|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
[Anketa]

prvi meseci


boleče prsi
  36% (694)
slabost
  23% (444)
bolečine v trebuhu
  22% (431)
krvavitev
  3% (69)
nič od naštetega
  7% (152)
vse našteto
  6% (133)


Skupaj glasov: 1923


(Zadnji oddan glas : 8.10.2023 21:42:49)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvi meseci
10.10.2009 13:15:42   
ZoyaEva
Pri meni pa je 8t + 2 dni od zadnje M. Ker pa je v torek pokazalo, da je plodek velik za 8 tednov sem mogoče malo več. PDP imam nekje v maju. Kot kaže tudi ti ?
Jemljem pa zaradi izcedkov  Utrogestan in imam zato slabosti (stranski učinki). Pred tem mi pa ni bilo slabo.

Iz kod si ? Jaz iz okolice Žalca.

Verjamem , da te je strah. Tudi mene je, čeprav sem tudi jaz najdlje prišla. Sem se že en dan pred pregledom sprijaznila, da ne bo nič. Potem pa sem bila presenečena :) . Je zelo dobro, da nimaš izcedkov. Ker jaz sem jih imela pri obeh ss in so vodili v krvavitev.


< Sporočilo je popravil ZoyaEva -- 10.10.2009 13:18:54 >

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: prvi meseci
10.10.2009 13:25:52   
divans1
Jst sm pa iz okolice Krškega. Ja tudi jaz naj bi mela pdp nekje v maju. Kdaj si pa mela zadnjo M? Jst 15.8.

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: prvi meseci
10.10.2009 13:37:33   
ZoyaEva
13.8 .
Upam, da bova v maju 2010 dobile prekrasne user posted image

Jaz se še nisem pridružila  forumkam v pričakovanju (majčice 2010), saj si še ne upam. Ko bodo prvi trije meseci mimo se bom sprostila, prej pa verjetno ne.  Tisti, ki vejo za mojo user posted image mi govorijo naj bom nasmejana in vesela, a ne morem biti. Težko je, če imaš za sabo slabe izkušnje.  Vseeno pa imam nekje globoko  v  sebi občutek, da tokrat pa bo, mora biti !!!

< Sporočilo je popravil ZoyaEva -- 10.10.2009 13:38:17 >

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: prvi meseci
13.10.2009 21:17:28   
ZoyaEva
Divans držim pesti zate za jutri !  Želim ti, da bi videla svojo pikico in kako ji bije user posted image ! Javi se kej ! 

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: prvi meseci
13.10.2009 21:19:51   
divans1
Zoyaeva, najlepša hvala, sej si morš mislit, ka mi živčki delajo, a???? Naj bog usliši tvoje besede!!!!!!!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: prvi meseci
14.10.2009 18:23:20   
ZoyaEva
Nič se ne javiš. Upam, da se veseliš .... 

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: prvi meseci
14.10.2009 18:26:29   
ZoyaEva
Sem vidla, da si se javila pod drugo temo ...  :). Sem vesela zate.

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: prvi meseci
14.10.2009 18:41:54   
divans1
hvala zoyaeva!!!!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: prvi meseci
15.10.2009 18:29:16   
crvicek
Divans, sem prebrala veselo novičko!

Čestitam in misli pozitivno, ker bo tokrat vse vredu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Saj veš, da sem tudi jaz trepetala na začetku, zdaj pa se veselim prvih brcik!

Srečno!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: prvi meseci
15.10.2009 19:09:29   
divans1
Hvala crvicek!!!! Tudi jaz želim tebi vse najboljše.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: prvi meseci
16.10.2009 12:42:18   
ozzy
Pozdravljene!

Podolgem času sem spet nazaj. prebrala sem sporočilo ZoyaEve in divans1 pa jima čestitam. Jaz sem tudi v zelo podobni situaciji kot ve. Imela sem pred 2 letoma ss, zato vem kako se sedaj poćutita ko sta zopet noseči. Enako sem tudi jaz imela zadnjo mestr. 10. 8. tako, da mi je izračunala termin 16.5.2010. Tako, da sem sedaj v 9 t in 2 dni. pri meni je bila še ta smola, da sem v 6 t zakrvavela in tako bila 2 dni v bolnišnici. Grozil mi je namreč splav. No, potem se je to umirilo in zdaj bom doma do zaključenega 13. tedna. Imam tablete dobrostone. Slabost čutim zadnja 2 dni (kava mi smrdi, ne morem veliko pojest, ne pa bruham). No prsi so mi še vedno otekle niso pa več tako boleče. Upam, da je to ok. Ko sem bila na UZ, takrat sem bila noseča 8t 4 dni je bil plod velik 12 mm. Zdaj pa me je vsak dan strah, da ni kaj narobe.
Zaenkrat se počutim dobro. Izcedek vendar brezbarven imam le zjutraj.

Držim pest za vse nas in vas obveščam.
LP

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: prvi meseci
16.10.2009 17:08:27   
divans1
Lepo ozzy. Če je tako kot praviš, ne more biti nič narobe. Le pogumno naprej z nami!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: prvi meseci
16.10.2009 22:25:27   
ZoyaEva
Ozzy povsem te razumem. Tudi mene je zeloo strah. Slabo mi je bilo, zdaj mi pa že dva dni ni. Upam, da spet pride slabost :) (se hecn čuje). Čeprav mislim, da je pri meni zaradi tablet. Jih pa še vedno jemlem, zato me čudi , da je ni več. 

Vsekakor pa čestitam za nosečnost user posted image in seveda držim pesti za vse nas. Tolko smo dale skoz, da je skrajni čas, da se nam nasmehne sreča!

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   [Brisano sporočilo]
17.10.2009 14:07:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZoyaEva)
  Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: prvi meseci
19.10.2009 13:36:17   
ozzy
ZoyaEva in Divans1 hvala za spodbudo. Upamo na najbojše. Nisem pa zasledila ali ste tudi vi na bolniški ali delate? Jaz sem namreč že od 5. tedna na bolniški. DO zaključenega 13. t bom sigurno potem pa bomo videli kko bo. Zdaj itak mislim na vsak dan posebej.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: prvi meseci
19.10.2009 14:20:39   
ZoyaEva
Jaz sem na bolniški.  Zivepo hvala za čestitke. Seveda tudi tebi čestitam in želim uspešno nosečnost in zdravega user posted image ! Vidim, da maš doma že eno sončico .  Fajn, da bodi dobila družbo. Jaz imam jutri ponovni pregled upam, da bo vse ok. Znaki mi pa full variirajo. 

< Sporočilo je popravil ZoyaEva -- 19.10.2009 14:21:16 >

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: prvi meseci
19.10.2009 15:16:51   
divans1
Jaz pa nimam bolniške, sm s.p.!!!

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: prvi meseci
20.10.2009 11:07:07   
ozzy
Tudi jaz grem jutrri zopet k ginekologinji. Ne vem ali po spet pregled, mislim, da mi bo le napisala zahtevo za komisijo za bolniško, ker sem že več kot 1 mesec. Potem pa čakam do 16.11- takrat bom dopolnila 13. tednov. Samo da pridem do tam.

LP

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: prvi meseci
20.10.2009 15:26:13   
bejbika81
pozdravljene!

pridružujem se tej temi. Prejšnji teden sem naredila tesst in mi je pokazal + (CB), sicer rahlo viden ampak bil je.
Včeraj in danes pa sem zagledala rahel rjav izcedek. A je to normalno oz. ali lahko pomeni kaj slabega?
Morala bi se naročiti h ginekologu na 1. pregled. Naj omenim ta izcedek po telefonu?

(odgovor članu ozzy)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: prvi meseci
20.10.2009 18:44:06   
divans1
Seveda! Noben izcedek ne pomeni nič dobrega, ti kar povej, če se ti bo umirilo samo od sebe, pa toliko boljše! Veliko sreče ti želim!!!user posted image

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: prvi meseci
21.10.2009 9:13:24   
bejbika81
Hvala, tebi tudi želim najboljše - oz. VSEM bodočim mamicam.

Danes izcedka več ni, tako da mogoče - kot mi je kolegica povedala - se "čistim".
Danes se naročim na 1. pregled - upajmo na najboljše!

LP vsem

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: prvi meseci
21.10.2009 12:04:14   
ZoyaEva
Bejbika81, če boš spremljala forum boš videla, da se jih veliko srečuje z rjavkastimi (krvavimi) izcedki.  Če se ti ta izcedek pojavi samo takrat , ko  bi morala dobiti menstruacijo  potem ni nič nevarnega.  Lahko je posledica vgnezdive  ali  vraščanja posteljice. Če se pojavlja še kasneje, pa je lahko nevarno. Pravih vzrokov za to pojavljanje zdravniki ne poznajo. Eden, a je redek, je propadanje rumenega telesca. Zato ponavadi predpisujejo progesterone dostim , ki imajo izcedke.  Skratka , če prihaja do izcedkov imaš nekje 50:50 možnosti, da se bo nosečnost končala dobro. No, jaz imam izcedke že skoz in upam, da se mi bo tokrat le posrečilo. Za sabo imam kot sem že napisala 2 ss.

Vsekakor ti želim vse naboljše in čestitke za user posted image !

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: prvi meseci
21.10.2009 17:42:09   
divans1
Jst sm pa danes noseča 9 tednov in 5 dni in sem zjutraj PRVIČ BRUHALA!!!  Pa oddala sem še enkrat vodo, če še ne bo dobro, bom vrjetn dobila neko zdravilo zaradi manjšega vnetja, ki je baje zelo pogosto in nič hudega. pA NA NUHALNO SM se naročila in sicer jo mam 5.11, takrat bom noseča 11 tednov in 6 dni. Menda ni prezgodaj, ne???

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: prvi meseci
21.10.2009 20:18:53   
ZoyaEva
Hej Divans! Tudi jaz sem danes po dolgem času zjutraj bruhala . Nič kej fajn ne, a sem vesela, da imam znake kljub vsemu user posted image . Kakšno vnetje imaš ? Vaginalno ali mehur ? Jaz imam skoz vaginalna vnetja, v nosčenosti pa se mi je še poslabšalo.  No jaz sem noseča danes 10 tednov .

Za nuhalno po moje nisi prehitra, saj se dela od 11-14 tedna. Večji problem je , če si prepozn, ker pol ti je ne morejo več nardit. 

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: prvi meseci
22.10.2009 6:35:48   
divans1
Mislim, da je mehur, to vnetje je na vodi pokazalo, ker drgač nimam nobenih težav. Ej maš kak recept proti slabosti? Celo popoldne in nekje do enajstih zvečer mi je blo slabo, bruhat pa nisem mogla... Grozauser posted image

(odgovor članu ZoyaEva)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?