|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 54 55 [56]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
10.1.2007 19:26:06   
Ninika1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO BUŠKICA!!!!!!

_____________________________

Ninika

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
11.1.2007 14:33:13   
buškica
Hvala vse za lepe želje.

Danes sem dala kri za beta hcg. Moja vrednost 15 dan po ET je 675.

Tako, da je sedaj še uradno potrjena nosečnost. Sem pa dobila bolniško za celo nosečnost.

lp

(odgovor članu Ninika1)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
11.1.2007 17:10:53   
kapica
Buskica, komaj sedaj sem prebrala cudovito novickouser posted image user posted image user posted image . CESTITAM, kako je to cudovito , a ne? Super, super, sedaj pa ne vem, ce nismo novembrke in decembrke podrle rekord, a?user posted image user posted image
 
Cudovito!!! Uzivaj in se vsak dan posebej zavedaj, kaksna sreca nas je doletela. Naj ti bo lepo user posted image .

Citroncica in Jesa, vama se drzim pestke, da bo ta cas cakanja cimbolj mirno in hitro minil. In seveda da boste sle po nasih stopinjah in zagledale plusek user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
11.1.2007 19:40:17   
citrončica
Kapica,hvala za lepe želje,
ja, res je zadnje dni veliko lepih novic, upam, da se zdaj ne ustavijo,
zato pestke še za vse ostaleuser posted image

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
16.1.2007 9:38:50   
JEŠA
No, da vam sporočim veselo novico.........


Sem  user posted image , kljub krvavitvi, ki je bila v četrtek za kakšno urco, se mi je v soboto pokazal user posted image user posted image ......

V ponedeljek sem šla dat kri , beta hcg. Moja vrednost 15 dan po ET je 1693.......

Sem ful, ful vesela..........  Le to me moti, ker se vodi kot rizično in morem bit do konca na bolniški.......


Malček mi je grave, ker sem bolj hiperaktivne narave in bit doma, in hodit le na sprehode,.....

Ma naredim vse da se moje pikice al pikica obdrži.

Držim pesti za ostale.... Še danes sem v službi in pol grem.... na počitek...

SREČNO!!!!!!!11user posted image user posted image

LP JEŠA

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
16.1.2007 9:46:33   
Saša27
Bravo JEŠA, čestitam ti iz vsega srca, lepo nosečnost ti želim

(odgovor članu JEŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
16.1.2007 11:47:03   
citrončica
Ješa, bravouser posted image ,
zdaj pa srečno in veselo user posted image !!

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
16.1.2007 13:18:04   
Crnitulipan
Ješa iskrene čestitke!!!
In lepo nosečnost!

Uf, tudi jaz sem med hiperaktivnimi, tako da te popolnoma razumem...


(odgovor članu JEŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
16.1.2007 18:24:58   
pika74
JEŠA čestitkeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(pomoje sva se midve v pondelk vidleuser posted image )

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Crnitulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
16.1.2007 18:50:16   
buškica
Bravo JEŠA, vidiš da je vse ok. Mogoče je bila pa vgnezditvena. Pazi nase in počivaj. Tudi jaz sem med tistimi, ki ne morejo biti pri miru. Ampak verjemi, da paše ko doma počivaš.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
16.1.2007 20:39:14   
emaa
Čestitke Ješauser posted image user posted image

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
16.1.2007 22:19:49   
kapica
Jesa, cestitam user posted image user posted image user posted image . Super, me smo res prave carice user posted image !
 
Bos videla da ti bo pocitek dobro del, samo uzivaj vsak trenutek posebej, delo si bos tudi doma nasla user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
17.1.2007 11:40:59   
citrončica
Ja, še tukaj sporočim, da je kljub nikakršnim znakom prišel rjav izcedek, ki nakazujeuser posted image .....................
user posted image user posted image user posted image
Izgleda, da bo treba v nov krog...........

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
12.4.2007 12:05:01   
majda12
LP!Ko takole user posted image prebiram različne članke,ki jih napišete se spomnim kar nase,4leta sva delala na pikici in zdaj imava 5mesecev starega junaka.Dejstvo vsega neuspeha je psiha,večno razmišljanje kaj če ne bom mama,kaj če mi ni usojeno,vglavnem tako psihično obremenjena,da ne bi zanosila še sto let če si ne bi zadala cilja,da bo ratalo ,najprej sem šla do bioenergetika,da mi jih je malo napel me prečistil mi pokazal pot,gledati življenje s pozitivne strani,nič sekiranja prebrala sem tudi eno knjigo o pozitivnem mišlenju,to me je tako zbistrilo,da sem začela živeti kot druga oseba ,še zvečer,ko sem šla spat sem poslala negativne misli na oblaček in ga odpihnila iz glave,prav rekla sem si zaspala bom srečna,ker drvim proti zastavljenemu cilju in res se je obrestovalo,do zanositve sem porebovala samo 1 mesec,da sem se skulirala in pustila negativo ob strani,dobra volja je najbolja,probajte pa boste prišle do želenega ciljauser posted image    

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
13.4.2007 19:14:15   
pika74
Draga majda12,

lepo, da si se oglasila na temi, kjer se bodrimo in opogumljamo IVF-ovke in ICSIjevke. Vsaka podpora nam še kako prav pride. Hvala ti za to.
Čeprav se čisto z vsem, kar si napisala, žal čisto v popolni meri ne strinjam. Praviš namreč, da je "dejstvo vsega neuspeha psiha".
Ne vem, kakšno kalvarijo si ti dajala skozi in kaj točno je bil pri tebi razlog za neuspešna 4 leta, ko nisi zanosila. Sama zase vem, da mi odločitev o tem, ali bom psihično obremenjena ali ne - ne bo pomagalo. Moj problem neplodnosti je jasen. Jajcevodi so vrečkaste oblike (saktosalpinks) in to onemogoča semenčecu in jajčecu, da bi se sploh kdaj srečala in si podala roke. Žal. Sprijazniti se moram s tem. Moja edina možnost za zanositev je umetna oploditev. Pa sem lahko napsihirana do konca ali pa popolnoma sproščena. Nič ne de. Če so tu naravne ovire, potem jih tudi psiha ne more premagati. Jajčece in semenčece se morata srečati in si podati roki. To je to. Čisto preprosto.

Vesela pa sem, da je tebi to pomagalo. Enim pomaga eno, drugim drugo. Smo si pač različni. In veselim se vsake novičke o novih nosečkah; še posebej tistih, ki dooooooolgo čakajo na ta čudež.

Lep dan še naprej in uživaj s svojim sinkom.

pika74
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
13.4.2007 21:37:52   
majda12
LP!Se opravičujem,ker sem pisala bolj na splošno čisto razumem,da ima vsaka svoje težave in se ne rešujejo enako,želim ti veliko uspeha,ni važno kako prideš do bebe samo da prideš.user posted image  

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: IVF, ICSI- novembrke in decembrke
13.4.2007 21:41:18   
pika74
Tako je majda12. In tudi jaz se opravičujem, če sem pisala preveč napadalno. Ni bilo mišljeno. Važno, da enkrat postanemo mame in da stisnemo svoje user posted image  v svoj objem.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 54 55 [56]
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 54 55 [56]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?