|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
[Anketa]

prvi meseci


boleče prsi
  36% (694)
slabost
  23% (444)
bolečine v trebuhu
  22% (431)
krvavitev
  3% (69)
nič od naštetega
  7% (152)
vse našteto
  6% (133)


Skupaj glasov: 1923


(Zadnji oddan glas : 8.10.2023 21:42:49)
(Glasovanje traja do: -- )
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvi meseci
8.11.2007 12:26:18   
maja24
Živjo punce,jest sm pa ta teden izvedla da sm noseča prek ICSIja in me zej zanima ali so tope bolečine v spodnjem delu trebuha normalne.



LPuser posted image

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: prvi meseci
9.11.2007 20:42:43   
saska25
Mene npr. se mi je zelo vrtelo. Slabo mi je bilo šele v 3. mesecu, ampak še to zelo malo.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: prvi meseci
10.11.2007 17:15:11   
papir
prav lep pozdravček vsem! jaz sem danes zjutraj po prepričevanu mojega dragega vseeno naredila test,ampak odčita naj ga on(je bilo že kar nekaj negativnih rezultatov).ko pa ga sprašujem če je kaj,pa reče ne nič samo pridi pogledat nekaj ni prav.jaz grem pogledat in me skoraj kap.bile sta user posted image !!!.zdaj pa nevem a je res a je mogoče posledica tega,da je test držal v roki in ni bilo v vodoravnem položaju.user posted image zamuja 1 teden po trebuhu me pa špika kot da bi vsak čas prišla.
jutri zjutraj bom še en test naredila potem bomo pa videli.


(odgovor članu saska25)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: prvi meseci
20.11.2007 15:40:23   
sanja.cokan
živjo! tudi jaz sem nova na forumu. noseča sem pa 16 tednov tako da  mi jutranja in celo celodnevna slabost počasi pojenja. me pa izredno boli v spodnjem predelu ampak upam da ni nič narobe kajti ginekologinja je rekla da se maternica razteza. UPAMO

čestitam vsem bodočim mamicam

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: prvi meseci
21.11.2007 18:57:31   
naty13
Pozdravljene. Jest bi povedala da so me pri prvi nosečnosti bolele joške - čist mal od začetka, pa po trebuhu me je zategovalo. Z možem pa načrtujeva drugega otroka, na žalost še ni ratal, trudva pa se že 9 mesecev. upam da bo kmal. Kaj pa ve punce? Koliko časa ste rable da ste zanosile in kaj vas je kej bolel in kako ste prenašale nosečnost in porod?

(odgovor članu minka28)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: prvi meseci
21.11.2007 18:58:59   
naty13
oj maja24 tople bolečine v trebuhu so normalne, to se je dogajalo tudi pri meni, tko da brez panike.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: prvi meseci
21.11.2007 19:01:10   
naty13
papir enako se je zgodilo pri meni, nekaj negativnih testov, špikanje v spodnjem delu trebuha. Naredi še en test, da se prepričaš. Privoščim ti, da bošuser posted image .  Če boš, ti iskrenouser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: prvi meseci
26.11.2007 19:54:47   
amfora
Pri men je pa bilo takole:
-do 15 tedna zelo boleče prsi
-zasmrdelo mi je svinjsko meso(sicer mi je tud zdravnica rekla,naj se ga izogibam,ker ni priporočljivo)
-do zdaj nobene slabosti.razen enega bruhanja,ker sem se preveč nažirala!
IMAM PA BOLEČINE PO SREDINI GLUTEUSA-VEČ KO SEM NA NOGAH ,BOLJ ME BOLI,predvsem težko počepnem itd.user posted image
-me pa SKRBI,ker me kjer so jajčniki na levi strani ob dotiku malo zaboli,upam ,da ni kaj narobe!
-zdaj sem v 17 tednuuser posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: prvi meseci
27.11.2007 15:50:27   
lucijastar
živjo.
Sem v 7.tednu nosečnosti. Zel ozgodnja znaka, še preden sem naredila test, sta bila neobičajna slabost ter zgaga, potem so sledile boleče in pekoče prsi,bolečeine tam spodaj nekje, po  pozitivnem testu se jim je priključila konstantna slabost , sicer brez bruhanja, nonstop me tišči lulat, zbujam se grozno lačna, utrujena sem in zeham po cele dneve. Po 3 SS je to moja 4 nosečnost in upam da sem tokrat na vrsti tudi jaz, da k sebi stisnem malo štručko, po 9  mesecih.

lp

(odgovor članu amfora)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: prvi meseci
29.11.2007 15:37:03   
tejaz
Ojla punce!

Sem v 6. tednu nosečnosti. Nekih pretiranih težav nimam razen zgage in špikanje v trebuhu. Če bo tako tudi naprej, bo vse ok user posted image . Čestitam vsem nosečkamuser posted image

(odgovor članu lucijastar)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: prvi meseci
30.11.2007 22:15:12   
TinKiCa1
IZVIRNO SPOROČILO: amfora

Pri men je pa bilo takole:
-do 15 tedna zelo boleče prsi
-zasmrdelo mi je svinjsko meso(sicer mi je tud zdravnica rekla,naj se ga izogibam,ker ni priporočljivo)
-do zdaj nobene slabosti.razen enega bruhanja,ker sem se preveč nažirala!
IMAM PA BOLEČINE PO SREDINI GLUTEUSA-VEČ KO SEM NA NOGAH ,BOLJ ME BOLI,predvsem težko počepnem itd.user posted image
-me pa SKRBI,ker me kjer so jajčniki na levi strani ob dotiku malo zaboli,upam ,da ni kaj narobe!
-zdaj sem v 17 tednuuser posted image


Ola:) hotela sem samo to pripomnit...mene še vedno vsake tolk cajta mal zašpika..in točno tako, kot si ti to opisala:) sam mislm, da ni to nobene panike..jst mam tak filing, k da me grize;) aja..sm v 23.tednu..drgač pa..na začetku...emmm....mesec in pol sploh nism vedla da sm noseča..:) čestitke vsem:)

(odgovor članu amfora)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: prvi meseci
3.12.2007 19:23:26   
NancyF
Živjo! No jst mam pa vse žive probleme, bolečino v spodnjem delu trebuha, kot da bi dobila M, bruham od jutra do večera, tudi ponoči, ko grem na stranišče mi je pogosto slabo, tako da tudi ne spim v redu, bolijo me prsi, napadli so me mozolji, niham v razpoloženju, sem zelo čustvena.....no sem še kaj pozabila? Za znort, upam da bo z bruhanjem čimprej mimo.

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: prvi meseci
4.12.2007 7:36:48   
TinKiCa1
se mi kr smilš..pomoje je od vsega najhuje, da bruhaš! ker pr men so se tud začel počas mal problemi delat..sam take panike nimam še! pa ponoč sm začela tud jst zlo slabo spat! vrjetn se to že na pol prpravlam..n vem..sam premetavam se skoz!v katerem tednu pa si? lp

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu NancyF)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: prvi meseci
4.12.2007 9:57:53   
katra55
Pozdravljene jaz sem imela na začetku boleče prsi, vgnezditveno krvavitev 7 dni pred M in topo bolečino v trebuhu.

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: prvi meseci
4.12.2007 15:57:48   
mishel
Jaz sem v petem tednu in sem se danes močno prestrašila, saj sem opazila krvavkast izcedek (čisto rahlo). A mi lahko katera pove če je to normalno, ali je kaj narobe?!

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: prvi meseci
5.12.2007 14:18:45   
IVAI
Ciao,
sem v šestem mesecu in komaj drugi teden imam pregled, prvi.
Malce sem prehlajena tako da se ne upam ven iz hiše.
Srečno

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: prvi meseci
5.12.2007 15:57:17   
IVAI
Pozdravljene,
srecoma meni ni nic slabo in lahko jem, zaenkrat še vse.
Edino spremembo katero čutim so nabrekle prsi, srbi me trebuh in rada jem vsake dve uri.
Če tega nebi bilo sploh nebi vedla da sem user posted image
Upam da bo tako tudi nadeljevalo

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: prvi meseci
6.12.2007 13:48:47   
tweetek
Jaz sem imela pa občasne slabosti zjutraj ali pa zvečer, nekaj glavobolov (čeprav sem mal nagnjena k njim tko da to ninujno povezano z user posted image ) , pa malo bolj utruje na sem. Pa prsi so nabrekle in težke. Drugače pa fajn. Me pa tudi špika malo v trebuhu, malo pa bolj spodaj kot pri mentruaciji.... Baje da je to normalno. aja, pa nujno moram jest na 3-4 ure če ne mi je slabo in sem čisto švoh...

(odgovor članu IVAI)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: prvi meseci
7.12.2007 10:04:31   
nejta
Živijo vsem skupaj! Še vedno ne morem verjet, da je res...test je pokazal zacetek tedna pozitivno. Z mozem sva prvic poskusila brez kontracepcije, saj nisva pricakovala tako hiter potek.  TAKO SEM PRESENECENA IN VESELA HKRATI, DA KAR NEMOREM DOJET VSESKUPAJ! PUNCE..VESELIMO SE KER JE TAKO LEPO:)!
LEP DAN VSEM!


NEJTICA

P.S.: Mene tudi bolijo prsi in trebuh. Upam, da bo zdravo tako moje kot od vseh vas!! Srecno.

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: prvi meseci
8.12.2007 13:56:44   
mehkoba
mishel, po mojih izračunih (glede na zadnjo menstruacijo) bi naj bla zdaj noseča 7 t. Pred 2 t sem mela 1. UZ, pa se je vidla čisto mala pikica, včeraj pa sem bla spet naročena, pa se je vidla vrečka in noter malo večja pikica - rumenjak. Že bolj konkretno, pa še vedno nič kaj. Je reko, da je to zelo zgodnja nosečnost. No, predno pa sem včeraj šla na pregled, sem opazla točno tak kot ti - krvavkast izcedek. Gost, sluzast. Samo na papirju, ko sem se obrisala. Potem nič več. Tudi danes ne. Upam da nikoli več. Danes sem full brala na forumih, pa so primeri full različni. Ene so mele krvav ali rjav izcedek, pa je blo vse ok, pri drugih je bil to znak za ss. Meni je gin. omenjal grozeči ss. Mi je predpisal Spasmex proti krčem (čeprav jih nimam) in Dabroston, ki bi naj preprečeval grozeči ss, pa prekino krvavitev. Samo na žalost (al pa na srečo) je tak, da narava sama dela selekcijo. Če je s plodom kaj narobe, kake genske napake, te tbl ne bojo pomagale. :( Reko mi je, naj počivam, če ne morem doma, me celo hospitalizira. Predlagam ti, da greš čimprej k svojemu gin., do takrat pa počivaj!! 14.12. mam ponovni pregled. Upam da bo vse ok in da bo srček bil...

Mene fulllll bolijo prsi. Spoh na spodnji strani. Menda od teže. :) Pa bog ne daj, da se po pomoti potegnem po bradavičkah. Aaaauuuuuuuuuu!! Drugače pa nobene slabosti. Razen eno jutro, ko mi je blo slabo od lakote. 

(odgovor članu nejta)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: prvi meseci
9.12.2007 23:53:02   
karmen83
Pozdravček vsem! Pred pričakovano menstruacijo sem mela iste znake kot že tolikokrat pred njenim prihodom, tako da sem že mislila, da spet nič ne bo (pravzaprav sem bila v to prepričana, glede na to, da sva se s fantom trudila že skoraj celo leto in sva v času ovulacije oba zakuhala (vročina, prehlad...). No, ves čas sem imela občutek, da se bo vsak čas "ulilo", pa je bila samo rahla krvavitev nekaj dni pred pričakovano user posted image , potem pa nič... Seveda sem že naslednji dan po izostanku delala test in sta bili dve črtici (ena sicer čisto rahla), tako da sva naslednji dan že oba s fantom postopek ponovila in se prepričala, da me oči niso prevarale user posted image  
Zdaj sem noseča 5 tednov, prsa imam vedno bolj občutljiva, že ob rahlem dotiku me bolijo, pa tudi slabost je vedno bolj prisotna, občasno me tudi špika v trebuhu pa v jajčnikih, pa včasih mam fazo, ko bi pojedla vse, kar vidim, včasih pa me vse, tudi najljubše jedi, sili na bruhanje...

Vse dobro.


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu mehkoba)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: prvi meseci
10.12.2007 12:52:36   
mishel
Zdravo!!!

Da najprej napišem tebi MEHKOBA. Za enkrat je tudi pri meni vse vreduuser posted image . Izcedka ni več, krčev tudi nimam, imam pa občasne slabosti pa hrana mi smrdiuser posted image ...

Tako da mislim da ni bilo nič hudega, pregled pa bo tudi že kmalu (čez 11 dni). Tako da sem za enkrat čist normalna user posted image .
Upam da se bomo vse skupaj veselile avgusta našihuser posted image !!!!!!!

(odgovor članu karmen83)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: prvi meseci
11.12.2007 22:37:43   
Babyy
Pozdravljene vse zacetniske nosecke!
Ze en teden opazujem tale forum, sedaj pa sem se prijavilauser posted image . Sem cisto sveza, vesela nosecka, ki bi si rada izmenjavala obcutke, ki jih obcutite sedaj ko ste nosece! No dost cvekanja, naj se malo predstavim: Ze sest mesecev sva z mozem nacrtovala user posted image , zato sem pridno zadnje tri mesece jemala folno kislino. Po dveh mesecih nama je uspelouser posted image  in sedaj sem ze 5 tednov nosecka. Hvala bogu mi ni nic user posted image ! Samo malo se mi je apetit povecal, drugace pa sem super.
Hvala za vse odgovoreuser posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: prvi meseci
11.12.2007 23:50:54   
mishel
Res ti iz srca čestitam. Kar tako naprej!!!user posted image

(odgovor članu Babyy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: prvi meseci
12.12.2007 10:46:03   
karmen83
Čestitke še z moje strani user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu mishel)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?