|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:17:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

Še enkrat.. ženske.. veseli me, da imate tako odprte nazore.. da naj vas desci varajo.. da ni to nič takega..

res.. me veseli..


jaz imam pač svoje mnenje, da varanje ne sodi v zvezo.. in da tega v zvezi ne bom počel user posted image user posted image

če je to tako težko za razumet.. pol vas razumem.. ne rabite me pa prepričevat, da je to OK in da ni nič takega.. ker se pač ne strinjam user posted image




Tvoji naivnosti nikdar konca...

Nihče ne pravi, da nam je všeč varanje in ni potrebe po sarkazmu, res ne. Samo večni halucinator in sanjač lahko reče, da je z varanjem konec vsega....

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:18:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


sam nikoli prevaran in nikoli varal to so moje izkušnje..

Ne bi bila tako prepričana v to.




maš za to kol v roki?


user posted image user posted image Kaj ima kol pri tem vezo?


da  nalomiš desca zvečer.. ko pride.. zmatran od varanja (ker to ni nič takega).. in mu pač mal poveš, da je dost za ta teden user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:18:13   
Taula
res.. verjetno bi se marsikateri veselil takih žensk, da pač sta skupaj.. in lahko vara.. brez da to problem

mislim, da pa da bi se marsikatera ženska celo veselila, ker je mož nebi prevaral.. sam tukaj vidim, da takih ni


Ne obračaj besed...ni lepo da si prevaran in nismo rekle da varamo naše dečkote in da nas naši lahko varajo. Razlika med nami in tabo je da se zavedamo da smo lahko prevarane in da ne trdimo da ne bomo nikoli varale.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:18:18   
baguSka
ne rabite me pa prepričevat, da je to OK


mislim da te nobena ne prepricuje, da je to OK... gre se samo za to, da se tudi tebi to lahko zgodi!!!!!!! ampak itak: ti si se vedno preprican da ne... res bo bolje zate, da se nekam zapres in tam cepis vse svoje zivljenje, drugace bos mogoce se zelo trpel v svojem zivljenju zaradi svojih prepricanj...

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:19:21   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Tvoji naivnosti nikdar konca...

Nihče ne pravi, da nam je všeč varanje in ni potrebe po sarkazmu, res ne. Samo večni halucinator in sanjač lahko reče, da je z varanjem konec vsega....



sej pravim.. raje sem naiven.. kot da bi varal user posted image

če sem zaradi tega sanjač.. pol bom celo življenje sanjač...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:19:30   
Taula

da nalomiš desca zvečer.. ko pride.. zmatran od varanja (ker to ni nič takega).. in mu pač mal poveš, da je dost za ta teden


Sem ti že zgoraj odgovorila. Pa dvomim da mu ostane kaj energije še za varanje..ga jaz preveč izmučim.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:19:43   
baguSka
poznam pa miljon primerov, kjer je nekdo varal.. pa so se potem trudili naprej.. počasi ampak sigurno so šli pa narazen..


ampak to se ne pomeni, da mora it narazen tudi tvoja veza!!!!! seveda bo pa sla, ce to ves ze v naprej... zalostno...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:19:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sam nikoli prevaran


aja?????????? kako pa ves to???? user posted image user posted image user posted image user posted image


kar človek ne ve.. ne obstaja ne user posted image




Kar človek ne ve, ne boli....drugače pa prekleto obstaja

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:21:13   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

res.. verjetno bi se marsikateri veselil takih žensk, da pač sta skupaj.. in lahko vara.. brez da to problem

mislim, da pa da bi se marsikatera ženska celo veselila, ker je mož nebi prevaral.. sam tukaj vidim, da takih ni


Ne obračaj besed...ni lepo da si prevaran in nismo rekle da varamo naše dečkote in da nas naši lahko varajo. Razlika med nami in tabo je da se zavedamo da smo lahko prevarane in da ne trdimo da ne bomo nikoli varale.


hehe.. še vedno vam neki ni jasno..

pač ne bom varal.. ni mi do tega.. če bi mi bilo.. potem je nekaj v moji zvezi narobe..

nisem rekel, da ne bom nikoli prevaran.. rekel sem da sam ne bom varal.. tega ne znate ločit..

ne me narobe razumet.. sem imel precej možnosti, skušnjav ipd.. in če do sedaj nisem podlegel šibkosti.. tudi vnaprej ne bom.. pa nisem več tako besno mlad..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:21:38   
baguSka
Po mojem pa ga je prekleto strah, če ga bo njegova prevarala. In iz tega straha, potem nastane


Tudi s tem se popolnoma strinjam. Ampak do tega pride samo zaradi njegovega prepricanja... Ne verjame da je tok mocen, da bi to lahko prebolel. Kriza.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:22:10   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne rabite me pa prepričevat, da je to OK


mislim da te nobena ne prepricuje, da je to OK... gre se samo za to, da se tudi tebi to lahko zgodi!!!!!!! ampak itak: ti si se vedno preprican da ne... res bo bolje zate, da se nekam zapres in tam cepis vse svoje zivljenje, drugace bos mogoce se zelo trpel v svojem zivljenju zaradi svojih prepricanj...


nisem rekel, da se to ne more zgodit meni.. jaz sem rekel, da se to ne more zgodit moji partnerki..

če bom zaradi tega trpel.. pa pač bom..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:23:13   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

poznam pa miljon primerov, kjer je nekdo varal.. pa so se potem trudili naprej.. počasi ampak sigurno so šli pa narazen..


ampak to se ne pomeni, da mora it narazen tudi tvoja veza!!!!! seveda bo pa sla, ce to ves ze v naprej... zalostno...user posted image


če bom vedel vnaprej, da me bo partnerka prevarala.. pol verjetno nebi bil s tako partnerko..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:23:27   
Taula
ne me narobe razumet.. sem imel precej možnosti, skušnjav ipd.. in če do sedaj nisem podlegel šibkosti.. tudi vnaprej ne bom.. pa nisem več tako besno mlad..

 
Potem se pa ni za bati da boš še imel skušnjave. Kako pa si imel lahko skušnjave..sem mislila da tvoje očke le ženičko vidijo. Pujsek, gledaš druge ženskeuser posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:23:36   
baguSka
mislim, da pa da bi se marsikatera ženska celo veselila, ker je mož nebi prevaral..


itak.. sej to veseli vsakega... ampak ce bi prislo do tega (ker trdimo da pac lahko), nebi stisnle repa med noge in rekle: konec...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:24:27   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Po mojem pa ga je prekleto strah, če ga bo njegova prevarala. In iz tega straha, potem nastane


Tudi s tem se popolnoma strinjam. Ampak do tega pride samo zaradi njegovega prepricanja... Ne verjame da je tok mocen, da bi to lahko prebolel. Kriza.user posted image


do razpada pride zaradi varanja ja.. user posted image

ne obračajte besed..  če nekdo ni močen, da mora varat osebo s katero je.. pol je ne ljubi dovolj močno.. simpl..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:24:56   
Taula
itak.. sej to veseli vsakega... ampak ce bi prislo do tega (ker trdimo da pac lahko), nebi stisnle repa med noge in rekle: konec...


user posted image user posted image Še malo pa bo dojel kaj mu razlagamouser posted image user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:25:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mislim, da pa da bi se marsikatera ženska celo veselila, ker je mož nebi prevaral..


itak.. sej to veseli vsakega... ampak ce bi prislo do tega (ker trdimo da pac lahko), nebi stisnle repa med noge in rekle: konec...user posted image


super za vaše tipe..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:26:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz pa mislim, da on trdi, da ni bil nikoli prevaran, kar je smešno in ni logično. Po mojem pa ga je prekleto strah, če ga bo njegova prevarala. In iz tega straha, potem nastane user posted image


Mene bi tudi blo strah prevare, če bi imela gate slečene samo 20 min.user posted image



vidim, da si bila tudi ti prevarana.. in se zdaj udala v neko usodo, da je to pač del vsakdana..

ampak te moram "razočarat".. mogoče nas je še nekaj, ki ne verjamemo v to..



Vidiš?user posted image

Nimaš ti pojma kakšna je moja usoda, saj niti jaz ne vem kakšna je. O bog ne morem verjet kaj pišeš-KJE JE MOJ tjazyyyy?????

Če sem bila prevarana? Hmmm...pa poglejmo...ne da bi jaz vedela. Kdo ve? Morda pa sem. Pa tudi če sem bila recimo, nisem bila. Zakaj? Ker bi moj s prešuštvovanjem  varal samega sebe in ne mene. Čisto preprosto. Za takšno verovanje je potrebno ogromno samozavesti in ljubezni predvsem do sebe, kar pa jo jaz imam hvala bogu.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:26:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

itak.. sej to veseli vsakega... ampak ce bi prislo do tega (ker trdimo da pac lahko), nebi stisnle repa med noge in rekle: konec...


user posted image user posted image Še malo pa bo dojel kaj mu razlagamouser posted image user posted image




saj vem kaj mi razlagate.. ne dojamete pa nekaj zelo preprostega.. SE NE STRINJAM Z VAMI.. user posted image

in če vas to tako žalosti pol OK.. ampak jaz nisem niti ne bom nikoli varal... in to pričakujem tudi od parnerke..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:27:24   
Taula
Ker bi moj s prešuštvovanjem varal samega sebe in ne mene. Čisto preprosto. Za takšno verovanje je potrebno ogromno samozavesti in ljubezni predvsem do sebe, kar pa jo jaz imam hvala bogu.



user posted image user posted image user posted image Mi je všeč to razmišljanjeuser posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:28:32   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Če sem bila prevarana? Hmmm...pa poglejmo...ne da bi jaz vedela. Kdo ve? Morda pa sem. Pa tudi če sem bila recimo, nisem bila. Zakaj? Ker bi moj s prešuštvovanjem  varal samega sebe in ne mene. Čisto preprosto. Za takšno verovanje je potrebno ogromno samozavesti in ljubezni predvsem do sebe, kar pa jo jaz imam hvala bogu.



no.. pol naj tvoj veselo vara samega sebe.. verjetno je zelo zaskrbljen..

ti mu pač nič ne zameriš, ker vara sebe.. dobr da ne tebe.. to bi bilo pa bad..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:29:31   
baguSka
vidim, da si bila tudi ti prevarana.. in se zdaj udala v neko usodo, da je to pač del vsakdana..


ja je!! varanje je povsod okoli nas!!! in tudi ti zase ne mores trdit, da tega nikoli v zivljenju ne bos naredu, ceprav danes nisi tak... in ce ne dojames, da se to dogaja in bos enkrat do tega prisel, kasneje, te bo to UBILO!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:29:50   
Taula
če vas to tako žalosti pol OK.. ampak jaz nisem niti ne bom nikoli varal... in to pričakujem tudi od parnerke..


Pričakovanja so ena, realnost je druga. Jaz tudi pričakujem da bom z mojim lubim večno skupaj, da me ne bo varal, da ga jaz ne bom varala, da bova živela večno srečno do konca najinih dni. Pravljica kot pri tebi.
Samo pri meni je razlika da se jaz zavedam da ni nujno da bo tako. Ti tega dodatka k pravljici nimaš.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:30:18   
baguSka
Nihče ne pravi, da nam je všeč varanje in ni potrebe po sarkazmu, res ne. Samo večni halucinator in sanjač lahko reče, da je z varanjem konec vsega....


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: moški,iskreno o iskrenosti
13.10.2006 12:30:47   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ker bi moj s prešuštvovanjem varal samega sebe in ne mene. Čisto preprosto. Za takšno verovanje je potrebno ogromno samozavesti in ljubezni predvsem do sebe, kar pa jo jaz imam hvala bogu.



user posted image user posted image user posted image Mi je všeč to razmišljanjeuser posted image user posted image


a ti je ne? user posted image

s takim razmišljanjem imaš pač zavarovalno polico za vnaprej .. torej.. če me prevara.. me v bistvu ne prevara.. ker je prevaral samega sebe user posted image user posted image user posted image lepo je živeti v ignoranci..

ampak drage dame.. ko vara.. vara vas.. in samo vas.. ko vara pa dela to zaradi sebe.. ker mi je tisti trenutek fino fajn.. po varanju pa dobro ve, da je prevaral VAS in ne sebe..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?