|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 [14] 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najbolj nenavadna imena
19.7.2008 20:14:23   
glen
Petra. to je predlog zate ni mišljeno kot nenavadno ime

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.7.2008 15:22:26   
petra.
Hvala,sem razumela takouser posted image . LP in hvala

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Najbolj nenavadna imena
25.7.2008 8:21:23   
khurde
Jaz sem imela v vrtcu in potem v OŠ sošolca, zdaj enega najboljših prijateljev, ki je imel za takratni čas precej čudno ime (se mi zdi, da sirijsko), čeprav noben od staršev ni tujec.

Zdaj je to precej bolj "normalen" pojav in ne vem, zakaj se ljudje obremenjujejo s tem. Ker na koncu, ime ni čudno otrokovim prijateljem, sošolcem itd., pač pa njihovim staršem in če so starši zaplankani, potem otroka res lahko kdo zbada, ni pa nujno.

Mnoge učiteljice si nikakor niso mogle pravilno zapomniti njegovega imena, ampak so ga vztrajno klicale po najbolj podobnem slovenskem imenu, pa jih je ponavadi cel razred opominjal, da to ni to. Tega fanta so precej manj zbadali oz. lahko rečem, da nič, na tapeti pa s(m)o bili predvsem nepopularni člani razreda, s popolnoma običajnimi imeni, kot npr. Mojca, Uroš itd.

Tako da je zbadanje, po mojih izkušnjah, odvisno predvsem od posameznikovega vklopa v razred, popularnosti in ne od imena.

(odgovor članu petra.)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Najbolj nenavadna imena
27.7.2008 18:13:44   
tanyta
ZDRAVO MOJEMU SINU JE IME ROŽLE, PA PRVIČ SLIŠIM DA JE TO IME NENAVADNO.DRUGI NE MISLIJO TAKO, SM KR MALO PRESENEČENA

LEPO SE IMEJTE,T

(odgovor članu Tiha voda)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Najbolj nenavadna imena
28.7.2008 9:28:52   
sakuL
Rjuser posted image , Dženanauser posted image , Jedrtuser posted image

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Najbolj nenavadna imena
28.7.2008 12:33:43   
petra *k
oh joj
totim otrokom pa glih nebo najlepše.
malo pa te moreš gledati tudi na okolico. no hvala bogu, da izbiraš ime ki se ti dopade, samo malo moraš misliti na otroka, pa kaj se mu lahko zgodi v vrtcu ali šoli. za vsako navadno ime nekaj najdejo, ne da za tako nenavadno nebi...
pa brez zamere...user posted image

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Najbolj nenavadna imena
29.7.2008 8:42:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pupi

Pšenica
Kresnica
user posted image user posted image user posted image user posted image
Bogi otroci!!!!!!!!

Meni se zdi že to brezzveze, da se dajejo v imena Y oz. črke, ki jih sploh nimamo v slovenski abecedi,...


Moj vnuk pa ima v imenu prisotno črko Y,pa mu ne dela težav in niti okolici,se ne zdi brez veze.Brez veze so tisti,ki tako nazadnjaško razmišljajo.

(odgovor članu pupi)
  Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Najbolj nenavadna imena
30.7.2008 13:55:56   
Dee
Vsem ,ki se vam zdijo navedena imena čudna ,neokusna itd, sporočam ,da ste strašno omejene in bogi vaši otroci ,če jih tako tudi učite.  Zakaj tak začetek?  Ker ste naredile listo (nenavadnih) imen in se še zgražate pa niti ne veste od kod izhajajo se pa temu režite kot bi bile ve omejene .

STRAHINJA-  je staro pravoslavno ime ki ga najdete v vsakem cerkvenem koledarju-zelo pogosto
FIKRETA, MIRZA, EMIR, SAMIR.....- to so prava muslimanska imena tako kot so LEPA SLOVENSKA -JANEZ, MIHA JURE..

Čist za hec -JURE v Bosni pomeni da nekoga podijo. Mater bi se Bosanci potleh valali ,ko bi jim kdo povedal da mu je ime JURE.

Pos ni namenjen kritiziranju samo preden kaj napišete o čudnih imenih pomislite da tam od kod izvira je čisto običajno.

Mam pa tudi jaz eno nenavadno ime za seznam    Radijana  -bog  RA  in boginja DIJANA

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Najbolj nenavadna imena
30.7.2008 14:02:12   
Mišni
Včasih je bila v vasi, kjer je živela moja mati, ena Zmaga Pravica.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Dee)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Najbolj nenavadna imena
30.7.2008 14:04:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: khurde

Jaz sem imela v vrtcu in potem v OŠ sošolca, zdaj enega najboljših prijateljev, ki je imel za takratni čas precej čudno ime (se mi zdi, da sirijsko), čeprav noben od staršev ni tujec.

Zdaj je to precej bolj "normalen" pojav in ne vem, zakaj se ljudje obremenjujejo s tem. Ker na koncu, ime ni čudno otrokovim prijateljem, sošolcem itd., pač pa njihovim staršem in če so starši zaplankani, potem otroka res lahko kdo zbada, ni pa nujno.

Mnoge učiteljice si nikakor niso mogle pravilno zapomniti njegovega imena, ampak so ga vztrajno klicale po najbolj podobnem slovenskem imenu, pa jih je ponavadi cel razred opominjal, da to ni to. Tega fanta so precej manj zbadali oz. lahko rečem, da nič, na tapeti pa s(m)o bili predvsem nepopularni člani razreda, s popolnoma običajnimi imeni, kot npr. Mojca, Uroš itd.

Tako da je zbadanje, po mojih izkušnjah, odvisno predvsem od posameznikovega vklopa v razred, popularnosti in ne od imena.


Kako mu je pa ime?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Najbolj nenavadna imena
30.7.2008 14:05:37   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kew kew
Meni osebno je za user posted image nenavadno ime MEDO. Prijateljica je učila enega fantka s tem imenom.


Ta je bil najbrž Medard. Te ponavadi potem tako prekrstijo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kew kew)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Najbolj nenavadna imena
30.7.2008 14:08:02   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: faka
MEN SE PA TA TEMA ZDI ZELO ŽALJIVA.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KAKO SE LAHKO NEKATERE SMEJETE TUJIM IMENOM OZ. TO SO VSE LJUDJE, KI ŽE NOSIJO TO IME!!!
SEM BREZ BESED!!!!!!!!


Saj če ne bi bila ravno faka ... user posted image


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu glista)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Najbolj nenavadna imena
30.7.2008 14:30:36   
Aniboy
oj! se prvič oglašam. tut js bi rada nekAJ NEOBIČajnih imen. no, pa  ne pretirano. sicer imam nekaj imen v "ognju", za katera se mi zdi, da jih še nisem zasledila pr nas??!!Sej  ni finta v neobičajnosti (vsaj zame) pač pa v zlajnanosti. Luka, žan, sara,... to je vse tako znucano, mar ne

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Najbolj nenavadna imena
30.7.2008 14:39:53   
CHICA 83
Kj pa pravste na JAŠODA oz. JASHODA, je pa žensko ime.


_____________________________

YOU WANT IT, YOU GOT IT

(odgovor članu Aniboy)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Najbolj nenavadna imena
30.7.2008 14:44:26   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: faka
MEN SE PA TA TEMA ZDI ZELO ŽALJIVA.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KAKO SE LAHKO NEKATERE SMEJETE TUJIM IMENOM OZ. TO SO VSE LJUDJE, KI ŽE NOSIJO TO IME!!!
SEM BREZ BESED!!!!!!!!


Saj če ne bi bila ravno faka ... user posted image




Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Najbolj nenavadna imena
31.7.2008 22:31:06   
laknerš
Ja za znoret so ta imena. Pri moji hčeri v vrtcu so trojčki, ki jim je ime Dinuser posted image , Dan user posted image in Luauser posted image . imajo pa še bratca z imenom Tanuser posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Najbolj nenavadna imena
2.8.2008 8:25:24   
Anonimen
Brez komentarja:

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/al-pacino-armani-in-versace-zivijo-v-slavoniji.html

(odgovor članu laknerš)
  Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Najbolj nenavadna imena
2.8.2008 8:30:06   
Mišni
Iz Nevinega linka:

V bližini Osijeka živijo Armani, Versace in Al Pacino, trije bratje, ki se lahko staršema zahvalijo, da imajo tako neobičajna imena.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image , o đizus!user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Najbolj nenavadna imena
2.8.2008 11:35:59   
helloKitty
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Najbolj nenavadna imena
2.8.2008 12:40:13   
mateyka
heeeej! saj Al Pacino je resnično ime in ni nič nenavadnega v ameriki. kaj je tukaj nenavadnega? Osijek? user posted image  user posted image sicer pa - a ne živi tam okoli tudi Brusli? Al Pacino je vsaj originalno črkovano user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Najbolj nenavadna imena
2.8.2008 21:01:00   
mayci
Še dve imeni za seznam nenavadnih: Iskra, Zvezda

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Najbolj nenavadna imena
3.8.2008 10:13:52   
s@nny
Moja znanka je dala otrokom ime Brina in Bruno user posted image .

Men je smešna kombinacijauser posted image



(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Najbolj nenavadna imena
7.8.2008 13:35:06   
mersi
Deeuser posted image

(odgovor članu s@nny)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Najbolj nenavadna imena
7.8.2008 20:35:10   
goa
Zadnjič sem zasledila ime ZAL. Totalno mi je mimo.

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Najbolj nenavadna imena
7.8.2008 21:28:12   
mišk
IZVIRNO SPOROČILO: goa

Zadnjič sem zasledila ime ZAL. Totalno mi je mimo.


Od moje kolegice user posted image  je tudi tako ime.

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 13 [14] 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 [14] 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?