|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 10:30:45   
Bubamaraa
Evo punce jaz sem že bila na gredi....(sam ne na svoji)...mam dovoljenje da si lahk pri bratranci naberem motovilc...ga imam tako radaaa......Pa trobentice sem si nabrala in zrihtala lepo dekoracijo za v dnevno..... Zdele gre pa moj dec v službo in ga do jutri ni.....pa še brez avta bom...upam, da mi bo jutri dal ati avto za v službo....da mi ne bo treba iti na vlak...ker me je groza.....user posted image ..ker ponavadi se naredi, da morm še stati do Ljubljane....

tko, da se grem zdel še mal mojmu posvetit in pol v Kisovec v Merkatorja....user posted image

pridne bodite in se rade imejte....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 10:57:29   
Angellina
Trobentice user posted image user posted image user posted image . Jih grem še jaz iskat user posted image ....ko bom končala z umivanjem oken. Matr je lep dan!
Ampak jaz ga bom preživela ob čiščenju. Mark je pr tašči, jaz pa ludujem s krpo po hiši. Edino pol bova šla z psom na sprehod proti čečam.

Ej Cofek a ti mogoče nosiš svojega fantolina velikokrat na štuporamo proti čečam? K eno dekle večkrat vidim ki full veliko hodi v hribe z svojim otrokom. Včasih je z njima tut partner (njun ne moj user posted image ). A si to tiiii? Visoka, vitka, kratke lase? Dejte slike v album, sej jih lahk zaklenete, pa si pol na zs zmenjamo gesla. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 12:06:34   
maya2
daaaan!

Kako lep dan imamo spet, danes smo spet mobilne (včeraj nama je user posted image  odpeljal voziček ti-ti-ti) tko da samo pojemo in gremo dirkat...user posted image

lana: a tvoj pa mali nogomet igra? moj tud, v kateri ligi/ekipi pa? Greš kdaj zraven? Ta teden baje že začnejo, a ne?user posted image

Romana26: mogoče se pa v Merkatorju srečamouser posted image  me gremo tudi!


lp


< Sporočilo je popravil maya2 -- 13.3.2007 12:09:18 >

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 12:24:32   
F*S*M
maya2 Ja ta teden začnejo s pokalom, drgač pa drug teden naš ata igra v 5 ligi kadar je tekma tako da nima klubskih obveznosti, drugače pa je trener futsala, lani je zagorjane popeljav do naslova državnih prvakov, letos pa trenira v Celju.

Od kar je Filip sem bila zraven samo enkrat, prej sem pa veliki hodila zraven, zdej se mi pa ne da več oz. so tekme prepozno. Verjetno pa ko se bodo začeli turnirji bova pa šla kej zraven user posted image user posted image user posted image .

Kje pa tvoj igra?

mejte se lepo

čao


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 13:31:35   
mily
Bemu božiča zasavčanke, a tle tut čvekateuser posted image ? Nikol ne zaidem v ta del foruma, zdele mi je pa čist prevč dolgčas in sem celo opazla tole temo. Sem hitra a ne? user posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 13:46:57   
Bubamaraa
Evo mene pa smo doma........ tolk je lepo vreme, da se mi meša....... in maya 2 si me videla kje v Merkatorju????? ker sem bila ziher ene pol ure notri.....sem si vzela cajt.....user posted image

drgač pa zdele kosilo pojemo potem pa nazaj na sončkaaaaaaaaaaaaaaa..............user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
13.3.2007 13:50:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 17:51:54   
Bubamaraa
evo me smo doma...ne bote verjele, da sva z danajo šle peš iz Toplic (če veste kje je to-Rudnik v zapioranju) v Zagorje do Tik-Taka in potem še enkrat v Toplice domov tudi peš....Sva zmatrane da se nama meša.....user posted image


Tko, da zdej bova kmal šle v banjo spekla bom pizzo in tamala se bo igrala (upam), jaz pa gledat PB....user posted image

jutri pa služba....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 18:07:52   
Angellina
Romana kako lep dan ste preživele, pa še lep večer vaju čaka user posted image . Sama sem mislila, da bo tudi moj dan danes lep, čeprav noro pogrešam Marka, ki je pri tašči, sam se je vse končalo katastrofalno. user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 18:20:35   
Bubamaraa
In kaj je tašča spet ušpičila?????? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 18:46:37   
mily
Živjo punce. Evo mi tudi iz pohoda. Smo se šli mal na Ruardija sprehajat in da se je Nika začela mal s skirojem vozit. Joj je smešna, čist počasna in previdna. Športnica ziher ne bo user posted image . Sonček je bil pa res topu, čeprav sem mela skos mal slabe vesti, ker smo bli sam v jopcah. Kako ve oblečete svoj malčke za ven? JSt ji zjutri dam še kr bundico, ker je še kr urnk mrzl. No vsaj zjutri je, pol je itak 3krat prevč tista bunda. Ji bom jutr kr jaknco oblekla, pa bomo vidl kok bo.

Angellina kaj te muči, da je taka katastrofa? Ziher se ti na prvi uč zdi bolj, kot pa je v resnici user posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 20:33:14   
Angellina
Na prvi uč milly? Hmmm velko buško mam na glavi...sicer po svoji krivdi, a vendarle je tam na sredi čela, pa še boli me user posted image . Nč ni tašča kriva...z babi smo se spičle, pa je celo men (najboljtolerantniosebinavsemširnemsvetu) vn vrglo. Vsaka mera je enkrat polna in men je dobesedno poču pisker. Ej zna izivat ženska res zna. Tok časa sika in take klaftra, da ne morš ostat miren, pa če si še tako flegma kot sem jaz. Sem se šla zdele še enkrat pomenit, pa je njen odgovor: jaz sem stara in me moraš razumet, pa pika.
Sam tega, da me je polila z mrzlo vodo, ker sem skup padla, ji pa ne oprostim! Vsaj ne do jutri zjutraj user posted image
Bit če bolje sutra user posted image . Ej pozabte, mal sem ven dala.


(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 21:19:28   
Miss Piggy
Angie, sej bo bols. Jaz sem pa zdele glih torto skup spacala, pa posodo za sabo pomilauser posted image .
Smo bli cel dan bolj kot ne leteci, pa mi prej ni ratal. Prou mi je, kaj pa dopoldan na RR visimuser posted image .Mam izgovor, da ne smem ropotat, ker lubi iz nocne spi. Po kosilu smo sli pa mal, ampak res mal user posted image  na soncka, pa u stacuno, pa mal preljubo tasco pogledat, pol pa hit domov torto pect, vmes pa otroke stimat, fasungo posparavt,.....aaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjme meni..... sej bo bols, jutri bo nas mali soncek upihnil prvo sveckouser posted image . Kolk cas beziuser posted image !

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 22:31:53   
katis
 
Zdravo Zasavčanke,

še ena tuki - z Dola user posted image  Sem prav vesela, da sem končno našla tudi nekaj za nas, iz centra Slovenije...

Pri men sicer nosečnost v polnem teku (20 teden), služba na ful in zmatranost na višku. Pravzaprav že odštevam dneve do dopusta in porodniške - no ja, dva meseca in pol še imam user posted image  ampak bo kar hitro steklo...

ajd, tolk za dons....


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zasavčanke
13.3.2007 22:48:06   
F*S*M
Zdravo katis

tudi jaz sem Dolanka inme prav firbec daje katera si? Če si že celo življenje na Dolu pol te pa ziher poznam user posted image user posted image user posted image . no jaz sem letos prišla nazaj domov po dolgih 5 letih, no pa sej to sploh ni važno če maš čas se lahko kdaj dobimo na kakšni pijački in kakšno rečemo, da bova potem vozičkali skupaj, ker jaz imam namen še eno leto ostati doma z malim. Drugače a je to tvoja prva nosečnost?

neč grem spat mejte se čao


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 9:23:41   
Anonimen
Jutro!

Midve sva tudi vse dni zunaj, na sončku! Če me kje vidte, me kr za rokav pocukajte. user posted image
Zdele mam user posted image  v ležalniku in dokler jo z nogo guncam je OK, tako da morm hitro izkoristiti, user posted image  sem že spila, zdej grem pa eno temo odpret. user posted image

Aja, @, tvojemu sončku pa vse najboljše za prvo svečko!

 user posted image
    user posted image

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 9:31:57   
pikicaa
Elis@ čestitke tvojemu sončku za 1. svečko

user posted image

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 9:41:39   
Miss Piggy
Hvala punce za cestitke. Jaz mam zdele 5 minut pavze, drgac pa se neki sucem okol in pospravljamuser posted image , prou mi je, kaj sem pa zabusavala cel tedenuser posted image . Nas slavljenec zdajle sladko spi, pol popoldan pa dobimo goste, tko da ne bomo mogli danes nic ven.
Kolk je leto hit naokroguser posted image . Evo se od mene ena user posted image za mojga soncka, taprava ga pa v hladilniku cakauser posted image .
Lepo se imejte in uzivajte v cudovitem dnevu.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 9:52:13   
Angellina
user posted image tvojemu piškotuuuuuuuuu!
Pa user posted image  za mamico, ki je pred enim letom svojemu sinku dala življenje. Neprecenljivo user posted image .

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 9:56:26   
Angellina
Aja tist kar sem včer pisala...ugrabli so me marsovci in me prisilili, da sem na forum pisala po njihovem narekuuser posted image .
V končni fazi, to nisem bila jaz, tko da....ja kaj, to pač nisem bla jaz. user posted image

Grem pa po 12-i enkrat v Špara, tko, da če ma katera čas za kavo, naj se javi. Sem pa še vedno sama, moj lubek pride popoldan user posted image .

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 10:14:29   
maya2
Romana26: ne vemuser posted image , čisto mogoče, sicer pa ne vem kako izgledaš, tako da .... nisem pa hotla vseh žensk tam spraševatuser posted image  če so ta prave

Lana: ja zdaj vem kdo je tvoj user posted image  (oz. moj še bolj, igra pri YB?), moj igra v 4. ligi, na turnirje pa tudi radi gremo, se mal pozabavamo (sploh me k zgubijouser posted image  pol pa analizirajo do onemoglostiuser posted image user posted image ), pa kakšne čevapčiče pojemo user posted image  pa je!user posted image . Čisto možno da se kje srečamo...

Me smo že s prvega sprehoda, drugi sledi, ko se naspi, tretji pa popoldanuser posted image user posted image user posted image  tale naš voziček je pa že naredil enih kilometrov odkar ga imamo...

Elis@: vse najboljše tvojemu sončku! user posted image

LP


(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 10:24:03   
Anonimen
evo, še ena zasavka.. hvala LANA za link, ker vas drugače ne bi našla...user posted image    user posted image

aja, drugače še brez user posted image , še ne user posted image .. Na RR pa že kar dolgo časa, odkar planiramo user posted image , ampak vedno nekaj vmes pride...user posted image

in kako ste drugače??

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 10:25:19   
mily
Čao punce.

Elis@ Vse naj naj tvojemu malčkuuser posted image . (bi nalimala slikco, pa je na tem forumu sploh ne znam user posted image . JA očitno sem blond, dejte me razsvetlit)

Hothien kje si mi ti? Te ni nikjer za videt, slišat... nič, sploh nič!

Angellina ob 12ih je za mene tak nerodn čas za kofi, ker morem it po Niko v vrtec

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 15:26:11   
F*S*M
oj, morem neki napisat smo na 2 stran padle user posted image user posted image

maya2 ja moj dec se neki dela da igra pri YB, ponavadi samo stoji pred nasprotnikovim golom in čaka na žogo da da gol user posted image user posted image user posted image , ker da bi mal letu bi bil pa že višek user posted image user posted image user posted image . Drgač pa je v vlogi trenerja definitivno boljši kakor kot igralec in ima pri meni več podpore kadar gre na trening kakor pa ko grejo na ligo pa potem ne najde domov.

drugače pa naš škrat spi pol pa mormo k tašči user posted image no pa tut to mora bit ah bo že.

Elis@ vse naj naj tvojemu škratku za prvo user posted image in tebi user posted image

mejte se čao


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zasavčanke
14.3.2007 16:21:03   
Angellina
user posted image
Hellou!

Z Hothien smo se menile, če bi se jutri punce dobile na kafetu user posted image .
Je treba izkoristit sončkauser posted image ! Menda ja ne bomo čakale na dež al kaj?

Na Salluminesu je restavracija Lazaravac in zunaj majo že postavljene klopi, pa tut placa je tam dovol, tko da če ste za, bi se dobile tam. Okrog 10:30, ker ob 12-tih morte nekatere že v vrtec po otročke. Mmmm?
No javite.
user posted image

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?