|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
7.7.2008 14:52:36   
skuštrana
se mi pa zdi, da bi lahko bil material vsaj malo elastičen.


To je ok, dokler je dojenček še dojenček, recimo do 9 kil, potem se pa preveč raztegne in ni v redu.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mojani)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
7.7.2008 15:49:42   
mojani
skuštrana hvala.

sej naš pikec ima pri 4,5 mesecih šele borih 5 kg, tako da......
sva pa danes po hiši slingala in nava gre vedno bolje.

VAJA DELA MOJSTRA, NE?!?



_____________________________

mojca+jani = ambrož (23.2.2008) & ožbej (25.12.2010)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.7.2008 12:18:38   
mya26
Pozdravljene!
Mene pa zanima kaj, če sploh kaj od teh reči (sling, pouch,...) bi prišel v poštev pri našem Maju. Namreč kar precej zvija glavo nazaj. Star je 6tednov. RAbila pa bi bolj za občasno, za it v trgovino, v vrtec, mogoče kak krajši sprehod po mestu.
Hvala za pomoč.

(odgovor članu mojani)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.7.2008 12:54:57   
skuštrana
Mya26, sling v ležečem položaju - t.i. položaj zibka bi bil primeren za tvojega dojenčk...Kasneje ko bo sam držal glavo pa ta isti sling in položj buda, to je tako da je otrok s hrbtom naslonjen nate in gleda naprej user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.7.2008 14:02:37   
mya26
Hvala za hiter odgovor. Zanima me še tole:
A morda katera ve kje se jih da kupit, razen na internetu? A jih prodajajo v kaki trgovini (BC, Pikapolonica,...)?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.7.2008 14:39:26   
skuštrana
Ne, v navadnih trgovinah jih ne prodajajo..Žal user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   [Brisano sporočilo]
16.7.2008 15:05:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mya26)
  Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
30.7.2008 14:24:11   
shooo
samo da vam prijavim:
na morje gremo z ruto, pouchom,slingom in kengurujemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   [Brisano sporočilo]
31.7.2008 11:57:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
21.8.2008 19:49:26   
Kasija
Hruška debeluška ti si se pa načakala na odgovor, so bolj vse na morju user posted image

Se bom potrudila, upam da z dobrim odgovorom.
Sling je izraz za vse nosilke otrok, ampak se vsaj na rr največ uporablja za sling z obroči. Torej tako ruto, ki jo zavežeš tako, da jo potegneš čez obroče. Pouch je pa kot v krog zašita ruta, ki nima obročkov ali česa takega.
Recimo tale stran ima veliko materiala o slingu z obročki in o pouchu.
Trak je v bistvu kar že ime pove zelo dolg trak iz trdnega materiala s katerim si otroka namestiš na telo. Po mojem mnenju zahteva nekoliko več spretnosti, da ga osvojiš kot prejšnja dva. Lahko ga vidiš tu
štorklja je pa izraz za slingu podobno nosilko. Žal ne najdem slike. Sicer pa je  nosilk še nekaj vrst. lahko si pogledaš še tule.   

Vse zgoraj naštete pridejo v poštev od rojstva dalje. Pokončne nosilke kot npr. maitai pa od takrat, ko otrok dobro sam sedi - recimo od 6. meseca dalje. Glede na otrokovo starost so primerni različni načini nošenja.

LP in upam, da boš sploh videla ta odgovor user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   [Brisano sporočilo]
22.8.2008 10:50:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kasija)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
15.10.2008 11:44:04   
skuštrana
samo da vam prijavim:
na morje gremo z ruto, pouchom,slingom in kengurujem


user posted image In kaj se je najbolj obneslouser posted image

Jaz sem pa ravno naročila Dydimos trak user posted image Komaj čakam, pride pa že ta teden...Juhejuser posted image user posted image
Pa ne bom rabila kupovat zimskega kombinezona za Arsenauser posted image , bo kar v volnen trak zavit in tesno ob meni user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
21.10.2008 13:20:54   
Medeja75
Drage vse... Po teoriji povezovalnega starsevstva, naj bi se otrocki cim vec nosili. Moja je stara 5 tednov in zaceli sva z storkljo. Me pa skrbi to, ker je dojencek cisto zvit notri. Ali ni to nic narobe?? Naj bi to cim vec prakticirali, pa se bojim, da je ta polozaj malo cuden. V MS so namrec poudarjali, da mora tak dojencek cim vec naravnost lezati. Zdaj pa ne vem, ali jo redno nositi notri, ali samo v izrednih primerih.
Hvala za vasa mnenja!

Medeja

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   [Brisano sporočilo]
21.10.2008 19:54:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Medeja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
22.10.2008 19:33:35   
skuštrana
Medeja, jaz sem svojega sedaj 1 letnika prenosila in prenosila. Včasih je bil po cele dneve v slingu  (kasneje  v mei taiu), pa vse sprehode je prespal v njem. Vozička do pol leta sploh nismo uporabljali. Nosila sem ga tudi doma, ker imamo še starejšo punco, ki ni bila v vrtcu pa je zahtevala svoje user posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.11.2008 14:34:44   
Anonimen
Pozdravljene,

tudi jaz se zanimam za nakup slinga, pa me zanima ali ima katera izkušnje z slingom na naslednji povezavi? Se vam zdi boljši od tistega z obroči?

http://www.ekokamra.com/index.php

lp,vanja


(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
16.11.2008 12:16:13   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: vanja_tom

Pozdravljene,

tudi jaz se zanimam za nakup slinga, pa me zanima ali ima katera izkušnje z slingom na naslednji povezavi? Se vam zdi boljši od tistega z obroči?

http://www.ekokamra.com/index.php

lp,vanja




Hm, meni se na tem linku kar ena stran odpre...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
1.12.2008 11:03:39   
ronja
Ko je bila ronja stara točno 33 dni, sem jo peljala na cepljenje proti TBC, (ker mamo pač par pametnih razlogov zato) in takrat je PRVIČ prespala 3 ure skupaj in v teh 3 urah sem si sešila svoj prvi sling, ki nam je vsem trem korenito spremenil življenje! V slingu je namreč najina mala zaspala takoj! Če je bila res kriza, pa sling in duda, ampak to ni bilo dostikrat treba... Veliko lažje je bilo vse skup furat!

Zdaj že leta okoli in hoče bit neodvisna, tako da jo pustiva letat, če gremo pa na daljši sprehod v naravo, jo da pa oči v nahrbtnik (sta dobila za rd), jaz je itak ne smem nosit, ker je pač nahrbtnik za tako težkega otroka nekak najbolj komot, pa še rada je tam gor.

Ampak za naslednjo mam že kupljeno blago za zimski sling - podložen z mucko in z všito dekico za pokrit, ja, mam veselje, ampak te stvari so res praktične!user posted image

ko smo bili na enem izletu na Cipru, kjer je bil lubi službeno in cel dan na predavanjih, sva midve medtem ves čas šetali s slingom - ker voziček tam ni bil uporaben, saj skoraj nimajo pločnikov, če pa so, so pa zaparkirani ali pa ful visoki robniki, skratka, čisto nemogoče za voziček... S slingom je bilo pa super, mala je bila notri tudi po 3 ure in več in meni ni bil noben problem jo tako doglo nosit. tam sem mela wrap sling - trak, ker je bolj udoben za nosit - ker je na obe rami in ker je ona lahko tako več ven videla. meli sva se super, vse prešnofali,... sicer bi bili pa vezani na hotelsko sobo...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
9.12.2008 12:37:02   
LenaG
končno smo dobili težko pričakovani hotsling. Žal pa nam nekako ne uspe jo stlačit notruser posted image . A je  katera iz MB, da bi lahko malce pomagala. Mislim, da je ne obrnem prav alj kaj, skratka ne gre. Mogoče ga bomo celo vrnili.user posted image  Pa smo se tako veselili

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
9.12.2008 13:23:18   
hillmagic
jaz imam tudi sling dolg 3,5 m misim da in sem mojouser posted image  imela notri zavezano no zabi 2 krat...nekako ni bilo za naju...sva se na voziček navadili, sedaj je pa že velikaaaa no ne ravno toliko velika...hodi še ampak slinga več ne rabimo je pa čisto nov z knjigo ki ima notri narisane kako se otroka zaveže JE pa modro zelen...zelo lep...
Če ga ima katera namen kupiti...naj se javi na ZS


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
9.12.2008 19:07:26   
skuštrana
LenaG, kaj pa ne gre? A je sloh ne moreš dobit noter ali jo dobiš noter pa  ji ni všeč oz. se ti zdi, da je preveč natlačena noter?

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.12.2008 11:20:54   
billa
pozdravljene, za darilo sem dobila baba sling. Zanima me, če je dojenček v ležečem položaju obrnjen z bokom proti mojemu trebuhu ali ga v slingu obrnem in je v položaju trebušček na moj trebuh? Hvala za odgovor, ker res ne vem kako naj ga namestim, da bo najbolj pravuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.12.2008 11:34:19   
LenaG
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

LenaG, kaj pa ne gre? A je sloh ne moreš dobit noter ali jo dobiš noter pa  ji ni všeč oz. se ti zdi, da je preveč natlačena noter?


Noter jo dobim s težavo, ko pa je notri ji ni najbolj všeč (malo je vredu potem pa zajoka) in tudi stlačena se mi zdi preveč. Pravzaprav je vse pritrdilno. Sprašujem se ali bi katera druga nosilka bolj ustrezala?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.12.2008 11:39:45   
skuštrana
pozdravljene, za darilo sem dobila baba sling. Zanima me, če je dojenček v ležečem položaju obrnjen z bokom proti mojemu trebuhu ali ga v slingu obrnem in je v položaju trebušček na moj trebuh? Hvala za odgovor, ker res ne vem kako naj ga namestim, da bo najbolj prav


Vseeno je, kakaor mu paše, pazi le da je njegova hrbtenica v obliki lunce user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.12.2008 11:43:38   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: LenaG

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

LenaG, kaj pa ne gre? A je sloh ne moreš dobit noter ali jo dobiš noter pa  ji ni všeč oz. se ti zdi, da je preveč natlačena noter?


Noter jo dobim s težavo, ko pa je notri ji ni najbolj všeč (malo je vredu potem pa zajoka) in tudi stlačena se mi zdi preveč. Pravzaprav je vse pritrdilno. Sprašujem se ali bi katera druga nosilka bolj ustrezala?


Veš, naš mali ni in ni hotel ležati v slingu in sem ga že od rojstva (star je bil 17 dni) nosila v položaju tummy to tummy tako pa je užval..Mogoče ji na paše položaj zibelka, kar dosti takih otrok poznam. Stalčeni pa so noter, s tem ni nič narobe, samo kot sem že rekal - nekaterim to ne paše...
Meni načeloma pouch tako ali tako ni preveč všeč, čeprav ga je najlažje namestit, je pa ena najmanj prilagodnjivih nosilk.
Moj nasvet - čimvečkrat probaj, daj jo notri in se začni takoj gibat - hodit da jo bo zibalo...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?