|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
2.5.2009 22:05:10   
freha
tud jz sem bla duda na dveh nogah, tak da sem prva zaključila sperhode, no pa se čez čas vse normalizira. Tudi medve imava sleepyja, pa se zdaj po 3 mesecih ful rada not nosi, se ga je najbrž navadila. Tako da počasi in potrpežljivo jo navajaj na vse pa bo postopoma, ne čez noč. saj vama bo uspelo!

(odgovor članu GeIsHa)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.7.2009 0:16:19   
Onasiss
Mene tudi navdušuje tale sleepy wrap.... Zelo rada gobarim, pa na žalost ne moremo z vozičkom v gozd.user posted image  Poleg tega je mala velik firbec.
A je primerno tudi za v gore npr. Velika Planina????

P.s: A ga katera slučajno prodaja??????

_____________________________

So what....

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.7.2009 16:38:41   
tonks
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Mene tudi navdušuje tale sleepy wrap.... Zelo rada gobarim, pa na žalost ne moremo z vozičkom v gozd.user posted image  Poleg tega je mala velik firbec.
A je primerno tudi za v gore npr. Velika Planina????

P.s: A ga katera slučajno prodaja??????

Moja je sicer rada v sleepyu, čeprav zdaj že leze na 11 mescev. Jaz ga uporabljam vseeno za krajše izletem recimo do 1 ure (tudi za gobe nabirat med drugim). Za v hribe (2 in večurne izlete) mi je vseeno jo lažje nosit v ruzoku, kljub temu, da ima ruzok vsaj še dodatne 3 kg.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
15.7.2009 14:00:07   
skuštrana
Mlea, zate je rešitev mei tai.
Otroka lahko nosiš spredaj, zadaj ali pa na boku, tudi na kak manjši hrib gre super.
www.altermama.com


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu tonks)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
15.7.2009 16:43:33   
tonks
Kako je pa kej s spanjem v mei tai? A zaspijo? Predvsem me zanima, če jih nosiš na hrbtu.

LP

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
23.7.2009 18:15:41   
Onasiss
Imam torej sleepy wrap-a in ga ne zamenjam za nič. Malo je res vroče v njem, ampak za v hribe in v gozd, ni boljšega, saj je tam kaka stopinja nižje kot v dolini. Hodili smo 3,5 ure, vmes sem jo 2x obrnila, da je bila obrnjena proti meni, drugače pa je neizmerno uživala, mene niso nič hrbet in ramena bolela, pa še roke sem imela proste, v katerih sem držala palice ali pa pomagala starejšemu sinu.user posted image user posted image user posted image user posted image  

Moram pa povedati, da smo srečali med potjo grupo Angležev in so bili popolnoma fascinirani nad trakom. So nas poslikali z leve in desne.user posted image user posted image  

Kar pa se tiče "namontiranja" ni nobenih težav, ko enkrat probaš je potem zelo enostavno.user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu tonks)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
24.7.2009 17:39:22   
linči 312
tud naša najnovejša pridobitev je tale sleepy wrap. blazno fajna zadeva, tamal sploh ne protestira in blazno uživa ter prec zaspi. sam nisem pa ziher, da jo mam prov notr nameščeno. ma glavico kar precej stisnjeno k prsnemu košu (položaj zibke). pa glede na to, da je stara dobre 3m in še ne drži glavice, nisem ziher, če jo lahko dam v klasičen - pokončen položaj. na youtube jo je ena dala tko noteer, sam jst pa vseen nism zihr.
http://www.youtube.com/watch?v=N1gBIz5fZYs&feature=related
kaj mislite?

kar pa se tiče zavezovanja, pa sploh ni komplicirano, pa tud na youtube se da vidt. a ja, glih tam sem vidla tud mal drgačn način polaganja otroka notr (za takega, ki še ne drži glavice)
http://www.youtube.com/watch?v=ORHbDFwj68k&feature=related
ni glih tipičen položaj zibke, ki ga priporoča proizvajalec, sam po moje je v redu, če se otroka tko nosi notri. kaj mislite?

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
5.11.2009 11:10:47   
MiNa*
zanima me kaj je najprimernejše za novorojenčka? Je toliko tega, da se ne znajdem: sleepy bag, štorkla, sling z obroči, ...
Kjes e kupi posameznega in še približna cena? Sama ne bom delala, nisem vešča s šivanjem.

Želela bi nekaj, kar mi da proste roke za gospod. opravila, za krajše opravke po mestu, ...

A potem, ko novorojenček v stanovanju zaspi v tej vreči, ga prestavite v posteljico, ali ga imate kar noter?
A lahko posodo pomivaš s tem gor, ali otročka rukaš v korito, ....?
Kako je, če se kam odpravite z avtom, ga daste v lupinico, nato v to vrečo, in nato nazaj v lupinico?
A ni nevarno, da dojenček pade ven iz slinga/vreče (če se skloniš, ko zavežeš čevlje ali kaj pobereš, da spolzi podtrakom, ...?
POzimi ga nosite bod bundo/jakno, ali čez?
A se otroci res v redu počutijo v tem, ko so tako zviti v klopke in to ni nevarno za njihov razvoj hrbtenice?

Vem, en kup vprašanj, vendar tega nisem še nikoli videla, mi ni jasno kako se uporablja, mislim pa da je fajn za dojenčka, ker je skoz pri mami in mama lahko opravlja nujne stvari. Hvala vsem za odgovore.

(odgovor članu linči 312)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
5.11.2009 15:03:21   
skuštrana
Za novorojenčka je naprimernejši trak, sling z obroči...

Kadar je meni otrok v slingu zaspal sem ga odložila v posteljico, če pa ni šlo potem sem ga imela pač na sebi. Ne čutiš teže, sploh pa pri novorojenčkih ne.

Jaz sem z njim v slingu kuhala, sesala, no, še vednouser posted image
Pozimi sem ga nosila pod jakno in je bilo super, nisem mu rabila tistega debelega kombinezona oblačit. Isto nameravam sedaj z mLAJŠIM.
Otrok ne more past ven, če je pravilno nameščen. Ni variante.





_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
5.11.2009 15:08:01   
manna
Mina, meni se zdijo super te zadeve, žal pa naši punčki ne. Najbrž je dobro da začneš otročka noter dajat čimprej, že ko je micen, takrat mu najbolj paše. Jaz sem jo prvič probala dat ko je mela 3,5 mesece in ni šans da zdrži noter 3 min!! Brca, maha, opleta, ..skratka ne more bit noter. 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
29.9.2010 19:23:03   
babyloverka
pozdravljene

sem prebrala te strani in se najbolj navdušena nad slingom

ali je uporaben tudi pozimi? imamo namreč tak teren da ne moremo na sprehode z vozičkom pa me zanima če otroka v bundi tudi spravim not in mu je udobno?

prodaja katera sling?
katerega priporočate?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
30.9.2010 11:31:01   
Oren
sleepy wrap je zakon!!Pri nas se je ful obnesel, meni je bil udoben, mala se je ful rada nosla...v glavnem super.

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
30.9.2010 19:44:06   
legenda_m
oj
ja jst mam sling. prej se ni hotu nost in je ful tulil, zdj pa gleda ven in uživa. fajn mi je ga dam not, kj postorim, al pa grem na pošto al pa kkšno trgovino (na hitr), in mi je super ker mi ni treba zlagat vozička. edin nisem se še naučila koliko ga obleči, sploh zdj, ko bo zima. no doma itak ni problema. skratka postala sem zadovoljna. aja pa ven greva na vrt po zelenjavo, na sprehod po terenu. no fajn se obnese.

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
2.10.2010 22:39:41   
Anonimen
Mi smo skoraj vse te trake ,kingurujčke..sprobali ,pa ji ni všec.Noče biti v njih,sedaj imam vse pospravljeno,...

(odgovor članu ursussy)
  Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
3.10.2010 22:10:11   
ursussy
SREČANJE OB MEDNARODNEM TEDNU NOŠENJA OTROK
Toplo vabljeni vsi, ki vas kakorkoli zanima nošenje otrok in tudi tisti, ki to veselo počnete že leta, pa si želite malo poklepetati v dobri družbi, izmenjati informacije in izkušnje. Ob pomoči boste lahko preizkusili mnoge vrste nosilk, prineset__e pa lahko tudi svoje. Prostor bo prilagojen mlajšim otrokom, poskrbljeno pa bo tudi za animacijo.
Kje: Mestni muzej, Ljubljana (pri Križankah)
Kdaj: v soboto, 9. oktobra od 13.30 do 16.00 ure

več info na www.mojskratek.si

Upam, da se vidimo!

Urša

< Sporočilo je popravil ursussy -- 3.10.2010 22:11:28 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.5.2011 9:57:26   
talent
Uf prebila sem se skozi vse te strani in prebrala vse debate...

Lahko samo dodam "Brez pestunje mi živeti ni". user posted image

Imam Markneli pestunjo in zelo sem zadovoljna.

Lepo se nosite user posted image

(odgovor članu ursussy)
Neposredna povezava do sporočila: 316
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?