|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  207 208 [209] 210 211   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December (ke/čki) 2006
8.10.2007 15:56:54   
Strawberrie Cherrie
Nekaj je še na mojem blogu , pa upam, da dobim kakšno slikco, z dovoljenjem za uporabo na blogu - se priporočam.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5201
   RE: December (ke/čki) 2006
8.10.2007 16:08:41   
emaa
Na zs mi pošlji mail, pa ti pošljem kako sliko. 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5202
   RE: December (ke/čki) 2006
8.10.2007 19:40:51   
vampirka
Ja, res je bilo fajn. Edino jaz bi enega oz. eno za uho - kdo je plačal kavo??? No, hvala! Naslednjič me tebe častimo!

Laura je potem ves popoldan ful klepetala in nekaj razlagala (verjetno kaj v zvezi s fanti user posted image )...zdaj pa že eno uro spi user posted image .


_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5203
   RE: December (ke/čki) 2006
8.10.2007 19:48:00   
Strawberrie Cherrie
Potem moraš na Koroško pridet...user posted image user posted image user posted image

Ema, hvala.


< Sporočilo je popravil london_paris -- 8.10.2007 19:49:36 >

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 5204
   RE: December (ke/čki) 2006
8.10.2007 23:06:45   
vampirka
L_P, hvala za user posted image ! Se oddolžim ob prvi priliki. No, pa še jaz nekaj napišem o vtisih današnjega dne user posted image ... Ful lepo je nicke povezati s pravimi obrazi in imeni. Še lepše je spoznati toliko fajnih mamic ter bejbijev v živo. Ema, bravo za mišice (Luka in David sta res velikančka). Najbolj me je pa osupnila njuna podobnost! A si ziher, da sta dvojajčnauser posted image user posted image ... L_P, tvoj Ožbej sploh ni tako zahteven fantič - Ajda ga je popolnoma obvladala user posted image ! Pika30, kje maš fotke??? Aja, pa pozabila sem pohvalit tvojo kulsko barvo las user posted image . R1ta in J sta naredila ene 1000 posnetkov (predvsem J user posted image ), tako da se za medijsko pokritost našega srečanja ni za bati user posted image .

S Severnico in Leom smo pa klepetali še po poti MB-CE (Laura in Leo sta na zadnjem sedežu izmenično klepetala in jokala - ker sta bila krivično privezana kontra smeri vožnje user posted image ...nazadnje pa oba omagala). Sva pa šli pred odhodom domov še v C&A pogledat in moram povedat, da me je (otroški oddelek) kar malo razočaral v primerjavi s H&Mom npr. Edino kar drugje nisem zasledila, so bile hlače podložene z velurjem po ugodnih cenah.

Dovolj za danes - grem v mižule user posted image ...Lahko nočko!



_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5205
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 8:54:37   
pika30
Jutro
na hitrco,
včeraj pa smo prišli zelo pozno popoldan domov,smo bili še pri prijateljih na kosilu,nato sem še Ajdo zdravniku peljala,je imela po poti nazaj malo gnojne očke,je dobila kapljice,kasneje pa se je najavil še obisk,tako da sem bila zvečer preveč utrujena za rr in nisem utegnila slike naložit...brez zamere.
Na srečanju je bilo res krasno,več napišem kasneje pa tudi slike naložim,se mi mudi imam še eno srečanje z RR-jevko,ki pa ni decemrčica.



_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 5206
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 9:18:39   
Naja30
Super, da ste se imele tako lepo!user posted image

Saj ne vem, kaj naj napišem. Toliko pozitive sem prebrala o včerajšnjem srečanju,  da mi je kar srček pogrelo.user posted image  Grem še malo na l_p-jin blog.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5207
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 9:34:13   
severnica77
Pa se moram še jaz javiti. Včeraj je res bilo prijetno srečnaje in res je fajn nicke povezati še z obrazi. Malčki pa so res takšni srčki, da se ti srce topi.

Ajda, Laura in Ana Lucia so res srčice, nežne pupike. Bi še kar sama eno imela.

Ajda si je že kar našla ljubčka - Ožbeja. Je kar sama prevzela vajeti v svoje roke, kot moderna ženska user posted image . Ana Lucia pa ima take velike črne očke, da je res skoraj ne moreš nehati gledati. Davida in Luko je res težko razločiti in tako fino je videti dvojčka, da bi še tudi dvojčka sama imela. Ah joj pa bi bili že štirje otroci! Hmmm, ne vem če bi se moj strinjal pa stanovanje tudi tega ne bi preneslo user posted image .
Jaz sem pa kar morala letati za Leom, ker je moral prevohljati vsak kot igralnice in je vztrajno lezel k gospe v pisano user posted image .

Potem smo se opravili še malce v C&A, Laura in Leo sta čebljala po svoje, Lauri ni bila všeč kapica in si jo je vztrajno vlekla z glavice.

V glavnem takšno srečanje res mine in res škoda, da jih ni več. Sem pa tudi sama pozabila fotoaparat in to predvsem zato, ker sem podzavestno vedela, da ga bo nekdo imel.

KOt je napisala že Vampirka sta mala škrata v avtu le zaspala, potem sem ga odnesla v stanovanje in je še kakšne pol urce vseeno spal. Potem sva se porihtala in sva šla še malo ven pa je bil ati že doma in smo se šli spet potepat.

Nič, se še kaj kasneje javim, malček razgraja.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5208
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 9:35:35   
severnica77
L_P-to s kavo si res potuhnjeno naredila. Res hvala in resnično upam, da se ti bomo lahko oddolžile.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5209
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 9:36:40   
severnica77
Aha pa še Ožbejeve laske moram pohvaliti, ker ima res takšne močne gladke laske. Ta pa s frizuro res ne bo imel problemov user posted image

Sicer bi pa lahko še in še opisovala te male srčke ampak moram res zdaj še kaj postoriti, ker imamo bombo v stanovanju.

< Sporočilo je popravil severnica77 -- 9.10.2007 9:47:52 >

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5210
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 10:17:31   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: severnica77

L_P-to s kavo si res potuhnjeno naredila. Res hvala in resnično upam, da se ti bomo lahko oddolžile.


Ma tisti ko prvi gre mora plačat user posted image user posted image user posted image

Hehe, meni je pa šlo skoz po glavi, kak se Leo puzari kot ameriški marinec. Prava mala faca, hehe. Tko prav ena roka naprej, kontra noga naprej...mu moraš nabavit vojaške hlačeuser posted image user posted image user posted image

Pika30, a mi boš poslala slikce na mail?

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5211
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 10:59:39   
severnica77
Ja bi jih skoraj rabil (vojaške hlače) :)
Saj kobaca tudi pa zgleda, da se mu to ne dopade tako zelo. Da mi slučajno ne bi kdaj prišel s kako vojsko, se bomo lovili okol bloka user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5212
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 12:21:53   
Strawberrie Cherrie
Ožbej sicer ima vojaške hlače (nextove), pa ko jih preraste, jih dobi Leo. Ker verjetno jih bo Ožbej precej hitreje prerastel kot Leo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5213
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 12:39:28   
severnica77
To pa bi res znalo bit ja user posted image .

No, danes pa imava dialog. So vsi na sprehodih. Saj midva bova tudi odpeketala takoj, ko se zbudi. Spi pa tako, da ima nogice pokrčene pod trebušček user posted image  Sem sama tudi probala tako ležat, če se temu lahko reče ležanje pa ni nobene variante user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5214
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 12:54:10   
crci06
Jaz sem pa še tole dolžna...

http://nejc-p.moj-album.com/slike/8726058/MU8JsxJE3Syrl1RW.v.jpg

Končno smo računalnikom določili svoje mesto... in danes je bil spet dan za RR user posted image /a to ne zavija več z očmi?/ Računam na to, da se na čvekanju ne štejejo posti user posted image user posted image user posted image
(tudi zs si nisem omejila user posted image )

Kakšne druge novice pa nimam, razen, da je nejc malo bolj slabo spal, pa sm ga kar v najino posteljo dala, ko sva šla spat (cca 24h) - poslednično se je naš dan začel ob 5.05 z BRRRRR. Pomoje si je misli: mami, gasaaaa! Preden sem jaz oči odprla, je mulc že stal na postelji in tolkel po steni...   A ima katera cifto od DeStroj?  user posted image

Se bom priporočila za popoldansko crtanje, ker tolkle zgodaj je pa zame čisto too much...

Aja, pa zobek nr.6 je pokazal svojo pozicijo. Lahko da ga je to motilo.

Drugače pa - ja - ful lep dan. Ob 8h sem že laufala, zdaj grem pa še malo na sprehod, da bom imela razlog, zakaj kosilo ni kuhano in bom lahko predlagala pico. Če je  pa tak lep dan... user posted image ...

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 5215
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 13:15:46   
pika30
Samo javim,da so vse slike v albumu,zelo lepe souser posted image .Severnica in L_P vama pošljem kasneje po mailu.Komaj čakam R1tine,ona jih ima ziher čez 100 user posted image  J je ves čas pridno slikal.user posted image
Se oglasim kasneje.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 5216
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 14:06:30   
crci06
Super lepe slike!
Prisežem, da bi na slikah 3 in 10 še mene nafarbali, da je gor nejc, če bi imeli take cunje!

L_p! Obvezno se moramo enkrat dobit! Te moram prav na zs kontaktirat, kdaj si kaj "v civilizaciji" (vsaj CE), al pa, da imaš vsaj čas, čeprav se mi niti sanja ne, kolk je daleč do tebe.
Sem že s fru_fru govorila, da mi je zelo žal, da nismo naših trojčkov slikale skupaj, dokler so si bili še tolk podobni, kot jajce jajcu! zdaj sta Lovro in Nejc ubrala svoje poteze, Ožbej se mi pa na enih slikah še vedno zdi zelo zelo podoben nejcu.

Aja, ob sliki 14 sem pa pomislila: a je barbk tudi prišla?!? Potem sem se pa spomnila, kdo je novo kratkolaso svetlolaso dekle...user posted image


uhcv cv cc 


< Sporočilo je popravil moj_moj -- 9.10.2007 14:07:08 >

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5217
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 14:13:46   
Strawberrie Cherrie
Da te ne bom po riti, Civlizacija!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Šur de.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 5218
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 17:01:30   
pika30
Naj povem,da mi je včerajšnje srečanje zelo vtisnilo v spomin,najbolj Ožbej in Ajda.Kako ga je božala po laseh,tipala po ličku,tako objemala,da kar ne morem verjet,Ožbej pa se ji je sramežljivo nasmihal in stiskal k mamici,a kljub temu ga je očarala in si le priborila poljubčekuser posted image .Ko sem dvignila Ožbeja,kaj si ti nor, kakšna teža.user posted image  user posted image L_P nisem te vprašala samo se mi zdi,a imaš barvne leče-živozelene, ej svetovne so,pa ful ti paše.user posted image
Ana je prišla kot prava princeska v oblekci,lepotička mi je dovolila celo na krilu sedeti in se ni prav nič branila.Tako milo dete je.user posted image Mamica pa prava manekenka.user posted image
Joj Ema tebe sem najprej zamenjala za Tintarouser posted image ,ko sem vletela z malo zamude med vas,mi je šlo čisto iz glave sorry.Luka in David sta bila taki faci,sta se kar razkomotila in vlegla na tla,kjer se jima je zdelo,se sploh nista pustila motit,če je katrei plazil po njima.Tako sta si podobna,da na slikah še zdaj ne vem kateri je kdo.Dobra si,da obvladaš taka korenjaka.user posted image
Laura cukrček se je ves čas tako lepo igrala s kockami,na eni sliki se vidi kako se je plazila za Ožbejem,ne vem če ni kje špijunirala, h kateri bo zavil.user posted image Vampirka hvala za pohvalo,ti povem,ko imam svežo barvo,ta šele udarja,zdajle pa je že kar sprana pa z grdim narastkom.
Leota je bilo vsepovsod polno....pravi mali raziskovalec,najbolj ga je zanimal topogan kako se pride od spodaj navzgor user posted image  pa celo Junglo je preplezal,ne vem,če res ne bo vojak.user posted image Severnica te pokličem,ko bom v Mb,pa se še Vampirka pridruži za eno čvek partijo ob kofetu.
Škoda da nas ni bilo več,res lep dogodek.Upam,da se v prihodnje kaj več zberemo.....še z gorenjkami.user posted image


< Sporočilo je popravil pika30 -- 9.10.2007 17:04:36 >


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5219
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 19:31:46   
Strawberrie Cherrie
Jap, imam (trenutno) barvne leče. Jade so obarvane. Drugače pa si ponavadi kupujem karibske sanjeuser posted image , pa sem si tele naročila prek neta, pa so res malo prežive.

Pika30, 2slikci si bom sposodila za blog.user posted image Če lahko?

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5220
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 20:19:46   
pika30
Saj ti lahko vse pošljem po mailu,naslov mi povej,če želiš.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5221
   RE: December (ke/čki) 2006
9.10.2007 22:28:37   
frufru
Punce po slikah sodeč ste fuuuuuul uživale. user posted image user posted image user posted image Ožbej in Nejc sta si še vedno ful podobna, naš pa ne več, razen kar se navihanosti, teže in energije tiče, da o nočnem (ne)spanju ne govorimo. Ana-Lu je pa prava damica. Pa Laura tudi. Pika a tvoje madam ni na slikah al sem potrebna pregleda pri okulistuuser posted image Se mi zdi, da si samo fante slikala.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil frufru -- 9.10.2007 22:29:10 >

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5222
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 8:31:07   
Naja30
Lepe slike, ja. Sem že včeraj misla napisat, pa me je rr zaj.user posted image

Mi smo pa danes spali super! Tija je spala od 21h-7h!!user posted image  Res uspeh. Sem vesela predvsem zaradi tega, ker jo počasi odvajam od joške. Hranjenje je itak samo še zjutraj, ostalo je samo cartanje, ki pa mene zelo utrudi. Tako da če smo ponoči brez joškanja, je že veliko. Naslednji korak bo zvečer spar brez joške.

Tako, zdaj pa zajtrk user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 5223
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 9:18:20   
emaa
Evo nalagam slike od ponedeljka, bojo, ko moj album zmelje. 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5224
   RE: December (ke/čki) 2006
10.10.2007 9:49:40   
severnica77
ooo emamair, tudi ti si fotkala user posted image . Joj se ne morem nagledati teh cukrov, so tako lepi, ko so na kupu user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  207 208 [209] 210 211   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  207 208 [209] 210 211   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?