|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:02:35   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
še noben ni srečen v zakonu, ker ga je mož ali žena prevarala..
motis se!!! zelo se motis!!!! tko razmislja lahko samo nekdo, ki trdi, da je KONEC!!!

no.. to me tudi ne zanima.. saj ne bom nikoli v takem zakonu


Zahi dej nehi s tvojim nikoli da ne bo že jutr konc tvoje zveze user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


če bo.. to ne bo zaradi mojega varanja user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:03:32   
baguSka
Malo naivno razmišljaš Zahi, v življenju sem naredila skoraj vedno tisto, kar sem rekla, da ne bom...nikoli ne reči nikoli.

Mam pa občutek, da za tvojem prepričanjem v sebe stoji nekaj drugega...mogoče si bil kdaj prevaran in te je to tako prizadelo, da ...

Ali pa sta se tvoja starša morda varala in imaš takšno mnenje glede varanja. Mogoče se pa motim, oprosti ni moja stvar. Samo sem 100% da imaš nekakšen boleč spomin glede varanja.


Se strinjam s tem da je nas Zahi naiven.user posted image user posted image
In se strinjam s tem, da neki stoji za njim.. neke izkusnje..

Ceprav recimo, sem bla jaz tista, ki sem bla prevarana v preteklosti in moji starsi so bli tisti, ki so se varali, pa vseeno razmisljam drugace..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:04:00   
Anonimen
če bo.. to ne bo zaradi mojega varanja


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bo pa zarad dolgčasa v zvezi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:05:08   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

še noben ni srečen v zakonu, ker ga je mož ali žena prevarala..

motis se!!! zelo se motis!!!! tko razmislja lahko samo nekdo, ki trdi, da je KONEC!!!


no.. to me tudi ne zanima.. saj ne bom nikoli v takem zakonu


ODLOČI SE...zgoraj si pa napisal da bi ji mogoče celo oprostil. Če te bo že žena prevarala kdaj oz. če te je že upam da nikoli ne izveš ker te bo ubilo to.
Sej ni dober občutek če te kdo prevara, samo jaz si vsaj ne zatiskam oči da se mi to ne more zgoditi.

Se pa strinjam z Nivess da imaš neke boleče spomine na to.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:05:27   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Se strinjam s tem da je nas Zahi naiven.user posted image user posted image
In se strinjam s tem, da neki stoji za njim.. neke izkusnje..

Ceprav recimo, sem bla jaz tista, ki sem bla prevarana v preteklosti in moji starsi so bli tisti, ki so se varali, pa vseeno razmisljam drugace..


mogoče naiven.. sam nikoli prevaran in nikoli varal user posted image to so moje izkušnje..

mogoče pa ravno zato razmišljaš tako.. da se pač da vse popravit.. samo.. ali so ti te izkušnje pokazale, da se potem še vedno da stvar rešit.. in da take zveze obstanejo močne kot so bile pred tem? ..
pomoje ne..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:05:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Malo naivno razmišljaš Zahi, v življenju sem naredila skoraj vsednio tisto, kar sem rekla, da ne bom...nikoli ne reči nikoli.

Mam pa občutek, da za tvojem prepričanjem v sebe stoji nekaj drugega...mogoče si bil kdaj prevaran in te je to tako prizadelo, da ...

Ali pa sta se tvoja starša morda varala in imaš takšno mnenje glede varanja. Mogoče se pa mozim, oprost ni moja stvar. Samo sem 100% da imaš nekakšen boleč spomin glede varanja.



naivno? user posted image no.. če se ne znaš kontrolirat pri teh stvareh.. pol ne reči nikoli user posted image

občutek te vara.. nikoli nisem bil prevaran.. in nikoli nisem varal.. tudi moji starši so še vedno skupaj.. varanja (kakor vem) ni bilo..

sem pač takega mnenja.. da narest to ženski, ki jo ljubiš.. ni vredno niti diskusije.. kaj šele dejanja..

tega ne odobravam.. in tudi nikoli ne bom..

imam pač tak pogled.. da če nekdo nekoga prevara.. potem pač ne čuti dovolj do druge osebe.. oz. vsaj tisti moment varanja ni dovolj občutkov do ljubljene osebe.. če tega ni.. pol je škoda bit s tako osebo.. je potrebno najti nekoga, do katerega te občutki ne zginejo..

bit pa z nekom, da ga prevaraš.. pa pol rečt "oprosti" in bit še naprej z njim, samo zato ker je pač fino takrat ko se ne vara.. je pa zame prazna zveza.. grem daleč daleč stran..




Ne razumeš Zahi, zapičil si se v eno smer in ne štekaš.

Glej ne meči vse "prevarante" v isti koš, vsaka veza se razlikuje in s tem tudi vsako "varanje".

Lepo si povedal za svoje starše, da ni bilo varanja-KOLIKOR TI VEŠ.
Zakaj nisi isto napisal za svojo ženo? Kako pa veš da te ona ni prevarala? Čutiš? Tega nihče ne more vedet, kot pa samo tvoja žena in potencijalni ljubimec.

Jaz zase nikdar ne bom rekla-nisem bila prevarana, ker se lahko sama sebi smejem. Zakaj? Ker ne živim v žepu od svojega. Lahko pa trdim zasebe da noisem prevarala, ker pač vem da nisem. Razumeš zakaj mislim, da si naiven?
Človek ne ve kaj ga bo še v življenju doletelo in ne veš kako boš reagiral dokler nisi na pred pragom preizkušnje. Pa tudi če si kdaj bil in si ponosno rekel NE, še ne pomeni, da boš naslednjič reagiral isto...ne govori na pamet in trdi nečesa 100%, ker nihče ne ve kaj ga čaka jutri in človek kot posameznik spoznava sam sebe celo življenje. Predvidevam da si mlad, tako da pusti se presenetit...mogoče se boš kdaj pa spomnil na moje besede.


(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:06:58   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tassy

če bo.. to ne bo zaradi mojega varanja


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bo pa zarad dolgčasa v zvezi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


če bo dolgčas zaradi zvestobe.. pol naj bo pa dolgčas user posted image

še zmer lahko kupiva akvarij user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:07:27   
Taula
sam nikoli prevaran in nikoli varal to so moje izkušnje..


Ne bi bila tako prepričana v to.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:07:27   
baguSka
Zahi dej nehi s tvojim nikoli da ne bo že jutr konc tvoje zveze


al pa ze danes

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:08:26   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

ODLOČI SE...zgoraj si pa napisal da bi ji mogoče celo oprostil. Če te bo že žena prevarala kdaj oz. če te je že upam da nikoli ne izveš ker te bo ubilo to.
Sej ni dober občutek če te kdo prevara, samo jaz si vsaj ne zatiskam oči da se mi to ne more zgoditi.

Se pa strinjam z Nivess da imaš neke boleče spomine na to.


spet nedojemljiva Taula user posted image

napisal sem, da če bi ji že oprostil.. sem prepričan, da bi šla ta zveza s časom u božju mater..

jaz nisem NIKOLI rekel, da se to ne more meni zgodit.. rekel sem samo da jaz ne bom NIKOLI tega naredu.. je razlika veš..

no.. ženske že veste user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:09:11   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

sam nikoli prevaran in nikoli varal to so moje izkušnje..


Ne bi bila tako prepričana v to.




maš za to kol v roki?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:09:35   
baguSka
če te je že upam da nikoli ne izveš ker te bo ubilo to.
Sej ni dober občutek če te kdo prevara, samo jaz si vsaj ne zatiskam oči da se mi to ne more zgoditi.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:10:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

sam nikoli prevaran  to so moje izkušnje..






To je najbolj smešnega kaj lahko reče človek.



Če pa si slučajno bil prevaran in to tudi veš, pa se ta stavek sliši popolnoma v drugi luči in absolutno pravilno...Ker smo že ugotovili, da tisti, ki vara-vara sam sebe.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:10:23   
baguSka
sam nikoli prevaran


aja?????????? kako pa ves to???? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:10:53   
Zahi
Še enkrat.. ženske.. veseli me, da imate tako odprte nazore.. da naj vas desci varajo.. da ni to nič takega..

res.. me veseli..


jaz imam pač svoje mnenje, da varanje ne sodi v zvezo.. in da tega v zvezi ne bom počel user posted image user posted image

če je to tako težko za razumet.. pol vas razumem.. ne rabite me pa prepričevat, da je to OK in da ni nič takega.. ker se pač ne strinjam user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:11:27   
baguSka
mogoče pa ravno zato razmišljaš tako.. da se pač da vse popravit.. samo.. ali so ti te izkušnje pokazale, da se potem še vedno da stvar rešit.. in da take zveze obstanejo močne kot so bile pred tem? ..
pomoje ne..


No, motis se. Moj odgovor je: JA.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:11:42   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sam nikoli prevaran


aja?????????? kako pa ves to???? user posted image user posted image user posted image user posted image


kar človek ne ve.. ne obstaja ne user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:13:07   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mogoče pa ravno zato razmišljaš tako.. da se pač da vse popravit.. samo.. ali so ti te izkušnje pokazale, da se potem še vedno da stvar rešit.. in da take zveze obstanejo močne kot so bile pred tem? ..
pomoje ne..


No, motis se. Moj odgovor je: JA.


pol pa super..

poznam pa miljon primerov, kjer je nekdo varal.. pa so se potem trudili naprej.. počasi ampak sigurno so šli pa narazen..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:13:15   
baguSka
Človek ne ve kaj ga bo še v življenju doletelo in ne veš kako boš reagiral dokler nisi na pred pragom preizkušnje. Pa tudi če si kdaj bil in si ponosno rekel NE, še ne pomeni, da boš naslednjič reagiral isto...ne govori na pamet in trdi nečesa 100%, ker nihče ne ve kaj ga čaka jutri in človek kot posameznik spoznava sam sebe celo življenje. Predvidevam da si mlad, tako da pusti se presenetit...mogoče se boš kdaj pa spomnil na moje besede.


Lepse nebi mogla napisat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:14:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

če te je že upam da nikoli ne izveš ker te bo ubilo to.
Sej ni dober občutek če te kdo prevara, samo jaz si vsaj ne zatiskam oči da se mi to ne more zgoditi.


user posted image user posted image user posted image user posted image



Jaz pa mislim, da on trdi, da ni bil nikoli prevaran, kar je smešno in ni logično. Po mojem pa ga je prekleto strah, če ga bo njegova prevarala. In iz tega straha, potem nastane user posted image


Mene bi tudi blo strah prevare, če bi imela gate slečene samo 20 min.user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:14:41   
baguSka
rekel sem samo da jaz ne bom NIKOLI tega naredu..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:15:48   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Človek ne ve kaj ga bo še v življenju doletelo in ne veš kako boš reagiral dokler nisi na pred pragom preizkušnje. Pa tudi če si kdaj bil in si ponosno rekel NE, še ne pomeni, da boš naslednjič reagiral isto...ne govori na pamet in trdi nečesa 100%, ker nihče ne ve kaj ga čaka jutri in človek kot posameznik spoznava sam sebe celo življenje. Predvidevam da si mlad, tako da pusti se presenetit...mogoče se boš kdaj pa spomnil na moje besede.


Lepse nebi mogla napisat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


jeeej za vse desce, ki vas poznajo user posted image

res.. verjetno bi se marsikateri veselil takih žensk, da pač sta skupaj.. in lahko vara.. brez da to problem user posted image

mislim, da pa da bi se marsikatera ženska celo veselila, ker je mož nebi prevaral.. sam tukaj vidim, da takih ni user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:15:54   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

sam nikoli prevaran  to so moje izkušnje..






To je najbolj smešnega kaj lahko reče človek.



Če pa si slučajno bil prevaran in to tudi veš, pa se ta stavek sliši popolnoma v drugi luči in absolutno pravilno...Ker smo že ugotovili, da tisti, ki vara-vara sam sebe.



Točno tko!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:16:13   
Taula

sam nikoli prevaran in nikoli varal to so moje izkušnje..

Ne bi bila tako prepričana v to.




maš za to kol v roki?


user posted image user posted image Kaj ima kol pri tem vezo?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:17:07   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz pa mislim, da on trdi, da ni bil nikoli prevaran, kar je smešno in ni logično. Po mojem pa ga je prekleto strah, če ga bo njegova prevarala. In iz tega straha, potem nastane user posted image


Mene bi tudi blo strah prevare, če bi imela gate slečene samo 20 min.user posted image



vidim, da si bila tudi ti prevarana.. in se zdaj udala v neko usodo, da je to pač del vsakdana..

ampak te moram "razočarat".. mogoče nas je še nekaj, ki ne verjamemo v to..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?