|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 21:30:48   
soraja
zato pa bota vidva ispolnila 100% bonus,ko pride domovuser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
8.2.2007 22:14:36   
ina82
upam da bo čimprej doma pol pa se itak grema razvajat v toplice
tak da sprememba okolja, sprostitev in dejstvo da sma oba na suhem že kr nekaj časa pa res upam da nama bo uspelo kaj naštimatuser posted image

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
9.2.2007 12:28:16   
karmen10
Živjo! Jaz sem tud čist nova na portalu.
Doslej sem samo pasivno prebirala vaše pogovore in pridobivala informacije. Upam, da se lahko še aktivno vključim.
Jaz pa user posted image  ne pričakujem pojutrišnjem - 11. 2.. Pa sem že čisto na trnih. Nimam pa čisto nobenih znakov... še PMS ne.

LP
karmen

< Sporočilo je popravil karmen10 -- 9.2.2007 12:29:40 >

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
9.2.2007 12:31:36   
ina82
ti izrekam dobrodošlico, sama sem tud postala član te zanimive klepetalnice šele pred tremi dnevi pa sem že čist noter padlauser posted image
tako kot se vse do zdaj spodbujajo in si želijo le najboljše ti tudi jaz želim da čimprej zagledaš user posted image

(odgovor članu karmen10)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
9.2.2007 12:44:00   
tinkamiška
Jst bi se vam tudi pridružila...se je prikazala kljub nekajdnevni zamudi in me vrgla na rit...ne iz višine, ampak vseeno je malo bolelo.

Ne pričakujem je od 5.3. naprej in upam, da je ne bo več France zoprne. Pa upam, da se ne bo ponovila zgodba izpred prve nosečnosti...

No, držim pestke za vse čakajoče, oziroma nečakajočeuser posted image

Lep dan

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
9.2.2007 12:45:25   
Anonimen
Tudi jaz upam, da se ne ponovi zgodba iz septembra. Vidim pa, da nas je kar nekaj, ki med 5. in 10. marcem ne bodo pričakovaleuser posted image .user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
9.2.2007 12:51:17   
Pandica
karmen10 in za vse ostale, ki čakate na user posted image  user posted image  

Tudi jaz nisem bila pozorna na kakšne "nosečniške" znake, pa sem naredila test na tisti dan, ko bi jo naj ne dobila. In mi je pokazal tak švoh, slab user posted image  , da vseeno nisem vedela na čem sem. In sem počakala še točno en teden, ker M še vedno ni blo naredila še en test, ki pa ga je skoraj razturalo tako močno user posted image  user posted image  mi je pokazalo user posted image  . Pol pa sem se spomnila, da mi je blo pred tem samo 2 x malo slabo, da se mi je nekaj vrtelo in sem nisem dobro počutila.
Tako, da čim manj "namišljenih" znakov pa vam bo ratalo. Držim pesti za vse, da čimprej postanete srečke user posted image    user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
9.2.2007 13:14:08   
karmen10
No super, Pandica.
Hvala.
Malo si me pomirila. Čeprav upam na najboljše, pričakujem najslabše (user posted image ). Tudi kolegica mi je rekla, da njena mama ni imela nobenih znakov do 4. meseca nosečnosti, potem pa ji je eden izmed zdravnikov rekel, da je noseča. Vsi ostali zdravniki pa so trdili, da je neplodna (in to še med nosečnostjo). Tako, da je upanje za vse. Ampak to je bilo pred 32 leti. Verjetno se zdaj ne morejo več tako zmotiti, ne?

Vsekakor... veliko sreče vsem in čimprej user posted image


(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
9.2.2007 17:02:33   
florita
sem brala od stunfka dolgo pismo na prvi strani in sem planila v smeh user posted image , res si dobro napislala user posted image user posted image , rabimo malo več spodbujanja....in več upanja

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu karmen10)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
11.2.2007 8:13:54   
Sulfinija
user posted image Naslednje M ne čakam od 10.3-13.03.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
11.2.2007 8:55:03   
soraja
bova skupaj približno istočasno držale pesti,jaz je ne čakam od 12.3user posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
11.2.2007 9:04:26   
Sulfinija
Soraja,fino vsaj sama ne bom.Če tale mesec ne rata naravno pa me čaka aprila femodeni in ISCI.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
11.2.2007 9:06:56   
soraja
da se popravim,sej ne da si bova sam midve držale pesti,namenjene so za vse nas "ne čakajoče na user posted image "

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
11.2.2007 9:09:10   
soraja
joj pol pa ti še močneje držim pestkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  par pikapolonic za srečo

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
11.2.2007 12:03:00   
PC Baby
No, jst sem tudi nova uporabnica foruma. V bistvu sem vas do zdaj spremljala pasivno in čakala user posted image
Bla pa sem prepričana, da bo to šlo kot po maslu, ker pa zdaj to "po maslu" traja že kar precej časa, sem se odločla, da se vam malo pridružim v vašem nepričakovanju user posted image .

Držim pesti za vse, da bi ta marec šel mimo brez nezaželjenih obiskov!!!

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
11.2.2007 15:38:27   
andreja2000
PC Baby user posted image ,pozdravljena in želim ti,da čim prej ugledaš user posted image
SREČNO!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
12.2.2007 8:35:47   
mlavla
živjo punce...tudi v februarju nama ni uselo..zato se vam spet pridružujem...
tokrat je neželim pričakati 11.03.

lep dan vam želim
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
13.2.2007 18:04:47   
nusigogo
No punce tudi jest sem danes dobila user posted image ! Tko, da se vam pridružujem v naslednjem krogu poskušanja! Upam, da bomo imele vse velikoooooooo sreče in bomo le zagledale user posted image user posted image !  

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
14.2.2007 8:59:08   
PC Baby
Joooooj, jst bom pa čisto ta zadnja med vami zvedla, ker ne pričakujem 31.3. user posted image

Ampak upanje zadnje umre... user posted image

(odgovor članu nusigogo)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
14.2.2007 11:18:33   
andreja2000
PC Baby ,ja ,tako kot si sama rekla,upanje umre zadnje!user posted image

Vsem veselo VALENTINOVO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
15.2.2007 21:25:02   
Loni76
Jaz svoje user posted image  ne pričakujem 9.3. Upam, da nam bo v drugem krogu uspelo. Vsekakor se bova potrudila, da v marcu s svojim user posted image  zagledava user posted image . Tudi vsem, ki upate na user posted image  želim čimhitrejšo uresničitev želja.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
15.2.2007 21:36:35   
Anonimen
Jaz pa svoje user posted image  NE pričakujem 28.2.In imam močno upanje da bom za dan žena 8.3. že vsem lahko povedala da semuser posted image

(odgovor članu Loni76)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
18.2.2007 7:54:03   
torcica
Tudi jaz user posted image ne pričakujem nekje okrog 21.3.

Se beremo,
Torčica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
18.2.2007 8:34:07   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: puhica13

A katera od ¨starih mačk¨ pozna recept kako bi si lahko to ¨delanje¨ izbil iz glave. Verjetno tako, da si enostavno rečeš da si user posted image  kao ne želiš, pol boš pa sigurno user posted image .  Tako , kot je neka moja kolegica delala na otročku skoraj dve leto, potem je imela pa v enem mesecu same  p..., pa problemi z denarjem, skratka vse se ji je nakopičilo, potem je pa še izvedla da je noseča. Skratka, takrat ko hočeš user posted image , ga je težko naredit, ko pa že malo pozabiš na to željo, je pa takoj!! Mislim,  narobe svet!! user posted image



Hej Puhica, sem že včeraj mislila napisat, pa sem pozabila. Namreč, kako je bilo ta mesec pri nama. Iz neta sva si potegnila nadaljevanko Prison Break(Beg iz zapora) in sva vsak drug dan user posted image preden sva šla gledat ali pa vmes. V glavnem, bolj sva mislila, kako se bo nadaljevanka nadaljevala, kot na to, če nama bo ratalo ali ne-čeprav sem se jaz že na začetku odločila, da ta mesec BO.user posted image Po O dnevih in ko sva pogledala vse dele, sem pa spet začela vsak dan računat in nestrpno čakat kaj bo in če bo in moja glava spet vsega polna, pa še brez znakov nosečnosti. Sem bila že malce zmedena. No in potem sem naredila test že na 27.dan in na moje veliko presenečenje(češ, saj ne more še tako hitro pokazati, tudi če je kaj)se je prikazala rahla user posted image .user posted image




DRŽIM PESTI ZA VSE VAS!user posted image user posted image

(odgovor članu puhica13)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
18.2.2007 9:47:34   
florita
mehurčica pošlji mi prosim to nadaljevanko da bova midva tud vmesuser posted image , pol pa bo...user posted image user posted image user posted image , čestitke......pomoje res ne smem mislt na user posted image , bom se vrgla v nakup user posted image , pa še kakšen hobi si moram najdt, pol k ne bom imela "kao" časa za user posted image , bo pa testuser posted image . A takih še ne prodajajo k bi imel user posted image user posted image ?


Jaz pravim: kdor čaka do čaka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mehurčica

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?