|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 15:47:44   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: raho
Kuba, tvoje pisanje pa se mi zdi že malo žaljivo, oprosti, ampak to je moje mnenje. In kaj če ljudje kadijo? A misliš, da jih boš ti spremenila? A misliš, da jih bo spremenil zakon?

Zgleda, da nisem dovolj dobro opisala problema. Kaj če ljudje kadijo? Nič, samo da pri tem upoštevajo tudi ljudi, ki ne kadijo in jih spoštujejo. Jaz jih na žalost ne morem spremenit, to je kultura vsakega posameznika. Zakon jih ne bo spremenil, spremembe se dogajajo na osebni ravni. Spet kultura.

In ja, sem subjektivno jezna na kajenje, ker je moj nono umrl zelo grde smrti pljučnega raka... povzročenega od cigaret, ker je zelo veliko kadil. Ko se spomnem koliko je pretrpel in mi poleg njega pomislim: ok, je kadil - njegova stvar. Ampak ko je zbolel je to postala stvar vse družine. In te stvari nepopisno bolijo... user posted image  TO JE GLAVNI RAZLOG, DA SEM ŽE RAHLO ŽALJIVA DO KADILCEV.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 16:01:22   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: raho

In na koga naj jaz lajam, ker mimo moje hiše pelje 1 milion šleperjev letno? Na koga naj svoj bes stresam jaz? Komu naj razložim, da sina, ko j bil majhen nisem upala peljati na ulico, ker smo dobili rezultate analize, da je zrak (2 m od moje hiše) najbolj onesnažen v celi Sloveniji? Kje pa je zakon, ki bi prepovedal vožnjo šleperjev od Murske Sobote do mejnega prehoda? kje je avtocesta? Aja, sem pozabila... je najprej trebalo porihtati centralno Slovenijo.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Raho a mi bereš misli???


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 16:18:24   
bumerang
Odgovor na prvo vprašanje - Zato, ker si to dovolite.
Jaz si ne dovolim ali pa se umaknem. In če se umaknem, si ponavadi kadilec zaradi mojih besed kaj kmalu ugasne cigareto, ker mu ne diši več.
Upam, da se mi kmalu ne bo treba umikati, v lokalih, kjer bi imeli nekadilski prostor zaprt, bi bilo pa to verjetno zadnjič.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Že tolikokrat izrečen stavek "da kadilci puhajo v vas" ko kadijo blizu vaše mize ......veste, na žalost tudi mi obstajamo in če je zakon do zdaj dovoljeval da smo lahko kadili v lokalih ko smo šli na kavico, se je pač kadilo. Tralala...


Točno tako - na žalost obstajate!


A da strpnost? A jaz naj bom strpna do tistega, ki mi piha pod nos ali za vrat?! JAZ?!
Veste kaj, svoboda nekoga se neha tam kjer se začne moja!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 16:26:25   
pin
KUBA IN OSTALE!
SEM KADILKA IN PRAV JE DA SE NAS OMEJUJE, NISEM PA NESRAMNA KADILKA...
PROSIM VAS, DA NE POVEZUJETE NESRAMNOSTI Z KAJENJEM.

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 17:13:01   
Kuba
pin... svetujem ti, da si še enkrat prebereš poste, nobeden ni povezoval NESRAMNOSTI s KAJENJEM, poanta je, da je vse več kadilcev, ki se ne menijo za prisotnost ostalih in so zato NESRAMNI do ostalih. In kot sem že rekla: niso vsi kadilci ENAKI! So tudi taki kulturni kot npr. aljahanzel, sicer pa... kaj se sploh obremenjujem user posted image ... žal se očitno ne da izpiliti bistva te teme... 

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 17:26:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

A jaz naj bom strpna do tistega, ki mi piha pod nos ali za vrat?! JAZ?!
Veste kaj, svoboda nekoga se neha tam kjer se začne moja!


Zakaj pa dovoliš da ti piha??? Tudi jaz se ne obremenjujem z nekom ki dela nekaj kar meni ni všeč. Enostavno grem stran ali pa ga prosim naj nečesa ne dela več (slednje mu še vedbo ne morem prepovedati ker ima tudi on svojo svobodo). In ni dobro gledati samo nase, ne obstajaš samo ti z svojimi potrebami vse ostalo pa se mora prilagajati tebi. Moje svobode in svobode tisočih kadilcev ne moreš omejevati samo zaradi sebe. Tudi jaz si želim svoje svobode.
In na čelu draga bumerang ti ne piše da si nekadilka in da ne želiš da se v pričo tebe kadi. Če bi stopila v lokal, kjer bi jaz pila kavo in kadila cigaret  bi morala po tvojem narediti kaj??? Te vprašati če lahko v pričo tebe kadim in tako vse ostale po vrsti ki bi bili v lokalu????user posted image
LJUDJE SMO RAZLIČNI in imamo različne potrebe in želje !!!!!!

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 17:42:49   
Kuba


IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Moje svobode in svobode tisočih kadilcev ne moreš omejevati samo zaradi sebe. Tudi jaz si želim svoje svobode.
In na čelu draga bumerang ti ne piše da si nekadilka in da ne želiš da se v pričo tebe kadi. Če bi stopila v lokal, kjer bi jaz pila kavo in kadila cigaret  bi morala po tvojem narediti kaj??? Te vprašati če lahko v pričo tebe kadim in tako vse ostale po vrsti ki bi bili v lokalu????user posted image


A ti pa lahko omejuješ meni to svobodo, da ne morem biti na enem mestu - ker je tam kadilec? user posted image Se pravi, kadilci imajo svobodo da ga zapalijo kjer hočejo in drugi MORAJO to vdihovat. Če jim to ni OK pa naj grejo, kjer ni kadilcev user posted image Pa čeprav bo to v gostilni, kjer je prostor za nekadilce a se cigaretni dim vseeno voha? user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Kuba -- 11.1.2007 17:48:52 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 18:01:48   
pin
DRAGA KUBA!
SEM PONOVNO PREBRALA VSA SPOROCILA...IN UGOTOVILA...DA SI TI MALO PREVEC NASTROJENA PROTI KADILCEM....AMPAK...TO JE TVOJE SVOBODNO MNENJE....

VSE KAR GOVORIJO O NEVARNOSTI IN SKODLJIVOSTI KAJENJA IN O PASIVNOSTI KAJENJA JE RES....ALI VSAJ 80% RES....
KO BODO POPOLNOMA PREPOVEDALI KAJENJE (KO BOMO LAHKO KADILI SAMO SE V STANOVANJIH) BOS PA TI NAJBRZ SKORAJ BREZ PRIJATELJEV...
P.S. STRES IN JEZA, KI JO STRESAS NA NAS PA JE SE BOLJ SKODLJIVA KOT PASIVNO KAJENJE

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 18:09:32   
Kuba

Ne rabiš kričat (velike črke) user posted image Jaz nisem nastrojena proti vsem kadilcem...kot sem že 100 rekla... zakaj bi bla skoraj brez prijateljev? user posted image med vsemi prijatelji sta samo dve prijateljici, ki kadita in obe poznata moje mnenje... pa smo še vedno prijateljice, tisti P.S. pa me je nasmejal do konca user posted image

(odgovor članu pin)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 18:22:47   
tajtaja
Moram priznat, da se novega zakona zelo veselim. Najbolj me jezi, da zdaj jpozimi ne morem v noben lokal na čaj ali kaov, ker je vse zasmrajeno in v dimu in mi ni v tako otroke vlačit. Če pa grem sama, pa moram potem tudi vse z jakno vred oprati, pa lase itak, ker vse smrdi ko sam hudič.
Pol pa več nikol ne bom vedla, če se je moj dragi v ostariji ustavuuser posted image user posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 18:30:27   
Anonimen
Kuba, moja babica je umrla za ALSom (boleznijo motoričnega nevrona), ki jo po nekaterih raziskavah povzročajo težke kovine, ki jih tovarne spuščajo v zrak, in radioaktivni odpadki. Vsi vemo, kaj se je srfedi 80ih let dogajalo na našem koncu (kam so izginili radioaktivni odpadki iz Krškega) in zakaj so zasipali in zabetonirali rudnik v naši bližini. Njena bolezen je enako kot bolezen vašega dedka zaznamovala celo našo družino. Ravnokar so drugi babici odrezali nogo, ker je težka sladkorna bolnica in je prišlo do gangrene. Sladkorno bolezen ima tudi moj oče in seveda sem potencialna kandiatinja tudi jaz. Trenutno je babica, ker smo dovolili, da ji odrežejo nogo, jezna na ves svet...

Tudi jaz sem jezna na ves svet, ker se, kot sem že omenila, mimo moje hiše dnevno pelje vsaj 5000 šleperjev. Jezna sem, ker moram sinu biti nenhno za petami, jezna sem, ker sem se morala odpeljati k mojim domov, da sem lahko šla z njim na sprehod, ko je bil dojenček. Jezna sem, ker vsako jutro 5 minut čakam, da lhko odpeljem iz dvorišča. Jezna sem, ker ni noči, da pod našim oknom vsaj en kreten ne bi potrobil in nas vse zbudil. Jezna sem, ker nam je v 10ih letih propadla zaradi tresljajev hiša do take mere, da smo jo morali popolnoma obnoviti in plačati statika, da je izračunal nosilnost hiše, da smo lahko dali narediti streho...

Nekateri kadilci so res brezobzirni. Ampak zame so bolj brezobzirni vozniki šleperjev.

Pa v teh 10 letih nihče ni naredil v centralni Sloveniji ničesar, da bi bila avtocesta na tej strani narejena hitreje. Ne, še zavlačujejo. In kdo bo nosil te posledice? Samo tisti, ki tukaj živimo.

In prav zaradi tega mi gre na živce, da se nekateri tako grdo spravite na kadilce. Saj pa obstajajo tudi lokali, v katerih se ne sme kaditi. če obstaja v Lendavi bo valjda v kakšnem večjem mestu tudi. Pa pojdite tja. Tudi jaz z mojim sinom hodim samo in izključno v ta lokal.user posted image

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 18:41:26   
Primoza
Izpušni plini niso bolj strupeni od cigaretnega dima, ker je izgorevanje v motorju boljše kot v cigareti. Drugače pa kadilci samih sebe ne vohajo, le nekadilci jih, bivši kadilci pa še bolj.

< Sporočilo je popravil primoza -- 11.1.2007 18:42:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 18:43:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

Izpušni plini niso bolj strupeni od cigaretnega dima, ker je izgorevanje v motorju boljše kot v cigareti. Drugače pa kadilci samih sebe ne vohajo, le nekadilci jih, bivši kadilci pa še bolj.


Potem pa zamenjajmo lokacijo bivanja, pa da vidimo... Ti 10.000 šleperjev v enem dnevu še nisi videl (romunskih, litvanskih, ruskih in še česa bolj eksotičnega)

In jaz sem bivša kadilka (sedaj si prižgem samo še tu in tam kakšnega ob kavi, ko nisem z otrokom) pa ti moram, dragi moj fant, povedati, da ti šleperji obupno smrdijo. Potem pa je tu še lekova sežigalnica. O tem pa ne bom...

Sicer pa, kaj nič ne bereš časopisov? Ali pa te Prekmurje (ker je pač slovenska Sibirija) ne zanima.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 11.1.2007 18:46:13 >

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 18:48:42   
domci
No jaz nisem brala vseh odgovorov ampak bom kar napisala kaj si mislim mogoče je že katera to omenila.

Tukaj z našega okoliša se poznamo 4 mamice z približno enako starimi user posted image . Poleti je bilo super smo hodile na kavice se dobivale v tivoliju....

Ampak zdaj pozimi je pa katastrofa sploh ne moremo jit z malčki na kavo, ker so ČISTO VSI lokali zakajeni tako, da niti prst pred sabo ne vidiš. V parkih pa se nimamo kam vsest ker so vse klopce odšravfane.

Jaz ful podpiram ta zakon pa še strožjega bi naredila naj kadijo IZKLJUČNO V SVOJIH STANOVANJIH in ZASTRUPLAJO SAMO SEBE. Sem zadnjič šla z user posted image na sprehod pa je bila pred mano skupina šolark ne vem če so ble 15 let stare in vse so mele tiste čike v gobcih. Bi jih tako z veseljem oklofutala, da bi zvezde vidle je pa pihal veter in se je vse kadilo naravnost v mojega user posted image in vame. IN ZAKAJ BI MOGLA VDIHAVAT TA DIM?????  Pa vem, da tudi avtomobili onesnažujejo zrak in da je še marsikaj bolj škodljivo ampak teli cigareti mi grejo pa čedalje bolj ne ku...

Mogoče tudi zato ker moj mož kadi in mi gre kar na kozlanje ko ga zavoham user posted image , pa še koliko dnarja gre zato, da se zastruplajo. Naj ga raje dajo v šparovček vključno z mojim možem

O.K. zdaj me mate že čisto vsi poln kufer in zavijate z očmi ampak meni je pa odleglo ko sem svojo jezo stipkalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 18:50:04   
Primoza
No to o šleperjih je res tisto o sežigalnici Leka pa le ni tako. Tudi Zasavje je lep primer dimastega okolja pa še kaj bi se našlo (npr. Duplica pri Kamnikuuser posted image ). Pa vendar je vse skupaj še vedno veliko bolj zdravo kot okolje kadilca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 18:59:02   
Anonimen
Pri nas sežigajo amoksiklav.

Našla sem link, ki govori o tem, kaj amoksiklav vsebuje:

http://ffa-exch.ffa.uni-lj.si/bf/zasebni/uni/kf/Seminarji/Amoksicilin,%20Klavulanat.doc

Čisto farmakološka študija.


(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 19:08:50   
Kuba
Raho, sori ampak menim da si s temi šleperji zašla iz teme... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 19:17:42   
Primoza
Amoksiklav, v redu saj zgori - zato pa se imenuje sežigalnica sežigalnica, ampak cigaretni dim:


http://www.dawginc.com/facility-protection-products/reduce_cigarette_smoke_ar2.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 19:24:02   
Strawberrie Cherrie
Raho, ja pejt na eno drugo temo pisat o šleperjihuser posted image -> ampak te povsem razumem, sem večx dol na vašem koncu...in bi blo prav da nekaj ukrenejo!!!!

Kar se pa kajenja tiče - če se vsedem v prostor za KADILCE potem pričakujem, da bodo ljudje okoli mene kadili in ne bom besno strmela v nekoga, ki kadi, samo zaradi tega ker jaz ne kadim - kajti sama sem se odločila, da se bom sedeela v prostoru, kjer se kadi. tudi ko sem bila user posted image in sem šla s kolegicami na user posted image sem se doskrat vsedla v prsotr za kadilce in pri tem nisem pričakovala, da bodo ljudje množično ugašali cigarete, v smislu: nosečnica v prostoru - poleg tega sem toliko tolerantna, da se nisem zgražala nad njihovim početjem - kaj pa veš, kaj vse JAZ OSEBNO POČNEM, ko gre drugim na živceuser posted image user posted image
Če pa sem v prostoru za nekadilce mi pa pokne film, če kdo kadi blizu mene -> kajti v tem primeru se NE ŽELIM IZPOSTAVLJATI cigaretnemu dimu in sem izbrala prostor za nekadilce - PA NIMA NEKE VEZE ALI 1x sedim v tem ali v drugem rpostoru, saj lahko sama izbiram, kajne????

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 19:30:03   
Anonimen
bodite pa vi toliko uvidevni in olikani, in ne vozite otrok v gostilno....peljite jih v park, kjer vam ne bo nihče puhal v glavo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 19:55:54   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mekeke
Ker noben zakon ne more ljudi naučiti kulture.

Case closed.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 20:18:47   
plenicka
Moram še jaz svoje mnenje dodati. Sem iz Zasavja, kjer je zrak zelo onesnažen zato ne mislim razpredati o tem, kako mene in mojega otroka kadilci zastrupljajo. Kolikor želim...poudarjam pa, da oče mojega otroka kadi v njegovi prisotnosti, sploh če mene ni zraven...tudi njegov dedi...oče ga pelje v lokal za kadilce in tam kadi...Menim, da je pri kadilcih kot nekadilcih problem samo kultura enih in drugih. Če so eni in drugi kulturni se da čisto dobro shajati. Če pa je situacija obrnjena pa se začnete/mo obmetavati s takšnimi besedami kot na tem forumu...

Anonimna, tebi pa samo nekaj - tudi mamice si kdaj zaslužimo usesti v lokal in spiti kakšno kavico, čaj ali sok in poklepetati s kakšno prijateljico...otroci pa so z nami, ker smo dopustu zaradi njih...po tvojem bi se moralo družabno življenje za mamice z otroki končati, kajne? Pa smo spet pri kulturi...

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 20:23:29   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zakaj pa dovoliš da ti piha??? Tudi jaz se ne obremenjujem z nekom ki dela nekaj kar meni ni všeč. Enostavno grem stran In na čelu draga bumerang ti ne piše da si nekadilka in da ne želiš da se v pričo... blablabla


Ponovno preberi moj post in ugotovila boš, da jaz nikomur ne dovolim, da mi piha pod nos ali pod vrat!

Glede tebe in tvojih potreb pa velja enako. Lahko jih zadovoljuješ dokler ne omejujejo mojih. Mene ti zraven ne motiš, motijo me tvoje prižgane cigarete, ki MENI škodijo! Jaz pač zraven ne počnem ničesar, kar tebi škodi.
Če kadilci tega ne razumete, ni moja krivda. (Morda je krivda cigaret. user posted image )

Sicer pa je reakcija pričakovana... naj se kadilci kar fajn izkašljajo, pri vsej svinjariji, ki jo nosijo v sebi, niti ni čudno, da se, bhuahahaha user posted image .

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 20:28:16   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba



A ti pa lahko omejuješ meni to svobodo, da ne morem biti na enem mestu - ker je tam kadilec? user posted image Se pravi, kadilci imajo svobodo da ga zapalijo kjer hočejo in drugi MORAJO to vdihovat. Če jim to ni OK pa naj grejo, kjer ni kadilcev user posted image Pa čeprav bo to v gostilni, kjer je prostor za nekadilce a se cigaretni dim vseeno voha? user posted image user posted image user posted image

Če se lahko v nekem prostoru kadi, imam pravico kaditi. Dim bom pihala kak pač piham, v tla, ravno, gor, na stran... To je moja pravica v prostoru, kjer se lahko kadi. Ti mi je ne smeš omejevati. Čisto odvisno od posameznikov ali bo ali ne bo kadil v pričo otrok, nosečnice in kam bo dim pihal v kadilskem prostoru. To kako pa so prostori ločeni v lokalih, pa menda ja nismo kadilci krivi user posted image  A ni lastnik lokala delal te ureditve??? Nas to valjda ne moti, če pa nekadilce moti, pač gre do lastnika in se pri njem pritožiš. 
Žal mi je, da se družiš z "nesramnimi" kadilci. Takšno okolico si si sama izbrala. Jaz takega nesramneža ne poznam.
To, pa da zavestno pelješ otroka tja, kjer veš da se kadi, povdarjam tja, kjer je dovoljeno kaditi je pa tvoja odločitev. Ne vem zakaj bi pričakovala, da se bodo drugače obnašali kadilci, vas upoštevali, če ti, nekadilka prideš tja. V Sloveniji pa je res mali milijon lokalov in si lahko izbiraš kje se boš zadrževala. Otrok in gostilna pa meni itak ne gre skupaj.
To, da je tvoj nono umrl od plučnega raka, pa res nimam jaz kot kadilka veze s tem. Sam se je odločil kako bo živel. Ne nas obremenjevat s svojim življenjem. To ni naša stvar, še najmanj pa naša krivda. Ti se te nehaj z avtom voziti, ker je moj kolega umrl v prometni... user posted image
Mimogrede, "kultura" posameznika in kajenje, ta povezava, ki jo uparabljaš je tudi čudna. Kadi človek že nevem koliko stoletij... O kaki kulturi sploh pišeš? Bonton? Knjiga? Ples? V bontonu je napisano kako se kadi po bontonu, samo če se bontona nekdo drži, naj se ga na celi črti, ne pa samo posamezne dele.
Torej, mene res boli đoni kdo je poleg mene, če kadim tam, kjer je kajenje dovoljeno. Ni to niti malo nesramno, je pa res, da ne bom pihala v otroka, če bo tam... pa itak v nobenega ne piham... se bom pa zgražala nad mamico, ki je otroka tja peljala.
V naši lepi državici imaš svobodo izbire gibanja... to je zelo lepo. Torej greš tja, kjer ti paše. O javnih prostorih govorim...
Eh, kadilci bi nekadilce morali razumeti... razumite vi nas tudi, pa bomo vsi srečni.

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nesramni kadilci...
11.1.2007 20:34:25   
Anonimen
V starih dobrih časih je bilo kajenje nekaj imenitnega in je bil vsak ki je vlekel čik velik gospod ( pa otroci so bili tudi zraven), še celo pravili so  da je prekajeno meso bolj vzdržljivo", danes pa.........prideš k zdravniku in te najprej vpraša če kadiš, potem si pa pečen mater, od raka do hemeroidov ali pa zobobola, vse po vrsti te matra samo zato ker kadišuser posted image user posted image
Ah dajte no, kaj vse meni smrdi, pa moram vohat, naprimer sosedov gnoj in njegovo nenehno požiganje raznoraznih stvari, pa kaj naj zdaj, napišem pritožbo  ministerstvu za okolje da sosed zasmrajuje okolico in ogroža moja in otrokova pljuča ter krati mojo svobodouser posted image .........me bojo še u pole poslal.

Res je strpnost na višku pri nekaterih, menda smo Slovenci po tem zelo znani!!!user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?