|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
20.2.2007 9:35:22   
polma
Andreja 2000, tebi pa hvala za dobre želje!!!! in seveda, če praviš da prašiček pomaga, potem vsem nam eno user posted image user posted image user posted image PRAŠČJE DOBRO LETO!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moram zdaj letet, se mogoč javim kasneje.

Aha, pot, nisem ti popolno odgovorila na vprašanje: vsi moji, ki sem jih pregledala na tabeli, so še nečaki, pa od prijateljic otroci, pač vsi naši....

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
20.2.2007 11:17:14   
pot
polma, zdaj pa veliko bolje razumem. user posted image

metuLJchy, privošči si malo črnega dne, potem pa glej za soncem. Imej se rada, bodi srečna. Odloči se za srečo.

Jaz se danes počutim krasno, začela sem še malo telovadit na orbitreku in upam, da bom tudi vztrajala.
Danes imam spet nekaj za vas iz iste knjige:

˝... Torej se ne šalite na svoj račun in ne zasmehujte se, saj si boste tako priklicali ustrezne izkušnje. Tudi drugih ne ponižujte. Podzavestni um ne razlikuje med vami in drugim človekom. Sliši besede in prepričan je, da govorite o sebi. Ko boste prihodnjič hoteli koga kritizirati, se vpeašajte, zakaj vas navdaja tak občutek o sebi. V drugih vidite samo tisto, kar vidite v sebi. Namesto da bi kritizirali druge, jih hvalite in že po mesecu dni boste opazili ogromno spremembo v sebi.˝

< Sporočilo je popravil pot -- 20.2.2007 11:18:08 >

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
20.2.2007 12:47:48   
andreja2000
user posted image user posted image user posted image metuLJchy ,kot ti je že polma rekla,tukaj smo pozitivke in kadar ena malo obtiči,so tukaj druge,ki jo bomo pobrale,ali vsaj poizkušale pobrati.Če danes ni tvoj dan pač ni in dovoli si tudi razjokati,če bo kaj boljše,bistvo je,da v tem ne obtičiš predolgo.

Jutri bo nov dan in gotovo bo vsaj malo bolje.Naj novo jutro zate priese nasmeh na tvoja lička,naj tvoje srce čuti toplino in naj vse slabo zapusti tvoje telo in misli.

Vesela sem,da si svoje občutke in stisko delila z nami,to dokazuje tvojo iskrenost,ki je pri človeku vsaj zame zelo cenjena.Vem,da si globoko v sebi močna oseba,iskrena in naravnot enkratna.
Lep pozdav tebi in tvoji user posted image ,.Skupaj se stisnita in pocartajta,pa veliko sončka zate user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
20.2.2007 19:39:00   
metuLJchy
punce hvala, vas je krasno prebrat po tem dnevu...skratka, mene so bile danes same neumnosti, višek teh neumnosti je bila, da sem fantu rekla, da imam kar vsega poln kufer, da bom šla...tega mu do sedaj nisem še nikoli, saj nisem mislila...le vsega pride včasih preveč...delo, za katerega si sam, dom za katerega si sam, kuža, ki mi lula, kaka vsepovsod, ...in se želim zvečer k dragemu stisnit, čutit da me ima rad, pa zasmrči in se obrne stran....saj bo minilo, upam, da bo on pozabil te moje besede, opravičila sem se mu, in nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha, res pa je, da so se mi kljub (včasih morda tudi zato, ker sem enostavno pohodila probleme) temu da po naravi nisem tečka in črnogleda, pregoreli živčki...lahko si močen, lahko si priden, lahko si sonček...a pride dan, ko si le človek s srčkom, ki tega srčka ne more preslišat, včassih si želiš le slišat en droben rad te imam....in za tisti rad te imam delaš celo neumnosti, ki postavljajo vse kar drugače si na kocko...jaz sem impulzivna priznam...kolikor lahko srčno verjamem v kaj, oz. kolikor se lahko borim za kaj, ravno tako včasih pogrnem na celi črti...a ne, nima smisla, da govorim danes sem cool, če vem da nisem, imam za sabo neko zgodovino, delčki kateri niso bili vedno srečni, kakšna senca včasih še vedno leže nadme, upam da jih bo vedno manj....in saj nobeno nebo ni cel čas obsijano, nad mojih se danes razbesnela nevihta, in HVALA VAM punce, da ste eden izmed tistih žarkov sonca, ki me spet vrača k "dobri stari meni"

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.2.2007 10:03:54   
metuLJchy
da vam z branjem mojega včerajšnjega mail ne bom grenila...danes je že dosti lepši dan, čeprav pada dežek! Z dragim sva nekako pozabila na mojo tečnobo včeraj, pride pa mine, kot pri ljudeh ki nismo brez napak, nobena zveza ni brez napak...včasih malo poškripa, pa vzameš wd 40 pa pošpricaš user posted image ... skratka, danes sem dokaz da za dežjem vedno posije sonček, da so planetarni vplivi vsaj za nekatere res križ, in da če se potrudiš odpihniti grde, slabe misli stran, lepše res z ekspresno hitrostjo začnejo prihajati... hvala vam za lepe besede včeraj, sončka vsem!!

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.2.2007 10:11:05   
florita
pot katera knjiga je to? a imaš še kakšen naslov?

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.2.2007 10:12:33   
andreja2000
metuLJchi ,sem vedela,da si tistega kova in se boš hitro pobrala user posted image .
Pri nas je danes čudovit dan,tako v mojem srcu,kot vzunaj,saj tako lepo sije sonček-a si ga ti poslala metuLJchi?user posted image user posted image user posted image

Naj sonček greje tudi vaše srčke,kjer koli že ste.
pot ,tebi pa hvala,ker nas tako lepo hraniš z duhovno hrano.Tak da lahko še kar kaj napišeš in nas povzdigneš user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.2.2007 10:35:00   
polma
user posted image ......................
user posted image .....................

user posted image .................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak! Nisem user posted image !!!!!!!!!!!!!!!!
Kar sem rekla, sem reklauser posted image !!!!!







(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.2.2007 15:31:10   
andreja2000
polma user posted image  ,eh,ti šment no,kako zna user posted image  težit,a kot vidim se ti ne daš user posted image .
Ohrani pozitivno mišljenje dalje.Naj te misel,da ti bo uspelo biti user posted image  in dobiti zdravega user posted image ,daje novih moči in nov zagon za naslednji boj

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.2.2007 15:54:21   
nicolina
Joj punce, kako vas jaz rada beremuser posted image user posted image user posted image .
Toliko ene pozitivne energije mi date. Tudi, če meni ta mesec ne uspe postati user posted image , bom poskušala ohraniti pozitivne misli in se podati v nove boje. Predvsem zato, ker nisem sama in lahko vedno v vas najdem podporo.
user posted image user posted image  ZA VAS...

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.2.2007 15:59:43   
andreja2000
nicolina seveda nisi sama.Tu je res fajn,ker ko si poklapan,se vedno najdejo punce,ki te z svojimi besedami znajo potolažiti in dati občutek,da res v vsem tem ne tičiš sam.
srečnouser posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.2.2007 16:33:00   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: citrončica

IZVIRNO SPOROČILO: citrončica

Naša mini pozit.knjižnicauser posted image user posted image user posted image
  • Norman V.Peale: Moč pozitivnega mišljenja
  •     -ll-              : Zmorem,če to verjamem
  •     -ll-              : Živeti vse življenje
  •     -ll-              : Pozitivna načela življenja
  • Louise L.Hay: Življenje je tvoje
  •     -ll-          : Moč je v tebi
  •     -ll-          : Telo je tvoje
  •     -ll-          : Meditacije
  •     -ll-          : Življenje!:pot ljubezni
  •     -ll-          : Nikoli ni prepozno
  •     -ll-          : Zmorem!
  • Martin Kojc : Učbenik življenja
  •     -ll-        : Pot k sreči
  •     -ll-        : Razsvetljeni človek
  • Donald Neale Walsch: Pogovori z Bogom
  • Antoine de Saint-Exupery : Mali princ




Florita, to je seznam knjg,kar dodaj kaj, če imaš še ti kak predlog!!!!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.2.2007 16:34:33   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: andreja2000

nicolina seveda nisi sama.Tu je res fajn,ker ko si poklapan,se vedno najdejo punce,ki te z svojimi besedami znajo potolažiti in dati občutek,da res v vsem tem ne tičiš sam.
srečnouser posted image


Ja, tu res ni nobena sama,in tu je pravo polje pozitivne energije....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.2.2007 17:30:44   
florita
citrončica hvala za seznam knjig, veš jaz sem pravi knjižni molj, in rada berem....bom takoj pobrskala po knjižnicah če imajo na zalogi.

Meni je dobra tudi ZAVEDANJE od Anthony de Melo.....

HVALA  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
21.2.2007 21:25:46   
citrončica


Naša mini pozit.knjižnicauser posted image user posted image user posted image
  • Norman V.Peale: Moč pozitivnega mišljenja
  •     -ll-              : Zmorem,če to verjamem
  •     -ll-              : Živeti vse življenje
  •     -ll-              : Pozitivna načela življenja
  • Louise L.Hay: Življenje je tvoje
  •     -ll-          : Moč je v tebi
  •     -ll-          : Telo je tvoje
  •     -ll-          : Meditacije
  •     -ll-          : Življenje!:pot ljubezni
  •     -ll-          : Nikoli ni prepozno
  •     -ll-          : Zmorem!
  • Martin Kojc : Učbenik življenja
  •     -ll-        : Pot k sreči
  •     -ll-        : Razsvetljeni človek
  • Donald Neale Walsch: Pogovori z Bogom
  • Antoine de Saint-Exupery : Mali princ
  • Anthony de Melo: Zavedanje


Res bo tole knjižnica za knjižne molje..pozitivne sevedauser posted image




(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.2.2007 8:56:31   
metuLJchy
Nicolina dobrodošla!! user posted image user posted image user posted image  ja tu pri nas nikoli nisi sam, babe malo počvekamo pa si kakšnega sončka pošljemo, pa skupaj upamo in svet je lepši...bi bilo lepočpe se nam še kaj pridružiš v klepetih, več kot nas je bolj bo pokalo od dobre volje!!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.2.2007 10:57:49   
andreja2000
hojla
Spet je nov dan in pri nas je megla.Seveda mi ni prav nič simpatična,a mislim,da jo bo sonce kmalu pregnalo.

Ha,nas je pa včeraj ustavila policija in ker 10 letna hčerka,ki je sedela vzadaj ni bila pripasana smo dobili kazen 125,19 evrov,če plačamo prej pa 62,59 evrov.Al sem bila vesela a to je njihovo delo,mi pa smo kršili in kazen je tu.

lep dan vsem vam,pa ko sedete v avto,se prosim pripašite!user posted image


_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.2.2007 11:23:59   
florita
Andreja2000 ja kje pa si ti, tukaj v Lj kjer delam je pa user posted image , sonček.....ful toplo....no ti pošiljam malo sončka za lepši dan.

p.s. naj te kazen ne skrbi, moj mož vsak teden kakšno dobi .....tako da sem rekla da mu lahko za novo leto pošljejo čestitko, ker jih tako financira.

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.2.2007 13:06:45   
metuLJchy
Ja, policaji so ena hecna stvar! Kazen dobiš takoj če nek mali grehek narediš, tisti ki pa ga na veliko serjejo in biksajo po naših cestah, jih ponavadi zbežijo user posted image  Sicer do mene so bili še vedno prijazni, kazni tudi še nisem nikoli plačala, pa bi mi jo kdaj lahko dali, tako da jih moram še pohvalit, ne samo skeptik bit...ah, saj se trudijo pač svoje delo delat, kot vsi, naj jim bo sončen dan! Pri nas pol sončka, pol megle, luda kuča, tamali od fanta pri nama, delavce imamo v hiši, mladega psa, tasta na kosilih, službo pa v isti hiši en štuk višje...tako da nimam ne od prvega ne od drugega kam zbežat, zbežim edino na ta naš forum lahko malo... drugače pa punce moram vam povedat, da se mi zdi, da sem 2 dni nazaj v zraku zaduhala pomlad...to se vsako leto zgodi le enkrat, ko jo veter v svoji sapici prinese....uauuu...to zame tako lep dan....naj živi pomlad!!! user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.2.2007 13:25:07   
polma
 Andreja 2000, metuLJchi, pot, citrončica, florita, nicolina, pozitivke drage!
Včeraj mej zvijalo in nisem mogla spat. in sem razmišljala... tuhtala... delala načrte....
Ko se naenkrat spomnim, kaj vse lepega so ljudje o meni rekli! Naenkrat ugotovim, da tega sploh ni malo!!! To je definitivno druga najboljša stvar po druženju z vami, v tem času!!!
Zato se spomnite:
-vseh komplimentov na račun vaše podobe (
si lepa, zgledaš dobro, si seksi)
-komentarjev o vaši ustvarjalnosti (
tebi rože uspevajo, dobro rišeš, lahko bi bila šivilja-modna oblikovalka-notranji opremljevalec, lepo poješ, imaš dobre ideje za darila-zabave-izlete)
-komentarjev o vaši notranji moči (
ti bi zlahka pretekla maraton, brez problema bi nehala kaditi-jesti sladkarije-meso, tega kar ti doživljaš ne zmore prenesti vsak, v tvoji situaciji bi marsikdo obupal )
-komentarjev o vašem značaju (
si nežna, si dober prijatelj, poskrbiš za vse, si dobra po srcu, nisi sebična)

In koliko je še teh stvari, ki so nam jih izrekli ljudje, ki nas vidijo scela? Ljudje, ki nas opazujejo in si o nas ustvarijo mnenje, kot mi ocenjujemo druge?

Počutim se veliko bolje! Vem, da nisem zaman tukaj v vaši družbi, v skupini  super-žensk, ki so prav zaradi svoje čiste iskrene osebnosti, ki želi vse dobro dati naprej, svojim otrokom, pozabile da so same po sebi super-ženske!!!
Kaj se ve? Verjetno drži, da Bog tiste, ki jih ljubi, najbolj tepe? Potem morda drži tudi to, da  je potrpljenje božja mast in da je revež tisti, ki se z njo maže?
Ja, prav, bomo že potrpele in se v tem času ko čakamo na otroke ogromno naučile, če nas tako ljubi: ampak mazale se bomo pa z najboljšimi kremami: s komplimenti!!!! Ker 100% držijo!!!!!!!!!!

Lep dan, pozitivke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.2.2007 13:52:41   
andreja2000
florita
Hvala za sonček-tudi pri nas sedaj sije in je ful lepo.user posted image user posted image
Ma,saj se več ne jezim zaradi kazni,a iskreno povedano,mi pa včeraj ni bilo vseeo saj glih nismo pri denarju,a bomo že preživli.

metuLJchy ja,ti kar zbejž še kaj na ta forum,kot vidim je pri tebi res pestro.No,saj imam tudi jaz pestro,ker sem danes imela že dva obiska in enega fuuul dolgega.user posted image
polma ,hvala,ker si me spomnila na vse te razne pohvale in jih je res kar nekaj tud ipri meni.user posted image -tak da je to res dober občutek


Ja,punce,tako sem vesela,ker vas imam,user posted image
ker lahko z vami klepetamuser posted image
in si z vami polepšam dan.user posted image
Super ste in ostanite take user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.2.2007 14:24:07   
metuLJchy
mail od polme se me je prav dotaknil...sva s polmo v tem tednu v podobnih občutjih na trenutke, obe imava neko "prehodno obdobje" ali pomladansko čiščenje, ja punce polma je čudovito napisala, da kdaj pa res pozabimo na vse dobro kar ljudje vidijo v nas, pozabimo potenciale....ljudje ki nas imajo radi pač vedo da je to prehodno, včasih nujno potrebno soočenje samega s seboj...  včasih si zjutraj rečem...grrr...glej kaka si...in se taka grrr počutim še kakšno uro...če pa si povem da sem ok, se tako začnem počutit, tudi drugi čutijo to...in hvala bogu da smo kdaj ranljivi....in še bolj hvala bogu, da imamo ljudi, ki nas svet vrnejo v svet kjer so marve mavrične....enkrat sem že napisala to misel, pa jo bom še enkrat za polmo....
hrasti imajo globoke korenine... 
naj v tej prihajajoči pomladi poženejo tiste vejice naše osebnosti, ki so nam najbolj všeč....

ja, smisel čakanja in težkih stvari je včasih dvoumen ali pa navidezno brezsmiseln...a nas jača...to zagotovo...


Sončka!!!

p.s. med smeške bi lahko dodali kakšno sončece!!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.2.2007 15:13:17   
pot
Kako ste kaj moje pozitivke? user posted image

Jaz sem včeraj uživala v smučanju, šlo mi je presenetljivo dobro, glede na to, da sem na zadnje smučala pred.... x 10leti. Megla, me sploh ni motila, čeprav sem na koncu že skoraj tipala progo, se vmes zgubila z nje... user posted image Prišla sem pa vseeno nazaj. user posted image   Sem si rekla da bom uživala v smučanju in tako je tudi blo, ne glede na vreme.

Gremo pozitivno naprej!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.2.2007 15:35:53   
metuLJchy
Pot ti kar dosegaj nove cilje! Smučanje že en tak, če mene vprašaš! Zaslužiš si user posted image user posted image user posted image  da si se spet lotila nečesa, česar že dolgo nisi počela, predvsem pa da si v tem uživala!

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
22.2.2007 16:28:25   
polma
Hej, metuLJchy, jasno da sva na valovni-to je zaradi prolaktinauser posted image !



(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?