|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 14:20:21   
metuLJchy
se strinjam pot da le še napiši kaj, jaz knjige nisem še prebrala in me je odlomek prav pritegnil.. preteklost je včasih res močna korenina, ki je vsidrana v naši podzavesti, mislim da je največji rušitelj naše psihe, ker je "klet" kjer zakopani vsi naši strahovi, neprijetne izkušnje, vsi minuski skratka...in itak tudi pluski... Naj ne bi vplivala na nas - menim pa, da je enkrat se treba podat na pot "v sebe" da se ta klet počisti, potem je nov dan bolj jasen user posted image  vsekakor pa pravim si tu, v tem trenutku, ne veš kaj te čaka v jutri, ne obremenjuj se z dogodki, ki jih ne moreš ne ublažiti ne spremeniti, zato CARPE DIEM!

Napisala si, da si ta cikel dala možnost bioenergiji, tisto ki zanima bom napisala zelo zanimivo izkušnjo z bioenergetičarko, ki mi z dejstvi dokazala da sem ji verjela, samo nočem direkt na forumu že zdaj pisat, ker marsikomu se to še vedno zdi preveč abstraktno da bi delovalo, ampak jaz verjamem. Skratka če vas zanima bom napisala še več...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 14:47:07   
pot
metuLJchy, jaz sem zelo zainteresirana, lahko mi pa tvojo izkušnjo napišeš tudi privat. Bom zelo vesela, ker me zanima kaj je tebi rekla. Tako, da napiši prosim.

No, prav andreja2000 in metuLjchy, bom še kaj kdaj prepisala in nas tako ˝prebujala˝.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 15:12:57   
polma
Krasno, sem zamudila dans vso debato... user posted image
Valentinovo je bilo tako kot vsaka navadna sreda, nisva midva za te zaukazane praznike. Je pa lušno, da si zjutraj potalaš kake srčke, za štos.
Pozitivke moje, po dobrem letu obupa, ko sem si zamastila rit in boke (hrana odlično potolažiuser posted image ), sem spet začela teči!
Tak da, pozitivni tek pa kaka knjiga- ni hudič, da si me kaka dušica, ki čaka reinkarnacijo, ne izbere za mamo! Če smo pa take faceuser posted image !!!!!
Odlomek mi je dal še več zagona, hvala pot!

p.s.user posted image čakam ta vikend, ta mesec se z O nismo ujeli-ja, tudi to se zgodiuser posted image .
Je pa zanimivo to, da ker ne računam na zanositev, sem neverjetno sproščena, nasmejana, srečna. Zato se drug mesec ne sme več ponovit stara zgodba! Nič čakanja, obupa, aritmije, tesnobe, joka. KONEC!

Dajmo, punce, nehajmo se žret, če smo pa največje face na svetu, A JE PRAV? Mislim, da nam bo pomagalo to, DA SMO SKUPAJ !!!
KISSES..........XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 15:13:52   
metuLJchy
pot ti bom zvečer ko bom imela nekaj več časa napisala, meni je pomagalo definitivno, le za user posted image  še ne vem če je, ker prejšnji ciklus nismo delali na njih ker sem imela magnetno resonanco glave, pa ene močne tablete, pa še 60 dni je bil dolg ciklus! Ta mesec pa mislim, da kljub + mislim ne bo nič, ker moj dragi totalno v svojem svetu, občasno ga prime za teden ali dva, ne ljubi se mu bit ljubeč, samo zaradi user posted image  ga pa tudi ne mislim v postlo vlečt user posted image  še zmeraj mislim, da je najprej ljubezen, otroček pa iz nje naj rata ko bo pač čas...upam, da mojega njegova "odtujenost" čimprej mine, ker ga že fajn pogrešam, besede pa pri njemu po mojih izkunjah ne pomagajo preveč...ga bo že minilo user posted image  glavno je da vem, da je prehodno user posted image

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 15:41:43   
andreja2000
Ej,drage moje,pa ste res vse prave face in pozitivke.user posted image user posted image user posted image

Pa še tole iz knjige Moč pozitivnega mišljenja
                       Kadar razmšljaš o porazu,moraš svoje misli takopj spremeniti.Če hočeš premagati težave in uspeti,moraš najprej dobiti nove in poztivne zamisli.
                      Nič na svetu ni v svoji potencialni moči večje od človeškega duha.Povprečen posameznik,je sposoben veliko večjih dosežkov,kot se jih sploh zaveda.
      
Skrivnost boljšega in bolj uspešneg življenja je v tem,da zavržete stare,mrtve nezdrave misli.Nadomestite jih z novimi,vitalnimi dinamičnimi mislimi vere.Bodite prepričani,da bo dotok novih misli prenovil vaš življenje in vas same.

pa,pa user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 18:35:38   
citrončica
Najprej sem poiskala vse vaše predloge,potem pa sem šla v gradivo knjižnice pogledat,tako da sem našla še nekaj zanimivih knjig naših avtorjev....zdaj ga napišem,pa ga skupaj dopolnjujemo...user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 18:47:06   
citrončica
Naša mini pozit.knjižnicauser posted image user posted image user posted image
  • Norman V.Peale: Moč pozitivnega mišljenja
  •     -ll-              : Zmorem,če to verjamem
  •     -ll-              : Živeti vse življenje
  •     -ll-              : Pozitivna načela življenja
  • Louise L.Hay: Življenje je tvoje
  •     -ll-          : Moč je v tebi
  •     -ll-          : Telo je tvoje
  •     -ll-          : Meditacije
  •     -ll-          : Življenje!:pot ljubezni
  •     -ll-          : Nikoli ni prepozno
  •     -ll-          : Zmorem!
  • Martin Kojc : Učbenik življenja
  •     -ll-        : Pot k sreči
  •     -ll-        : Razsvetljeni človek
  • Donald Neal Wash: Pogovori z bogom.....................................te ne nejdem nikjer v knjižnici!?


Zdaj pa po želji dodajajte user posted image zvezdice zraven, k tisti, ki vam je všeč.....

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 19:48:40   
arneja
Metulchy, daj napiši svoje izkušnje z bioenergetičarko kar sem gor. Mene tudi zanima, pa verjetno katero drugo tudi. Če ne želiš, pa kopiraj še meni na zasebno sporočilo. Prooosim.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.2.2007 20:14:09   
pot
citrončica, jaz sem jo pa našla: (imajo jih veliiiko (11knjig) in so čisto vse  izposojene v moji knjižnici vsaj):
Walsh Neale Donald je avtor: Pogovori z Bogom : nenavaden dvogovor

Imajo pa še dve njegovi knjigi:Druženje z Bogom in
                                                Kaj hoče bog
.


< Sporočilo je popravil pot -- 15.2.2007 20:17:11 >

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
16.2.2007 9:53:03   
metuLJchy
ohoj punce kako ste?? Sonček sije na nebu, tudi v vaših srčkih?? user posted image  Pot, oprosti, sem ti obljubila da ti napišem o bioenergetičarki, bom morala na danes prestavit če ne zameriš, ta teden sem non stop v gužvi in vem, kršim pravilo da si je treba vzeti čas zase...no, saj včeraj sem si ga, samo sem že prej cel dan delala na računalniku in mi je zvečer pasal računalniški odkklop...prav, bom kar gor napisala, saj prebral bo tisti, ki ga bo zanimalo...aja punce, imam dojenčka!! Malega, malega...2 mesca starega...punčiko...temna ko en ciganček, in nagajiva ko hudiček, danes zjutraj mi je scufala toaletni papir ki ga je 8ukradla in ga raznesla po celi hiši...samo ta dojenček je user posted image user posted image  Sončka!

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
16.2.2007 10:51:51   
andreja2000
metuLJchy ,sem vesela,da boš svoje izkušnje z bioenergetičarko napisala tu gor,ker tudi mene to ful zanima.
Ja,pa čestitke za tvojega dojenčka user posted image .user posted image Kako pa ji je ime?
user posted image user posted image user posted image user posted image
Pri nas ta trenutek tako lepo sonce sije in tudi moje razpoloženje je čudovito.Tudi vam želim,da bo dan lep,da bodo vaša srca sijala v svoji toploti veselja.user posted image user posted image  Smejte se in bodite srečne!!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
16.2.2007 11:39:07   
polma
Hojla! A ste vidle na Želimo si novega člana finto s kitajskimi tabelami, ki določajo spol otroka po materini starosti in mesecu zanositve? Noro, za naše vse točno drži, nisem mogla verjet. Poglejte pod Vprašanje.
Po teh tabelah bomo lahko 99% ugotovile spol naših user posted image , ko pridejo.  A boste ve spraševale za spol ali ne? jaz še vedno mislim, da se bom pustila presenetit.

A hodite v maškare?

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
16.2.2007 11:56:34   
andreja2000
Men pa te tabele niso pravilno pokazale pri zadnji user posted image ,ki je žal nisem pripeljala do konca,in  sem v 21t rodila deklico,po tabeli pa naj bi bil deček.Za prva dva otroka pa mi je pokazalo pravilno.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
16.2.2007 19:57:06   
citrončica
Pot,hvala,nisem imela pravega priimka...user posted image user posted image vsem....
lep vikend

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
16.2.2007 22:28:43   
metuLJchy
ohoj punce, končno malo časa da kaj napišem! Ravnokar se vrnila z rojstnodnevne zabave 6 letne punčke, je blo res luštno, smo barvali ulitke iz gipsa, ta male so padle tolko noter, da smo pobarvali vse4 kar smo imeli na mizi (pa ni bilo malo teh ulitkov!), sem se še jaz kot otrok počutila, oziroma vsaj moja duša je bila zelooo otroška user posted image . Ker sem jaz zamudila današnjo debato moram najprej reči andreja mi je žal za tvojo punčko, da si jo izgubila! In vsaka ti čast, da kljub izkušnji, ki jo imaš za samo izžarevaš toliko pozitivizma!! Res si faca! Pot in citrončica pohvala iz srca, da sta napravili spisek! Zdaj samo še čimprej v knjižnjico in veselo na delo! Jaz bi na spisek dodala še eno, ki je zame "biblija" preporoda in pred leti moj začetek v bolj sončno razmišljanje (ja punce, 6 let nazaj in vse prej sem bila precej zamorjena, vase zaprta, skratka ni bilo luštno): Mali princ!! Ta knjiga je takoooooooooo lepa!! user posted image  Aja, polma tebi pa čestitke, da si se odločila spet teči, fizična aktivnost dokazano ne aktivira samo telesa, pač pa tudi naše mišljenje in dobro počutje! Le vztrajaj in poročaj, si mi dala voljo, da se po zimski sezoni tudi jaz čimprej začnem spet poditi s kolesom naokrog!

Ok, zdaj pa k temi, ki sem jo obljubila. O Mariji, oziroma moji bioenergetičarki. Nisem prej verjela, dokler mi na morju ni prijateljica povedala kako pomagala njenemu možu, hčerki, pa kako je svakinja po dolgih letih končno zanosila... sem poklicala, ampak itak sem morala čakat 2 meseca (običaj za prvi obisk, ker ženska je res tako iskana da hodijo iz vsepovsod) da sem dobila prvi datum...v čakanju tega novemberskega dneva pa so mi pri ginekologinji ugotovili da imam povišan hormon prolaktin, in me poslali na kup preiskav+slikanje glave, kar mi bilo ful čudno. V tistem obdobju sem imela res obupne glavobole, topa bolečina v zatilju, dostikrat sem se že zbudila z njo, najkasneje do popoldneva pa je prišla vsak dan! Ni bilo luštno...prvi rentgenski izvid sliaknja glave pokaže da nekaj res je, sum pade bodisi na povečane žleze, bodisi tumor! Me je zvijalo v želodcu! No, k sreči ravno v tem obdobju začnem k Mariji hodit, pove mi zakaj moje bolečine v glavi in še dosti drugega. Moram še povedat da sem imela pred 10 leti ko sem bila stara 18 let hude težave z očmi, na en uček mi je vid dobesedno izginil, kar so ugotovili na sistematskem pregledu! Šok za osemnajstletnico, v zadnjem letniku srednje šole z maturo pred vrati! Kalvarija se je takrat šele začela, sledilo je v naslednjem letu mislim da 6 operacij, ki niso pomagale nič, najbolj banalno pa je DA NIKOLI NISO UGOTOVILI VZROKA zakaj je do tega sploh prišlo! Takrat me je Mali princ očaral in povedal da na svet ne gledaš le z očmi, temveč predvsem s user posted image ! In sem vzela to kot nauk te neprijetnosti in nehala kolikor se je dalo o tem razmišljat! A ko sem prišla k Mariji bi je povedala za vzrok kaj bilo z očesom takrat in po njenih besedah, če me ne bi dohratji tolikokrat operirali in bi najdli pravi vzrok bi se vid sam od sebe izboljšal... njena teorija pravi da sem kot mali otrok še enkrat padla z glavo nazaj in je steklo malo krvi v možgane, ta kri pa je naredila mali strdek, ki najprej je dal mir, potem pa v enem določenem trenutku pritisnil na vidni živec! Punce ta razlaga se mi je zdela tako logična, da bolj logične še nisem slišala! No, in ker vzok ni bil nikoli odstranjen sem tudi imela take glavobole! 3 ali 4 sem bila pri njej na terapijah do drugega slikanja glave v decembru z magnetno resonanco, glava me je že po prvem obisku nehala bolet in me od takrat NI VEČ ZABOLELA, koliko to meni pomeni! Rekla mi je da večino je do tistega trenutka ta strdek že odstranila, nekaj pa bo še vseeno pokazalo a bo minimalo! In je bilo res tako! Na magnetni resonanci je pokazalo le še samo tvorbico, ki naj bi bila po njihovih besedah povečana žleza. V teh čakanjih med prvim in drugim slikanjem bi se mi zmešalo če ne bi k Mariji hodila, vsak trenutek bi se žrla kaj je, tako pa sem VERJELA da ni nič, da mi Marija je pomagala! Vid je kljub temu da je sama rekla, da ne more dosti pomagat ker je oko pač fizično od vseh operacij preveč uničeno, se malenkostno izboljšal! Sem bila tako vesela tisti dan ko to ugotovila, sploh verjet nisem mogla. Poleg tega mi je odpravila blokade na čakrah, pa povedala zakaj ne morem zanosit...namreč naj bi 6 mesecev pred tem imela spontani splav, čisto zgodaj, in je bila baje še nerojena dušica v mojem telesu! Paradoks vsega, točno v tistem obdobju sem imela feeling da sem noseča, spomnim se dneva ko mi je bilo za umret slabo, komaj sem se pripeljala do doma, zjutraj sem imela krvavitev, mislila sem da je prezgodnaj M., pa zgleda da to ni bilo to user posted image ...po tem, so se mi ciklusi čisto zmešali...iz prej rednih 21 dni sem imela enkrat 42, enkrat 48, vse živo! In oktobra ko sem bila na HSG so mi res vidli droben zračni mehurček...vprašam kaj pa to? Ah, nič hudega, prehodno, se samo očisti....ta mali mehurček zračni je bil očitno sled najine pikice...v času terapij ni priporočjivo zanosit ker so energije premočne, pa še vse te preiskave in nisva delala na user posted image  zavestno, razen parkrat no se nama je izmuznilo izpod nadzora. Zdaj sem končala s tem, počutim se dosti bolje, je moj prvi ciklus po vsem tem sranju zadnjih mesecev, a mislim da sva zamudila O.... kaj čmo pa naslednji mesec, ljubezni se ne da splanirat! Mislim, da nisem napisala dovolj, amapk še preveč, verjetno že user posted image . Še za tiste ki vas zanima, ona je iz Podlipe pri Vrhniki, terapije zgledajo tako da prvi obisk si eno uro pri njej, pove kaj vse je narobe, odpre takoj morebitne blokade, to je neka prva pomoč, in seveda na podlagi tega te zdravi potem. Ta prvi obisk je drag, vsaj meni ga ni bilo nikoli žal. In sicer 15.000 sit. Potem sledijo en mesec obiuski na energetskih točkah (preko 90 teh točk, vsaka na določen del telesa deluje in zdravi), čas in točke ti določa ona. Tej obiski stanejo 20 eur. Po 1 mesecu sem jaz prišla le še 1x na dva tedna na točke, potem pa zdaj imela po enem mesecu še en obisk! Zdaj zaključila. Če preračunam me je skuno prišlo cca. 45000 v 3 mesecih, ma to ni nič v primerjavi za to, da pred magnetno resonanco nisem čutila strahu, za to, da me ne boli več glava, da končno vem, kje tičal vzrok mojih učk, in predvsem da mi dala upanje, da bova tudi midva imela svojo pikico user posted image . Tiste ki vas zanima njen telefon je 01/750-58-06 oz. 01/755-60-48, kliče se lahko med delavniki RAZEN SREDE (bioenergetičarji se ob sredah filajo z energijo) in sicer dopoldne med 9-10 uro in popoldne med 17 in 18. Glede ure se je treba držat, ker ima pač dosti strank...in se splača počakat tista 2 meseca do prvega obiska in dat skozi še 2 ali 3 mesece terapij! To je moja izkušnja, ni reklama, ni blablabla, saj sem hotela najprej pot napisat zs pa sem rekla, če lahko moja izkušnja pomaga še komu je to le dobro delo....

Aja punce, iz katerih koncev Slovenije pa ste, jaz iz Nove Gorice ampak sem preseljena v okolico Ljub lane zadnji 2 leti... 

Nočka!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
16.2.2007 23:11:47   
andreja2000
metuLJchy     user posted image ,oh,hvala,da si se tako potrudila z svojo razlago.Vsekakor je zelo zanjimivo in me kar mika,da bi jo tudi sama obiskala.Če bi sama vozila avto,bi se takoj peljala tja. Tako pa ne znam voziti in sem odvisna od drugih.Kaj čmo,že mora tak bit.Imam namreč poškodovano desno roko-mrtvi živec in se nisem nikoli potrudila,da bi kljub temu vozila.
    Jaz sem pred časom brala knjigo  Od zdravitelja Marjana Kneza,če se ne motim in me je zelo pritegnilo njegovo zdravljenje.On ne zaračunava nič,ker pravi,da mu je ta dar bil dan,da pomaga ljudem.Ljudje mu pač dajo,kolikor sami želijo.Je morda katera brala to knjigo,ali drugače slišala zanj?Uspešno zdravi tudi ženske,ki ne morejo zanosit. Zdravi tudi na daljavo.

metuLJchy,jaz sem iz štajerske, Mariborska okolica.

Uh,sedaj vidim koliko je že ura user posted image ,tak da bo treba spat.user posted image
Ja,punce moje,vsem vam želim lep spanec z najlepšimi sanjami.Ko pa pride jutro,pa si povejte,da se imate rade in da ste najboljše punce. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lahko noč user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
17.2.2007 1:08:01   
pot
polma, jaz ne maram preveč maškar imam pa rada krofe.user posted image Gledanje iz razdalje, tudi preko TV mi čisto zadošča. A te lahko vprašam koliko otrok imaš? Napisala si, za naše vse drži... Ja, firbec sem ja. Lahko napišeš tudi privat, če ne želiš javno govorit.

citrončica, hvala tebi, za seznamuser posted image user posted image user posted image , jaz sem samo pobrskala za eno knjigo, tako, da vse zahvale gredo tebi.
metuLJchiy, super si!user posted image user posted image user posted image vem, da ti je odgovor vzel kar nekaj časa za tak dolg opis. Zato hvala ti. user posted image

Moja izkušnja je bila malo drugačna, predvsem ni bilo določene tarife, isto, kot je napisala andreja2000, ampak je vsak dal po svojih zmožnostih, tako da smo upoštevali tudi izdatke za prostor. Ni bilo posebnih ugotovitev kaj je s kom narobe in bila je skupinska terapija, tako, da nas je bilo v prostoru več. Določene stvari čutijo tudi same, ampak zdravijo pa kar jim rečeš, da naj zdravijo, včasih pa še kaj zraven. Pa če ti peša imunski sistem, se tudi med terapijami spomni nate in ti pomaga, tudi preko telefona. Ravno v času naših terapij (4dni), je enkrat po terapiji pomagala nosečki na daljavo ki je imela prezgodnje popadke, da jih je zaustavila, čeprav so bili že na 2minuti. (Bolje bi bilo, če bi poklicala že prej, to je bil res zadnji trenutek.) Tako, da se splača poznat kakšnega takega človeka, da ga na daljavo pokličeš, da ti pomaga v kriznih situacijah. Med terapijami pa nam je dajala tudi nasvete, glede misli, tako sem tudi dobila priporočila za ti dve knjigi, zaenkrat. Pa tudi tej je bilo ime Marija, za drugo, pa se ne spomnim kako ji je bilo ime. user posted image
Sem pa tudi jaz priseljena v okolico Ljubljane. Kaj več, pa ti lahko povem ZS, če te zanima ali če zanima katero drugo. user posted image

andreja2000, hvala za jutranji nasvet. user posted image Se ga bom skušala spomnit.

Punce, rade se imejte. user posted image se in si dopovedujte, da se imate rade.
Hvala vam za prijetno družbo.
Lep vikend.


< Sporočilo je popravil pot -- 17.2.2007 1:09:09 >

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
17.2.2007 11:02:27   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: citrončica

Naša mini pozit.knjižnicauser posted image user posted image user posted image
  • Norman V.Peale: Moč pozitivnega mišljenja
  •     -ll-              : Zmorem,če to verjamem
  •     -ll-              : Živeti vse življenje
  •     -ll-              : Pozitivna načela življenja
  • Louise L.Hay: Življenje je tvoje
  •     -ll-          : Moč je v tebi
  •     -ll-          : Telo je tvoje
  •     -ll-          : Meditacije
  •     -ll-          : Življenje!:pot ljubezni
  •     -ll-          : Nikoli ni prepozno
  •     -ll-          : Zmorem!
  • Martin Kojc : Učbenik življenja
  •     -ll-        : Pot k sreči
  •     -ll-        : Razsvetljeni človek
  • Donald Neale Walsch: Pogovori z Bogom
  • Antoine de Saint-Exupery : Mali princ




(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
17.2.2007 11:06:35   
citrončica
Hvala vsem, za koristne nasvete,izkušnje....user posted image
Tudi jaz sem hodila h bioenergetiku,bolj z rei-ki jem se je ukvarjal, mi je pred laparoskopijo povedal,da mi jajčniki malo slabše delujejo,in ravno to so mi potem na posegu naredili...user posted image
spet bi pa bilo potrebno se odločit in kam it...mogoče prav na Vrhniko...hvala za informacije!!!
Pozdravček, če greste v maškareuser posted image ,se super zabavajte,če ne, pa tudi!!!user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
19.2.2007 9:12:48   
polma
Hojla!
Jaz imam enega otroka iz prvega zakona, 9 let. Zato se tudi nisem nič javljala, ker sem prevažala maškare  na raznorazne zabave. user posted image Zdaj imam probleme s prolaktinom, tako sem tudi našla tale forum- pred kakim mesecem. Mislim, da je prav MetuLJchi sodelovala v debati o bromergonu. No, tko sem vas slučajno našla.

Moram pa priznat, da me je forum sprva navdušil, potem pa so me raznorazne zgodbe s foruma popolnoma potrle. Skratka-od SSjev, smrti, neuresničenih hrepenenj, potem pa partnerske težave.... vse me je spravlo v rahlo depresijo. Sem si rekla; J...., kak se lahko zgodijo nekaterim take nerazumljivo težke preizkušnje?!  Nekateri ljudje pa -za moje pojme- sploh ne bi smeli met otrok. Vem, da nisem pristojna za take ocene, ampak včasih sem jezna ko vidim, da ljudje brez posluha za starševstvo nimajo problema z zanositvijo...

No, zaradi tega sem bila user posted image .

A kaj daste na sanje? Dans ponoči sem sanjala: najprej sem bila noseča, povem šefici-bila je totalno zadovoljna in je rekla, da je to za projekt odlično. ( dobila sem posel, zaradi katerega moram v tujino-moram na cepljenje, ne smem zanosit, user posted image pa zamuja?!? ) Potem pa kar naenkrat sem bila pri  G, ki mi je trdila, da sploh nimam enega jajčnika! Da ne morem imet otrok. Skratka-zbudila sem se potna user posted image . Res me daje tole- VSA TA LETA GNIJEM V SLUŽBI, ČAKAM NA PRILOŽNOST- JE MOGOČE, DA ZDAJ- KO SEM JO DOBILA, PA SPLOH NE BOM MOGLA TEGA NARESTuser posted image ?!??

In-kako je možno, da sva zgrešila O, user posted image pa mi zamuja?
Lp iz Ljubljane!!!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
19.2.2007 10:49:59   
polma
Saj sem totalno zmešana! Jasno da je možno, da user posted image zamuja, tudi ne vedno zaradi nosečnosti.  Sem sama sebi smešna, od  danes zjutraj se mi samo smeji.... pred nekaj dnevi sem govorila, kako sem sproščena in neobremenjena, ker ta mesec itak ne bo nič, tele sanje so me pa spravile v rahlo obsedeno srečo. Kaj pa če....? Test naredim drugi vkend-recimo v soboto, moram zdržat do takrat. Če pa prej dobim user posted image , pa tudi ok! Kar sem rekla, sem rekla!!!!user posted image user posted image user posted image

Jaz  verjamem bioenergetikom. Verjamem, da so nekateri ljudje na svetu zato, da drugim pomagajo. Da so taki, ki imajo posebne moči, da so taki, ki res čutijo boga. Sem bila na Sveti Gori nad Novo Gorico. Take energije si ne bi mogla sama izmislit! Sploh ne morem pozabit tega občutka vznemirjenosti in potem popolnega miru. ta cerkev ne  stoji tam po naključju, že v davnini so ljudje na Sveti Gori opravljeli obrede. In če imajo nekateri kraji tako moč- podobno se mi je enkrat zgodilo tudi v prekmurju, sredi gozda- jo imajo tudi ljudje. Sem prepisala telefon, gotov ga bom kdaj potrebovala. Hvala!

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
19.2.2007 11:34:46   
andreja2000
polma ,ja tukaj na forumu je res veliko zgodb in dosti žalosti.Toda žal je realnodt taka.Vendar ženske,ki gredo skozi taka žalostna obdobja,ki se srečajo z ss in ne samo enim so navadno zelo močne in vstrajne osebe.Tudi jaz sem šla skozi tako izkušnjo in vsak ss me je potisnil globoko na tla.Ko pa sem nazadnje izgubila še deklico v 21t user posted image -kromosomska napaka me je skoraj zlomilo.Vendar sem se s pomočjo raznih pozitivnih knjig začela pobirat.Sedaj po UPN že 21 mesecev čakam na user posted image .Nisem še obupala in veramem,da mi bo uspelo,če prav sem že veliko starejša od vas tukaj.Letos  je baje leto prašiča in to je leto,ko bo se marsikou uresničila želja po user posted image .Jaz verjamem,da sem med njimi.user posted image


Meni osebno mi določene zgodbe na forumu dajejo nov zagon ,iz njih potegnem najboljše recimo vstrajnost,moč ,pogum ,ostalo pa pustim.
Karkoli se zgodi,se zgodi z nekim določenim razlogom.Naše misli naj bodo pozitivne in ne dopustimo,da se vrinejo slabe.Če pa se to slučajno zgodi,jih brž zamenjajmo z novimi ,lepimi mislimi.

Polma,držim ti pesti,da user posted image  ne bo in bouser posted image  !
 
Ja,kar se pa tiče sanj,bi pa to naj nekako bia naša podzavest.Kar težko jih je razvozlati.Meni se je pred dnevi sanjalo,da je moj bivši,ki je novembra imel težko prometno in je tetraplegik,končno spet začel govoriti.Ko sem se zbudila,sem bila žalostna,da so to bile le sanje.Popoldne,ko sva ga z sinom obiskala,pa se je izkazalo,da res govori.Ravno tisto jutro so mu vstavili aparat s pomočjo katerega sedaj lahko govori.Sicer je govor zanj še naporen,a je rekel da vadi in bo bolje.Sedaj nam lahko vsaj pove kar želi,če že nič drugega ne more.


Vsem želim lep dan in veliko sončka v vaše srčke.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
19.2.2007 13:59:59   
pot
Pa imam spet nekaj duševen hrane za vas.

˝Ko sem si odpustila, sem si začela zaupati. spoznala sem, da življenju in drugim ljudem pravzaprav ne zaupamo zato, ker ne zaupamo sebi. Ne zaupamo svojemu višjemu jazu, da bo v vseh situacijah poskrbel za nas, zato pravimo: ˝ Nikoli več se bom zaljubil, ker nočem več trpeti.˝

Ko na notranji ravni dosežemo mir s sabo, življenje steče mnogo bolj uglajeno in zadovoljivo.

Spoznala sem, da imam moč spremeniti svoje življenje, če sem pripravljena spremeniti svoje mišljenje in sprostiti vzorce, ki so me držali ujeto v preteklosti. Dala mi je vedenje, da z resnično pripravljenostjo lahko dosežemo neverjetne spremembe v umu, telesu in življenju.
Ne glede na to, na kateri točki življenja ste, ne glede na to, kaj ste prispevali k ustvarjanju tega, ne glede na to, kaj se dogaja, vedno ravnate najbolje, kolikor zmorete, glede na svoje trenutno razumevanje, zavedanje in znanje.


Vsak dan si povejte, kaj želite od življenja. Povej si, kakor, da bi to že imeli!˝

No, to je spet nekaj citatov iz iste knjige, kot do zdaj.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
20.2.2007 8:34:07   
metuLJchy
e drage moje punce, iskrenost je še vedno boljša od laži in vam moram "priznat" da se v to jutro nisem zbudila nič sončkasta, nič vere...ali katera verjame v črno luno? Jaz nočem, potem pa vsak mesec enkrat začutim v sebi neko globoko žalost in čeprav v naprej nikoli ne gledam kdaj je ta presneta luna, takrat ko začutim da je, skoraj 100 posto je... kot bi v meni prebudila vsa do sedaj zakopana hrepenenja, kot bi v meni prebudila še tisoče sanj, ki so daleč stran, kot bi me spomnila, kaj pogrešam, ... In takrat ne pomaga niti vera v sonce, takrat pomaga le, da mine...punce sorčy, jaz imam danes "pauso", ker res ne sodim v klub pozitivk, nič pametnega in lepega vam ne morem napisat...lepe maškare vsem, pa upam da se že jutri spet beremo! 

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
20.2.2007 9:28:09   
polma
Hej, MetuLJchi! Saj, zato smo pa tukaj, da si pozitivno pozitiviramo pozitivnost user posted image !!!
Danes bomo itak vsi jokali. Luna je sicer v znamenju ovna, ampak so sonce, venera in merkur v ribah.  Venera kot planet, ki vpliva na dojemanje ljubezni plus merkur, ki vpliva na komunikacijo v ribah, celo pod okriljem sonca, lahko ovnasto luno pojokajo in polivajo, pa se bo kar predala in pokazala svojo nežno ovnovsko sredico, ki jo oven skriva pod namišljenimi požari. Oven je pač tak, ena velika cmera user posted image .
Tako da jokaj. uživaj v tem. Saj veš, da je luna nestalna in bo že jutri drugače.
Veš, katera knjiga je zdaj zate: Skrivni dnevnik Jadrana Krta!! Kupi si jo, če je še nimaš, ker počiš od smeha, ko se spomniš svojega odraščanja!! Sploh so te žepne knjige super, bom napisala katere so mi ostale v spominu.
Lep cmerav dan vsem!!! user posted image user posted image user posted image

ŽEPNE KNJIGE:
Sue Townsend: Skrivni dnevnik Jadrana Krta
Roald Dahl: Matilda
Arto Paasilinna: Tuleči mlinar, Očarljivi skupinski samomor, Zajčje leto
J:K: Jerome: Trije možje v čolnu, da o psu niti ne govorimo
TE PA NISO ŽEPNE:
Luis Sepulveda: Starec, ki je bral ljubezenske romane
Sergio Bambaren: Delfin
Paulo Coelho: Ob reki Piedri sem sedela in jokala





(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?