|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 11:54:06   
ina82
stunfek res si se ful potrudla in nas obdala s pozitivno energijo
moramo misliti na to da če tud se trudimo leto,dve,tri moramo vztrajat
in ne obupat, kajti enkrat nam bo uspelo in takrat bomo pozabile na vsa
ta leta trudenja ker bomo mislile samo na to da nam je uspelo in da nam bo
sedaj sonček sijal do konc življenja

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 14:42:22   
Muca Copatarica
Hej, tudi jaz je ne pričakujem okrog 6.3. in upam, da nama bo uspelo. Prav tako pa vsem vam, ki tudi delate na user posted image .
Res, potrebna je pozitivna energija in zaupanje v to, da nam uspe, pa bo. Pošiljam vam en topel objem iz srca, da nam vsem čim prej uspe. Mogoče....že naslednji mesec. Nikoli se ne ve, kdaj pride čas za nas. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 16:08:48   
Temari
Štunfek, super si napisala! Sem se prav potolažila, ko sem prečitala, saj sem danes dobila user posted image .

Torej... naslednji krog!!! M ne pričakujem 12. 3. 2007.

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 17:15:19   
stunfek
Super. Vesela sem, da ste začutile moje sporočilo in to, da je parim malo pomagalo me ful veseli! user posted image  
Jaz sem trenutno v ta plodnem obdobju, samo moža nimam doma user posted image . Danes ponoči se vrne in sem za jutri kar dopust vzela, da ne bova kaj zamudila user posted image . Brez nič ni nič, pravijo. Ta mesec bom malo zamenjala taktiko in probala slončkat vsak dan v teh ta pravih dneh. Držim pesti za vse pa tud zase!

(odgovor članu Temari)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 20:28:54   
BAMBOLINO
Stunfek, hvala za malo pozitivne energije. Tega mi zadnje dni zelo veliko primanjkuje.
Zelo lepo si napisala. Ko se bom malo k sebi vzela bom verjetno tudi razmišljala v drugačni luču, zdaj pa čakam da bo user posted image mim.
Je pa še ena stvar. Zelo težko se je pri slončkanju skoncentrirat samo na uživanje. Nehote oba vedno pomisliva na "delanje" otročka. Vedno si rečeva -  no, zdaj sva ga pa naredila. Res zanimivo kako se sex spremeni iz neke najstniške strasti na "delanje otroka". Še ima katera druga težave s tem?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 20:33:18   
puhica13
Bambolino,
se ti kar pridružujem k temu, da ko začneš delati na user posted image  naenkrat izgine tisti ¨čar¨ slončkanja. Pri nama se dogaja isto. In po slončkanju se tudi vedno hecava o tem al sva naredila punčko al fantka.  user posted image  user posted image  Ker sprobavava skoraj vse možne položaje, da bi upelo mi je vse skupi že malo hecno, ker to ni uživanje ampak je že resno in premišljeno ¨delo¨ user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu BAMBOLINO)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 20:36:23   
soraja
jaenako tudi jaz se vama pridružimuser posted image  sam a mislite da to zelo vpliva?

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 20:41:06   
ina82
Midva delama na otroku že šest mesecev in še moj npr. nikoli ni rekel oziroma omenil  daj grema večkrat na dan da bo več možnosti, tud jaz še nisem pred njim nič omenla, ampak v sebi pa si včasih mislim da ko mi ni naj vseeno zdržim ker mogoče pa nama bo glih zdaj uspelo. Si včasih že tud mislim da upam da ne bo najino spolno življenje no vsaj meni iz strasti in poželenja prešlo v neko obvezo, prisilo. Sem že nekajkrat razmišljala o tem, ker sem zdaj ful zaljubljena in mi je vse vredu, sploh spolno življenje končno štima da upam da se ne bo to vse spremenilo zaradi tega ker še nama ni uspelo.
zato upam da se vsem čimprej prikažeuser posted image

(odgovor članu BAMBOLINO)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 20:43:18   
BAMBOLINO
ja....po mojem vpliva.....
Mi je ravno ena zdravnica zadnjič rekla, da ko slončkava naj ne "delava otrok" ampak preprosto rečeno uživava v spolnosti. Je pa lažje reči kot pa to narediti.
Zgleda, da bo potrebno veliko več narediti na medsebojnih odnosih in veliko več truda vložiti v sproščeno slončkanje.

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 20:48:02   
soraja
lažje je reči kot narediti!!!!  Nevem meni enostavno to pade vsakič na misel in nevem kako si izbit iz glaveuser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu BAMBOLINO)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 20:52:48   
ina82
predvsem ženskam si je to zbit težko iz glave, vsaj meni se tako zdi ker moškim je itak vedno za sexat, me pa te pomislimo da nam bo mogoče glih takrat uspelo pa se te potrudimo malo.
moj je že en mesec na terenu in jaz ga že preko telefona zafrkavam da zdaj bo pa tak poln ko pride domov da se bo sigurno kateri od miljontih spermijev prijel

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 20:54:32   
puhica13
A katera od ¨starih mačk¨ pozna recept kako bi si lahko to ¨delanje¨ izbil iz glave. Verjetno tako, da si enostavno rečeš da si user posted image  kao ne želiš, pol boš pa sigurno user posted image .  Tako , kot je neka moja kolegica delala na otročku skoraj dve leto, potem je imela pa v enem mesecu same  p..., pa problemi z denarjem, skratka vse se ji je nakopičilo, potem je pa še izvedla da je noseča. Skratka, takrat ko hočeš user posted image , ga je težko naredit, ko pa že malo pozabiš na to željo, je pa takoj!! Mislim,  narobe svet!! user posted image

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 20:55:29   
soraja
ina82   ti imaš pa iste izjave kot jaz,jaz sm mu tut neki takega izjavla včeriuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 20:57:22   
ina82
za sorajo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 20:58:39   
soraja
ja sej neki takega,sam upam,da ne bo potrebno prit do kerega problema,da bi pol končno ratal

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 21:00:52   
puhica13
Upam, da do tistih sladkih ¨ problemov ¨, se nam bo pokazalo user posted image  user posted image  in bomo user posted image . HURA ZA NAS user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 21:01:56   
puhica13
malo sem se narobe izrazla, ¨problemov¨, ko se bo pokazalo user posted image  user posted image . tale  user posted image  me pa res ubija ta mesec!

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 21:02:04   
ina82
tak mam jaz svakinjo ko ma že dve punčki in ko sem ji rekla da midva delama na bebici je ona rekla:joj, jaz pa več nočem met otroka, zdaj ko neham dojit si grem po tablete, dve sta čist dovolj. Pa ni blo en mesec pa mi reče da samo enkrat nista pazla pa da ji zamuja in tako bomo 24.5 imeli še enega dojenčka.
Očitno se res mormo delat da kao nočemo met otrok

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 21:04:08   
soraja
še jaz en HURAuser posted image  sam smo faceuser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 21:06:25   
soraja
ok zda pa resno mislim NOČEM IMET OTROKAuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 21:07:53   
puhica13
soraja,
kdaj imaš D dan , ko ne dobiš user posted image , ker boš user posted image . user posted image   user posted image  user posted image

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 21:09:57   
soraja
a mislišuser posted image  12.3

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 21:12:45   
puhica13
No pol bova pa skup navijale, jaz imam sicer 10.3. ampak pri meni je tko neredna, da sploh ne vem več. Ta mesec je mesec ljubezni,tako da kar v akcijo!!!user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 21:16:31   
soraja
verjemi,da ti držim pesti,sam ta moj me kuri,kr neki je utrujenuser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 21:27:37   
ina82
vidve imata drage vsaj doma, mojega pa ni že en mesec pa bogve kdaj bo prišel domov, tak da boljše vsaj enkrat ko pa nobenkrat

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?