|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
Materinski dan v Parku in na Polju 11.3.2007 11:25:49
|
|
|
|
Solzice
|
» Mati, ki je pretrpela izgubo otroka se ničesar več ne boji. » ( Židovski pregovor ) … drage mamice, drage družine. Približuje se dan, ko imamo mamice svoj praznik. Ko otročički ovijajo svoje ročice okoli vratu in pritiskajo vroče mokre poljubčke za naš praznik. Tudi naši dragi otroci, ki bi morali biti z nami, bodo ta dan še prav posebno blizu in še prav posebno ponosni na svoje mamice in svoje družine. Toliko materinstva, ljubezni, poguma je ostalo v nas. Bodimo ponosne na naše poslanstvo, na naše otroke, ki so bili z nami, pa čeprav kratek čas. In dovolimo si tudi me praznovati materinski dan. Vabimo Vas, da se 25.03.2007 ob 17.00 uri zberemo v Parku zvončkov v Ljubljani in na Polju belih vrtnic v Mariboru. Skupaj bomo prisluhnili šepetu vetra in ujeli nežne poljubčke naših otrok. Vabljene družine, prijatelji in vsi, ki čutite z nami, Društvo Solzice
_____________________________
Čas je dober do nas. Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov. ( D.Steel )
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKoliko kave lahko spije nosečnica?Preverite, kje je tista varna meja popite kave v nosečnosti, da ta razvada ne bo vplivala na večjo verjetnost za spontan...
Zadnje s foruma
Kako pogostoqloqKako pogosto spremljate odajajo Big Brother? vsaki dan ( od pon-ned) (
21%)

ne spremljam(nikoli) (
36%)

občasno ( ko se dogaja kaj pametega) (
7%)

me ne zanima ( dolgčasna odaja) (
36%)
Število vseh glasov: 152Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!