|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:40:07   
Taula
haha..

saj je pil z njo.. saj je šel v sobo z njo.. saj se je slekel.. saj ji ga je vtaknil? .. a to ni nič planiranega??

med tem je bil neprišteven?.. in se ni zavedal ničesar?.. in ko se je zbudil.. je pač rekel "saj ni nič takega.. take stvari se dogajajo.. važno je da se jaz z mojo razumem"

"sam da nisem planiral tega vnaprej.." haha


prosm no..


Ne vem kaj si toliko zagret za to..a imaš moralnega mačka? Te mika da bi tajnico obiskal?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:40:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

varanje ni dobro pa pika


zate seveda ni dobro, ker si preprican da skoduje... ampak ves, to ni nujno res!!! ce zacel razmisljat drugace, bi vedel da imam prav... in bi vsaka stvar resila tale problem, ki v resnici sploh ni...


v nekem filmu OK.. v realnosti pa ne..

to škoduje.. razjebe.. odtuji.. dolgoročno (tut po nekem čudežu sprave) se ta zveza razpade..

drugače ne bom niti nočem razmišljat.. varanje je KONEC vsake zveze..

še noben ni srečen v zakonu, ker ga je mož ali žena prevarala.. NOBEN.. in ne more bit..

tako, da.. karkoli kle govorite.. zame je tako.. varal NIKOLI ne bom... in to tudi pričakujem od svoje partnerice..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:41:21   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ne vem kaj si toliko zagret za to..a imaš moralnega mačka? Te mika da bi tajnico obiskal?user posted image


ne.. tale tvoja gorjača me vzburja.. da bi šel varat z njo.. user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:41:31   
Anonimen
tist ki nasprotno razmišlja naj pa pač vara.. jaz ne bom.. in tko bo

matr si preprican... prou privoscim ti, da bos enkrat v taki skusnjavi, da ne bos vedu kaj storit... samo zato, ker se bos bau svoje partnerke... ker si preprican, da bo razocarana in bosta zaradi tega sla narazen...


Se podpišem pod tole user posted image user posted image user posted image
Jaz ti že ne bi oprostila user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:41:40   
Taula
to škoduje.. razjebe.. odtuji.. dolgoročno (tut po nekem čudežu sprave) se ta zveza razpade..


So to izkušnje.....

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:42:10   
baguSka
in tisti ki je to naredil.. pač ne ljubi več svojega partnerja.. in je ta zveza nesmiselna..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:42:37   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

matr si preprican... user posted image user posted image  prou privoscim ti, da bos enkrat v taki skusnjavi, da ne bos vedu kaj storit... samo zato, ker se bos bau svoje partnerke... ker si preprican, da bo razocarana in bosta zaradi tega sla narazen...



če bo samo to razlog.. pol nebi bil več z njo..


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:43:09   
Taula
ne.. tale tvoja gorjača me vzburja.. da bi šel varat z njo..


Kaj bo pa tvoja rekla..se bosta odtujila, ti bo škodovalo. Posebej še če te zaloti z gorjačo..te lahko žena z njo po glavi trešči. To bodo naslovi v časopisih.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:43:41   
baguSka
nezvestoba je najhujši pokazatelj, da neki ne funckionira.. če vse funkcionira potem se tudi ne vara..


konec sveta user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:44:11   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

tist ki nasprotno razmišlja naj pa pač vara.. jaz ne bom.. in tko bo

matr si preprican... prou privoscim ti, da bos enkrat v taki skusnjavi, da ne bos vedu kaj storit... samo zato, ker se bos bau svoje partnerke... ker si preprican, da bo razocarana in bosta zaradi tega sla narazen...


Se podpišem pod tole user posted image user posted image user posted image
Jaz ti že ne bi oprostila user posted image


nebi šel v to z upanjem, da bi mi oprostila user posted image

če bi šel v to pomeni, da mi ne pomeniš nič več.. in da je praktično vseeno, ali bi mi oprostila ali pa ne..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:44:57   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

in tisti ki je to naredil.. pač ne ljubi več svojega partnerja.. in je ta zveza nesmiselna..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


še enkrat se ponavljam.. moje mnenje.. in samo moje.. tako je pri meni.. za druge pa ne govorim..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:45:00   
baguSka
osebe, ki to počnejo pač počnejo.. in vedno bodo.. če je varanje 1x.. bo tudi 2x 3x 4x..


Pa kwa je s tabo da tko razmisljas??user posted image  Ves, ce bos tko razmislju, potem bos se zlo bogi u zivljenju... To je moje mnenje.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:45:34   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

nezvestoba je najhujši pokazatelj, da neki ne funckionira.. če vse funkcionira potem se tudi ne vara..


konec sveta user posted image user posted image user posted image user posted image


nope.. samo konec zveze user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:46:10   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

osebe, ki to počnejo pač počnejo.. in vedno bodo.. če je varanje 1x.. bo tudi 2x 3x 4x..


Pa kwa je s tabo da tko razmisljas??user posted image  Ves, ce bos tko razmislju, potem bos se zlo bogi u zivljenju... To je moje mnenje.


bom pa bogi.. sam varal ne bom pa nikoli.. to je moje prepričanje user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:47:05   
Taula
nope.. samo konec zveze


Torej lahko 100% rečeš da bi svojo ženo če bi te prevarala nogiral? Čeprav bi ti user posted image  in te prosila na kolenih da ji oprosti?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:50:59   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

nope.. samo konec zveze


Torej lahko 100% rečeš da bi svojo ženo če bi te prevarala nogiral? Čeprav bi ti user posted image  in te prosila na kolenih da ji oprosti?


tega ne morem govort.. odvisno..

sem pa 100% prepričan, da tut če bi ji po nekem čudežu oprostil.. bi se ta zveza podrla.. nebi bilo nikoli več tako kot je bilo.. in tudi ne more bit.. kakorkoli se to oprosti.. nikoli ne zgine.. vedno je tam..

tako, da.. po tem je škoda karkoli oproščat ipd.. zveza se pač podre.. in škoda se je potem nekaj vnaprej matrat..

če je varala.. pomeni, da me nima rada.. in če je že 1x varala.. ni zagotovila, da ne bo še enkrat..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:51:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

[

tist ki nasprotno razmišlja naj pa pač vara.. jaz ne bom.. in tko bo user posted image




Malo naivno razmišljaš Zahi, v življenju sem naredila skoraj vedno tisto, kar sem rekla, da ne bom...nikoli ne reči nikoli.

Mam pa občutek, da za tvojem prepričanjem v sebe stoji nekaj drugega...mogoče si bil kdaj prevaran in te je to tako prizadelo, da ...

Ali pa sta se tvoja starša morda varala in imaš takšno mnenje glede varanja. Mogoče se pa motim, oprosti ni moja stvar. Samo sem 100% da imaš nekakšen boleč spomin glede varanja.




< Sporočilo je popravil nivess -- 13.10.2006 11:52:27 >

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:51:27   
baguSka
varanje je KONEC vsake zveze..


ce je tako, potem se mora s tem strinjat tud tvoja partnerka.. ker potem bo v vsakem primeru konec... in tega konca se moras potem drzat tud TI... zagotovila pa NI... torej? lahko sam sebe testiras... ampak moras vedet, ce bos enkrat samkrat prevaral, ceprav ni blo nic, bo konec... konec vajine veze s partnerko... ker si sam tako hotel... in ker moras imet partnerko ki isto razmislja... ker ce ne, potem je vajina veza ze na zacetku usojena na konec...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:53:59   
baguSka
še noben ni srečen v zakonu, ker ga je mož ali žena prevarala..


motis se!!! zelo se motis!!!! tko razmislja lahko samo nekdo, ki trdi, da je KONEC!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:56:05   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Malo naivno razmišljaš Zahi, v življenju sem naredila skoraj vsednio tisto, kar sem rekla, da ne bom...nikoli ne reči nikoli.

Mam pa občutek, da za tvojem prepričanjem v sebe stoji nekaj drugega...mogoče si bil kdaj prevaran in te je to tako prizadelo, da ...

Ali pa sta se tvoja starša morda varala in imaš takšno mnenje glede varanja. Mogoče se pa mozim, oprost ni moja stvar. Samo sem 100% da imaš nekakšen boleč spomin glede varanja.



naivno? user posted image no.. če se ne znaš kontrolirat pri teh stvareh.. pol ne reči nikoli user posted image

občutek te vara.. nikoli nisem bil prevaran.. in nikoli nisem varal.. tudi moji starši so še vedno skupaj.. varanja (kakor vem) ni bilo..

sem pač takega mnenja.. da narest to ženski, ki jo ljubiš.. ni vredno niti diskusije.. kaj šele dejanja..

tega ne odobravam.. in tudi nikoli ne bom..

imam pač tak pogled.. da če nekdo nekoga prevara.. potem pač ne čuti dovolj do druge osebe.. oz. vsaj tisti moment varanja ni dovolj občutkov do ljubljene osebe.. če tega ni.. pol je škoda bit s tako osebo.. je potrebno najti nekoga, do katerega te občutki ne zginejo..

bit pa z nekom, da ga prevaraš.. pa pol rečt "oprosti" in bit še naprej z njim, samo zato ker je pač fino takrat ko se ne vara.. je pa zame prazna zveza.. grem daleč daleč stran..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:56:18   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

to škoduje.. razjebe.. odtuji.. dolgoročno (tut po nekem čudežu sprave) se ta zveza razpade..


So to izkušnje.....


Verjetno. In potem ne mores na podlagi izkusenj tko govort. No lahko, ampak ves kaj? Vsaka veza je drugacna... Tko kot smo si razlicni ljudje... In ce mas take izkusnje iz preteklosti, se ne pomeni da bo zdej isto. Stekas?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:58:02   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

varanje je KONEC vsake zveze..


ce je tako, potem se mora s tem strinjat tud tvoja partnerka.. ker potem bo v vsakem primeru konec... in tega konca se moras potem drzat tud TI... zagotovila pa NI... torej? lahko sam sebe testiras... ampak moras vedet, ce bos enkrat samkrat prevaral, ceprav ni blo nic, bo konec... konec vajine veze s partnerko... ker si sam tako hotel... in ker moras imet partnerko ki isto razmislja... ker ce ne, potem je vajina veza ze na zacetku usojena na konec...


glede varanja tako razmišljam.. in tako je.. če se partnerka strinja, da je varanje BAD.. pol je OK..

jaz pa pač vem, da ne bom nikoli varal.. lahko to govorim..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 11:58:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

še noben ni srečen v zakonu, ker ga je mož ali žena prevarala..


motis se!!! zelo se motis!!!! tko razmislja lahko samo nekdo, ki trdi, da je KONEC!!!


no.. to me tudi ne zanima.. saj ne bom nikoli v takem zakonu user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:00:20   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Vsaka veza je drugacna... Tko kot smo si razlicni ljudje... In ce mas take izkusnje iz preteklosti, se ne pomeni da bo zdej isto. Stekas?


ljudje smo si seveda različni.. smo pa sami sebi isti.. izkušnje pač pokažejo kakšna je določena oseba.. ker pa vem, da bo pri meni vedno isto.. ne bom nikoli varal.. imel sem pa precej priložnosti..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:01:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
še noben ni srečen v zakonu, ker ga je mož ali žena prevarala..
motis se!!! zelo se motis!!!! tko razmislja lahko samo nekdo, ki trdi, da je KONEC!!!

no.. to me tudi ne zanima.. saj ne bom nikoli v takem zakonu


Zahi dej nehi s tvojim nikoli da ne bo že jutr konc tvoje zveze user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?