|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:31:54   
nuala
Res je vse zelo drago.
Jaz uberem ponavadi srednjo pot.
Samo zato, ker mi grejo osebno razvajeni otroci zelo na živce, jim poskušam že od malega dotupit, da vsega najdražjega pač ne bomo kupili. In da ne smejo pustit, da jih ostali presojajo samo po zunanjem videzu.
Začelo se je z vozičkom ( spadal je v višji srednji razred, ker smo ga veliko uporabljali in to v vseh vremenskih razmerah po vseh terenih ), pa z oblekami ( lepo, vendar ne same znamke ), igračami ( imamo jih veliko, vendar nekaterih stvari kot je npr, avto na aku nisem nikoli kupila ) in tudi hrano.
Smo pa starši različni. Nekateri radi vidijo svoje otroke v dragih oblekah in z drago opremo; to jih pač veseli.
Meni se zdi najvažneje, da imajo starši svoje otroke radi in da zanje naredijo tisto, kar pač mislijo da je najbolje.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:32:06   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: rija

te pa si enostavno škrtuser posted image user posted image user posted image

škoda, da si na sebi....in svojih otrocih....user posted image


Rija, pa da ne boš slučajno mislila da mojemu otroku kaj manjka, da česa nima, da je lačen, žejen, bos... karkoli....

Daleč, daleč od tega! Moj otrok je voziček rabil samo pol leta...tako da ne vem no...Ima pa sedaj nek tak otroški motor, ki ga bo rabil še sigurno nekaj let...za skoraj  1000 €, tako da verjemi mi da ne šparam na otroku, samo pri vozičku sem pa res, saj vem-čudna sem user posted image

srečno!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:32:18   
Anonimen
Ej, rija, ne s... ga. Ta voziček bom kupila jaz, ker je to edina varianta, da rdečega dobim v hišo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa... Prvi vozek, ki sem ga kupila je bila neka ne ravno ah in sploh varianta (cca. 250€) - uporabila sem ga samo 2x, ker je bil enostavno nevodljiv. Potem smo kupili PP (je bilo že bolje). O zappu pa ne bom izgubljala besed - daleč najboljša stvar, ki se mi je zgodila.

V glavnem, moje mnenje je takšno: Pri drugem otroku (če bom ga imela, upam, da bom) na ceno vozička ne bom gledala, ampak bom kupila takega, ki ustreza vsem zahtevanim pogojem (mojim, seveda). Imam nagledanega stokkeja. Pa zaradi mene lahko stane 2000 €. Če lahko imava vsak svoj avto, ki ustreza najinim potrebam, bova kupila tudi vozek, ki bo ustrezal vsem zahtevam.

Sicer pa, obstaja en lepi rek: Pokrivaj se z odejo, ki ti ustreza.

< Sporočilo je popravil raho -- 14.2.2007 9:33:17 >

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:39:02   
lan
Jaz niti pomislila nisem, da bi šparala denar na vozičkuuser posted image .Meni je voziček bil skoraj najpomembnejši kos otroške opreme. Če hodiš vsakodnevno, po različnih poteh,terenih vsekakor potrebuješ kvaliteten voziček, z veliki kolesi, močnim ogrodjem,....To pa seveda staneuser posted image !!!!

Sama sem sprobala dva vozička "mareli", in sicer Zappa in BBY in razlika je bila očitna.Tako da, pri tej temi me ne more nobeden prepričat, da lahko za malo denarja dobiš super voziček.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:41:21   
Marogica
Mogoče sem za sebe premalo napisala. Jaz ne ubiram srednje ali drugačne poti. Jaz ubiram pot, ki je našim financam primerna. Samo to hočem povedati. Da me pač moti, ko ene ne znajo ločiti, kaj je pomembno in kako izbirati, glede na njihovo finačno stanje.

Meni ne gre za to, da bi imel moj otrok najboljše. Pa ne, ker ne bi hotela, temveč ker nas naše finance "bremzajo". Nikoli ne bi kupila vozička za 1000, 1500€ ali še več, pa če je najboljši in oh in sploh. Pa če ga bom vozila 1 ali 10 let, pa če je namenjen enemu ali desetim otrokom. Da pa si bom ta zadnje gate z riti potegnila, samo, da bo imel naš otrok najboljše-tega pri meni ne boste doživele.

Če pa bi toliko zaslužila, pa najbrž bi. TOrej na kratko-živimo našim financam primerno.

Kakršnokoli dokazovanje, kdo komu zakaj kupi, je tukaj brezpredmetno. Vsaj zame. Me pa vsekakor bolj moti, če se dokazuje nekdo, ki nima denarja oz. manj. Ta "veliki" stroški šele pridejo......

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:42:22   
Anonimen
No, Pega, zato pa sem jaz naipsala tisti lepi rek.user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:43:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Drugače pa rija jaz se priporočam za kupca vašga vozičkauser posted image -da bodo lahko še mene obrekval da mam NLPuser posted image


ceno si vidla user posted image user posted image  izvoli...


Cena me niti ne zanima k je edin voziček k sm ga z odprtmi ustmi gledalauser posted image
Pa mojmu je tud všeč.user posted image

Sam kaj k ga še ne rabmouser posted image -treba prvo kej prštimat pol bomo pa vozičk kupvaluser posted image -če ga boš pa takrat še mela pa se itak priporočamuser posted image

Čeprav bomo pomoje kar novga nabavl-bo bodoči stric častiluser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:43:46   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: raho

No, Pega, zato pa sem jaz naipsala tisti lepi rek.user posted image


Kateriuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:44:35   
Anonimen
Pokrivaj se z odejo,ki ti ustreza!user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:45:56   
Seven*
Marogica v tem se pa strinjam s teboj. Jaz sem Bugaooje sicer gledala, ampak sem vedela, da nimam denarja za njega.. Financam primerno. Ampak obrnem se pa se vedno za njimi..user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 10:20:47   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nuala


Samo zato, ker mi grejo osebno razvajeni otroci zelo na živce, jim poskušam že od malega dotupit, da vsega najdražjega pač ne bomo kupili.


sorry, a ti misliš, da moj enoletnik pozna razliko med 100 eur in 1000 euruser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 10:23:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: romy

Ima pa sedaj nek tak otroški motor, ki ga bo rabil še sigurno nekaj let...za skoraj  1000 €, tako da verjemi mi da ne šparam na otroku, samo pri vozičku sem pa res, saj vem-čudna sem user posted image



no, kako smo si različne....jaz pa za en motor ali avto na akumulator nikoli nebi dala takega denarja....user posted image user posted image

sicer pa res vsak po svoje....


joj, meni se pa danes tak debatira....user posted image user posted image user posted image

Raho: šparam. Smo pa včeraj prvič sprobali vašega zappa.....pa ni bilo neke posebne razlike, mali je še zmeraj hotel hodituser posted image user posted image user posted image
edino šit je, da se mi vozi po prtljažniku, tak fino na malo se zloži...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 10:27:01   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: rija

no, kako smo si različne....jaz pa za en motor ali avto na akumulator nikoli nebi dala takega denarja....user posted image user posted image



OH, škoda k tak šparaš na svojemu otroku!

Sicer mu ga je kupil ati, ampak....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 10:29:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Elis@

Nas vozicek prevaza ze nasega drugega piskotka, ki bo cez mesec dni star eno leto. Tako kot pri prvem, se tudi z drugim prevazamo skoraj vsak dan. Sem zelo zadovoljna, nikoli tezav z njim. Mislim, da bo dobro sluzil se za kaksnega otroka. Sem ga pa pred 4 leti placala 20.000 sit se pravi cca 83 evrov user posted image   v BC akciji- je pa ABC design. Nikoli kupila dodatne kosare, al marele, pa ne vem kaj,...
Po mislim, da moja otroka nista bila za nic prikrajsana.

Se mi pa zdi, da je tole z vozicki ratalo tako kot z avtomobili. Bog ne daj, da bi imel kolega al pa sosed boljsegauser posted image user posted image user posted image .


Se strinjam. Včasih pa se ne gleda na soseda, ampak je pač moderno.

(odgovor članu Miss Piggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 10:30:35   
Miss Piggy
Sej bom mogoce zdele mal mim udarla, sam sem zadnjic eno oddajo gledala na TV, ko so v eni ful fancy restavraciji gostje preizkusali nekaj razlicnih fancy usteklenicenih vod. V bistvu je bila to voda izpod pipe, sam so jo zapakiral v lepe steklenicke, jim dal eksoticna imena, in jih prodajal tud po 100 dolarjev za steklenicko. Folk ful navdusen, ta je mal presladka, ta je enkratna, seveda jim je bila najboljsa una, ki je stala 100 dolarjev. V bistvu pa je bil vse en velik nateg in so pili navadno vodo iz pipe, ki jim je po njihovih besedah ogabna.... Ko je bila pa ta ista voda v imenitni steklenicki, z lepim imenom, pa se draga povrh, je bila pa najboljsa, kar so jih v zivljenju pili.....user posted image

Nima glih veze z vozicki, ampak mislim, da boste vedle, kaj sem hotla povedat...

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 10:34:30   
srki
Kaj pa je sploh za vas "udoben" ali boljši voziček od tistega, ki stane 100 jurjev ali od tistega, ki je 18 jurjev.

In zakaj bi morala v korak s časom? Če meni ti nobel vozički niso všeč, ga pač ne bom kupila samo zato, ker so "in". In zame je klasičen voziček čisto dovolj, imela ga je moja sestra, imela sem ga jaz, sedaj ga bo spet imela moja sestra. Voziček ni zgonjen, je očuvan. Dojenček pa ravno tako dobro leži v njem, kot v tistem za **** denarja. Če pa nima pač tiste dodatnega pokrivala za v dež, pa pač v dežju ne grem venuser posted image .

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 10:49:49   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: rija

No, zdaj pa mi povejte, kak je lahko vozek za 18 jurjev kvaliteten user posted image

20 % cene je ddv
50 % od tistega je zaslužek prodajalca
ostalo pa nekaj embalaže, transport in zaslužek proizvajalcauser posted image

koliko je potem dejanska cena vozka 2 jurjauser posted image




Kaj pa un za 400 evrov. Odbijmo 20% ddv, pa cca 50% marzo, pa na to se ene 30% od oka, ker je vozicek pac od znane firme, pa stroski embalaze, prevoza, zasluzek proizvajalca, ki bo vecji za enga Zappa, kokr za en **** vozicek....

Potem dejanska vrednost vozicka za 400 evrov tud ni glih velik vec kot 5 jurjev.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 10:55:45   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: romy

sicer mu ga je kupil ati, ampak....


zakaj pa se opravičuješ na atejauser posted image

a ti nimaš nobene besede pri temuser posted image

mi smo bolj za šport: saj veš, na kolo za zdravo telo user posted image user posted image user posted image   brez baterij...ah, sicer pa so tudi kolesa dandanes že draga user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 11:12:25   
romy
zakaj pa se opravičuješ na ateja


user posted image user posted image user posted image
OH, hudo ej!!! Saj se ne opravičujem, gre za naju, najinega otroka in najin denar, ampak pač ga mu je kupil, ej a je tko težko to zastopt!!! Jaz mu ga sigurno nebi ker lahko tud brez tega živi, morda sem starokopitna, morda sem škrta, morda pa samo delam prav kot se mi najbolje zdi za mojega sončka.

Ko sem bila jaz otrok sem imela voziček od prej 10 otrok pa samo tri igrače, pa sem glih tko zrastla kot ti, sem prov fajn punca user posted image

Ti mej zaradi mene voziček za 5000 €, me sploh mal briga.
Jaz sem sam povedala svoje mnenje, saj zato pa je forum se ti ne zdi user posted image
Ti si me pa prec napadla češ kakšna sem da je moj otrok prikrajšan, pa da sem starokopitna zaradi NLP-jev pa bla,bla,bla


Aja, SRKI in ELIS@ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 11:14:58   
rija
uh, a ti si to vzela kot napad.....user posted image

eh, daj, ne bodi občutljiva....user posted image user posted image user posted image

debata pač.....user posted image


pp: in ne obračaj prosim mojih beseduser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 14.2.2007 11:15:33 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 11:20:01   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: rija

uh, a ti si to vzela kot napad.....user posted image

eh, daj, ne bodi občutljiva....user posted image user posted image user posted image  




Najbrž maš prov user posted image
Sicer pa saj sva obe mami, saj veva kako in kaj je misla ena in kako drugauser posted image

srečno!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 11:22:26   
rija
tak, zdaj pa sem pomirjena in grem lahko na sončka....user posted image user posted image user posted image

brez vozeka, peš.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 11:24:42   
lemavrica
Otroški vozički so dragi in prav zato midva razmišljava da bi kupila rabljenega če bova dobila kakega lepo ohranjenega in primernega. Se mi zdi pa grozno da ti za vsak dodaten dela zaračunajo po več 100€.
Z vozički je očitno tako kot a avtomobili, tist ki ima več denarja se vozi z višji razredom avtomobilov ostali pa pač s tistim ki si lahko privoščijo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 11:40:39   
Anonimen
Midva sva gledala vozičke do cene, kolikor si jo lahko privoščiva in to je ravno cca.400€. Znotraj tega sklopa sva pa gledala na kvaliteto in udobje/uporabnost. Pa ni zato moja tamala nič razvajena, ker ima voziček za 400€. Meni je važno, da je njej udobno, ker v prejšnjem ji ni bilo in smo ga vmes že menjali (prejšnji je bil nekje od 300-350€), predvsem sem pa razvajena jaz oz. mi je nujno potrebno, da je voziček res okreten in ga lahko furam z eno roko po raznoraznih terenih, ker v drugi roki držim dva fleksija od naših pesotov. Žal nam cenejši modeli niso ustrezali, pa ne zaradi cene, ta bi nam ziher ustrezala. Včasih res drži, da velik dnarja je velik muzke. Aja, imamo pa Quinny freestyle 3xl.
Imamo pa marelo, ki je totalno neokretna in mi je zdaj že žal, da smo to vzeli, samo si resnično nismo mogli več privoščit še enega tako velikega izdatka, kolikor stane Zapp, pa bi ga z veseljem imela in sem si v bistvu edino to marelo želela. Samo marelo smo rabli in ta je bila takrat najboljša za denar, ki smo ga lahko dali. Je pa BBY. Hitro se zjaha. Saj od začetka je bila super, zdaj se jo pa že ful težko vozi in to po dobre pol leta. So zgleda že kolesa tako sklumpana.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 11:59:40   
KatjaD
No, potem je pa moj otrok tudi ekstra razvajen, ker ima voziček za 500 EUR. To pa je traparija. A mi lahko kera pove, če moj otrok ve, koliko sem dala za voziček. In JA, še enkrat bi dala toliko, ker mi omogoča vožnjo otroka po klancih na vikendu, kjer ni asfalta, ampak sama gmajna in makedam, ker mi omogoča, da lahko poleg vozička in otroka vzamem s sabo na sprehod tudi psa, brez da mi pol Ljubljane sika, da psa nimam privezanega (kar se mi je dogajalo, ko sem imela na probi cenejši voziček iz katerega sem tudi btw. skoraj skipala otroka ven na klancu, ker se je skoraj prevrnil). In JA, mani je važno, da je mojemu otroku v vozičku udobno, pa da ga lahko jaz z eno roko obvladam - če bi morala zato dat 1000 EUR, bi jih dala pa toliko. In NE, pri naslednjem otroku ne mislim kupovat modernejšega vozička, ker mi ni pomembno kaj je trenutno IN, samo da je uporaben - tako, da bo imel/-a tudi naslednji/-a tega, pa moja sestra za svojega otroka tudi - isto velja za lupinico in avtosedež. Tudi tam nisem šparala denarja - ker pač želim, da se moj otrok udobno in predvsem VARNO vozi!
Kar pa se tiče ostale opreme - za cote je meni čisto vseeno, kaj piše ali ne piše gor, glavno, da jih lahko nosi, še manj mi je škoda cenejših, sploh zdaj, ko hodi in jih posledično več uniči in zasvinja med igro na igriščih, blatu,... Tudi za čevlje ne dajem premoženja, ker se mi zdi čisto brez veze dati 50-60 EUR za čevlje, ki jih bo nosil 1-2 meseca. Tisti za 20 EUR so ga ravno tako dolgo držali in nosili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?