|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
7.2.2007 14:19:36   
pot
Jaz sem še vedno z vami. Vreme me kaj dosti ne ovira. Vse je v naših mislih. Ker jaz mislim, da sem srečna, sem res. user posted image user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
7.2.2007 14:24:45   
andreja2000
pot ,to si dobro povedala .
 
Samo,kdor je dar samemu sebi,je lahko darilo drugemu.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
7.2.2007 16:25:58   
polma
Jaz tudi verjamem, pozitivke! Vsem skupaj pošiljam en veeeeelik objem in ++++++ misli!
iIn, da bomo še bolj pozitivne vam sporočam veselo novico: POSTALA SEM TETA!!!!!user posted image

Ta mali škratek je mogoče dober znak za vse nas, ker je bil tudi sam težko in dooolgo pričakovan!

NAJ ŽIVIJO VSI OTROCI SVETA user posted image user posted image user posted image !!!!!!




(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
7.2.2007 19:11:55   
andreja2000
polma ,  Lapo pozdravljena med nami  user posted image   Pa čestitke,ker si postala teta.Tudi to je velika stvar.Postala boš pa tudi mamica,ko pride pravi čas,tako kot za vse nas tukaj.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
9.2.2007 15:14:59   
pot
Pozdravljene pozitivke.
Jaz vam toplo priporočam v branje knjigo avtorice Louis L. Hay z naslovom Moč je v tebi. Ko sem danes zjutraj še v potelji prebrala nekaj strani, sem se spomnila na vas in vam moram prepisati nekaj stavkov iz nje.
˝Potovanje, dolgo tisoč milj, se začne z enim korakom.˝ - to je Lao-cejev izrek

Metoda desetih korakov:

1.korak: ˝Prenehajte se kritizirati. Imejmo se radi takšne, kot smo. Četudi storimo kdaj napako. ... Napake so zato, da se iz njih naučimo, kar se naučiti moramo.˝

2.korak: ˝Nehajte se plašiti. Zaupajmo, da je vse dobro in da se bo vedno vse dobro končalo. Pa naj se zgodi karkoli.˝

3.korak: ˝Bodite prijazni in blagi in potrpežljivi s sabo.˝

4. korak: ˝Bodite prijazni do svojega uma. Torej se odločite za pozitivno mišljenje. Vizualizirajte in meditirajte.˝

5. korak: ˝Pohvalite se. Za majhne in večje reči. Za majhne spremembe in prve korake. Bodite radostni ker ste zmogli. In hvaležni, da vam je uspelo.˝

6. korak: ˝Stojte si ob strani. Ne skrijte se v svojo žalost in ne pestujte obupa. Obrnite se na bližnje, na prijatelje. Boste videli kako odleže.˝

7. korak:˝Ljubite svoje negativnosti. Smeh je pol zdravja, je znan pregovor. Smejte se tudi na svoj račun. ˝

8. korak: ˝Skrbite za svoje telo. ... Kdor se nauči poslušati svoje telo, bo najbolje vedel, kaj mu ustreza. ... In veliko gibanja na svežem zraku. ˝  (ne glede na vreme)

9. korak: ˝Delajte z ogledalom.˝  ... Z ogledalom smo lahko to kar smo. Z ogledalom se lahko pogovarjamo brez zavor. ˝Najlepše ogledalo so oči drugega. ... Ogledalo je vedno pri roki. Ozrimo se vanj!˝

10. zadnji korak: ˝Ljubite se v sedanjem trenutku. ... Kajti kar je bilo, ne moremo več spremeniti. Kaj še pride, ne vemo, in na tisto zdaj ne moremo odločilno vplivati. Ta trenutek pa je lahko tak,  kot želim. ... Smo gospodarji sedanjosti, saj lahko izbiramo in se odločamo. Življenje je naše!˝


No, mislim, da bo zaenkrat dovolj. user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
9.2.2007 15:28:19   
metuLJchy
uh pot, si lepo napisala - in spodbudno! Jaz sem se tudi ravno na vas spomnila, zanima me kako ste? Je pa toliko resnic v teh gorjih citatih, ki jih je pot napisala..sami sebe vseprevečkrat ne sprejemamo. Sama nisem nikakršna izjema - se pa učim...zadnjič me je fant zezal na račun mojega "zimskega" trebušča, ja kaj čmo nisem bila zdaj pozimi preveč pridna in se pozna. In odkar sem z vami, oz. odkar se v sebi trudim na stvari in svet gledat čimbolj s svetle plati mi je tudi ob sprejemanju kritik lažje. Potem sva se oba cel dan režala na to temo, cel dan me je špikal, pa me je bolj kot v užaljenost spravljalo v smeh...a zvečer pa sem le šla spet delat trebušnjake, tako da bo volk sit in koza cela! In bom vztrajala, na mislih in na telesu! Pa še marikaj drugega je res - predvsem pa mislim, da v teh časih ki so smo ljudje preveč osamljeni. Pa ne sami, le osamljeni, da so ljudje odtujeni, da si ne vzamejo več časa zase in posledično za druge! Zato punce, imejte se rade in si podarite trenutke le zase in trenutke tistim, ki jih imate rade. Pa nasmeh sebi vsako jutro...in nasmeh svetu, ko zjutraj hitite v službo. In dan bo lepši...

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
9.2.2007 16:17:11   
citrončica
Pot,user posted image ,
mislim pa da je od iste avtorice tudi knjiga Življenje je moje,
pa še nisem prišla do nje, ker je skoz izposojena........user posted image že mora bit dobra...

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
9.2.2007 18:22:59   
andreja2000
 pot ,ja,ta avtorica je res odlična in sem že prebrala več njenih knjig pred kakšnim letom in so me njene bsede skozi navduševale. Tudi knjige od Normana V.Peale so napisane odlično in vsako njegovo delo se splača vzeti v roke.
Meni osebno so te knjge pomagale,ko sva izgubila najino punčko med nosečnostjo.Sploh ne vem,kaj bi takrat brez teh knjig.V njih je toliko pozitive,da te ob barnju znova in znova neka sila na novo napolnjuje.

Lep vikend,pa velikjo pozitivnih misli takoj ko vstanete,ker tako bo dan lepši.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
12.2.2007 12:06:25   
andreja2000
Pozdrav vsem pozitivkam!

Zanjimivo,kako ti lahko pozitine misli polepšajo dan,ti dajo notranjo toploto,pa če prav je dan siv in mrzel.Res neverjetno,kaj zmore človek doseči s pozitivno naravnanimi mislimi.
Zjutraj,ko se zbudim in odprem oči,si povem,kako lep dan bo,kako ptica lepo poje,kako dobro se počutim in kako zelo močna sem.
Kajti Norman V. Peale je zapisal
                     Nesrečni boste,če si to želite.Na svetu je najlažje doseči to,da ste nesrečni.Preprosto si govorite kako vam nič ne uspeva,da ni nič vredu in zagotavljam vam,da boste nesrečni.Toda reči si morate stvari so vredu,življenje je dobro.IZBRAL SEM SI SREČO. In zagotavljam vam,da bo tako.
 
Torej drage moje pozitivke,imejte se lepo in uživajte v danem edinstvenem trenutku.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
12.2.2007 12:20:49   
polma
Andreja2000, hvala! Spomnila si me na enega fanta, ki vedno na koncu pogovora reče : Stay positive, ali pa Love, peace. In, ker resno misli, je neverjetno srečen!! Treba si je reči: mi smo srečnice!!!!!! 

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
12.2.2007 16:23:26   
florita
Se strinja punce, treba je razmišljat pozitivno, vem da je težko, tudi sama imam dneve ko si mislim najslabše o sebi, sem razočarana.....ampak počasi je treba vztrajat.

ZA BRAT PRIPOROČAM:

Norman V. Peale -Živeti vse življenje,
Zmorem če to vrjamem - res jo priporočam,



_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
12.2.2007 16:30:32   
nicolina
Tudi jaz se pridružujem vam, pozitivkam.
Sama tudi to rabim, pozitivno razmišljanje, ker včasih sem tako na tleh, da je groza.
Skušam sam sebe spraviti v dobro voljo in pozitivno razmišljati in verjemite, da pomaga.

Lep popoldan vsem skupaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
13.2.2007 8:35:44   
metuLJchy
joj punce, nisem dosti sledila forumu zadnja 2 dni, ko pa sem vas zdaj prebrala ste mi prav pričarale nasmeh na obraz. Mene se je namreč lotila neka "kislica" v teh dneh, kaj pa vem, vreme, neprespanost zaradi novega kužka, ki vse noči cvili in praska in ves moj trenutni svet postavlja na glavo, ali pa kar tako..A bo boljše, ko preberem vas to vem. Saj vem v sebi tudi drugače - a včasih enostavno na trenutke zmanjka volje, in kakšna pozitivna misel je lepša kot sončni žarek! Kot je napisala Andreja, dan (življenje) bo takšno, kakršno bomo verjeli da je - in danes se bom trudila verjeti da bo lep(ši) dan od včerajšnjega...ko ste se že pogovarjale o knjigah bom še jaz priporočala eno, oziroma kar triologijo... meni osebno je 2 lei nazaj ko sem bila precej na tleh pomagala spet videt luč...Gre za knjigo Pogovori z bogom avtor Donalda Neal Wash. Ne govori to o kakšnem bogu o kakršnih govorijo v cerkvah, knjiga nima nikaršne veze z religijo. Gre le za notranjega boga, vero, ki je v nas, našo moč...res priporočam! Lep dan in hvala da ste polepšale mojega!

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
13.2.2007 12:46:59   
andreja2000
user posted image user posted image user posted image metuLJchy ,res je,včasih se kar nekje izgubimo,a pomembno je,da se znova najdemo in se napolnimo z novo pozitivno energijo.Knjigo,ki si jo priporočala bom vsekakor poiskala v naši knjižnjici.Ja,vem,kako je mišljen bog,saj ga več takih knjig omenja-kakorkoli se imenuje,ni važno,važna je vera,ki jo imamo,pa če je to vera v boga,vera v karkoli. Vedno je bistvena vera , upanje in moč,ki jo nosimo v sebi ter pozitivne misli ,ki nam krojijo naš dan in celo življenje.

Naj bo tudi današnji dan lep in vesel,naj se smeje v svoji "bogatosti" naše srceuser posted image ,da nam je tudi danes dana naša notranja moč,vera in upanje.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
13.2.2007 16:07:11   
citrončica
Tud jaz sem malo "štrajkala" zadnje dni, pa imam zdaj velik za prebrat.....ste ble pridneuser posted image
Kar se pa knjg tiče, jih zberemo v en spisek...?
Meni itak največ znese brat med dopustom, kakšno vmes že poštukam,
ko pa grem v knjižnico, imam pa res ponavadi kar listek s seboj, kaj hočem.....
Bi bilo zanimivo tele knjige skup zbrat, ne?user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
14.2.2007 11:33:29   
andreja2000
Želim vam lepo in veselo Valentinovo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
da bi prav vse začutile radost in veselje v svojih srcih,
da bi skrbi odplavale daleč stran,da sreča v vaša srca bi prišla,
da izpolni se naša želj ta user posted image ,
in postanemo najboljše mamice tega sveta.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
14.2.2007 12:31:07   
pot
user posted image user posted image user posted image    Ljubite sebe, ljubite svoje drage in ljubite svoje prijatelje. Saj je prava ljubezen tista, ki jo ti razdajaš in ne zahtevaš ničesar v zameno.  user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
14.2.2007 14:51:56   
polma
Hvala obema!!!!!!!!!!!

Roses are red
violets are blue
sugar is sweet
and so are you!!!!!!!! user posted image

No in, ker v slovenskem izročilu pravijo : "Svet Valentin ma ključ od korenin",  napovedujem začetek pomladi v naših utrujenih dušicah! Korenine so odklenjene, srčeca umita zimske nesnage, na obrazih nasmeh!
A obrnemo skupaj novo poglavje?

Ups. saj res-super se mi zdi ideja s knjigami, da jih vpisujemo. Priročnikov nisem brala že 100 let...  Mah, bom pa vpisovala take knjige, ki so me največ naučile o sebi. Do naslednjič...

Naj živi nov začetek!!!!


(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
14.2.2007 18:02:29   
citrončica
Odlično, bom si vzela čas in vse poste prebrala in vse knjige vpisala....če ne bo že katera prej....,samo ne danes,ker se bom raje crkljala, kak drug dan...ko bo tud več časa.....
če se pa slučajno kateri da...user posted image user posted image

Pozdravček in valentinov poljubček!!user posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
14.2.2007 18:43:30   
metuLJchy
malo pozno, ker šele zdaj prikukala na internet, a vseeno...tudi jaz vam želim čimlepšega valentinčka, in seveda vse dni ki mu bodo sledili! Naj ljubezen gori v vaših srčkih, ljubezen do bljižnega, sebe in sveta! Dajanje ljubezni ne stane nič - vrne pa ogomno. Le nečesa ne pozabite - ljubite tudi sebe! Ne na tisti ego način, a s tem, da se poslušate! Ja in seveda, da bi nam valentiček izpolnil željo po kakšni user posted imageuser posted image user posted image user posted image

Pa še to, tudi meni ideja o spisku literature všeč, bom vsaj malo bolj reden bralec spet postala!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
14.2.2007 22:21:15   
pot
Tudi jaz bi bila vesela še kakšne dodatne literature s pozitivno vsebino in za dušo ali duševno rast.user posted image

Dodajam na seznam še knjigo z naslovom: Učbenik življenja avtor: Martin Kojc, ta mi je prav tako bila priporočena od bioenergetičarke, samo še ni prišla v moje roke, ker je izposojena. Pa tako ali tako ne morem brati toliko literature naenkrat.

Polma čestitke za nečaka/injo.user posted image Malo pozno, pa vseeno čestitke. user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 10:52:01   
metuLJchy
punce kako ste, kako ste preživele valentinovo, ste dobile kakšno srčkano presenečenje? Kot drugo pa - zdaj klepetamo že kak teden, katera že pričakuje dneve user posted image  oziroma kar bi bilo lepše user posted image ??

Čimveč sončka vsem, na nebu in v srcu!! user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 11:13:59   
andreja2000
user posted image Pozdravljene,pozitivke

user posted image   Valentinovo sem preživela lepo,a ker včeraj ni bilo časa greva z mojim danes na večerjo.

Drugače pa sem jaz v tistih dneh,ko pričakujem O ,zato sva vsak drugi dan dejavna user posted image in v tem tudi zelo uživama user posted image user posted image ,potem pa seveda upava na user posted image .

Vse vas toplo pozdravljam in kljub kislemu vremenu se ne pustite zmesti,saj veste,včasih so tudi taki dnevi lahko pra v lepi,če si jihznamo tako narediti.user posted image

Ja,seznam za knjige je pa super stvar,pa,pa  user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 12:44:28   
pot
metuLJchy, jaz sem na vrsti za nov začetek ta ali drug teden, kakor se bo pač moje telo odločilo. Sem se pa odločila, da sem ta cikel dala možnost bioenergiji, drug cikel naprej pa Aglurabu in medicini, da ni vse na enkrat in prevelik šok za telo. Če bom lahko, pa gre marca spet k bioenergetičarki, ker bi tudi ona rada, da so moji jajčniki na naslednjem pregledu (aprila) kot prerojeni in lepi na ekranu UZ.

Vam bom napisala še en odlomek, ki sem ga danes zjutraj prebrala, ker je res kot nalašč za naš ˝klub pozitivno mislečih˝. Se pravi, še vedno iz knjige Moč je v Tebi, zgoraj napisane avtorice.
˝Vse kar se vam je doslej pripetilo v življenju, so ustvarile vaše misli in prepričanja iz preteklosti. Ne ozirajmo se v svojo preteklost z občutkom sramu. Glejmo nanjo kot na del bogastva in polnosti svojega življenja. Brez tega bogastva in polnosti danes ne bi bili tu, kjer smo. Nikakršnega razloga ni, da bi se obtoževali, ker niste ravnali bolje. Ravnali ste najbolje, kot ste znali. Opustite preteklost z ljubeznijo in bodite hvaležni, da vas je pripeljala do nove ozaveščenosti.
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo. Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku. Doživljamo sedanji trenutek. Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan. Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne. Samo danes lahko delujemo. Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.˝

Če vam je všeč, da vam napišem kak odlomek iz knjige, vam v prihodnje še kakšnega prepišem. Sicer, pa boste knjigo tako ali tako najverjetneje prebrale kar same, ker je notri še veliko koristnega, vsega pa ne morem napisati. Mislim, pa da je res zelo pomembno, da svoje možgane operemo in speremo stran pesimizem in negativne misli, ki nimajo v naših misli več prostora v prihodnje, pa sadimo le sončne misli.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 12:53:16   
andreja2000
pot ,ti še kar napiši kakšen odlomek,mi tako dobro dene,če prav sem knjigo že pred časom prebrala,mi njene besede vedno dajo novo moč in z veseljem ponovno preberem napisano-saj sem že malo pozabila user posted image user posted image  ,pa je lepo ,če se spet spolnem.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?