|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
28.3.2007 21:05:06   
cincin
Hojla!
Aurora res škoda, ampak če si se tako odločila, je to tvoja odločitev. Bilo bi pa res lepo, če se nam še oglašaš in vspodbujaš, morda pa boš vseeno malo sodelovala pri dieti, čeprav ne tako strogo.  Sisi80 pa dobrodošla med nami.
Ja, jutri pa voda. Ali katera ve, če moraš obvezno piti vodo, ali lahko čaje ali kaj drugega.
Pa  lep pozdrav.

(odgovor članu TAMČI)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
28.3.2007 21:39:01   
MatMaj
Lepo pozdravljene!

Ste pripravljene na jutri? Jaz sem tako vesla, da delam dopoldne, ker v službi imam malo manj časa, da bi jedla. Tako, da bo ka šlo. Pa kakšen čajek vmes, doma juhica pa bo dan hitro okrog.


No jaz sem okrog -4kg in sem zelo veselauser posted image . Se mi že na hlačah pozna, da se špehec topi...user posted image user posted image


Smo pridne, a ne?


Lahko noč vam želimuser posted image

_____________________________

Najin zakladek Patrick, rojen 16.01.2006
Zdaj pa je že mali šerif.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zvezda poletja - 27. dan - OH
28.3.2007 22:00:17   
ms15
Še jaz, preden grem spat.
Danes sadje + zelenjava je šlo, vodnega dne pa še nimam, ker sem za vami.
Držim pesti za vse!!!
Aja, jutri bo ribica + solata.

LP

(odgovor članu MatMaj)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zvezda poletja - 29.dan - voda- tehtanje
29.3.2007 5:52:00   
Teni_
Jutro. Na brzino se javim preden grem delat. Jaz imam danes 5,2 kg manj.

Danes je vodni dan in upam, da bo čimprej mimo. Sicer je res, da smo se zdaj veliko pogovarjale o vodnem dnevu, ampak jaz sem komaj včeraj zvečer ugotovila, da je to danes. Ampak se bom že nekako zaposlila, da bo mimo.

Se kaj oglasim, ko pridem domov.

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   [Brisano sporočilo]
29.3.2007 7:08:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zvezda poletja - 29.dan - voda- tehtanje
29.3.2007 11:35:36   
TAMČI
Živjo!Jaz imam danes sadni dan, torej bo na jedilniku  sadje, sadje,sadje,... No, vmes bo zelenjavna juhica, ker je moja  ˝tavelika˝ bolna. 

Držim pesti za vse ostale, ki imate vodni dan. Samo čim več pit, pa bo. Jaz sem, ko je blo mal krize, kar limono stisnila v vodo, pa je blo mal bolš. Jaz sem zdržala user posted image , kjub temu, da sem bila cel dan doma in kuhala za ostale user posted image . Sem šla pa zvečer kar kmalu spat. Tako da, držte se in bodite vztrajne!!!

Aja, tehtala sem se in pokazalo je -9,1 kg od začetka diete. Je pa tehtnica kar prizanesljiva z manouser posted image , glede na to, da sem cel vikend grešila user posted image
.
Lep pozdravček!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zvezda poletja - 29.dan - voda- tehtanje
29.3.2007 11:36:58   
simanej
Pozdrav punce, sem tudi jaz še z vami, vse skupaj -4 kg, ta teden ni šlo nič dol, sem se preveč grešila, danes pa vodni dan , upam da mi bo uspelo. Auroraa ti pa vztrajaj z nami, čeprav po drugi metodi, vzpodbuda je velikega pomena, pa vsak trud je poplačan , metoda takšna ali drugačna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
29.3.2007 11:53:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zvezda poletja - 29.dan - voda- tehtanje
29.3.2007 12:33:40   
Sergia
Oi punce!
Auroraa Čestitam za tvoj uspeh. Tudi jaz se pripravljam brat knjigo. Sem slišala same pozitivne stvari o Montignacovem načinu prehranjevanja. In se po dieti nameravam ravnati po njem.
Drugače pa punce, meni je do sedaj uspelo izgubiti 7 kg juhuhu!!!! Končno grem lahko spet v trgovino in si kupim kakšne pametne hlače. Sicer je pa do mojega cilja še zelooo dolga pot. 
Zdržite danes.....voda je res dobra user posted image user posted image user posted image   

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zvezda poletja - 29.dan - voda- tehtanje
29.3.2007 12:36:13   
sisi80
Tamči, tudi jaz danes na sadnem dnevu. Zjutraj sem pojedla jagode, zdajle pa kar nekaj lešnikov in jih "začinila" s sinovo kašico od Nestleja, okus jagoda, jabolka. Ful dobro, nasitno vse skupaj.

Vse, ki imate vodni dan: ne obupat, pa tudi če je za crknit. Se preživi, in zjutraj, ko se zbudite, bo občutek super.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zvezda poletja - 29.dan - voda- tehtanje
29.3.2007 14:09:36   
cincin
Pozdravček!
Danes mi pa voda že čez ušesa tečeuser posted image , pogrešam kakšen jabček, no pa upam da bom zdržala.  Ta teden se mi zdi, da bi moralo iti malo več dol, ker sem bla res pridna. Tako pa je šlo le pol kilceuser posted image , torej skupaj 3,5 kg. No upam, da bo šlo po vednem dnevu še kaj več dol.  No danes pa punce držmo se, ne smemo popustit, ne sme nas ta  user posted image  želja po hrani premagat, a ne? Včasih je pa le dobro biti mal trmast.

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zvezda poletja - 29.dan - voda- tehtanje
29.3.2007 15:49:48   
mojca75
ta teden samo 0,5 kg dol, suma -4kg!

Punce zdržite danes, se obrestuje (na vagi!!!!), jaz sem pila tudi limonado, ker sem bla vode sita!

Tud jaz mam danes sadni dan (kot Tamči -sam da sem še daleč od -9kguser posted image ) no ja! Sicer bolje rečeno da mam jagodni dan, ma sem jih pojedla že 2kg, pa še jih imam! sam jabolkov, pomaranč sem že sita, banana še gre...user posted image

Jutri pa smo spet vse skupaj na Beljakovinskem dnevu,.... že sanjam mesek.... sir, jajca,... OBUPNA SEM!
ZDRŽITE - zmaga je naša pa bomo ZVEZDE POLETJA user posted image

< Sporočilo je popravil mojca75 -- 29.3.2007 15:50:53 >

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zvezda poletja - 29.dan - voda- tehtanje
29.3.2007 21:08:03   
bonika
živjo punce!
jaz sem tud malo priredila dieto, upam, da sem še vedno lahko z vami, čeprav hujšam zdaj malo po svoje, ampak me ful motivirate, ko berem vaše poste in me prepričujete, da vztrajam, čeprav zdaj malo drugače.
jaz sem se res obupno počutila pri tej prehrani. zdaj pa jem normalne zajtrke, včasih tudi sadje, potem kosilo (tu se potrudim da ločujem B, Š in OH), in popoldne še kaj malega za malico-ponavadi sadje, večerjam pa ne. popoldne grem vsak dan tečt ali pa v hrib.
počutim se super, prej sem bila pa vsa napihnjena. tehtnica mi je danes spet pokazala 1kg manj, se pravi skupaj -3kg user posted image

danes sem vseeno poskusila z vodo, ampak ob 3h popoldne me je že tako bolela glava, da sem morala jesti.

čestitke vsem, ki še vztrajate, čeprav se mi zdi, da vse malo grešimo tu pa tam, ampak važno je da se dobro počutimo, bo pa malo bolj počasi šlo dol s kilcami, po moje še boljše, kot pa ful na hitro.
auroraa, tebe pa tud čist razumem, če ti je tega dost, ti je pač dost in pika, pa veliko uspeha in dobrega počutja pri novi dieti ti želim!

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Zvezda poletja - 29.dan - voda- tehtanje
29.3.2007 22:00:47   
ms15
Boer večer,
pa še jaz! vam prav zavidam, ker je vodni dan za vami, mene čaka naslednji teden.
Danes na tehnici - 0,5 kg v tem tednu, skupaj -2,5 kg. (je o.k., čeprav sem upala na več). Saj se držim, le mislim, da gibam premalo.
Držte se in veselo naprej!!
A,ja vsak dan odkrijem kaj novega o tej dieti - na forumu mojplanet ali nekaj takega in ugotovim, da delam full stvari narobe. Tako da vsak dan popravim kakšno napakico. Potem pa že mora bit rezultat viden, a ne??

lp

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Zvezda poletja - 30.dan - B
30.3.2007 8:06:33   
cincin
Dobro jutro!¨
Pa sem uspela zdržati vodni danuser posted image . Sem zelo vesela, ker sem se bala, da ne bom zdržala, ko bodo drugi jedli. No pa so otroci jedli pico - uh kako je dišalauser posted image , ampak sem vztrajala. Sem kar ponosna sama naseuser posted image . Kaj pa ve? Danes pa:
Z: jabka
K: meso + solata
V: verjetno kar regrat z jajci

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Zvezda poletja - 30.dan - B
30.3.2007 9:47:55   
Teni_
Tudi jaz sem vzdržala, danes pa že komaj čakam na kosilo:

čevapčiči, paradižnik in kos kruha, zvečer pol manj.

Zdaj pa letim.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Zvezda poletja - 30.dan - B
31.3.2007 7:48:14   
sisi80
user posted image user posted image vsem, ki ste preživeli vodni dan. Jaz pa danes Š:
Z: 2 banani
K: rižota z zelenjavo, solata
V: pol manj

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Zvezda poletja - 31.dan -Š
31.3.2007 14:05:42   
cincin
Samo da vas na hitro pozdravim.
Danes pa:
Z: sadje
K: riž
V: še ne vem kaj
Lep dan še naprej.user posted image

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Zvezda poletja - 31.dan -Š
31.3.2007 16:35:54   
bumerang
No, vodnega dneva se nisem niti lotila, ker vem, da mi ne bi uspelo, pa tudi sicer se mi ne zdi smiseln, zato sem imela kar dva sadna zapored, danes in včeraj pa dva B zapored, ker se počutim malo švoh.
Tudi sicer se mi zdi, da bom Š dan izpustila in imela raje dva B.
Tako da danes:
Z: ananas
K: riba v pečici, rdeča pesa
V: trije jogurti

Tehtnica pa je nekje med - 3 in - 4 kg, odvisno od dneva.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Zvezda poletja - 32.dan -OH
1.4.2007 11:36:51   
cincin
Pozdravljene!
Ja kaj je zdaj. A ste na vodnem dnevu vse obupale.
Danes pa:
Z: sadje
K: testenine + solata
V: Solata
Pa lepo nedeljo vam želim.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Zvezda poletja - 32.dan -OH
1.4.2007 14:35:15   
Teni_
Evo mene! Jaz sem še tukaj in ne mislim obupat.

Se pa nisem imela časa javit, ker sem včeraj delala in sem bila popoldan kot cota.

Upam, da bo naslednji teden šlo vse po načrtih, ker delam popoldan od 13 - 20 ure, to pomeni, da ne bom mogla jest večejre, torej bo zadnji obrok kosilo. Ni pa šanse, da si nesem v službo, ker ni niti časa za hrano.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Zvezda poletja - 32.dan -OH
1.4.2007 20:07:20   
Sergia
Tudi jaz še nisem obupala, ampak namersto vodnega dneva sem imela pravo pojedino. Najbrž bom zaradi tega kakšno kilo ohranila, ampak mi ni žal ker se druge dneve res držim diete. Punce, koliko nas sploh še vztraja. Pa ne,da bomo končali?!....

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Zvezda poletja - 32.dan -OH
1.4.2007 20:49:47   
Teni_
Ne, ne, nič ne bomo končale. Mogoče se jih že jutri javi kaj več. Kaj je zdaj to punce, kaj pa sexy kopalke?user posted image

(odgovor članu Sergia)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Zvezda poletja - 33.dan -Vitamini
2.4.2007 7:57:45   
cincin
Dobro jutro!
Danes pa sadni dan.
Jaz bom jedla:
Z: jabka
K: oreščki - študentska hrana
V: solata
No včeraj sem se popoldan malo pregrešila. Ja tko je če greš na rojstni dan. Nisem sicer mešala različne hrane med seboj, ampak je bilo malo preveč peciva na programuuser posted image . No bo pa danes boljše.
Kar pogumno naprej in pozdravljene.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Zvezda poletja - 33.dan -Vitamini
2.4.2007 11:10:07   
Teni_
Pozdravček.

Jaz še sploh ne vem kaj bom jedla. Verjetno danes samo zelenjavno juho. Sem se malo prej zbudila, okoli 12. pa grem delat, potem pa ne bo časa jest. Ajaj, ta teden bo cel zmešan.user posted image

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?