|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
12.12.2006 11:19:03   
mala Tinka
Oj!

Lianna, tudi jaz se strinjam s sarazan, da kile niso vse.

Tinkatonka, tebi se dnevi res fajn iztečejo. Jaz imam vodni dan malo pred božičem, na božični večer OH in na silvestrovo Š user posted image . Tako, da bom na silvestrovo 100% grešila. Potem ima pa še moja sestra na 25.12. rojstni dan (moj sadni dan) in bom ji šla voščit raje 26., da ne bo preveč grehov ta mesec. user posted image

Jaz sem danes na sadju. Za zajtrk mandarine, kosilo bo jabolčni kompot, za ostale obroke pa še ne vem. Se bom prepustila trenutnemu navdihu.


(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
12.12.2006 19:40:09   
Lianna
Ja sej vem, da kg niso vse. Samo mi gre res že na živce to hujšanje. Najbolj pa zato, ker se tako počasi premika. Si še nič za oblečt ne morm kupit, ker mi je čez 1m preveliko. Zdej so se mi ene hlače, ker sem jih dala pobravat skrčile, ampak še vedno ne dovoljuser posted image   No sej bomo vidl kako bo. Danes imam že skoraj konec vodnega dne...jutri pa sem naročila zelenjavno rižotko.Se že veselim, ker obožujem riž.

Hm..kaj boste pripravile za novoletno večerjo, če jo boste imeli. Men se tut sanja ne, kaj naj bi se jedlo poleg narezka.

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
12.12.2006 19:52:28   
ninocka
No, men je slo dol se 0.8 kg user posted image user posted image user posted image
Matr, sem ze manekenka skor user posted image user posted image user posted image

Danes mam OH dan,
Z: banana
K: makaroncki s paradiznikovo omako
V: blejska rezina in cokolada

Tale blejska rezina je bla prekleto draga, ampak vredna denarja. Sem jo komi pojedla, s cokolado sem se ze silila in zdej ne morem vidit sladkega lih do naslednjega OH-ja. Jutri pa sadje. Sploh ne vem, kaj naj jem - mam kr neki sadja doma, pa mi nekak ne gre v slast. PA jst, k obozujem sadje drugac user posted image user posted image (pa nisem noseca, da ne bo kera tega zdej prjavlauser posted image ).

Vam moram pa povedat se za zadnjic, ko se mi je tolk lustalo mesa - sem ponoci sanjala svinjsko pecenko (ribico) s slivami. In sem si jo nardila, pojedal ful sliv zraven, pecenka je bla mnjami (za vse prste 3x oblizat), ampak na koncu sem bla pa vsa napihnjena od unih slivuser posted image user posted image Mah, je blo vredno user posted image user posted image

Zdej grem pa mal v savno (beri: likatuser posted image ). Upam, da bo slo tud s tem kaj dol.

Ja, pa moj pilates je se kr zaprasen nekje v kotu. Zdej ze uradno niti ne najdem vec DVDjevuser posted image

Uzivite, suhice - stuhice user posted image user posted image





_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
12.12.2006 19:54:59   
ninocka
Aja, se to sem pozabila povedat - mi danes en sodelavec prjav: A si ti ful shujsala user posted image (od poroda oz. pred morjem sem se enih 5 kg zredila v 2 tednih) in pravim JA, rodila sem, pa je slo par kil takoj dol user posted image user posted image

Ampak se mi je vseen fajn zdel, da me je vprasu, ceprav se se nic ne pozna, razen na vagi.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
13.12.2006 8:48:04   
Lianna
Ojla. Kako kaj danes? Kaj boste jedele? Mene čaka zelenjavna rižotka. Mi je dons prov fajn, ker mam samo 2h, pa še to zvečer, tako da mam lahko celo kosilo ob normalni uri. Ponavadi ga pred 18 oz. 19h sploh ne morm met.

A ve kej telovadite? Jst sm čist zanemarla orbitrekuser posted image  Bo treba spet kej migat.

ninocka full dobr da že ostali opazijo, da si shujšala
 
A si ve sladkate kavo oz. čaj? Jst si vedno dam 1 žličko sladkorja notri. Nekako se ne morm odpovedat temu. Se mi zdi to manj narobe, kot če bi pojedla košček čokolade.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
13.12.2006 15:01:48   
sarazan
Kava ... jaz jo sladkam z Natrenom, če jo pijem brez mleka. Če pa dodam mleko, je pa to riževo mleko, ki je že samo po sebi malo sladko in takrat ne dodam sladila.

Danes je sadni dan.
zajtrk sem preskočila, ker sva bili s princesko na plavanju user posted image  in ni bilo časa prej kaj pojest
malica: pomaranča
kosilo: pečena jabolka z dietno marmelado in mandeljni (4x)
malica: 2 klementini
večerja: spet jabolka od kosila (2x)

telovadba ... kaj je že to user posted image . Ta mesec sem grozna. Do zdaj sem hodila na poporodno aerobiko, ta mesec je pa poln vsega in ne sfolgam. Se pa trudim, da pri igranju z mojo Saro delam še trebušnjake, ali pa vaje za rit in boke. Največkrat začne user posted image  plezat po meni in od vadbe glih ni ne vem kaj user posted image .

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
13.12.2006 15:37:50   
mala Tinka
Dan!

Pri nas je pa B dan. Zajtrk je bil standard: kava in mandarine(3),
K: kislo zelje in klobase
V: samo kislo zelje

Kava: jaz jo pijem brez sladkorja in z mlekom -> mi je uspelo postopoma odstranit sladkor, mleka pa NE DAM. Mi brez mleka kava sploh ni užitna.

Telovadba: se že toliko časa spravljam plavat, da bo ziher bazen prej k meni prišel;
pilates pa je izgubljen nekje na polici,.... user posted image

Ninocka, sigurno se kaj pozna, da so šle kile dol, samo ti ne opaziš, drugi pa prej vidijo.

Bodite pridne in VZTRAJNE še naprej v veselem decembru!



(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
14.12.2006 11:54:49   
katjandraž
Pozdravljene!

Ste me kaj pogrešale, ste mislile, da sem že čisto obupala?user posted image  Še sm tuki, sicer vsak dan po malem grešim, pa ni hudga. V ponedeljek, ko sem se tehtala, je bilo 0,8 kg manj, tako da sem bila ful vesela.

Danes imam sadni dan in sem si zadala, da ne bom grešila (kava z mlekom in natrenom ne šteje, prav?!). Za kosilo si bom najbrž privoščila pečena polnjena jabolka, in sicer z orehi, rozinami in medom. A mislite, da je med tukaj velik greh, je katera že jedla jabolka polnjena samo z rozinami in orehi? Je dobro?

šefica se je zbudla, morm it. čao

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
14.12.2006 14:54:43   
mala Tinka
Katjandraž, pojma nimam glede meda. Jaz ga itak ne maram preveč. Pa tudi polnjenih jabolk še nisem jedla. Na žalost ti ne morem kaj svetovati.

Jaz imam pa škrobni dan.
Z: suhe slive in kava
K: pretlačen krompir in zelenjavna omaka, solata
V: solata

Pri meni pa kg stojijo. Fajn bi blo, če bi šlo še kaj dol, če pa ne bo, je pa tud OK. Sem zadnjič malo stare hlače pomerjala. Skoraj vse lahko oblečem brez problema. Sem bila kar zadovoljna.
Sem pa opazila, da veliko manj rabim, da sem sita. Super!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
15.12.2006 10:32:22   
tinkatonka
ŽivjO!

Katjandraž...midva sva pa za po riti našeškat. user posted image  Jaz tud vsak dan po malem grešim in se tolažim, da se kak tak majhen greh zihr ne pozna če potem za kosilo in večerjo jem tisto kar je treba. Ja valda. No ampak tehtala se nisem že 100 let. Se bom naslednji četrtek.

No danes sem pa res rekla da ne bom grešila, če kave z mlekom ne štejemo seveda. Danes je moj Š dan.

Z: 1 pomaranča (sadja mi je zmanjkalo) + kava (grenka z mlekom)
K: zelenjavna rižota + solata + juha
V: zelenjavna rižota

Riž....dejte mi punce povedat kok g riža je za eno osebo za en obrok. Jaz namreč tega riža vedno preveč skuham (kuham samo zase pri dieti in za sina) in seveda da se hrane ne meče stran. user posted image  Pojem ves riž, tud če ga je preveč. pa če ga bom manj skuhala, ga bom manj tud pojedla. Jaz namreč obožujem riž.

Lp Tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
15.12.2006 14:31:26   
katjandraž
Oj!

Ja, še vedno grešim (ampak čisto malo), pa dons sem se šla tehtat, čeprav ni ponedeljek. Sem imela včeri sadni dan in sem upala, da bo kaj manj pokazalo in tud je!!!user posted image

Danes imam B dan.

Zajtrk: 2 mandarini+kava+majčken greh
Kosilo: golaž+paradižnikova solata+kruh+juha
Večerja: ??? golaža je zmanjkalo, tako da še ne vem, kaj bom večerjala

Tinkatonka, se greš v četrtek k mami tehtat? Midve z Ano bova tudi tam, in sicer sva naročeni ob 9h. Mogoče se pa vidiva. Riž si pa jaz kupujem kar tistega v vrečkah, ki ga je ravno toliko, kot piše v navodilih v Rini. Sem se sicer morala sredi Spara z možem skregat, ker je ta pač dražji in je hotu, da kupim navadnega, pa se nism dala. A zdej bom pa še riž tehtala?! Ja, pa ja de.

Bodte pridne. Čao!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
15.12.2006 21:17:02   
sarazan
Po Rini se pripravlja hrana iz 12 dag riža (ista teža za testenine).
Jaz riž in testenine tehtam, ker sicer nimam mere. Kar stresam iz vrečke v pisker. user posted image

Danes sem si na škrobni dan naredila "chilli con carne" brez mesa. Fižol in omaka iz vrečke user posted image  (ni ravno po pravilih narejena). Se mi ni dalo sami pacat omake. Zraven sem si pa še krompir skuhala.

Pred dobro uro sem pa napadla pehar suhega sadja. Sem tako jezna na sebe user posted image . Ampak, ko gledam moža, ki se fila z dobrotami, ki jih je nanosil Miklavž, se kar tresem user posted image .

Jutri praznuje svak RD in bo častil pico. Jaz imam pa ravno OH dan in se bo lepo pokrilo, da mi ne bo treba grešit. Pa še nekaj sladkega bom lahko pojedla (ne vem pa, če bo počastil tudi torto user posted image ).

Držite se in ne grešite. Če bomo pogosto grešile, ne bomo spremenile metabolizma in bo po dieti hitro vse nazaj. Potem se bomo pa spet matrale.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
16.12.2006 15:44:59   
tinkatonka
Hojla!

Jaz sem se odločila da od danes naprej pa res ne bom več grešila, ker je bilo v zadnjih dneh samo še greh na greh.

Danes je moj OH dan:
Z: pomaranči + kava
K: makaroni s paradižnikovo polivko
V: sladice nimam nobene doma, ker se "kaznujem" za grehe in bom pojedla raje kako pomarančo, ampak rebru čokolade se pa ne bom izognila.user posted image Mnjam!!!

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
16.12.2006 20:24:52   
ninocka
Da se se ena shiranka javi user posted image user posted image user posted image
Jst, ko sem v sluzbi, sploh dopoldan nimam casa za zajtrk in potem zivim samo od kave. Takrat, ko delam dopoldne, jem samo kocerjo, pa ce se zjutri, ko sem vsa zalimana, spomnem prnest kaksno sadje v sluzbi in da ga mam cas pojest. Sem zadnjic jedla 1 banano 1 uro user posted image (temu se rece slow food user posted image user posted image user posted image )
Ko sem popoldne je pa drugac - mam pa zjutri zajtrk in potem kosilo, vecerje pa ne (spt je v igri sadje, ce ga prinesem in je cas), ker sem doma sele ob 8:30, to je pa prepozno za vecerni obrok.
Skoda sam, ker se kile mal bolj ne letijo dol user posted image user posted image

V cetrtek sem mela pa G (gresni) danuser posted image , zacela sem s sendvicem za malico (se mi ga je tolk lustal, pol je mel pa nek cuden okus in se mi je se cel dan spahoval po njemu - bljak), zvecer pa sluzbena vecerja - krompir, mal testenin, rdece zelje, puranov zrezek na zaru, zelenjava in potem se sladica 2 palacinki z orehi in smetano, aja, pa se doma sem jedla Evanove pombercke user posted image . Sem bla pa vsaj pri pijaci pridna - spila sem samo na vecerji 2.5 l vode user posted image user posted image user posted image user posted image

Jutri pa sadni dan (ful mi je grozno, ko mi pride sadni dan na vikend, ker pol niti ne morem kuhat za obadva, pa se cel dan sem doma in skoz hladilnik gledam (dobr, da je bolj prazen user posted image )), pa zdej enkrat bom mela vodnega user posted image user posted image user posted image Moram pogledat, kdaj tocno sem zacela in zracunat, kdaj ga mam (sam, da ni jutri!!!).

Kaksne dneve mam na praznike, pa sploh se pogledala nisem. Itak niti ne vem, kdaj bo  kje kaksno praznicno kosilo in se potem niti ne obremenjujem s tem.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
16.12.2006 20:31:20   
ninocka
Ni jutri, je pa v ponedeljek user posted image user posted image user posted image user posted image . Se moram jutr pol fajn sadja nazret user posted image

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
16.12.2006 20:56:36   
mala Tinka
Da se še jaz javim!

Preživela sadni dan brez grehov, pa včeraj na OH dan brez sladice. user posted image Sploh mi ni pasalo sladko.

Jaz sem si malo preorganizirala rojstne dneve. K sestri sem se povabila na moj B dan - se je kar takoj strinjala, svakinja pa je rekla, da bo spekla pico in sem rekla, da lahko v torek, ko imam OH dan. Vprašala me je še, kaj želim na pici in tako ne bo treba grešit. Zdaj moram še zorganizirat božično in silvestrsko večerjo, da bo grehov čimmanj. user posted image

Nič, bodite vztrajne še naprej!

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
18.12.2006 8:46:27   
mala Tinka
Vikend je za nami! A ste bile pridne?

Jaz sem se odločila za temeljito rekreacijo in sem se tu na forumu priklučila puncam, ki bomo vsak dan telovadile.

Drugače pa sem včeraj imela B dan in sem grešilauser posted image . Pojedla sem eno prepovedano stvar - kos gibanice.

Tolažim se s tem, da me v četrtek čaka voda in bom potem v zadnjo tretjino šla brez grehov. Sicer bo težko, ker so mi spet zapolnili božični dan (moj sadni san) s povabilom na kosilo. Smo pa doma v pričakovanju noric in če bi bilo po vseh pravilih, bi morale izbruhnit v prihodnjih dneh.  Potem bi lahko imela lep razlog, da sem doma z malčicama in me nihče od njegove žlahte ne bi gnjavil. user posted image   Joj, kakšne stvari mi rojijo po glavi. user posted image

Grem planirat današnji Š dan. Mislim, da bo kar riž.


(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
18.12.2006 9:50:55   
Lianna
Ojla. Jst sem se zopet zbudila z glavobolom, tko da sm čist out. Dons naj bi imela sadni dan ampak bom vidla kako bo.

Uživite

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
18.12.2006 10:47:01   
katjandraž
Oj, punce!

Neko zatišje vlada tukaj na naši temi. Tale december nas je obnorel, kaj?

Jaz sem imela včeraj OH dan s ful grehi, tako da mi je tehtnica pokazala le 0,2kg manj kot prejšnji ponedeljek. Danes me čaka sadni dan, jutri pa VODA! Groza, prejšnjič me ni bilo tako strah, samo je tokrat še bolj pomemben zame, da me spuca mojih grehov.

V soboto, ko gremo marčice ven, me pa spet čaka sadni dan, ki ga bom zaključila s pico, tam nekje po 21h.user posted image Sto let že nisem šla ven, tako da mi bo malo oproščeno, čeprav bo greh res velik. Malo razmišljam, da bi zamenjala vrstni red dnevov in bi imela OH v soboto, v petek pa sadnega. Ne vem, s čim naredim več škodeuser posted image . Kaj bi pa ve naredile na mojem mestu (to, da bi se pici čisto odpovedala je skor nemogočeuser posted image )?

Grem se pridružit mojimuser posted image  na kavč. Smo namreč danes vsi doma, mož je bil včeri v službi in je danes frej, mali je imel vneta ušesa, midve z user posted image  sva pa itak na porodniški.

Uspešen začetek tedna na vseh področjih vam želim!!!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
18.12.2006 11:24:59   
tinkatonka
HOJ!
 
katjandraž...jaz bi na tvojem mestu zamenjala dneve in takrat ko greste ven imela OH dan. Tudi jaz sem to enkrat naredila, da sem lahko na Rd-ju jedla tortico in sem šla vseeno dol s kilažo. Pomojem bo tko greh malo majčken, čeprav boš jedla po 20h uri. Aja še to...jaz imam v četrtek ob 9:15 fizioterapijo v kletnih prostorih ZD-ja. Pa se vedno oglasim tudi V RA (ja tam se tehtam), tko da lahko da se srečamo. user posted image

glavoboli...ja tud jaz jih imam vedno več. Največkrat pa na sadni dan, pa mi ni jasno od kje. A mislite da od spremenjene prehrane. user posted image  Mam res pogoste migrene.

Danes imam B dan:

Z: pomaranči + kava
K: meso, solata, juha (še iščem kak fajn recept na kulinarika.net)
V : solata

Pridne bodte!

Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
19.12.2006 13:23:10   
mala Tinka
No, pa ste se spet javile. Sem že mislila, da so vas prazniki premamili.

Glavoboli - jaz jih imam, kadar premalo pijem in kadar ni kave (me čaka v četrtek na moj 2. vodni dan).

katjandraž - v knjigi piše, da ne menjat dnevov. Jaz bi na tvojem mestu v petek imela OH dan, v soboto sadnega in grešila. V nedeljo pa bi nadaljevala z B dnevom.

Jaz pa ima danes OH dan. Smo povabljeni k svakinji na pico, ampak šele na večerjo. Tako, da imam za kosilo taščine kipnjene knedlčke in malo solate, za večerjo pač ne bo sladice, ampak kos pice.
Opa, rima se! user posted image




(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
19.12.2006 20:41:57   
katjandraž
Čer!

I'm still alive!!! Vodni dan je za mano, nisem nič grešila (razen dveh kav z mlekom, ki pa jih pijem čisto vsak dan). Hvala bogu, da je mimo. Sem imela oba otroka doma, rihtala user posted image  vrtec (hvala, tinkatonkauser posted image ), potem smo šli user posted image  na telovadbo gledat, tako da nekaj se je dogajalo. Sem pa tolk sitna, da komaj čakam, da grem spat in si jutri zjutraj privošim sadje. Kaj bom jedla za kosilo (B dan), nimam pojma. Mož bo spet v službi do 19h, tako da če imate kakšno dobro idejo, da mi ne bo treba preveč kuhat, se priporočam.

Kaj bom pa naredila v soboto, še ne vem. Definitivo pa bom grešila v četrtek, nas je kolegica povabila na tortico, ker je imela danes RD. Sicer mi je hotela pomagat in me vprašala, kdaj imam OH dan, samo če bom menjala dneve, potem prvi OH dan odpade, drug teden je pa malo pozno.

Grem zdaj pred TV in upam, da bojo otroci kmal zaspali, da lahko potem še jaz.

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
21.12.2006 9:41:48   
Lianna
Ojla. Kako ste kej? Jst se bolj malo oglašam, ker preprosto ni časa. Uživam v nakupovanju daril, sprehajanju po mestu. Danes imam sadni dan. Tako da bom jedla kompot in jabolka=)

lp

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
21.12.2006 11:21:16   
tinkatonka
Hojla!

Punce se moram pohvalit...v 1,5 meseca diete sem šla dol iz 74,4 na 68,1. pa še to tehtana v oblekah. user posted image user posted image user posted image JJUUUPPPPIIII!!!! Mi je mami že ožala ene hlače, pa spet visijo na meni. Zdaj pa res moram mal pogledat za kako novo garderobo, sem kot strašilo, ker vse visi na meni (kok se to fajn sliši), pa zg.deli niti ne toliko, hlače so pa katastrofa. Mi je pa danes razvojna pediatrinja od Aneja rekla, da je nujno da začnem utrjevat trebušne in hrbtne mišice, da ne bom staknile na koncu, kakih par let po porodu kako operacijo hrbta, glede nato, da Anej postaja vse težji, jaz pa nič mišic v trebuhu in spodnjem delu hrbta. Premišljujem, da bi šla zdaj, dva meseca pred službo na kako  telovadbo npr 2× na teden. A bi šla še katera?

No danes sem si zamenjala dneve, ker grem zvečer (ob 18h) na prednovoletno večerjo s prijatelji iz faksa. Namesto sadnega dne imam B, jutri bo pa sadni dan. Mislim da bo tako bolje, kot da bi pa na sadnem dnevu, na polno grešila za večerjo. Tako bo pa normalno preživet B dan, jutri pa potem sadje.

Zdaj pa šibam, ker se je Anej zbudil

čav

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
21.12.2006 22:30:26   
mala Tinka
Hojla!
Preživela moj drugi vodni dan. Sem imela kar krizo. Sicer nisem imela potrebe po hrani, sem pa bila vsa izmučena. Prejšnjo noč sem bedela, ker mi je ta starejša bruhala in se je non stop prebujala, zjutraj sem dobila še menstruacijo in seveda nisem pila kave. Sem bila striktno na vodi. Bravo jaz! Upam, da jutri ne bom napadla hladilnika.user posted image
Katjandraž, čestitke tudi za tvoj vodni dan, pa tudi tebi Tinkatonka  za izgubljene kilograme.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?