim partnerjem je jasno koliko je za to osebo vreden ta odnos.  In ne vem ce je res, da varas samega sebe, ce varas partnerja. Varas / lazes sebe, varas in izdajas partnerja in vse tisto vmes kar sta imela, a je fizicno neotipljivo. Vsak pa ima svojo lestvico vrednosti.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 17:49:00   
G in T
Če se želim sam znoreti se vsedem v avtomobil, navijem glasbo do konca, odklopim misli in se sprostim. Mogoče malo bolj na plin pritisnem, drugače pa lepo počasi in z užitkom peljem. Tako se sam najbolj znorim.

Varanje, nikoli, moja čista vest je veliko več vredna, kot pa skok čez plot.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 17:54:07   
Primoza
Majhnih in velikih skokov čez plot po mojem ni so samo skoki čez plot.

Kaj pa to pomeni "časa nanoret"? A to je spet nek nacionalni hobi kot npr. raztegovanje harmonike?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 19:57:09   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: G in T

Če se želim sam znoreti se vsedem v avtomobil, navijem glasbo do konca, odklopim misli in se sprostim. Mogoče malo bolj na plin pritisnem, drugače pa lepo počasi in z užitkom peljem. Tako se sam najbolj znorim.


user posted image
Najboljse sproscanje na svetu po mojem mnenju in izkusnjah !!!! Se v denarnici sem vedno nosila po 100 DM in potni list, za vsak primer ce me zanese cez mejo...

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 20:12:47   
Anonimen
Varanje je kot aspirin; pomiri glavobol, vzrokov zanj pa ne odpravi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 22:58:41   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

jah.. ste iz venere res user posted image user posted image

ker mi ni d fak jasno kako kopica inteligentnih žensk ne dojame preprostega stavka user posted image user posted image




Očitno le niso tako inteligentne user posted image



_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
14.10.2006 10:52:16   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura
mater si pikolovski.....ok da stavek obrnem drugače....


ljudje nismo perfektni vsak ima svoje šibkosti....in včasih rečeš nekaj za kar ti je potem žal, včasih narediš nekaj, kar pozneje obžaluješ.....

če pa še vedno trdiš nasprotno....pol pa zahi, skidam pred tabo kapo, ker ti si popoln človek, ki se drži svojih načel kot pribitouser posted image


Moje mnenje je, da tesko v isti kos postavis vse stvari zaradi katerih ti je zal.  Razlike so v negativnih posledicah. Nekatere besede ali dejanja zaradi katerih ti je potem zal, ne nosijo omembe vrednih negativnih posledic. Nekatera dejanja povzrocijo "lahke", sprejemljive in kratkotrajne negativne posledice. Nekatera dejanja, med katerimi osebno vidim tudi varanje, nosijo/izivajo dalekosezne in globoke negativne posledice. Neupostevanje teh posledic nam pa pokaze nas odnos do tistega, ki obcuti posledice nasih dejanj in pokaze nase stalisce o "vrednosti" tega kar tvegamo z nasimi dejanji, ter pripravljenostjo, da nosimo posledice nasega dejanja. Ce je nekdo pripravljen tvegati odnos, ki ga ima s svojim partnerjem je jasno koliko je za to osebo vreden ta odnos.  In ne vem ce je res, da varas samega sebe, ce varas partnerja. Varas / lazes sebe, varas in izdajas partnerja in vse tisto vmes kar sta imela, a je fizicno neotipljivo. Vsak pa ima svojo lestvico vrednosti.


se strinjam, ne moreš nikakor vsega postaviti v isti koš....ker so seveda posledice različne. in glede na to kako odzvanja vest v tvoji glavi....



najbolj pa se mi dopade tvoj zadnji stavek!user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?