|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 12:03:50   
saša halb
Jaz sem kadila in po dve porodih že pred zanositvijo nehala in tudi doma se več ne kadi, mož kadi in gre lepo ven na dvorišče, v lokalu sem tudi delala, še kot kadilka in me je velikokrat zmotilo, ko ti gdo puhne ves dim v glavouser posted image ali pa greš ravno mimo največjega oblaka dima, te kar na rit lahko vržeuser posted image , kaj šele nekdo ki ne kadi. sem čisto za da se v lokalih več ne kadi, ker prostori niso tako urejeni, da se med kadilci in nekadilci zapre. še vedno se vse kadi po celem lokalu. pač volja vsakega posameznika, jaz še vedno kdaj kako pšrižgem ampak jo ne puham nekadilcu v glavo, se odstranim, kolikor je le možno, sploh od otrok.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 12:05:45   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Kuba, kdo bi si mislil, da ne maraš kadit, glede na tvoj nik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  sej vidiš, da sem zatežena ko Fidel Kastro user posted image user posted image user posted image user posted image  edina razlika med nama je brada (in moški atributi...) in da sem PROTI kajenju user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Kuba -- 12.1.2007 12:06:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 12:09:32   
Anonimen
Kaj bomo pa z najstniki, ki se na vsakem koraku lizarijo in šlatarijo? A bomo zanje tudi kakšen zakon uvedli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ?

Moj sin pa to gledauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 12:13:16   
Kuba
Raho... kaj ma to veze s temo no? Sori ampak res... najstniki ki se lizarijo in šlatarijo user posted image  Gremo odpret novo temo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 12:20:07   
Anonimen
Ne, lahko odpremo temo, kaj vse nas moti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  in bi z zakonom lahko prepovedali.

Poglej, Kuba, zadeva je ful enostavna: Jaz sem bivša hard core kadilka in verjemi, zelo težko se je bilo odvaditi. Sem pa do kadilcev strpna, ker sem enkrat tudi jaz sodila v isti koš. Sama se pač lokalov, ki so preveč zakajeni v velikem loku izogibam. Na kraj pameti pa mi ne pride, da bi vanj stopila s sinom. Tudi sedaj, ko si tu in tam kakšnega prižgem, vedno pazim, da sogovorniku nisem moteča, predvsem pa gledam na to, da si cigarete ne prižgem pred sinom.

Vem, da je moje starše, ko sem začela kaditi skoraj kap, ampak fotr mi je še lahko pral možgane, medtem ko mame nisem upoštevala (tudi sama je kadilka). Sem pa v življenju imela eno veliko avtoriteto - dedka. Pred njim pa si res nikoli v življenju nisem prižgala čika.

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 12:23:23   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Tudi sedaj, ko si tu in tam kakšnega prižgem, vedno pazim, da sogovorniku nisem moteča, predvsem pa gledam na to, da si cigarete ne prižgem pred sinom.

Se pravi, da se strinjaš z mano, no le tako naprej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 12:28:35   
Anonimen
Ne, se ne strinjam. Moti me, da ljudi žališ. Moti me, da želiš uveljavljati svoje pravice napram pravicam drugega.

Strpnost je božja mast, pravijo.

(odgovor članu Kuba)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 12:28:44   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: al bina


Magi, če bi me dim tako motil, pač ne bi hodila v gostilno na malico ampak v štacuno po sendvič in bi ga pač pojedla v službi. Tako itak delam, ampak ne zato, ker bi me dim motil.


a se moram zagovarjati zakaj malicam tam kjer malicam?user posted image  v službi ne jem, ker mi skoz študentje uletavajo in mam rada mir, ko jem. vsaj mir. poleti jem zunaj na zraku. sendvič. amen.

tale debata je, kot je običaj za takele debate, brezplodna. prišli smo do najstinkov, ki se lizarijo in ubijalskih parfumov user posted image

vsem, ki vam čik predstavlja tak gušt pa na zdravje! resno. 

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 12:52:57   
Kuba
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: raho
Ne, se ne strinjam. Moti me, da ljudi žališ. Moti me, da želiš uveljavljati svoje pravice napram pravicam drugega.

Strpnost je božja mast, pravijo.


Če sem koga užalila se res opravičujem, ne zdi pa se mi da želim ''uveljaviti'' svoje pravice napram drugega prej bi rekla obratno (to je moje mnenje ko berem poste). Kar se tiče strpnosti se popolnoma strinjam s tem, da bi treba dodati še delček kjer piše, da je OBOJESTRANSKA.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 12:53:54   
nejcko
Pa sej vsi nismo tko grozni, Magi, a ne da ne? Eni smo čisto krotki in uvidevni pušačiuser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:03:37   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mogoče to, kar se zasmrajenih cot tiče: jaz jih ne perem nič bolj ali manj pogosto/poredko, ker jih obesim ven, na zrak. In te cote ne smrdijo po čikih, ne po hrani, ne po ničemer. Enako naredim s plašči in jaknami.



Isto počnem jaz.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:05:07   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Še nikoli pa ni nihče od vas nekadilcev imel toliko jajc da bi pa prišel k mizi in prosil če bi morda lahko ugasnila svoj čik ker ga ogrožam.........zakaj že???


user posted image  Ni kaj, bo treba kar PROSIT... zakaj že?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:07:46   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Pa sej vsi nismo tko grozni, Magi, a ne da ne? Eni smo čisto krotki in uvidevni pušačiuser posted image


ma sej sploh ne pravim, da ste grozni.user posted image  danes sem resnično našpičena in me je malo zaneslo. konec koncev sem bila tudi sama pušač, pa mož je še vedno (delno, no). ampak jaz sem se vedno zavedala posledic. mene je to vedno preganjalo. sam mene pač veliko stvari preganja, a ne? user posted image

BTW, me sploh ne moti, če kdo v moji družbi kakega nasmodi in je pri tem vsaj toliko uvideven, da me vprašauser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:14:34   
MH0
...Jaz ful podpiram ta zakon pa še strožjega bi naredila naj kadijo IZKLJUČNO V SVOJIH STANOVANJIH in ZASTRUPLAJO SAMO SEBE. ...

Ajd ok za naslednjo fazo potem pa še but po tem, ker trošarina, ki jo plačajo, še zdaleč ne pokriva stroškov zdravljenja, ki jih povzročajo.

PS
Problem lačnih otrok v afriki ima zelo malo s kajenjem pri nas. Torej lepo po vrsti, eno za drugim.

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:14:48   
srki
Predlagajte, da nehajo izdelovat cigarete, pa alkohol,.....pa bomo vsi zdravi in dolgo živeli.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:19:26   
Kuba
Počasi... problem po problem... ne moremo vsega danes rešit user posted image ...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:21:31   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Predlagajte, da nehajo izdelovat cigarete, pa alkohol,.....pa bomo vsi zdravi in dolgo živeli.


kozarec vina dnevno ne ubija, ampak celo koristi (znanstveno dokazano), zato vas prosim, da pustite vino pri miruuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:22:42   
teri
Zanimivo kako malo rabi ljudem da se razuser posted image !Odpreš eno "banalno" temo in žaljivke se kar vsujejouser posted image

(odgovor članu saša halb)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:23:06   
MH0
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Predlagajte, da nehajo izdelovat cigarete, pa alkohol,.....pa bomo vsi zdravi in dolgo živeli.
Je veliko težje še posebej, ker se takšne spremembe vršijo dolgoročno in tudi lokalno je lažje kot globalno.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:23:20   
teri
Magi:se strinjam s tabouser posted image user posted image

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:26:05   
MH0
..., zato vas prosim, da pustite vino pri miruuser posted image
Prepozno. V EU se bo krčilo vinograde. Ampak ni problema, ker je vina pač preveč. user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:27:01   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: teri

Odpreš eno "banalno" temo.. 


Meni se ne zdi tako banalna... user posted image

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:27:48   
teri
MHO:meni ni frke,ker ga predelujemo sami.Tako, da nam ga ne bo nikoli zmanjkalouser posted image

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:30:56   
Anonimen
a se moram zagovarjati zakaj malicam tam kjer malicam?


Sploh ne, ker me niti najmanj ne zanima. Ampak si sama rekla, da te tam, kjer malicaš, moti dim.

Ah, dajva kar nehat na teje točki, ker se mi ne da, prav?

(odgovor članu teri)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:33:06   
teri
Kuba:sej lih zato sem dala besedo banalno v navednice,ker vem da ni banalna in da marsikoga moti,nooooo!

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?