|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 8:42:39   
pina-1
jutro...

pri meni je stanje nespremenjeno. sem se pa odločla, da bom do 16.3 špilala nosečkouser posted image user posted image user posted image . ne bom delala nobenih testov ( upam), edino BT bom spremljala še naprej ( danes je že 30 dni povišana user posted image ). 16.3 bomo pa videli kaj bo...

sem vsaj bolje spala ponoči ( kolikor sta  mi je kašelj in moja mala navihanka dopustila).

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 8:46:57   
ANIME
user posted image  stunfek ... upam, da boš ostala toliko karakter!
Jaz vem, da nisem ... in ga bom delala na dva dni do ponedeljka, če pa takrat ne bo nič, pa pokličem G, da vidim kaj bi to bilo!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 9:07:16   
TittyK
Živijo punce!

Jaz sem nova na tem forumu, ampak vas spremljam sleherni dan. Ma kako vas razumem.....user posted image . Jaz imam cikluse od 31 do 33 dni. Danes je 32 dan in sem zjutraj naredila bc test. Seveda je negativen. Ma kako sem zalostna user posted image user posted image user posted image . Na otrocicku delava 4 mesece, saj vem da ni toliko ampak vedno znova to razocaranje. Ma naj pride že ta user posted image , da bom vsaj vedla da je konec upanja za ta mesec. Zdaj bi test že mogel pokazat a ne? Pozdravček vsem soborkamuser posted image .



(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 9:35:13   
Anonimen
Punce jaz sem pa danes zjutraj ob 5 h ko je mož prišel iz nočne delala test -danes bi mogla bit prvi dan bolana in sem vseeno zagledala user posted image sicer ena je bila rahlo vidna,zato bom še kar anonimna v nedeljo pa spet ponovim,nisem mogla več danes zaspat tako sem zdaj nervozna.Stunfek in vse ostale -vam pa še vedno resnično iz srca želim da enkrat že zagledateuser posted image ker si VSE to zaslužiteuser posted image

(odgovor članu TittyK)
  Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 9:36:48   
medika 13
Punce hay.

Jaz vam moran sporočiti da se je ponočo čisto neslišno pritihotapila moja user posted image , sem malce razočarana, še bolj pa jeznauser posted image user posted image ker me tale moja user posted image tako zafrkava. Sicer pa kot vedno pravim vsaka stvar je za nekaj dobra.  Vsaj ne bomo imeli v hiši  škorpijončka poleg 2 bikov user posted image user posted image , to bi bila pomoje katastofa user posted image . Gremo v nove boje user posted image user posted image user posted image naprej, pa bomo delali na strlcu.user posted image

TittyK pozdravljena med nami, naj te čakanje ne izmozga, saj boš energijo še potrebovala za user posted image ali pa user posted image .

Anime, Štunfek in Pina za vas še vedno močno držim pesti in vam pošiljam user posted image user posted image user posted image za srečo. Sporočite ko bo kaj novega, jaz pa se bom počasi presedlala k marčevkam....



(odgovor članu TittyK)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 10:29:53   
ANIME
škoda medika13 ... želim ti, da bo strelec (boj bivši je bil in so full dobri ljudje)

Anonimna ... čestitke user posted image user posted image user posted image  ... poročaj naslednji teden če je to to!

Ostale pa javljajte kaj se dogaja! da ne bom sama ostala med februarkami user posted image




_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 10:33:44   
ANIME
TittyK ... nič še ni izgubljenega ... tukaj smo ostale punce, ki nam zamuja že skoraj en teden ... pa še vedno ni user posted image user posted image , ampak me vstrajamo user posted image  se ne damo!

tako da počakaj par dni in ponovi, če ne dobiš user posted image

Tudi nama je to 4 ali 5 mesec (sploh ne spremljam več natančno) in prvi mesec sem bila full razočarana, ko ni kar ratalo ... zdaj sem pa vsakič manj, ker šele zdaj vidim s čim se vse punce soočajo!

Kar pogumno in dobrošla!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 10:48:25   
nemrak
user posted image user posted image
ANIME, tudi jaz sem imela iste znake, kot ti. In se je pokazala user posted image .
Čeprav še vedno ne morem verjet, da je res in čakam kdaj bo pritekla user posted image . Sem pa že klicala svojega G in moram že jutri k njemu po Dabroston. Prvi pregled pa je rekel, da bova naredila čez 2-3 tedne, ker se prej tako nič ne vidi.
Držim pesti, da se ti pokažeta user posted image user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 14:14:49   
ANIME
nemrak ... iz tvojih ust v božja ušesa ...
jutri delam naslednji test, pa upam, da se bo končno že kaj pokazalo!!!!
poročam jutri

ps: pa še isto nama je ime user posted image

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 14:29:51   
pina-1
ANIME.... šele zdej sem zgruntala zakaj mi je tvoj nick tako všečuser posted image . ( tvoj nick je moje ime narobe napisano). še če bova istočasno noseči...juhuuuuuuuuuuuuu

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 15:57:11   
ANIME
Pina-1 a res ... to je drugače vrsta risank ... drugače mi je pa tvoje ime všeč ;)

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 17:18:30   
andreja2000
pina-1,ANIME ,stunfek

stiskam pesti za vas in user posted image .Naj vas to dolgo in mučno čakanje res nagradi z user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 17:30:09   
nicolina
Punce, tudi jaz držim in stiskam pesti za vas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 18:56:10   
Bimba80
Moje user posted image  se vedno ni........se je pa spet pojavil rjav izcedek.......sem si rekla, da bom pocakala do petka zjutraj in šele takrat ponovila test.......stunfek, tokrat bom upostevala tvoj nasvet in ga naredila z jutranjim urinom:))
Kaj mislite, da ce bi bla user posted image  bi mi zdaj ze moglo pokazat? Zadnjo user posted image  sem imela 26.01......jaz nevem več nič, ker je itak prejsnji meces 52 dni ni blo:((

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 19:07:49   
Anonimen
Anime -hvala za čestitke in javim v nedeljouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bimba80)
  Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 19:25:54   
vetrnica
Hojla!

Jst sm pa zdaj kr malo zmedena, ker ne vem, kaj je user posted image . Včeraj mi je za 0,2 stopinje padla BT in se je prikazal rjav izcedek . Dans pa je BT spet narastla ampak se je pojavila še kri user posted image . Sam je je manj kot drugače ob menstruaciji. Mogoče bi lahk bla to tud vgnezditvena krvavitev, ker sem brala, da je pri nekaterih skoraj enako močna kot menstruacija. Poleg tega mi je pa še občasno slabo in tudi nimam takšnih bolečin kot ponavadi ob menstruaciji.
Možno, da bom enkrat te dni vseeno naredila test, da vidim pri čem sem user posted image .

Čestitke vsem novim nosečnicam user posted image !

Vsem, ki pa še čakate na user posted image pa želim, da jih čimprej zagledate user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 19:36:23   
Bimba80
Vetrnica, potem smo dve, ki user posted image  26.02. ni bilo, je pa prisoten rjav izcedek in nic znakov ki bi nakazovali user posted image :((
Jaz sem test ze naredila, vendar popoldan in seveda je bil -......zdaj sem rekla da bom poacakala do petka zjutraj in ce je se ne bo, bom test ponovila.......

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 21:13:57   
stunfek
Hojla punce. Jaz sem imela danes en tak super dan. Najprej sem lepo spedenala vse v službi in večino svojega dela delegirala svojim podrejenim...hehehhe. Potem sem pa preživela popoldan in večer s svojimi nečaki in njihovo mamo (mojo sestro). Hoteli smo na bowling v planet tuš celje ampak je bilo vse zasedeno pa smo se lotili biljarda in se prav nazabavali. Ta čas je bila moja miška v oslariji, od kjer sem jo komaj odvlekla, ker si je našla nove prijateljčke. To bom še kdaj ponovila z mojim dragim...za urco se ona igra tam, midva pa lahko igrava biljard - veliko premalo imava trenutkov, ki bi bili samo najini user posted image .
Sploh nisem nič mislila na nič v povezavi z pričakovano nosečnostjo. Malo so me spomnili moji nečaki, ko so me vprašali, če sem že noseča...hihihi. Ampak sem samo rekla...nope, nisem še user posted image . Res en tak, kul, neobremenjujoč dan. Še veliko takih si želim, sploh v tem zoprnem obdobju čakanja. Tudi vsem sotrpinkam enako želim, da bi čim manj mislile na ta user posted image .

Sicer pa je stanje nespremenjeno.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Bimba80)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
28.2.2007 21:21:43   
Bimba80
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo stunfek......pravilno je tako se odklopit od teh misli.........samo ne vedno uspe.....cez dan delas, gres lahko na kavo s kolegicami, ma ko prides domov oz. samo pred racunalnik, gres na RR in ze smo spet na istem:))) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.3.2007 8:14:40   
pina-1
jutro...

andreja hvala za pestke...... upam, da jih ne držiš zastonj. vsaj ena če ne vse tri bo pa ja bla user posted image .

drugače je pri meni stanje nespremenjeno. BT še vedno visoka,.....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Bimba80)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.3.2007 8:28:51   
ANIME
jutro!

tudi pri meni stanje nespremenjeno! Danes spet delala test in seveda spet -.
To je zdaj že 7 dan izostanka user posted image .

Tudi jaz sem včeraj imela prav prijetno popoldan, zaspala sem pa že ob 9, tako da ni bilo prav nobene sekirancije ... sicer sem pa zdaj že kar malo ravnodušna do vsega ... malo je že brez veze vse skupaj.

Se slišimo tokom dneva, če bo kaj novega!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.3.2007 8:42:17   
ANIME
OK zdaj pa da naredimo pregled čekajočih ... in zadnja user posted image , da vidimo kdo je še v igri ...

Andre3a
Anime (25.01.)
Bimba80 (26.01.)
Pina-1
Stunfek
TittyK (29.01.)
Vetrnica

Za ostale nisem zaslednila ....

(tale februarski se pa nikakor noče zapreti user posted image )


Sporočajte napredke!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.3.2007 8:45:05   
pina-1
ANIME moja zadnja je bila pa 10.01. to je že kar 51 dni nazaj, kar pomeni da user posted image  zamuja že celih 11 dniuser posted image user posted image  

bom kar začela odštevat dneve do 16. marca- še 15 dniuser posted image user posted image user posted image

tale februarska tema pa naj bo še kar aktualna....saj nas je še kar neki....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.3.2007 8:58:31   
sonček07
Punce pozdravljene!
Mesec februar je naokrog in tudi jaz še nisem dobila user posted image . Po mojih izračunih bi jo morala dobiti okrog 21.2. ampak ker se ni pojavila sem upala, da nama je že v prvo uspelo. Naredila sem test, ki pa ni pokazal user posted image user posted image   in zato sem sedaj v dvomih kaj se sploh dogaja. Do sedaj mi user posted image  ni še nikoli zamujala.
Kaj mislite, kaj se dogaja?
Po izračunu portala je bila ovulacija med 5. in 10.2, ciklus pa je dolg 37 dni. (prvi dan zadnje menstruacije je bil 16.1.07)
Uživajte

(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: M ne prikačujemo v februarju...
1.3.2007 9:15:28   
nemrak
user posted image user posted image
Vsem ki še čakate user posted image user posted image , močno, močno držim pesti in mislim na vas!!!!!
Pošiljam vam user posted image user posted image  sreče!!

(odgovor članu sonček07)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?