|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:22:42   
Nixxon
To je samo izgovor tistih ki varajo (določen del tistih, no).

Kje pa piše da se ne moreš znoret s svojo ženo/stalno partnerico. Ni "norenje" samo letanje od ene babe do druge. Lahko so razni fetiši, deviantno obnašanje, ekshibicionizem, kraja,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:24:16   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

Mene pa zanima koliko moških je pripravljeno priznat prevaro svoji dragi, najdražji,.......ljubezni....ženi, punci???


Poglej v ta del foruma v teme in izgovore, katere nekateri dajejo in boš videla da prekleto malo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:27:44   
Anonimen
Poglej v ta del foruma v teme in izgovore, katere nekateri dajejo in boš videla da prekleto malo.


Nixxon zakaj moramo pa ženske moškemu vse priznati (če slučajno on kaj sumljivega najde???) ??? Po vsem skupi, pa še hoče da sta skupi, čeprov tud on vidi da tku ne gre in ma težave - glavobole, razboljen želodec?????

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:28:29   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

Zahi pol se temu reče OPEN - RELATIONSHIP al kuku že user posted image .??? Baguska dej pomagi?

Mene pa zanima koliko moških je pripravljeno priznat prevaro svoji dragi, najdražji,.......ljubezni....ženi, punci???


nope.. ni tako (pri meni).. če je relationship.. je pač relationship.. in varanje ne sodi tukaj zraven..

jaz pač nebi tega priznaval, ker če bi hotel varati.. bi šel pač že prej narazen.. če mi ženska s katero nudi to kar rabim.. pač ne rabim drugih žensk ne? .. glede šibkosti posazemnikov pa ne morem govort.. vem samo kakšen sem jaz.. in kakor sem rekel v prvem postu.. "to je pač moje mnenje"..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:30:57   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

zakaj moramo pa ženske moškemu vse priznati (če slučajno on kaj sumljivega najde???) ??? Po vsem skupi, pa še hoče da sta skupi, čeprov tud on vidi da tku ne gre in ma težave - glavobole, razboljen želodec?????



priznati? .. hmm.. mal čudno si tole zastavila user posted image

nič ti ni treba priznati.. če ima tvoj partner zaupanje vate.. in ti v njega.. potem ni "sumljivih" stvari.. sumljive stvari se pa začnejo kazati, če zaupanja ni.. če pa ni zaupanja potem spet ni zveze..

tisti ki pa za hrbtom vara svojo žensko pa zame ni moški.. ampak spet.. samo moje mnenje..



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:31:59   
Anonimen
nope.. ni tako (pri meni).. če je relationship.. je pač relationship.. in varanje ne sodi tukaj zraven..

jaz pač nebi tega priznaval, ker če bi hotel varati.. bi šel pač že prej narazen.. če mi ženska s katero nudi to kar rabim.. pač ne rabim drugih žensk ne? .. glede šibkosti posazemnikov pa ne morem govort.. vem samo kakšen sem jaz.. in kakor sem rekel v prvem postu.. "to je pač moje mnenje"..


user posted image user posted image user posted image  Zahi škoda da si že zaseden user posted image  ker je en mau takih.......Kapo dol pred tabo se temu reče! user posted image
Upam da tvoja user posted image  draga to ceni.......



(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:33:59   
baguSka
Mene pa zanima koliko moških je pripravljeno priznat prevaro svoji dragi, najdražji,.......ljubezni....ženi, punci???


Ha ha ha ha ... Poglej Zahija!!!! On ze zdej trdi, da nebi prevaral, ceprav se zarecenega kruha najvec poje in ceprav je firbcen po naravi!!!! In potem se mu bo kej takega zgodila in bohnedaj da bo priznal svoji... Ker bo rekel: sej to se ni razlog, da bi koncal s svojo drago, zato ji raje sploh ne bom povedal. In potem ji ne bo!!! In taki so vsi!!! No, vecina... Jaz nobenega ne poznam, ki bi priznal... Je pa res, da tudi zenske nebi priznale. Razen ce se s partnerjem tako razumeta, da ze vnaprej vesta, ce do tega kdaj slucajno pride, da to pac ne more unicit njune veze... Se je pac zgodilo (razlogov je lahko vec, ni pa receno da kaj skripa v vezi) in life goes on... Zakaj bi unicila svojo vezo, samo zaradi tega, ki v konci fazi itak ni nic takega??? Tega sploh ne stekam...

Da se ne bomo narobe razumel. Nikakor ne odobravam namernega varanja. Absolutne ne. Ampak govorim o kaksnem skoku cez plot, za katerega ne more noben clovek na tem svetu trdit, da se to pac njemu ne more zgodit... Lahko se, lahko se ne. Tega ne more noben vedet. Se prevec stvari se nam v zivljenju dogaja. In ce bi kdo lahko za 100% bil preprican, da se pa to njemu ne more zgodit, je to tist, ki bi recimo bil izoliran od ostalega sveta... V popolni karanteni... Ne recem zdej da pac vedno pride do varanja, ampak nikoli ne mores dat roke v ogenj, da se to ne more zgodit. In ce pac slucajno kdaj pride do tega, ste zaradi tega pripravljeni pustit partnerja, kljub temu, da se drugace odlicno razumete in v vasi veze vse klapa??? Dvomim. Oz ja, nekateri ja, ampak jaz osebno v tem ne vidim smisla... Potem lahko cel life skacemo iz ene veze v drugo... Ker samo eden je ta oz. je redek, ki se z njim tako dobro ujamemo in se z njim razumemo. In zakaj bi potem sli stran??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:36:02   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

Poglej v ta del foruma v teme in izgovore, katere nekateri dajejo in boš videla da prekleto malo.


Nixxon zakaj moramo pa ženske moškemu vse priznati (če slučajno on kaj sumljivega najde???) ??? Po vsem skupi, pa še hoče da sta skupi, čeprov tud on vidi da tku ne gre in ma težave - glavobole, razboljen želodec?????



user posted image Najbrž si me narobe razumela. Mislil sem da poglej teme v tem podforumu, kjer ženske sumijo da jih njihovi partnerji varajo in kaj so rekli, ko so jih te uporabnice foruma soočile z dejstvi. Iz vseh odgovorov boš videla da jih večina poda nek, več ali manj beden, izgovor in da so tisti, ki priznajo, v hudi manjšini.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:36:14   
Anonimen
priznati? .. hmm.. mal čudno si tole zastavila

nič ti ni treba priznati.. če ima tvoj partner zaupanje vate.. in ti v njega.. potem ni "sumljivih" stvari.. sumljive stvari se pa začnejo kazati, če zaupanja ni.. če pa ni zaupanja potem spet ni zveze..

tisti ki pa za hrbtom vara svojo žensko pa zame ni moški.. ampak spet.. samo moje mnenje..


Aha......zdaj sem izvedela moško plat moje zgodbe.....
Ves čas mi je trdil da ima zaupanje vame in še danes to trdi, potem pa ko je videl en stavek je pa čist pop..... in pol so ble ure resnice, joka stoka(z njegove strani) in tud jest sm se počutla nelagodno, a ni mi blo žal da je do tega pršlo....Ha....zdej pa ugibi kdo je varal?user posted image  Zakaj......je pa že druga zgodba in ne spada več v to temo....v tej temi govorimo o moški iskrenosti......


(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:37:10   
baguSka
jaz pač nebi tega priznaval, ker če bi hotel varati.. bi šel pač že prej narazen..


ja ce bi hotel varat... kaj pa ce pride do tega spontano, da si tega ne zelis ze prej, ampak pac pride do tega???

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:39:23   
Anonimen
Najbrž si me narobe razumela


Nixxon nism narobe razumela, ker full spremljam ta forum že dolg časa, sam zadnje cajte bl mau pišem. Jst sm misla na neki druzga, a kot sm že rekla druga zgodba user posted image

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:39:30   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

user posted image user posted image user posted image  Zahi škoda da si že zaseden user posted image  ker je en mau takih.......Kapo dol pred tabo se temu reče! user posted image
Upam da tvoja user posted image  draga to ceni.......



upam, da ceni...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:39:47   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

nikoli nisem nobene.. in nikoli ne bom..


nikoli ne reci nikoli... al kako gre ze to...

al pa

zarecenge kruha se najvec poje...

verjemi: to drzi kot pribito user posted image



Sem mu to že jaz enkrat tupila v glavouser posted image  Pa ne pali. Je preveč vakuma noter...v glavi mislimuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:41:56   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ha ha ha ha ... Poglej Zahija!!!! On ze zdej trdi, da nebi prevaral, ceprav se zarecenega kruha najvec poje in ceprav je firbcen po naravi!!!! In potem se mu bo kej takega zgodila in bohnedaj da bo priznal svoji... Ker bo rekel: sej to se ni razlog, da bi koncal s svojo drago, zato ji raje sploh ne bom povedal. In potem ji ne bo!!! In taki so vsi!!! No, vecina... Jaz nobenega ne poznam, ki bi priznal...



pustmo zdej razne kruhe ipd..

človek je firbčen po naravi ja.. in če je zadovoljil svojo firbčnost.. potem ni več firbčen..

je pa OGROMEN razlog, da bi končal s svojo drago, če bi pač hotel varati.. to ne sodi v zvezo.. in zveza z varanjem ni več zveza.. je pač neko skrivanje in laganje, kar dolgoročno definitivno ni mogoče popravit..



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:44:10   
baguSka
upam, da ceni...


upas ali ves... to je zdaj vprasanje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:45:14   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Da se ne bomo narobe razumel. Nikakor ne odobravam namernega varanja. Absolutne ne. Ampak govorim o kaksnem skoku cez plot, za katerega ne more noben clovek na tem svetu trdit, da se to pac njemu ne more zgodit... Lahko se, lahko se ne. Tega ne more noben vedet. Se prevec stvari se nam v zivljenju dogaja. In ce bi kdo lahko za 100% bil preprican, da se pa to njemu ne more zgodit, je to tist, ki bi recimo bil izoliran od ostalega sveta... V popolni karanteni... Ne recem zdej da pac vedno pride do varanja, ampak nikoli ne mores dat roke v ogenj, da se to ne more zgodit. In ce pac slucajno kdaj pride do tega, ste zaradi tega pripravljeni pustit partnerja, kljub temu, da se drugace odlicno razumete in v vasi veze vse klapa??? Dvomim. Oz ja, nekateri ja, ampak jaz osebno v tem ne vidim smisla... Potem lahko cel life skacemo iz ene veze v drugo... Ker samo eden je ta oz. je redek, ki se z njim tako dobro ujamemo in se z njim razumemo. In zakaj bi potem sli stran??


ni kakšnega skoka čez plot.. če se tega noče.. preprosto.. lahko dam roko v ogenj za to..

nism ovsi tako šibki, da ko pride kaka rit mimo, da moramo pozabit na svojo ljubezen.. in se spraznit.. ker to pač ni nič takega.. no.. zame je.. če sem z nekom, ki ga imam rad.. ga ljubim.. ni variante, da bi storil kaj, da bi to pokvaril..

če pa misliš, da je to tako neizogibno.. da si pač skupaj in varaš, ker potem ni treba skakat iz zveze v zvezo.. je pa to drugo..

mislim pa, da se z osebo ki vara (in da to tudi veš) ne moreš ravno razumet... in ujet..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:45:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Ha ha ha ha ... Poglej Zahija!!!! On ze zdej trdi, da nebi prevaral, ceprav se zarecenega kruha najvec poje in ceprav je firbcen po naravi!!!! In potem se mu bo kej takega zgodila in bohnedaj da bo priznal svoji... Ker bo rekel: sej to se ni razlog, da bi koncal s svojo drago, zato ji raje sploh ne bom povedal. In potem ji ne bo!!! In taki so vsi!!! No, vecina...
Jaz nobenega ne poznam, ki bi priznal... Je pa res, da tudi zenske nebi priznale (saj veš katera je user posted image , samo večina jih res ne bi priznala  Razen ce se s partnerjem tako razumeta, da ze vnaprej vesta, ce do tega kdaj slucajno pride, da to pac ne more unicit njune veze... Se je pac zgodilo (razlogov je lahko vec, ni pa receno da kaj skripa v vezi) in life goes on... Zakaj bi unicila svojo vezo, samo zaradi tega, ki v konci fazi itak ni nic takega??? Tega sploh ne stekam...(Tega tud jst ne štekam in varanje res ni nič takega???? Halooo. Načeloma sem proti varanju......je pa res odvisno zakaj do tega pride.....odgovori je blo pač dolgčas niso sprejemljivi.

Ampak govorim o kaksnem skoku cez plot, za katerega ne more noben clovek na tem svetu trdit, da se to pac njemu ne more zgodit... Lahko se, lahko se ne. Tega ne more noben vedet. Se prevec stvari se nam v zivljenju dogaja.
In ce pac slucajno kdaj pride do tega, ste zaradi tega pripravljeni pustit partnerja, kljub temu, da se drugace odlicno razumete in v vasi veze vse klapa??? Dvomim. Oz ja, nekateri ja, ampak jaz osebno v tem ne vidim smisla... Potem lahko cel life skacemo iz ene veze v drugo... Ker samo eden je ta oz. je redek, ki se z njim tako dobro ujamemo in se z njim razumemo. In zakaj bi potem sli stran??
 
Točn tko - se čist strinjam s tabo. user posted image


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:45:57   
baguSka
človek je firbčen po naravi ja.. in če je zadovoljil svojo firbčnost.. potem ni več firbčen..


ce je clovek po naravi firbcen, je po naravi firbcen... tega se ne da zbrisat!!! le da so nekateri bolj firbcni, drugi pa manj...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:46:04   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
.. ali pa pač samo proba, torej vara..




Zdaj se pa izjasni. Naprej napišeš, da varati ne more, ker ko enkrat pride do skoka čez plot, več ni veze, torej tudi varati ne more. Tu pa pišeš že zopet kontra user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:47:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

jaz pač nebi tega priznaval, ker če bi hotel varati.. bi šel pač že prej narazen..


ja ce bi hotel varat... kaj pa ce pride do tega spontano, da si tega ne zelis ze prej, ampak pac pride do tega???


tukaj ni nobene spontanosti.. varanje je planirano dejanje.. veš kaj delaš.. si prišteven.. in se v tem dejanju ne moreš ustavit.. ti pač oseba s katero si ne pomeni zadosti.. tko je.. in če ti ne pomeni zadosti.. pol je škoda s to osebo bit.. saj ni fer do nje.. in do tebe..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:47:20   
Anonimen
nism ovsi tako šibki, da ko pride kaka rit mimo, da moramo pozabit na svojo ljubezen.. in se spraznit.. ker to pač ni nič takega.. no.. zame je.. če sem z nekom, ki ga imam rad.. ga ljubim.. ni variante, da bi storil kaj, da bi to pokvaril..


Te bom vprašala čez 10.let če boš še istega mnenja ok???

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:47:40   
baguSka
je pa OGROMEN razlog, da bi končal s svojo drago, če bi pač hotel varati.. to ne sodi v zvezo.. in zveza z varanjem ni več zveza.. je pač neko skrivanje in laganje, kar dolgoročno definitivno ni mogoče popravit..


S tem se pa strinjam, ce ne poves... Zato pa jaz trdim, ce pride do tega, da se pove in ce je interes in zelja, da tud skupi prideta do tega, zakaj je do tega prislo...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:48:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

upam, da ceni...


upas ali ves... to je zdaj vprasanje user posted image user posted image user posted image user posted image


ne morem tukaj govort v njenem imenu.. lahko samo upam user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:49:32   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
.. ali pa pač samo proba, torej vara..




Zdaj se pa izjasni. Naprej napišeš, da varati ne more, ker ko enkrat pride do skoka čez plot, več ni veze, torej tudi varati ne more. Tu pa pišeš že zopet kontra user posted image user posted image


ah ja to polovičarstvo.. pejstaj cel moj odgovor.. pojavil se ti bo odgovor..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 10:50:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

nism ovsi tako šibki, da ko pride kaka rit mimo, da moramo pozabit na svojo ljubezen.. in se spraznit.. ker to pač ni nič takega.. no.. zame je.. če sem z nekom, ki ga imam rad.. ga ljubim.. ni variante, da bi storil kaj, da bi to pokvaril..


Te bom vprašala čez 10.let če boš še istega mnenja ok???


verjemi da bom user posted image

mi je pa žal za vse, ki so vas desci varal.. ampak .. nismo vsi taki user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?