|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
12.1.2009 8:55:55   
metuLJchy
sanela dobro opravi popoldne na pregledu - endrokrinolog?

Tudi pri nas je mraz ko pes, -12, mi je prav muka kadar moram ven.

Naj vam ta teden mine čimhitreje in čimprijetneje!


(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
12.1.2009 10:53:52   
U*
Upam da ste vse pozitive dobro.
Sanela dobro opravi(sm si nik spremenila, sej veš kdo sm a ne)
Kako pa kaj nova hiška a ste jo že ospeli segret?

Lp

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
12.1.2009 20:21:53   
YULIAH
Pozdravljene punce. Malo sem vas prišla pokukat. Tudi pri nas je mrrrrrzlo, upam da mraz kaj popusti, ker v takem še na sprehod ne grem. Vidim da ste več kot manj vredu, tudi jaz sem dobro. Sem že v 17.tednu, kako mine čas. Saj veste, ene pa še boste!

Ne vem če je katera seznanjena z zelo žalostno novico. Danes me je pretreslo že zjutraj. Naša draga Andreja je izgubila svojo sestro po kratki in zelo težki bolezni. Včeraj je za vedno zaspala.
Tako mi je hudo za njo, da ne morem danes mislit nič, le na drago Andrejo.

V mislih s tabo, naša Andreja, ......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu U*)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
12.1.2009 20:45:38   
U*
user posted image user posted image user posted image Iskrene sožalje Andreja.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
12.1.2009 22:30:11   
metuLJchy
user posted image user posted image user posted image  andreja ne morem verjet! Moje iskreno sožalje, drugih besed sploh ne najdem

(odgovor članu U*)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
13.1.2009 7:53:30   
Sulfinija
Andreja2000,zakaj ti je življenje naložilo toliko žalostnih in krutih dnevov.V mislih sme s tabo in z sestrino družino in vsem skupaj izrekam iskreno sožalje.Tebi Andreja pa pošiljam en velik in topel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
13.1.2009 15:27:20   
*sanela*
Andreja iskreno sožalje! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
14.1.2009 16:07:55   
U*
Pozitivke kje pa ste vse?
A se grejete pri svojih user posted image .
Bo tema kmal na drugo stran zdrsnla, če ne bomo nč čvekale.

LP

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
14.1.2009 17:15:02   
metuLJchy
Drage pozitivke, naj vam povem da sem vesela da vas poznam in da ste mi marsikdaj polepšale kak temačen trenutek. In vem, da mi ga še kdaj boste. Žal jih v tem obdobju ne manjka, čeprav nisem želea preveč o tem govorit, zdaj ko je zadeva prišla tako daleč pa vam moram žal povedat da sva se z mojim user posted image  razšla. Oz. jaz sem včeraj mu rekla, da jaz ne morem živet kakor sem živela zadnji mesec, zaradi sebe in svojega zdravja. Je bilo zelo grdo ta mesec, pa sva se že skoraj pobrala a so me določene stvari tako zelo prizadele, da vem, da ne zmorem tako živet. Imam zelo visok prag tolerance, a je šel daleč preko njega. Me boli ko hudič trenutno, mam občutek da se mi trgata duša in srce, a vem da moram stran. Žal se tako ustavi tudi moj boj za pikico pod srčkom. No, razen če je v tem mesecu pred tem hudim zadnjim tednom ratala. Potem bo pač samo moja moja. Iščem si službo na primorskem spet, skratka...vse se mi je sesulo in zdaj moram iz teh sesutih kart usvarit novo zgodbo. Si ne predstavljam da bom kdaj lahko še kakšnemu moškemu zaupala, tako zelo me je prizadel, pa še pred mesecem dni mi je govoril, da sem mu najbolj pomembna na celem svetu, da si želi otročka z mano, še celo sam me je spodbujal k pohitritvi postopkov, razmišljala sva da bi se glede na fleksibilnost najinih del preselila na primorskem v tem letu, ..... pa usoda vrže svojo kocko in vse poruši. Dejansko sem ta teden toliko prejokala da sploh nimam več solz. Ne morem več jokat. Upam, da bo usoda mila z mano, saj sem se sama vedno trudila bit dobra z ljudmi. Sem vam morala povedat, ker ne morem več na forum hodit in se delat da je vse ok....

(odgovor članu U*)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
14.1.2009 18:13:43   
Sulfinija
Ojla!!!

Potizitivke moje na spadam ravno v tole temo,ker itak smao jamram zaradi nosečniških tegob,vendar se vam vseeno javim.

Včeraj mi je bilo kriminalno cel dan slabo,vendar zvečer po telenoveli sem vseeno šla k našim prijatljem.V prekmurju je navada,ko se rodi otrok,da se trosi perje,slama,pleve,...pa sem odšla z mojima.Kok so fanj natrosili hi,hi še po drevesju je bila prava zima vse nekaj belo fenomenalno je bilo in nato prava pojedina od kuhanega vina,čaja,sokov,vina,...od hrane odličen pasulj,kuhane klobase,vratovina domača šunka sira živa glasba fenomenalno je bilo smao je bilo zunaj pod šotorjem nisem bila dolgo.

Danes zjutraj pa,ko sem se vstala kriza spet slabo,potem dvakrat bruhanje takole kriminalno še ni bilo.Popoldne sem kar prespala brez energije totalno,ko mam računalnik ugašnjen skoraj cel dan je že hudo.Samo tolažim,se da bo tega kmalu konec.Jutri namreč dopolnim 10.teden stopim pa v 11 joj ko se veselim,da se nuhalna bliža nimate pojma,ko boma spet oba videla najino user posted image .

Metulchy,ostala sem brez pravih besed,da bi jih v trenutku lahko napisala,zato ti pošiljam le en velik objem in nikar nas ne zapusti.Želim ti,da najdeš sebi vrednega partnerja da te bo ljubil celo živlejnje enako,te podpiral v dobrem in slabem.Vso srečo ti želim na tvoji novi poti,pa javi se mi kaj na zs.

Ostale pozitivke mate kaj snega?Pri nas skoraj cel dan gre ledeni dež niti ven nisem hodila,da še kje ne bi padla po tem ledu.Takole šibam vodoravno pa malo za gobelin mam vsaj kanček energije ki jo bom sedaj porabila.

LP Mojcauser posted image 9t6dni

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
14.1.2009 18:45:07   
U*
metuLJchy tudi jast ti nimam kaj dosti povedati, razen tega da vstani čim bolj močna in prebrodi te težke trenutke. Za vsakega na tem svetu obstaja partner, ki te je vreden in te bo neizmerno ljubil.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sulfinija upam da bodo te tvoje slabosti kmalu minile in boš končno lahko začela uživati v svoji sreči.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače imamo pa kr nekaj snega pomešanega z ledom tko da je pravi kaos, pa še cestarji so ponovno zatajili.
user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
14.1.2009 20:05:03   
citrončica
Evo mene,

sploh ne sledim več te dni,malo sem praznovala,malo služba...pa dnevi gredo,

me je pa pretresla žalostna novica o Andrejini sestri,Andreja,iskreno sožalje inuser posted image ,

pa še MetuLJchy user posted image ,danes si mi bila parkrat na misel,če tako čutiš v srcu si sigurno naredila pravi korak,korak naprej,a vem,da bo žal potreben čas,ki bo postopoma ublažil bolečino in tesnobo,ki jo trenutno nosiš v srcu....drži se...

vsem skupaj en topel pozdravček...user posted image

(odgovor članu U*)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.1.2009 8:25:40   
*sanela*
metuljchy ful sem šokirana. Tako sem upala, da bosta rešila probleme. Srčno ti želim, da se čimprej pobereš s tal in začneš hoditi. Življenje je polno križišč, res je, da zmeraj ne zavijemo na pravo stran a se vrnemo na začetek in začnemo znova. Upam, da bo to zelo grdo obdobje čimprej za tabo in da začneš na novo svojo pot, ki bo posuta z rožami in ne trnjem!

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
15.1.2009 17:20:09   
*sanela*
Kje ste pozitivke?
Sm zvlekla našo temo z druge strani user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
16.1.2009 16:18:06   
U*
Ja tale naša tema je kr mal zamrla.
Upam da vse pozitivke še niste pozable na naše čveke kle gor.


lpuser posted image

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
17.1.2009 14:24:43   
YULIAH
Draga Metuljchy!

Komaj sedaj sem prebrala...sem zadnje čase bolj malo na forumih...sploh še ne dojemam, da se je tvoja življenska pot tako spremenila. Poišči moči v sebi, da začneš znova, v kolikor se ti zdi, da za vaju ni več prihodnosti. Želim si, da bi se ti stvari čim prej uredile, ker vem kaj sedaj preživljaš. Sestavi nazaj svoje koščke sreče. Pošiljam ti en veeeliiiiiik objemček, pa mislim nate, veš!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdrav tudi vsem ostalim pozitivkam.

(odgovor članu U*)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
18.1.2009 12:04:38   
U*
Pozitivke kje ste??????
Metuljchy upam da se počasi pobiraš in prihajas k sebi.
Držim pesti da ti v življenju posije tudi ne izmerno sonce.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
25.1.2009 11:09:10   
citrončica
So spet taki dnevi,da imamo vsi 1001 opravek,ko je tu tako zatišje....
Saj je prav,posvetite se svojimuser posted image ,user posted image ,user posted image ,user posted image .....in pa SEBI, pojdite na sneg,če ga še kje imate in uživajte....
pa vseeno še kaj tulegor pokukajteuser posted image

(odgovor članu U*)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
27.1.2009 18:33:04   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image

Kaj niste nič firbčne?

Nuhalna za nami v 15.minutkah je bilo konec.In user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,veliki smo kar 6cm,noseči po merah ploda 13t2dni in ne komaj 11t5dni juhej,srček nam bije z udarci 168.  mere odlične ion tudi razmerje.

Končno sem začela uživati,ma pa carski nosek,glavico in nogice,rokice,spol se še ni videl.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu metuLJchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
28.1.2009 9:52:28   
GITA14
sulfinija čestitam za tako lepe novičke
maksimalno uživaj, zdaj verjetno tut slabosti pozabiš

lepo te pozdravljam

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
28.1.2009 16:49:24   
*sanela*
Ojla!
Kje ste pozitivke?
Naša tema bo čist zamrla če ne bomo čvekale!
Naša user posted image  se goni. Imamo jo zaprto v spodnjem štuku. Sosedov psiček pa tuli dan in noč. Za pop........
No bomo poleti jo zrihtali tako da nebo več problemov. Bomo vsi bolje spali user posted image .

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
28.1.2009 18:14:04   
citrončica
Ojla!
Evo mene,za par minutk,
Sulfinijauser posted image user posted image user posted image ,želim ti...saj veš, vse naj naj, pa da še slabosti minejo čimprej,pa bo vse v najlepšem redu!!

Sanela,
potem imaš bolj malo spanca te dni??joj,upam,da zrihtate to,vem kako je ,ko si nenaspan.....

No,jaz po "starem",
skoz se nekaj dogaja,tako da ni dolgčas,zato bolj po obrokih pridem pokukat sem,a vsaj toliko,da sem na tekočem...

pa-pauser posted image

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
7.2.2009 16:39:57   
citrončica
Ojoj,punce,
ste tako pridne,kot jazuser posted image user posted image user posted image ,
iz naftalina sem morala potegnit našo temo!!

Saj res dnevi tako bežijo,da kar ne dohajamo,no danes pa sem prišla malo pokukat spet,kaj se dogaja na RR,pa toliko,da vas vsaj pozdravim..
oglasite se kaj!!

pa-pa

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
7.2.2009 20:39:52   
*sanela*
Ojla!
Kje pa ste pozitivke?
No jaz sem prezaposlena, zato sem bolj slabo na RR.
Naša user posted image je končala gonitev in zdaj so ji seski veliki, mal mi je čudno, ker smo jo ful mirkali in ni možno da je breja, sem pa prebrala, da si psičke umislijo brejost in da to traja kot prava brejost in celo ko naj bi se skotili mladiči zbirajo igrače in delajo gnezdo user posted image . No jo bo treba sterilizirat.

Pri meni ni nič novega, še vedno nimam user posted image , kmalu bo šest let. Sm čist obupala.
Toliko za zdaj!


naj vam vedno sije sonček!


(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: da vidimo če pozitivne misli pomagajo?
7.2.2009 22:45:43   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: *sanela*



Pri meni ni nič novega, še vedno nimam user posted image , kmalu bo šest let.


Kaj že tolk časa je nimaš?
Kaj pa G prav na to?
Tut pri meni nč novga še vedno čakamo na user posted image .

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  63 64 [65] 66 67   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?